Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצות לרדיו דיסק איכותי!

דודו172
שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאני מחפש מכשיר רדיו דיסק לרכב,חשוב לי הסאונד בטירוף.

צריך המלצות.אני אשית מאוד אוהב אלפיין ולא יכול להרשות לעצמי אחד חדש .

מישהו המליץ על 9120 של רוקפורד...שווה משהו????

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק מה9120 מראש,תעשה חיפוש עליו תיראה איזה ביקורות הוא ספג פה

וחוץ מזה שהיה לי אותו ואני ממליץ לך לא להתקרב....

לך על פיונירים למינהים (מהסדרות היותר גבוהות שלהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוניר? אתה יודע מה אני שונא בפיוניר זה שכדי לכוון אותם צריך כמה ימים,גם אז לא תמיד תהיה מבסוט,וגם כאשר תצליח יבוא איזה חבר שילחץ על הכפתור הימני למטה ויהרוס הכל!

מכשיר ברמה זה מכשיר שתוקעים לו RCAים באס מיד...ויאללה!!!!

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוניר? אתה יודע מה אני שונא בפיוניר זה שכדי לכוון אותם צריך כמה ימים,גם אז לא תמיד תהיה מבסוט,וגם כאשר תצליח יבוא איזה חבר שילחץ על הכפתור הימני למטה ויהרוס הכל!

אחי אין כמו פיוניר..

וממש לא בעיה לכוון שוב :wink:

ככול שיותר אופציות כווין ככה יותר טוב... :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פעם "דק" רדיו דיסק אלפיין [ללא אפשרות לחבר רמקולים,רק RCA]וכמו שאמרתי..באס...מיד... פניטו! הרים את המערכת בכמה רמות מעלה.

אבל עשיו אני צריך שימליצו לי דגמים ספציפים .

חבר'ה עיזרו לי!

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אין כמו פיוניר..

אדי, תפסיק לידחוף פיוניר לכל העולם !!!!!

אתה סתם מטעה אנשים אחרים

הבן אדם יודע מהי איכות (הוא מעוניין באלפיין) ואתה דוחף לו פיוניר

פיוניר אלה מכשירים ברמה נמוכה מאוד, יש להם מיליון קישקושים על המסך (לא זה עם הדולפינים, ריבועים, עיגולים, דיסקים וקווים), מאה מיליון כפתורים מבולבלים שמפוזרים על כל המכשיר וכמובן מיליארד פונקציות שטכלס לא עושות כלום!!!

לצערי הרב אני מדבר מיתוך ניסיון עם פיוניר פרימייר שנקנה לפני פחות מחודש (מכשיר מסובך מאוד לתפעול בלי MP3 ובלי דולפינים שמגיע עם ספר הפעלה שאפשר לחלק אותו לכרכים )

כנראה שהסיבה להצלחתה של פיוניר בישראל (ואולי גם בעולם) בגלל המותג הידוע, אין זה מעיד על איכות וטיב המוצר.

שורה תחתונה: להתרחק מפיוניר, אם יש אפשרות אלפיין עדיף ואם לא, אז יש מספיק מכשירים של חברות אחרות כגון: PANASONIC, JVC, BLAUPUNKT ועוד ועוד

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אין כמו פיוניר..

אדי, תפסיק לידחוף פיוניר לכל העולם !!!!!

אתה סתם מטעה אנשים אחרים

הבן אדם יודע מהי איכות (הוא מעוניין באלפיין) ואתה דוחף לו פיוניר

פיוניר אלה מכשירים ברמה נמוכה מאוד, יש להם מיליון קישקושים על המסך (לא זה עם הדולפינים, ריבועים, עיגולים, דיסקים וקווים), מאה מיליון כפתורים מבולבלים שמפוזרים על כל המכשיר וכמובן מיליארד פונקציות שטכלס לא עושות כלום!!!

לצערי הרב אני מדבר מיתוך ניסיון עם פיוניר פרימייר שנקנה לפני פחות מחודש (מכשיר מסובך מאוד לתפעול בלי MP3 ובלי דולפינים שמגיע עם ספר הפעלה שאפשר לחלק אותו לכרכים )

כנראה שהסיבה להצלחתה של פיוניר בישראל (ואולי גם בעולם) בגלל המותג הידוע, אין זה מעיד על איכות וטיב המוצר.

שורה תחתונה: להתרחק מפיוניר, אם יש אפשרות אלפיין עדיף ואם לא, אז יש מספיק מכשירים של חברות אחרות כגון: PANASONIC, JVC, BLAUPUNKT ועוד ועוד

לפי דעתי בקטע שעדיף אלפיין על פיוניר אתה צודק...

אבל גם תלוי איזה דגם...

ופיור הרבה יותר טובים מכל החברות שציינת....

זה שהייתה לך התנסות לא טובה עם איזשהו דגם נמוך של פיוניר לא אומר שהם לא חברה טובה...

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לSENA עם כל הכבוד! ויש כבוד :lol: (נדבקתי לזה :( )

פיוניר היא חברה עולמית בעלת מוניטין רב שאני בטוח שמשתמש אחד (בלי לזלזל ולפגוע)

כמוך לא יכול לשלול דיעה של מיליוני משתמשים.

המחירים של פיוניר מאוד אטרקטיבים ביחס לתמורה ומספקת את הביקוש של רוב המשתמשים שכוללים פוזה ופיצרים בלי סוף...

בקשר לאיכות גם לפיוניר יש סדרות של HU שמספקות מענה להרבה רכבי תחרויות SQ כמו סדרה 9P האגדי עם הדק החיצוני.

דרך אגב מאיפה לך שפנסוניק לדוגמא טובים יותר ??? או בלקפאונט??? בדקת אותם במעבדה??? התערבת עם R.C???

אני פשוט לא מבין למה אתה קוטל את אדי שסה"כ טוען שפיוניר מספק את הסחורה ביחס למחיר :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אחי איפה אתה חיי??

אני לא דוחף כלום הבן אדם אמר שאין לו כוח לפיוניר כי אין לו כוח לכוונים..

אני פשוט אמרתי שזה לא בעיה לכוון בפיוניר וששכול יש שיותר אופציות לכווין טוב יותר..

וכול החברות שאמרת פרט לאלפיין לא שוות מול פיוניר...

והיא ממש מספקת את השכורה אבל ממש

בוא נישאל את הבן אדם עם יש לו 2000-5000 שקל כדי ליקנות אלפיין ושבאלפיין יש פי אלף יותר כוונים מי פיוניר :evil:

יאללה מי אשם שאתה לא יודע ליקרוא ספר הוראות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....רמה נמוכה..??? לבחור היה פרימייר! שזה אם אני לא טועה "ה"סידרה של פיוניר לא?

עכשיו רצינות. אני צריך דגמים או שמישהו יפנה אותי למישהו שרוצה למכור מכשיר משומש ברמה שדיברנו עליה.

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העיניין פוזה ופיצ'רים בלי סוף

באוטו שאני משתמש כרגע יש פנסוניק עם MP3 מכשיר קל מאוד לתפעול אמין ביותר ועובד כבר יותר משנה ללא שום בעיות (גם ניקנה במחיר זול 1400 לפני שנה וחצי)

בזמנו אף פיוניר (גם לא ההכי זול) לא היה מתמודד עם מחיר כזה וכנראה שגם לא עם איכות וטיב מוצר

שוב, אני מדבר מתוך ניסיון עם שני המכשירים ומכשירים נוספים

מקוה שעזרתי

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....רמה נמוכה..??? לבחור היה פרימייר! שזה אם אני לא טועה "ה"סידרה של פיוניר לא?

עכשיו רצינות. אני צריך דגמים או שמישהו יפנה אותי למישהו שרוצה למכור מכשיר משומש ברמה שדיברנו עליה.

אחי לדעתי הבחור חושב שכול הפיוניר כאלה..

יאללה תישאלו עוד אנשים שיש להם פיוניר עם הם מרוצים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, לא אין לי את סכום כזה להוציא עלHU לכן אני מחפש משומש .

המליצו לי על פרימייר 740 אבל...... פיוניר עם כל הפוזה??? מה עוד שהם גניבים ומאירים את פנים הרכב כאילו.".בוא!!! גנוב אותי!! אני שווה בתור גנוב....תראה כמה פוזה יש עלי.."

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, לא אין לי את סכום כזה להוציא עלHU לכן אני מחפש משומש .

המליצו לי על פרימייר 740 אבל...... פיוניר עם כל הפוזה??? מה עוד שהם גניבים ומאירים את פנים הרכב כאילו.".בוא!!! גנוב אותי!! אני שווה בתור גנוב....תראה כמה פוזה יש עלי.."

אין מה לעשות עם אתה רוצה רדיו דיסק איכותי אתה צריך להיתחשב בעובדות :wink:

יאללה איזה פוזה אתה מוריד את פנאל למטה מתי שאתה מגיעה לאיזור המת(השכונה שלך).. :twisted:

וSENA ניראה לי שאין לך כוח ליקרוא ספר הוראות ובגלל זה אתה פוסל את פיוניר :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העיניין פוזה ופיצ'רים בלי סוף

באוטו שאני משתמש כרגע יש פנסוניק עם MP3 מכשיר קל מאוד לתפעול אמין ביותר ועובד כבר יותר משנה ללא שום בעיות (גם ניקנה במחיר זול 1400 לפני שנה וחצי)

בזמנו אף פיוניר (גם לא ההכי זול) לא היה מתמודד עם מחיר כזה וכנראה שגם לא עם איכות וטיב מוצר

שוב, אני מדבר מתוך ניסיון עם שני המכשירים ומכשירים נוספים

מקוה שעזרתי

אתה מבין מה אמרת פה????

אתה פוסל את פיוניר על הסף בגלל מכשיר של פנסוניק שהסתדרת איתו לעומת פיוניר עם הרבה יותר פיצרים שיש לך פחות מחודש. :idea::roll:

לא כולם מחפשים מכשירים ללא תצוגה ואני בעד שמישהו רוצה מכשיר יפה (סה"כ הרכב זה הבייבי שלו), ודרך אגב גם שנה שעברה היו פיונירים ב1400 ש"ח וגם ב1000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...