Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמתי חלום-התיישנתי בדרבי 50

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 3692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדהים תתחדש!!

זהוא האופנוע הראשון שלי בשנת 90!! בן 16

RD50 מונושוק!

תוספות:

צילינדר 80

אגזוז לחץ מלטה.

גלגלי שיניים למהירות.

סופית 110!!!! יותר מכל TSW באותה תקופה.

איזה יופי!!

אין לי תמונה הייתי מעלה... (-:

נ.ב

זוהי ההודעה הראשונה שלי מ2003... לא הייתי פה )-: מדהים לחזור...

נב 2

המונושוק היה אפור כאורגינל.

שוב איזה יופי!!!

להפגת מתחים: husberg 250f 2014

לי ולילדים: פגארו Q 2800 ארוך. 2000 אוטומט יד2

לי: PX200 88 + side car פיאגו סי 1991 בשיפוץ, Vespa 50 N 1973

לאשה רנו גרנד סניק דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חג שמח ומועדים לשמחה לכולם,

אכן, כפי שרמז אסף, יש הרבה חדשות אך עד כה נמנעתי מלעדכן כי אני רוצה להפתיע. על קצה המזלג אספר כי תודות לנדיבותו של עמית (amitexc), קיבלתי ממנו גלגל קדמי אורגינלי של דגם האירופה , כסא שלם ולא רקוב, ומתאם לאגזוז.

התוספות הללו אותן קיבלתי במוצ"ש שעבר פשוט משלימים לי את האופנוע וכעת הוא מושלם לחלוטין למעט סיומת לאגזוז ומתאם לפנס האחורי. נותר גם עניין חיווט ושיקום צמת החשמל אבל זה כבר לא ימנע את רכיבת הבכורה כאשר האופנוע יושלם.

מובן מאליו שכל החלקים נשלחו לטיפול כבר ביום ראשון בבוקר ואני תקווה כי במהלך שבוע הבא הם יחזרו אלי. הגלגל אמור לעבור פירוק, הברקת ג'אנט, ניקול שפיצים או החלפתם אם אין ברירה, ניקוי חול לנאבה וצביעתה, חריטת דראם, שיקום ושיפוץ סנדלי ברקס והרכבת קפיצים חדשים (לא תאמינו אבל הצלחתי להשיג 4 קפיצים חדשים לסנדלי הברקס). בסיס הכסא אמור לעבור ניקוי חול וצביעה וכך גם מתאם האגזוז.

מה אומר? השקעתי ממון רב בשיפוץ והתאמת גלגל חלופי של יומבו, אבל ברגע שהרכבתי את המקור שקיבלתי הבנתי שאין כמו המקור. הוא פשוט החליק למקום בלי מתאם ובלי עניינים. כמו שצריך. כך גם לגבי הכסא. את הכסא ששיקמתי לא הצלחתי להרכיב כי המסגר לא הלחים נכון את האוזניים של הכסא המחברות אותו אל השלדה וכאשר הנחתי את הכסא המקורי שקיבלתי מעמית הוא פשוט החליק למקומו במדוייק.

תגובה קטנה ל-rון שהגיב מעלי, אכן בישראל המונושוק היה כסוף אך זה לא המקור, על פי ברושורים של הדגם שרכשתי באיביי רואים בבירור כי המונושוק הוא אדום. בישראל משום מה החליט היבואן ככל הנראה לצבוע בכסף. אני גירדתי את הצבע הכסוף לפני ניקוי החול ולמרבה הפלא גיליתי שכבה אדומה ויפה, ולכן החלטתי להישאר נאמן למקור ולצבוע באדום.

רוצים עוד חדשות? נו טוב, אספר כעת אם כי לגבי התמונות אוכל להעלות רק בהמשך כאשר אחזור לעבודה ביום ראשון. אז ככה, לא תאמינו אבל מיכל הדלק חזר ביום שני האחרון מהצביעה אצל ארז דרור. הוא שהה אצלו מה- 20 ליוני, כלומר כמעט שלושה וחצי חודשים. מהכירי את עבודתו של ארז, העדפתי לא להאיץ ולא לזרז ולתת לזמן ולמוזה של ארז לעשות את שלהם. ביום שני ארז התקשר והודיע שאפשר לאסוף את המיכל. תוך שעה הגעתי אליו ונדהמתי מהתוצאה. מה אגיד לכם, זה יצא כל כך יפה, מושלם, כמו תכשיט. הנשמה ציינה בעדינות כי אפילו את בני בכורי לא עירסלתי בכזו עדינות ולא הבטתי בו בכזו אהבה כמו שליטפתי וחיבקתי את המיכל הזה. כאשר תראו את התמונות תבינו על מה אני מדבר. אין מילים, עבודה מושלמת ושאפו ענק.

אז זהו, תמונות יועלו בהמשך. כפי שאמרתי, אני מקווה לסיים את הפרוייקט במהלך שבוע הבא עד לתאריך 8 אוקטובר כי אז תמלא שנה בדיוק מהיום בו רכשתי את הנסיך.

בינתיים, יש לי מספיק חלקים להשמיש את נסיך 2 לרכיבה, אבל זה כבר עניין לשרשור אחר.

כרגיל, אשמח לשמוע תגובות גם אם הפעם אין תמונות.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי

עצלן :lol:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח ומועדים לשמחה לכולם,

רוצים עוד חדשות? נו טוב, אספר כעת אם כי לגבי התמונות אוכל להעלות רק בהמשך כאשר אחזור לעבודה ביום ראשון. אז ככה, לא תאמינו אבל מיכל הדלק חזר ביום שני האחרון מהצביעה אצל ארז דרור. הוא שהה אצלו מה- 20 ליוני, כלומר כמעט שלושה וחצי חודשים. מהכירי את עבודתו של ארז, העדפתי לא להאיץ ולא לזרז ולתת לזמן ולמוזה של ארז לעשות את שלהם. ביום שני ארז התקשר והודיע שאפשר לאסוף את המיכל. תוך שעה הגעתי אליו ונדהמתי מהתוצאה. מה אגיד לכם, זה יצא כל כך יפה, מושלם, כמו תכשיט. הנשמה ציינה בעדינות כי אפילו את בני בכורי לא עירסלתי בכזו עדינות ולא הבטתי בו בכזו אהבה כמו שליטפתי וחיבקתי את המיכל הזה. כאשר תראו את התמונות תבינו על מה אני מדבר. אין מילים, עבודה מושלמת ושאפו ענק.

אז זהו, תמונות יועלו בהמשך. כפי שאמרתי, אני מקווה לסיים את הפרוייקט במהלך שבוע הבא עד לתאריך 8 אוקטובר כי אז תמלא שנה בדיוק מהיום בו רכשתי את הנסיך.

בינתיים, יש לי מספיק חלקים להשמיש את נסיך 2 לרכיבה, אבל זה כבר עניין לשרשור אחר.

שלומי

כדברי השיר

"היום יום שלישי ...."

העם דורש תמונות ....:evil:

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תמונה שלי עם הדרבי FD

01.jpg

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יתבלבלו מהתמונה, מדובר בהילוך ראשון לכל היותר, אין צורך בקסדה במהירות חד ספרתית :wink:

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יתבלבלו מהתמונה, מדובר בהילוך ראשון לכל היותר, אין צורך בקסדה במהירות חד ספרתית :wink:

הילוך ראשון, פול גז, ולזרוק את הקלאצ'......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל על הקסדות בתוך הבוץ?

ולמה הרגליים באויר ולא על הרגליות?

לך תסביר את זה לילד בן 15 :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אכן, הבטחתי תמונות ולא קיימתי. סיבות יש למכביר ולא אלאה אתכם בכולן רק אומר שהכל לטובה והמבין יבין.

בינתיים אוכל לדווח שהכסא חזר מניקוי חול והלחמות קלות, נצבע מחדש בצבע שחור, ונמסר אתמול לרפד בליווי תמונות של המוצר המקורי. אני מקווה לקבלו בחזרה ביום שישי הקרוב.

ואם כבר מדברים על יום שישי, אני אמור לאסוף את הגלגל הקדמי המקורי של האירופה (הגלגל הנוכחי ששיפצתי והשקעתי בו ממון רב הוא של דגם היומבו שלא ממש מתאים בדיוק). הגלגל הזה עבר גם הוא שיפוץ מקיף כולל פירוק שפיצים וציפוי, הברקת ג'אנט, חידוש סנדלי בלם וחריטת תוף, קפיצים חדשים לסנדלים, ניקוי חול לנאבה וצביעתה, פנימית חדשה וצמיג חדש. אני מניח שזה לא יהיה זול.......חזרו עוד כמה חלקים קטנים מניקוי חול וצבע, בעיקר חלקים של נסיך 2 שהתחלתי לשפץ "ככה על הדרך"....

אני מקווה להרכיב את הכל ביום שבת ולצאת לרכיבת בכורה בחניה בתנאי שאצליח להתגבר על חיבור כבל ברקס קדמי....מה לעשות, לוקח לי זמן ללמוד לעשות כאלה דברים אבל אני חייב לציין שאני במקום טוב יותר מהיכן שהייתי לפני שנה. אני עדיין מאותגר טכני אבל במצב "קל" ולא "אנוש"....

אז אני בהחלט מתכוון לסיים את הפרוייקט בקרוב ולפרסם תמונות של המוצר המוגמר, אבל מהכירכם אותי הספקתם בוודאי להבין שלוחות הזמנים אצלי גמישים ומותנים לחלוטין בגחמותיה של הנשמה שתחיה.....

בינתיים, נאמן לרוח התקופה, התחלתי לחפש קסדה מאותה תקופה. למיטב זכרוני, בתחילת שנות ה-80 היה מבחר די מצומצם שכלל קסדות מתוצרת nava, nolan, agv, lem.

לא הצלחתי במיוחד באיביי, והנה הפתעה. ביום שישי האחרון אני מקבל טלפון מאסף כהן שתמונתו על הדרבי fd שלו מתנוססת כמה מודעות למעלה, והוא מבשר לי שבמהלך הבילוי שלו בשוק עתיק הוא מצא קסדת נולאן אדומה מאותה תקופה, והיא אפילו יד ראשונה של הרוכב המקורי. לצערי, לא יכולתי להשתתף בשוק העתיק מחמת סגר כללי עליו החליטה הנשמה בלא התרעה מספקת, ולא נותר לי אלא לבקש מאסף לרכוש אותה עבורי והנה היא לפניכם. אני אצבע לה רק את המצחיה, ואולי אשפץ קצת את הבפנים אבל לא יותר מדי. זו קסדה לתצוגה ולא לרכיבה (בעצם, כל הפרוייקט הוא לתצוגה ולא לרכיבה....).

כמו שאסף אמר לי טלפונית, עכשיו אני צריך למצוא ג'ינס של אונת "סאבי" וזוג מוקסינים או סנדלים תנכיות והתמונה תהיה מושלמת.

אז אלו אומנם לא תמונות של הדרבי, אבל בכל זאת תמונות...דרך אגב, תנחשו מה היתה תגובתה של הנשמה כאשר היא ראתה את התמונות של הקסדה. היא הבינה שלמרות הסגר הצלחתי לבצע רכישה שלא בפיקוח.....על זה נאמר בחדשות ערוץ 2 - אכן, מראות קשים יונית......

שלומי

DSC00468.jpg

DSC00469.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[לך תסביר את זה לילד בן 15 :lol:[

רכבת על האופנוע ללא רישיון:oops:

עברו מאז איזה 23 שנה....

יש כבר חוק התיישנות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

היום בצהרים החלטתי שאין טעם להמתין למחר לצורך איסוף החלקים המוכנים, ובניגוד להרגלי יצאתי מהעבודה מעט מוקדם יותר ושעטתי בחדווה לכיוון דרום ת"א. במוסך המתינו לי כל החלקים מוכנים ומזומנים למסדר מפקד. הגלגל המחודש פשוט מושלם, עם נאבה צבועה כסוף, שפיצים מנוקלים למשעי, ג'אנט מבריק וצמיג חדש. סנדלי הבלם נראים כמו תכשיט שצריך לשים בסלון (אני חושש שהנשמה תסתייג מהרעיון....).

בנוסף, רגליות רוכב של נסיך 2 עברו ניקוי חול ונצבעו בצבע כסף בניגוד לרגליות של נסיך 1 שנצבעו בשחור. לדעתי זה יותר יפה ואני מתכנן לבצע החלפה. יש עוד כל מיני ממתקים כגון מתאם לאגזוז ובסיס נוסף לכסא של נסיך 2 שעבר גם הוא ניקוי וריענון, אבל בגדול סיימתי.

את כל הכבודה העמסתי על הבאלנו הנאמנה (ביחד עם הגלגל המחודש הקודם שיועבר עכשיו לנסיך 2 ושימש כדוגמן לצבעי כדי שיצבע את הגלגל השני באותם גוונים בדיוק), וקדימה הביתה. מרוב שמחה ואושר, עצרתי לאסוף את הנשמה בחזרה מעבודתה. טעות. מה זה טעות, שלא נדע. עינה המיומנת צדה את הגלגלים החדשים בתא המטען ואת שקית החלקים שהיו עטופים בזהירות ונחו במושב הבטיחות של הבן, ומכאן ועד לשיעור באופרה המרחק ממש קצר. לא להאמין לאיזה סולמות ווקאליים הנשמה מסוגלת להגיע כשהיא משתדלת. ניסיתי להסביר לה שזה מתנה, שזה לא עלה כסף, שהחברה במוסך הם אחים שלי, שאבא שלי מדפיס כסף, שאני צריך דיאליזה או לפחות החלפת אוזניים בגלל הצעקות וכלום, גורנישט, נאדה. האישה בשוונג אמיתי, עצבנית בטירוף (היא היתה המודל של הסרט מהיר ועצבני). אפילו שוחד של סוכריות גומי יין לא עזר וזה אומר שהמצב בעייתי קמעה....

ותארו לעצמכם שזה עוד לפני שמחר אני הולך לאסוף את הכסא מהרפד. איזה חוש הישרדות פנימי לחש לי שלא כדאי לציין את העובדה הזו באוזניה כעת, בבחינת דיה לצרה בשעתה.

אז זהו, בשבת אם ירצה השם ואם מזג האוויר יהיה נוח, והנשמה תלך לבקר את המשפחה שלה (מה לעשות, יש עוד כמה כמוה שיצאו מאותו פס ייצור), אני מקווה להרכיב את הגלגל, הכסא, מכסה הצד, טנק הדלק, האגזוז, ועוד כל מיני פיצ'פקס, ואולי להצליח לחבר את כבל הברקס הקדמי, ויאללה בלאגאן!!!!!! ניסע איזה מטר או שניים לפני שאעמיד את הנסיך בחדר השינה (ואני מתכוון לאופנוע....).

אם אצליח, אולי אצלם משהו.......אם למישהו מתחשק לבוא ולעזור, ראו זאת כהזמנה. יש קפה לא רע, נוף מדהים, מוסיקה ישראלית או יוונית לבחירה, והרבה חום ופירגון מהנשמה.....

אני גר באור-יהודה שזה ממש בצנטרום של הפאיילה.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...