Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'טה / C4 בגרסה הבסיסית בליסינג

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 5132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי צריכה לבחור בין שני הרכבים בעבודה.

עבור שניהם התשלום זהה.

את ה C4 אני מכיר על יתרונותיה וחסרונותיה.

השאלה שלי לגבי הג'טה, 1600 עם 102 כ"ס.

מחיפוש בפורום לא ברור אם הגיר הוא DSG בעל 6 או 7 הילוכים.

מלבד זאת, אני יודע שהרכב מגיע קירח בלי הרדיו דיסק המקורי, בלי מזגן בקרת אקלים (יש בורר מכאני אם הבנתי נכון).

אני נוטה לטובת C4 בגלל נוחות הנסיעה האבזורים (בעיקר בקרת שיוט שנוחה לנסיעות ארוכות) ולמרות הגיר.

השאלה שלי, מה כן יש בג'טה חוץ מבגאז' גדול וגיר שמחליף הילוכים מהר?

אני קורא את השרשור http://vag.wserv.co.il/forum75-heb/forum_posts.asp?TID=20312&PN=1

שמדבר על הגולף באותה תצורה, ולא בטוח שכדאי לבחור בג'טה, גם בגלל רעש ה"דיזל" שנלווה אליו.

גם חיפוש באתר היבואן לא נותן יותר מדי תוצאות:

http://vw.beta.comrax.com/sites/vw.beta.comrax.com/files/jetta.pdf

הגרסה המתוארת שם היא לשוק הפרטי, אני די בטוח שבליסינג אין חימום למראות.

אם מישהו יכול לשפוך קצת אור על האבזור של הרכב הנ"ל זה יעזור.

תודה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג"טה שקטה (מאוד) מבפנים, רעש המנוע רק בחוץ, היא גם יותר חסכונית בדלק אם זה שיקול, ויש לה הופעה די מכובדת ורצינית מבחוץ, אבל היא הרכב הכי פחות מאובזר בליסינג, ונראה מאוד פשוט מבפנים, המערכת נשלפת, המזגן מכאני, הכסאות משום מה הרגשתי שיותר קשות ממה שהתרגלתי בגולף, האיבזור הבטיחותי מלא, אני כמעט בטוח שהגיר 7 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלק פחות מהווה שיקול, כי הרכב נוסע בעיקר בכבישים בין עירוניים במהירות שיוט.

חשוב לי רק לא לשבור את הגב על כיסא לא נח בנסיעה של שעתיים וחצי בסופי שבוע.

את ה C4 אני מכיר לא רע, וגם אחרי נסיעה לאילת אתה לא מרגיש שהיית על הכביש 5 שעות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל ג'טה (2009, 1.6 אוט' 6 הילוכים, לא DSG) אוכל לומר את הדברים הבאים:

הג'טה איננה כ"כ שקטה (גם מבפנים, לפחות לעומת הגולף), אבל הרעש בגבולות הסביר.

תיבת ההילוכים (6 אוט' / טיפ') אוהבת להחליף הילוכים. פתרון - ניתן ליסוע במצב ספורט "S",ואז הגיר "נרגע"...(ע"ח צריכת דלק קצת יותר גבוהה). אינני יודע איזה גיר יש ברכבי ג'טה מליסינג. כדאי לברר זאת.

רמת הפלסטיקה של הג'טה אמורה להיות יותר גבוהה מזו משל הC4. קח זאת בחשבון (פחות חשוב אם הרכב מליסינג, אבל בכל זאת)

אל תתאכזב מהמזגן המכאני, שכן (למרות שזה רכב ליסינג) הוא מועד פחות לקילקולים. המזגן (מבחינתי לפחות) צריך לקרר ובג'טה המזגן מספיק חזק, וכן בנוסף יש פתחי מיזוג לנוסעים מאחור.

אינני יודע בדיוק מה האיבזור שחסר בג'טה מליסינג( למעט מע' השמע ובקרת אקלים). שלי הגיעה עם 6 כריות אויר, ומערכת שמע מקורית.

נוחות הנסיעה והמושבים - בסדר גמור (ירדתי עם הרכב לאילת - והגב שלי שבדר"כ רגיש, נשאר שלם). בכל מקרה, נסה לתאם נסיעה ברכב אם תוכל, ותראה אם נוח לך.

אם הנך בעל משפחה וילדים - קח בחשבון תא מטען גדול ביותר בג'טה באופן משמעותי (ותא מצומק ב-C4).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיניין עם פתחי אוורו מאחור בהחלט מהווה יתרון.

מה שקצת מעצבן זה שהעובדה שהרכב מגיע בלי כלום, ובאמצע הקונסולה תוקעים לך רדיו דיסק זול ומכוער שלא קשור לכלום.

נסיעת מבחן כבר הייתה, היה נציג של VAG שהגיע אליהם לעבודה, אבל אשתי עשתה נסיעה קצרה בעיר, ככה שזה לא קנה מידה.

למען האמת, אם המושב נח אז הוא נח, אני פשוט אקפוץ לאחת הסוכנויות כדי להרכיש איך המושבים ואתייעץ עם המכירות לגבי האבזור.

סתם מתוך סקרנות, באיזה סל"ד הרכב משייט ב 100 קמ"ש ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל ג'טה (2009, 1.6 אוט' 6 הילוכים, לא DSG) אוכל לומר את הדברים הבאים:

הג'טה איננה כ"כ שקטה (גם מבפנים, לפחות לעומת הגולף), אבל הרעש בגבולות הסביר.

תיבת ההילוכים (6 אוט' / טיפ') אוהבת להחליף הילוכים. פתרון - ניתן ליסוע במצב ספורט "S",ואז הגיר "נרגע"...(ע"ח צריכת דלק קצת יותר גבוהה). אינני יודע איזה גיר יש ברכבי ג'טה מליסינג. כדאי לברר זאת.

רמת הפלסטיקה של הג'טה אמורה להיות יותר גבוהה מזו משל הC4. קח זאת בחשבון (פחות חשוב אם הרכב מליסינג, אבל בכל זאת)

אל תתאכזב מהמזגן המכאני, שכן (למרות שזה רכב ליסינג) הוא מועד פחות לקילקולים. המזגן (מבחינתי לפחות) צריך לקרר ובג'טה המזגן מספיק חזק, וכן בנוסף יש פתחי מיזוג לנוסעים מאחור.

אינני יודע בדיוק מה האיבזור שחסר בג'טה מליסינג( למעט מע' השמע ובקרת אקלים). שלי הגיעה עם 6 כריות אויר, ומערכת שמע מקורית.

נוחות הנסיעה והמושבים - בסדר גמור (ירדתי עם הרכב לאילת - והגב שלי שבדר"כ רגיש, נשאר שלם). בכל מקרה, נסה לתאם נסיעה ברכב אם תוכל, ותראה אם נוח לך.

אם הנך בעל משפחה וילדים - קח בחשבון תא מטען גדול ביותר בג'טה באופן משמעותי (ותא מצומק ב-C4).

אין בעיה פונקציונלית עם המזגן המכאני, פשוט האלקטרוני נותן מראה יותר חדיש לרכב.

על העניין של השקט אפשר להתווכח עד כמה היא שקטה, אבל הנקודה היא שרעש המנוע מנוטרל, ואין שום חסרון בתחום הזה מול כל משפחתית אחרת.

את הג"טה שניסיתי כן היתה DSG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק אפשרות לקחת את האוקטביה בליסינג, אני יודע שהיא מגיעה היום עם מנוע 1.2 טי.אס.איי. בעל נתונים הרבה יותר מרשימים מה- 1.6 המיושן.

לגבי המזגן המכני, הוא בסדר גמור, פשוט ללא תצוגת טמפ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקצת מעצבן זה שהעובדה שהרכב מגיע בלי כלום, ובאמצע הקונסולה תוקעים לך רדיו דיסק זול ומכוער שלא קשור לכלום.

נסיעת מבחן כבר הייתה, היה נציג של VAG שהגיע אליהם לעבודה, אבל אשתי עשתה נסיעה קצרה בעיר, ככה שזה לא קנה מידה.

למען האמת, אם המושב נח אז הוא נח, אני פשוט אקפוץ לאחת הסוכנויות כדי להרכיש איך המושבים ואתייעץ עם המכירות לגבי האבזור.

תודה.

עם מה אתה רוצה שהרכב יגיע ?! (קונסולה מיוחדת לסוכריות ? :wink:). לדעתי בקרת שיוט, ובקרת אקלים זה סתם פיצ'פקייסים.

זו הלצה אמנם, אבל הרכב בסך הכל צריך להביא אותך ממקום למקום, להיות בטוח ואמין, ושלא תתייבש בקיץ מחום בכדור הארץ המתחמם שלנו.

סה"כ זה רכב ליסינג. אחרי שנתיים-שלוש תבחר משהו אחר אם לא היית מרוצה. שתי הבחירות שיש לכם אינן גרועות בכלל.

זה סה"כ רכב וככה צריך להתייחס לזה (דעתי).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין אפשרות לקחת שום רכב אחר, אלה הצעות המימון הזולות ביותר שהתקבלו מהיבואנים. (לא מדובר בליסינג תפעולי).

2. נכון שזה ליסינג, שיביא אותי מ A ל B בקיץ, ונכון שמזגן הוא מזגן, אבל יותר נחמד לנסוע ברכב שהקונסולה המרכזית שלו מקורית, ומגיע עם התוספות המקוריות מאשר רכב קירח. (C4 זה הניגוד הגמור לג'טה, אחד המאובזר ביותר בקטגוריה והשני מאובזר בכלום). אם שניהם נוחים לנסיעות ארוכות, יכול להיות שמה שיכריע את הכף בסוף יהיה הציון במבחני ריסוק, בנוסף לנו יש גם 2 בנות קטנות.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאתה אומר לגבי בקרת השיוט בסיטרואן? כי ב308 אין ואני חושב שהן דיי דומות במפרט....

בנוסף אני בהחלט מסכים שגם אם זה רכב ליסינג, זה לא צריך להרגיש ולהיראות כ"כ זול. אני עברתי מקורולה ליסינג שהיתה מצויינת בביצועיה, אבל ממש מעליבה בעושר התא, ל308 וזה עולם אחר שיש לך תא עשיר ומאיר עיניים.שליטה ממהגה יש בג'טה? כי זה נשמע פיציפקע'ס אבל אחרי שהתרגלתי אני מחפש את זה כל הזמן בפוקוס שלי לדוגמא.

אם יש משהו שאני לא אוהב זה שלוקחים מותג "יוקרתי" ומפשיטים אותו כדי שיתאים לתקציב. אז אתה נוסע עם סמל פולקסווגן

על ההגה, אבל מרגיש מסכן.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין שליטה מההגה בג'טה בגרסת הליסינג.

2. בטוח ב 100% לגבי בקרת שיוט.

לי לא משתלם לקחת ליסינג, אבל בארגון שלי יש עובדים שלקחו C4 והרכב מגיע בליסינג עם אותו אבזור של השוק הפרטי, כולל בקרת שיוט.

אגב, ה308 לא כמו C4, זה לא אותו מנוע, זה רק אותו גיר. ב 308 יש את המנוע 1600 עם 120 כ"ס שפותח עם BMW.

ה C4 נשארה עם ה 110 כ"ס הצרפתי (שגם הוא לא רע ומפגין אמינות מעולה).

מסכים איתך לגבי הפשטת המותג, והכי מצחיק, שכשהגיעו לעשות נסיעת מבחן לעובדים שם, הגיעה ג'טה מאובזרת לדעתי היה שם גם GPS אינטגרלי, אבל אשתי לא סגורה על זה ב 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם יש משהו שאני לא אוהב זה שלוקחים מותג "יוקרתי" ומפשיטים אותו כדי שיתאים לתקציב. אז אתה נוסע עם סמל פולקסווגן

על ההגה, אבל מרגיש מסכן."

אני עדיין סבור שלמרות כל ה"הפשטות" הג'טה עדיין נראית יותר יוקרתית מה-C4, ומה שקובע לפחות בפנים הרכב, זה שאיכות החומרים בג'טה יותר גבוהה וגם עמידותם.

(אבל אולי אני משוחד, הרי יש ברשותי ג'טה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הג'טה (שלי) משייטת ב-100 קמ"ש, כשהסל"ד הינו 2350-2400.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי נסיעת מבחן בג'טה 1.6 מנג'ר, שהיא הגירסה הזולה ביותר וככה"נ גם זאת המיועדת לליסינג. ל-DSG היו שבעה הילוכים, וכפי שכבר נכתב, משך כל הנסיעה הגיר העביר הילוכים באופן בלתי פוסק על סף הכפייתי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...