Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2006 בעיה בדיפייזר Camshaft Dephaser

eyal-gr
שימו לב! השרשור הזה בן 5161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

(בפוסט הזה אני אשתדל לא להביע את דעתי על האמינות של הרכב הזה, אבל תדעו שאני חושב שהוא מאוד לא אמין)

עבר חודש מהתקלה האחרונה והגיע הזמן לתקלה חדשה ברנו שלי, נדלקה לי נורה של Service וכמו כן גם נורה עם ציור של מנוע כתום. צלצלתי למוסך וסיפרתי לו את זה אז הוא אמר לי להכנס למוסך בהזדמנות הקרובה ושאני יכול לנסוע ככה קצת. המוסך הוא מוסך מורשה של רנו.

באתי למוסך ובדיקה במחשב עלתה לי 225 שח. בבדיקה גילו לי את הבעיות הבאות:

DF119 Camshaft sensor signal

DF080 Camshaft Dephaser circuits

אמרו לי כטיפול ראשוני שצריך להחליף את החיישן של המערכת קידום הצתה, זה עולה 600 שח, אם זה לא יעזור אז צריך להחליף משהו בטיימינג וזה יכול לעלות כמה אלפיי שקלים.

אמרתי להם לאפס את התקלה ושאני אחשוב על זה כמה ימים.

חיפשתי באינטרנט על הבעיה הזאת וגיליתי שזאת בעיה נפוצה במכונית הזאת וזאת מערכת מאוד לא אמינה ושרנו בעצמה ייצרה כמה שנים את האוטו ללא המערכת הזאת.

שאלותי:

מה הבעיה באוטו שלי לפי דעתכם? המכונאי שאל אותי אם היה לי רעש חרחור בבקרים קרים ואמרתי לו שבאמת היה לי כזה רעש לפני כמה חודשים שהיה יותר קר.

מה אני צריך לעשות? האם אתם מכירים מוסך טוב מאוד לרנו שיכול להחליף את הדיפייזר הזה בלי לשחוט אותי? (בהנחה שזה לא הסנסור כי התקלה חזרה אחרי כמה ימים, וזה אומר שהסנסור עובד טוב) מה שמוזר זה שאם אני לא טועה אז הבעיה חזרה איך שהפעלתי את המזגן. זה קשור?

מה אני צריך לחשוב? שאני לא בנוי לאוטו מפנק אבל לא אמין בעליל? אחד הדברים שהכי חשובים לי ברכב זה האמינות. אני לא יכול כל חודשיים להוציא 2000 שח על אוטו שעשה בסך הכל פחות מ50K קילומטר!! (לינק לפוסט הקודם שפרסמתי והוצאתי 2800 שח על תקלה לפני חודש)

תודה לכל האלופים של הפורום.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש עם המילה "דיפייזר".

יעלו לך מס' רב של תוצאות על מנגנון תזמון השסתומים המשתנה שנקרא גם דיפייזר או פולי דיפייזר ברנו מגאן II מהשנים 2004-2006.

תמצא שם מידע רב על הבעיה שלך.

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על חיפוש בפורום: http://www.renaultforums.co.uk (צריך להרשם)

כמות מידע עצומה, חסך לי (סניק 05) החלפת מצבר שהמוסך המליץ ולמעשה בפורום הבנתי שהתקלה החשמלית נגרמת בעקבות תקלת חיישן גל זיזים(!)

כל מה שקרה לך קרה כבר למישהו שם, פעמיים, והוא כתב על זה.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...