Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל דבר טוב יש סוף - ניפרדתי היום מאנייטה.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי עוד מכסה מיכל כזה, וגם שלי לא במצב מזהיר.

בשנת 74' שונה מיקום מיכל הדלק, משיקולי בטיחות, ואת מכסה המיכל החליפה דלתית שמוקמה במרכז הכנף האחורית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי עוד מכסה מיכל כזה, וגם שלי לא במצב מזהיר.

בשנת 74' שונה מיקום מיכל הדלק, משיקולי בטיחות, ואת מכסה המיכל החליפה דלתית שמוקמה במרכז הכנף האחורית.

ושם היא נשארה עד סדרה 700...

I'd rather walk than drive a Japanese car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה מצויין

אתה יכול לתת בירור עם בעל המוסך על המיני שבליפט ?

אם הבעלים אולי מעוניין למכור.

טל גלאפו

טל, מאוגוסט לא עידכנת מה קורה עם הטרוולר שלך ועכשיו אתה רוצה עוד פרוייקט?:x

ולחן, יופי של עבודה, אני לא הייתי הולך על הצהוב של שרמונטייה, השוודית עוד עלולה להראות יותר טוב מהצרפתייה ואז...:lol:

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה ימים ללא עידכונים חמים מהשטח, שבתי ובאמתחתי שלל תמונות תקריב מהתקדמות העבודה.

הבשורה הטובה היא שמתחילים לראות את הסוף, ואם לא יהיו תקלות של הדקה ה 90 תועבר מחר המכונית לצבעי.

דווקא מתחת לשמשה המצב היה טוב בהחלט ובאותה הזדמנות נפתחו גם פתחי הניקוז, מה שימנע התפשטות חלודות עתידיות.

שיפוץ הוולבו 104.jpg

שיפוץ הוולבו 105.jpg

שיפוץ הוולבו 106.jpg

שיפוץ הוולבו 107.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול פורקה השמשה האחורית וחלונות הצד,ודווקא שם היתה מעט חלודה אך לא רקבונות של ממש.

שיפוץ הוולבו 110.jpg

שיפוץ הוולבו 112.jpg

שיפוץ הוולבו 115.jpg

שיפוץ הוולבו 118.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולו שלך מזכירה לי וולוו זהה שהיתה ברשותי מודל 74 במצב חיצוני מעולה אבל המצב המכני לא היה "מזהיר" אבל הדבר שהכי הפריע לי בוולוו שהיתה לי היה היעדר הגה כח ובחניות ההגה היה קשה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי כמוך...:wink:

עד שקניתי את ה-244 מודל 79 שהיה לה הגה רגיל וצמיגים 195/70

אחרי שגיסתי לא הצליחה לצאת מחנייה צפופה עקב חוסר יכולת לסובב את ההגה, והעובדה שהמסרק היה בסוף דרכו - הכריעו את הכף ובצעתי השתלה מוצלחת של הגה כח, שהיתה פשוטה למדי.

בדגמי ה-144/145 הסיפור יותר מסובך וקשה מאד למצאו הגה כח מתאים משום שהתוספת הנ"ל היתה די נדירה בדגמי ה-14X וולכן החלקים הנדרשים קשים להשגה ולא זולים.

הגה כח כנ"ל הותקן כמעט בכל דגמי ה-164 והחלקים זהים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, לפני שעה קלה היסתיים שלב הפחחות - השמשות הורכבו ובוצעו "פינישים" אחרונים לפני שתועבר המכונית אל הצבעי.

למזלי הטוב, גומיות השמשות היו במצב מדהים,וכל שנדרש היה ניקוי יסודי ומריחת סיליקון להגנה.

שיפוץ הוולבו 119.jpg

שיפוץ הוולבו 120.jpg

שיפוץ הוולבו 121.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן אתה בוחר את הצבע המקורי לרכב?

או שתבחר גוון צהוב יותר כמו של בני ל.?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני בהתלבטות קשה..

סה"כ הגוונים די דומים ואין מרחק רב בינהם - נראה מחר בהדמיית מחשב אצל הצבעי ואז נחליט.

כללית, אני מרוצה מאד מהעבודה, ראובן הוכיח שמילה שלו זו מילה, כל מה שסיכמנו בעל פה בוצע, הוא התחיל את העבודה לפני שבועיים ויומיים ולא עזב לרגע את המכונית עד שסיים אותה.

שיפוץ הוולבו 123.jpg

שיפוץ הוולבו 122.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי כמוך...:wink:

עד שקניתי את ה-244 מודל 79 שהיה לה הגה רגיל וצמיגים 195/70

אחרי שגיסתי לא הצליחה לצאת מחנייה צפופה עקב חוסר יכולת לסובב את ההגה, והעובדה שהמסרק היה בסוף דרכו - הכריעו את הכף ובצעתי השתלה מוצלחת של הגה כח, שהיתה פשוטה למדי.

בדגמי ה-144/145 הסיפור יותר מסובך וקשה מאד למצאו הגה כח מתאים משום שהתוספת הנ"ל היתה די נדירה בדגמי ה-14X וולכן החלקים הנדרשים קשים להשגה ולא זולים.

הגה כח כנ"ל הותקן כמעט בכל דגמי ה-164 והחלקים זהים

גם לי היה 79 - גם עם הגה רגיל - וממש לא היתה בעיה ... נהניתי מההגה שלו מאוד...

ב 122 אמנם יש תיבה - לא מסרק - והצמיגים שלה יותר צרים - אבל אם הבולג'וינטים במצב טוב - ממש לא קשה לסובב - וגם היא מסתובבת על המקום.

לא חושב שיש עוד רכב באורכים האלה עם רדיוס סיבוב כזה קטן...

I'd rather walk than drive a Japanese car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני בהתלבטות קשה..

סה"כ הגוונים די דומים ואין מרחק רב בינהם - נראה מחר בהדמיית מחשב אצל הצבעי ואז נחליט.

כללית, אני מרוצה מאד מהעבודה, ראובן הוכיח שמילה שלו זו מילה, כל מה שסיכמנו בעל פה בוצע, הוא התחיל את העבודה לפני שבועיים ויומיים ולא עזב לרגע את המכונית עד שסיים אותה.

בהצלחה אצל הצבעי - ממתין לראות תוצאות.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חן

נראה שהפחח שלך עשה עבודה מעולה.

אני יכול לעשות השואה ואכן התוצאותמשביעות רצון ויפות אצלך.

לנושא הצבע

מה שלא תבחר יהיה טוב לך אך זכור היטב מנסיוני על הבימארית שלי ההדמיה תמיד שונה מהמציאות מכיוון שזכור יש משחקי אור וצל על הצבע ובהדמיה אינך יכול להבחין בכך

עשה ניסיון צביעה על פח עם הכנה כנדרש וצבע הוצא לאור וראה אם לכך ציפיתה

ביי בנתים

דליה מנחם ואפרת

נ.ב.

היום הפחח שלי השלים פינישים אחרונים אחרי שהטלתי עליו חרם בכך שלא החזרתי לו את גלגלי הרכב אחרי שפורקו על ידי לצביעת ג'נטים והרכבת צמיגים חדשים - החרם נמשך שבוע בדיוק וירכבו חזרה מחר ואז הצבעי יתחיל במלאכתו שתמשך זמן רב - אך מעל צווארי עומדת חרב ההשקה ואני מקווה לעמוד במקרה זה בלו"ז

בנוסף חן יש סיבה שהרכבת את החלונות לפני הצביעה לדעתי טוב יותר לצבוע ללא החלונות מאשר איתן הלאכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...