Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 06 1600 "ספורט" דגם: GLS דעתכם?

loty
שימו לב! השרשור הזה בן 5579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוגע לגיר זה די מוזר לשמוע.

שנית הבנתי מהשוואת דגמים וחיפושים שונים באינטרנט שהדגם של 06 הוא די שונה באיכות החומרים (הדגם שלאחר מתיחת הפנים).

יאריסT- אני בהחלט מתעניין אך לצערי הרב זה לא כל כך בתקציב מה עוד שכל אחד שמוכר, דורש מעל למחירון שגם ככה גבוה.

אשמח לדעת מה ההבדל האמיתי בין היאריס לגטס חוץ מהיותם טיוטה מול יונדאי. והאם ההבדל שווה 20000 ש"ח הבדלי מחירון?

אשמח לעוד תגובות בעיקר לאור ההשוואה שהצגתי בפנייה הקודמת.

תודה רבה,

לוטן

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהיאריס מהנה לנהיגה הרבה יותר מהגטס שמרגישה אנמית לחלוטין.

היא מתעלה עליה בכמעט כל פרמטר, מלבד אולי פרקטיות (את הגטס אפשר למצוא גם ב5דל').

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באיבזור היאריס נופלת עם 2 כ"א, ללא esp וללא סאן רוף. שאתה אומר מהנה הכוונה היא בנהיגה עצמה במהירות שיוט, ובלקיחת סיבובים, בתנוחת ישיבה...

אשמח לפירוט כי בנוגע לתאוצה ולזריזות הרגשתי די דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס דינאמית יותר. דברים כגון הגה מדוייק יותר, מערכת מתלים שמרגישה שהיא נבנתה על מנת לספק לך קצת יותר ביצועים (עדיין לא "הארדקור") וכו'.

מבחינת אבזור שתיהן דיי משעממות מבפנים. היאריס לדעתי נראית טוב יותר חיצונית.

בסופו של דבר, הבחירה שלך. אם אתה מתחבר יותר לגטס, מי אנחנו שנגיד לך לרכוש יאריס :)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני כבר כמעט נואש מלחפש איזו ספורטיבית נחמדה בסביבות ה55000+-.

מצאתי פז'ו 206 xs אך היא עברה תאונה מקדימה (שלא אמורה להיות רצינית) אך יחד עם זה שהיא הייתה מליסינג מימוני למרות שקיבלתי חוות דעת לא רעות בפורום זה, זה קצת מבאס. וכל השאר או שחוקות או ישנות מידי.

ואני מחפש כבר חודשיים בדיוק. בגלל זה הגעתי לפזול אפילו לכיוון הגטס "ספורט"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 דלתות של גטס 1600 מגיעה רק עם תיבה אוטומטית, ואין שום דבר רע בזה שאתה "פוזל" לכיוון הגטס,

בסה"כ זה אחלה רכב ואני די נהניתי ממנה, ומבחינת דלק הוא לא שתיין למעט בתיבה האוטומוטית שזוללת כמו רכב אמריקאי:shock:,

אם אין לך תקציב ליאריס T, חפש לך גטס בשנתון שציינת היא עונה על התקציב המדובר, אצלי זה פשוט היה מקרה חריג:?

אלעד

:evil:LEON CUPRA 2011 ,GIAC STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שבניגוד לדגם בעל המנוע הקטן יותר (1.35) שמנועו הוחלף (ל 1.4), דגם ה 1.6 נותר עם אותו מנוע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמנוע הזה הוא מוצלח או לא? האם השינוי הקוסמטי בא עם עוד שינויים אחרים?

ולבסוף אשמח אם תחזרו להשוואה הראשונית בין ה206xs עם הנתונים שהצגתי לגטס הזו עם הנתונים שהצגתי.

תודה על העקביות והנכונות,

לוטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס ספורט אולי זריזה יותר מסופר-מיני סטנדרטיות אחרות, אבל כאן מתחילה וגם נגמרת הספורטיביות שלה.

ה206XS (באופן כללי, לאוו דווקא זאת הספציפית שבדקת) טובה ממנה בכמעט כל פרמטר אחר שיש לו חשיבות לנהיגה ספורטיבית. נכון, לרעת הXS עומד מנוע אנמי לחלוטין בסל"ד נמוך ואולי גם שוק קצת יותר בעייתי (כנראה שקצת קשה למצוא אחת טובה באמת, אבל זה נכון לגבי כמעט כל רכב ספורטיבי שתחפש) אבל אתה לא חייב לבחור בה בתור ה-ספורטיבית שלך, בתקציב שלך יש אופציות נוספות - יאריסT, איביזה לסוגיה השונים ואפילו קליאו ספורט.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה כרגיל אתה צודק. לאחר לבטיםשל היממה האחרונה אני באמת אנסה לדבוק בהם.(לעניות דעתי לxs שוק טוב יותר מהגטס הזו).

לגבי היאריס לא מצאתי אפילו אחת שמתקרבת לתקציב כולן כ 10000 יותר.

אני אלך לבדוק את ה xs המדוברת במוסך ליטל ע"י אילן שהבנתי שהם מהטובים בתחום, ואראה אם הבחור מוריד עוד במחיר שכן לדעתי עם הטיימינג המתקרב, והמגנזיום שאני רוצה להוסיף (בשיקלול הפגיעה והליסינג המימוני), המחיר עדיין טיפה גבוה מידי. למרות שהפידבק שקיבלתי ממך אומר שהמחיר הוא טוב.

אמשיך לעדכן.

בכל מקרה אני ממש מודה לך ולכל שאר החברה על העזרה העיקבית והמועילה שלכם,

ספ"ש נעים ומהנה ונתראה (בטח אעדכן, אשאל משהו בקרוב, כך שאני לא הולך לנוח בעניין)

לוטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא 206XS לא צריכה להיות משימה קשה מדי, חיפשתי בזמנו עבור חבר את השילוש המדובר של קליאו/206/HGT,

קליאו בזמנו באמת הייתה בעייה למצוא, HGT שמורות כמעט שלא היו בנמצא,

ובסוף הוא קנה 206 מבחורה שקנתה אותה בזמנו פשוט בגלל שהיא אהבה את הצבע הכחול והג'אנטים של גרסת ה- CC...

כמובן שאני משוחד, כי ש לי (גם) אחת כזו בבית (בין היתר) :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 55K ניתן למצוא אלפא 147 משנתון 02-03 1.6 120 כ"ס, פשוט רכב מצויין.

מי שמחפש רכב "ספורטיבי" לא צריך להכניס למשוואה את הגטס, ההשוואה פשוט לא נכונה.

אז נכון שהגטס האמורה היא ממודל מתקדם מאוד, אבל אני מעדיף, לרדת בשנתון ולחייך הרבה יותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן מתי לאחרונה ראית למכירה 147 שהוא מעל מודל 02? חוץ מזה אני מחפש לעלות בשנתון- אם תמצא לי 147 אפילו מודל 03 אתה יכול להפוך אדם למאושר (אותי :wink:)

ובנוגע לxs אכן יש למכירה כולן שנתון 02-03 עם ק"מ גבוה ואילו משנתון 05 שחיפשתי ואפילו 04 פשוט אין. כל היודע דבר על הימצאותן של מי מאלו מוזמן לפנות הה"פ. או בשירשור זה.

שבוע טוב,

לוטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...