Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיקר שהיבואן בישראל אמר שהתיקון על חשבונו ;-)

אני שוב חוזר ואומר, שמה שמטריד אותי עכשיו זה כיצד כל המכונאים המוכשרים במוסכים הישראלים יחברו חתיכת מתכת בדיוק למקום הנכון בכל אלפי המכוניות שיבואו לתיקון... אני הייתי דורש חותמת של משגיח כשרות יפני.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מה היה לנו עד עכשיו?

האצנו בלי יכולת להפסיק, כשרצינו לבלום, גם זה לא הלך וכשבסוף כבר נעצרנו בצד, יצא קוד שגיאה והלך הממיר לפח, כשבדקנו למה, גילינו בקרטר בוצה והלך גם המנוע:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

לכל הפאטתים שמגינים בחרוף נפש על טויוטה, אל תתרחו אפילו לסתור אותי,לא באתי להתווכח ואם אתם רוצים ממש להתווכח עם מישהוא על כמה טויוטה מדהימה ואמינה בטרוף, נסו להגיד לנשיא טויוטה שהוא טעה שהתנצל בפני ציבור הלקוחות שלהם וגם לשר התחבורה האמריקאי שטעה שאמר לאמריקאים להפסיק לנהוג לחלוטין ברכבי טויוטה מהדגמים הבעייתיים.

בשביל מה כל הפאניקה שלהם, כולה צריך ללחוץ על הברקס ולעצור בצד :screwy::loco::screwy:

אחת התגובות הטובות ביותר שקראתי. :lol::lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו עד עכשיו?

האצנו בלי יכולת להפסיק, כשרצינו לבלום, גם זה לא הלך וכשבסוף כבר נעצרנו בצד, יצא קוד שגיאה והלך הממיר לפח, כשבדקנו למה, גילינו בקרטר בוצה והלך גם המנוע:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

לכל הפאטתים שמגינים בחרוף נפש על טויוטה, אל תתרחו אפילו לסתור אותי,לא באתי להתווכח ואם אתם רוצים ממש להתווכח עם מישהוא על כמה טויוטה מדהימה ואמינה בטרוף, נסו להגיד לנשיא טויוטה שהוא טעה שהתנצל בפני ציבור הלקוחות שלהם וגם לשר התחבורה האמריקאי שטעה שאמר לאמריקאים להפסיק לנהוג לחלוטין ברכבי טויוטה מהדגמים הבעייתיים.

בשביל מה כל הפאניקה שלהם, כולה צריך ללחוץ על הברקס ולעצור בצד :screwy::loco::screwy:

כן,צודק,אני לא מבין איך בכלל ממשיכים לרכוש מהמותג הקולקל הזה,כ"כ הרבה תקלות ועדיין מתעלמים,צריך להחרימו לאלתר!

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,צודק,אני לא מבין איך בכלל ממשיכים לרכוש מהמותג הקולקל הזה,כ"כ הרבה תקלות ועדיין מתעלמים,צריך להחרימו לאלתר!

תהיה ציני ככל שאתה רוצה, אבל התגובה של בגירה מסכמת את התגובות המתחכמות הדומות לשלך ושל lev בצורה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים קצת קשה לרכוש, אתה יודע, החברה עצרה את המכירות...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הניסוי שאתה עשית, בו היית מודע לחלוטין וכמובן מוכן לפעולה שבצעת, לבין מצב דומה אך בלתי צפוי. אז גם נהג מנוסה יזדקק ליותר זמן גם כדי להגיב נכון וגם לבלום בפועל. שווה בנפשך שאתה מאחורי משאית העוצרת בפתאומיות ופתאום גילית שבאוטו בו אתה נוהג יש דיליי של שניה בין לחיצה על דוושת הבלם לבין תגובת בלמי הרכב, מה דעתך? האוטו יעצור ? ודאי שכן, אלא שכנראה לא יהיה מי שיוכל לדווח על כך. השאלה לכן אם ניתן או לא לעצור אוטו במצב של דוושת תאוצה "תקועה", אינה, בכל הכבוד השאלה. מצער שאתה אינך מבין זאת, כפי שהוכחת בעיקביות מאז תחילת השירשור הזה.

עוד אחד... זה מתחיל כבר לעייף :sleeping:

תחזור אחורה רגע.

התגובה שלי והבדיקה שלי באו בעקבות אנשים שטעו או ניסו לגרום לאנשים להאמין שקשה או בלתי אפשרי לעצור רכב שתקוע בפול גז.

אני באתי והוכחתי שזה בכלל לא סיפור גדול לעצור רכ שתקוע בפול גז, ועל ידי כך באתי לנטרל כל טענה שמתבססת על הנחה שגויה זו.

כמו שבאגירה אמר "כולה צריך ללחוץ על הברקס ולעצור בצד" :screwy::loco::screwy: (הסמיילים במקור)

מה שצריך להיות ברור לכל בעל רשיון נהיגה, הפך לפולמוס עולמי שהולך לעלות מיליארדי דולרים, בגלל תרבות הליטיגציה האמריקאית המחורבנת והמעצבנת.

יותר מכך, כל הזמן קורים דברים כאלה בכל סוגי המכוניות (דהיינו כשלים שעלולים במצב קיצוני עם נהג אידיוט לגרום לתאונה), ומשום מה רק עכשיו במקרה של טויוטה זה הפך להיות משבר עולמי.

מכיר את אפקט הפרפר? איפשהו קרה איזה מקרה ראנדומלי קטן, שגרם למשהו לקרות, שהמשיך להתנפח עד שזה הביא לפאניקה העולמית הזאת.

אני לא מנסה להוכיח לכל העולם שאפשר לבלום מכונית עם גז תקוע.

אני מנסה לגרום לכם להבין שכל הסיפור הזה נופח מעבר לפרופורציה, ולא ראוי להתייחסות המאסיבית ברחבי העולם, והוא עוד ממשיך להתגלגל כמו כדור שלג... כל אחד שנזכר שאי פעם נתקעה לו הדוושה ברצועה של הכפכפים בדרך לים מצטרף לחגיגה.

לא עוצרים מכירות ועושים ריקול למיליוני מכוניות בגלל שהיו 12 (אולי, לא ממש ברור) מקרים בעולם של כשל מסויים, שכנראה במקרה אחד (אולי) הביא גם למקרה מוות.

עוצרים מכירות ועושים ריקול בעיקר בגלל החשש מתביעות בארה"ב.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהיה בחו"ל וגר שם תקופה מסויימת,יודע מה זה אמריקאים לעומת ישראלים.

על קופסת שימורים יכתבו זהירות לא להיחתך בעת פתיחה,על מסטיקים יכתבו זהירות לא לבלוע כדי לא להיחנק.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד... זה מתחיל כבר לעייף :sleeping:

תחזור אחורה רגע.

התגובה שלי והבדיקה שלי באו בעקבות אנשים שטעו או ניסו לגרום לאנשים להאמין שקשה או בלתי אפשרי לעצור רכב שתקוע בפול גז.

אני באתי והוכחתי שזה בכלל לא סיפור גדול לעצור רכ שתקוע בפול גז, ועל ידי כך באתי לנטרל כל טענה שמתבססת על הנחה שגויה זו.

כמו שבאגירה אמר "כולה צריך ללחוץ על הברקס ולעצור בצד" :screwy::loco::screwy: (הסמיילים במקור)

מה שצריך להיות ברור לכל בעל רשיון נהיגה, הפך לפולמוס עולמי שהולך לעלות מיליארדי דולרים, בגלל תרבות הליטיגציה האמריקאית המחורבנת והמעצבנת.

יותר מכך, כל הזמן קורים דברים כאלה בכל סוגי המכוניות (דהיינו כשלים שעלולים במצב קיצוני עם נהג אידיוט לגרום לתאונה), ומשום מה רק עכשיו במקרה של טויוטה זה הפך להיות משבר עולמי.

מכיר את אפקט הפרפר? איפשהו קרה איזה מקרה ראנדומלי קטן, שגרם למשהו לקרות, שהמשיך להתנפח עד שזה הביא לפאניקה העולמית הזאת.

אני לא מנסה להוכיח לכל העולם שאפשר לבלום מכונית עם גז תקוע.

אני מנסה לגרום לכם להבין שכל הסיפור הזה נופח מעבר לפרופורציה, ולא ראוי להתייחסות המאסיבית ברחבי העולם, והוא עוד ממשיך להתגלגל כמו כדור שלג... כל אחד שנזכר שאי פעם נתקעה לו הדוושה ברצועה של הכפכפים בדרך לים מצטרף לחגיגה.

לא עוצרים מכירות ועושים ריקול למיליוני מכוניות בגלל שהיו 12 (אולי, לא ממש ברור) מקרים בעולם של כשל מסויים, שכנראה במקרה אחד (אולי) הביא גם למקרה מוות.

עוצרים מכירות ועושים ריקול בעיקר בגלל החשש מתביעות בארה"ב.

מפאת הנימוס אני עונה לך וכמובן מודה לך על התייחסותך הענינית לתגובתי. יום טוב שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברים בשרשור כבר אמרו את שלהם והרבה אין לי מה להוסיף.

אבל, בשוק הישראלי בו נחשבת טויטה ללא פחות מ"קדושה" ניתן שעור חשוב.

גם טויטה מתקלקלת וגם לה יש פאדיחות ושקונים רכב צריך לקחת זאת בחשבון.

ניתן וצריך לקנות תוצרת שאינה יפנית אם היא עונה ומתאימה לדרישות.

שיעור חשוב לעוורים ולחרשים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר במספרים/סטטיסטיקות/כתבות בעיתונים אז זה נראה בצורה אחת

כשרואים ושומעים זה כבר מקבל פרופורציות אחרות לגמרי

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?hot=1&m=3524144

בהנחה שהוידאו הזה לא מזוייף (ונראה לי שלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נשמע זוועה ולא נראה לי מזוייף.

אבל מעניין אותי מדוע הנהג לא כיבה את המנוע, הרים את ההמברקס, הכניס לרוורס, פרקינג וכו'.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו טויוטה מכריזה על הטרייד אין הגדול בהיסטוריה.

היא מתכוונת לאסוף מעל ל 4000 פריוסים מהשוק.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

זה כבר נראה כמו קרב איגרוף בין טייסון לבין סבתא שלי, עם כל חבטה נוספת, הם נראים מסכנים ועלובים יותר וכל מה שנשאר לי לאחל להם הוא שיעברו את המשבר בשלום ויחזרו לייצר מכוניות טובות ואמינות וכמו שאמר הבעלבית"שיחזירו את הפאן חזרה למכוניות".

כשכולנו נשב בסלון ונראה עוד שנה בערוץ שמונה את הסרט על "קריסתו של ענק" תהיה ללא ספק שימת דגש על הראיון שלנשיא טויוטה לפני חצי שנה לפייננשל טיימס, זה מה שהוא אומר :""אנחנו נמצאים צעד אחד בלבד לפני כניעה לאי רלוונטיות" ובאיזה קטע נבואי, קוסמי, הזוי הוא מנבא את הצפוי כשהוא מקווה שממשלת יפן תירתם לעזור להם באומרו :

“I hope that this will not be a brake,” he said, “in order to hit the accelerator we need support from the government.”:shock::shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהיה בחו"ל וגר שם תקופה מסויימת,יודע מה זה אמריקאים לעומת ישראלים.

על קופסת שימורים יכתבו זהירות לא להיחתך בעת פתיחה,על מסטיקים יכתבו זהירות לא לבלוע כדי לא להיחנק.

ואני מבין שיש לך בעיה עם זה?

כי לדעתי עדיף שכל יצרן ירעד מפחד של תביעה מאשר ההוויה הישראלית שגורסת:

"עזוב אחי, פלגל זה בומבה של שיטה! על אחריותי!! עזוב, יהיה בסדר, מה כבר יכול לקרות מרצפת פלגל באולם חתונות".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פל-קל.

והמקרה המדובר הרבה יותר מורכב מרצפה בשיטת פלקל, וכלל בתוכו שינויים מבניים נרחבים ללא אישורי מהנדס.

בנוגע לטויוטה, אני לא חושב שהם יגיעו לפשיטת רגל. אבל לא מן הנמנע שלא נראה חרקירי בצמרת...

הבעיה של מי שמטאטא בעיות מתחת לשטיח (תרתי משמע) שמתישהו מגלים את העניין, ואז הוא צריך לקחת אחריות גם על כל הטעויות הקטנות יותר שהיו לו (פריוסים).

אם היו מטפלים בבעיה בזמן ומצהירים עליה, הריקול הנוכחי לא היה מגיע למימדים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...