Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך תופסים טייס בכביש

atoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דעתי, אולי ההתנהגות והמהירות של רוכבי האופנוע לא במקום, אבל עדיין חבל שהמשטרה לא מנהלת כזאת מלחמת חורמה נגד גנבי הרכב, אולי ככה אנחנו, האזרחים, היינו מרגישים יותר טוב.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפשר לסכם כמה נקודות:

חבל שהמשטרה לא משקיעה מאמצים דומים בתפיסת נהגים שיכורים

חבל שהמשטרה לא משקיעה מאמצים דומים בתפיסת נהגים בשלילה שמסכנים אותנו יום יום.

בכאלה שחוצים קווים לבנים ללא הבחנה, עוברים באדום או סתם חותכים נתיבים.

למה המשטרה חגגת על האופנוענים הללו- כי היא יכולה וזה מצטלם טוב.

המשטרה עושה מה שקל לה לעשות- עובדה שעם משפחות הפשע המאורגן היא הרבה יותר נזהרת.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע שכולו נועד כדי שיוכלו לפרסם אותו....

בכסף ובכוחות שהושקעו נגד 2 האופנוענים האלה היה אפשר לתפוס פשעים הרבה יותר חמורים....

מפכ"ל המשטרה כל הזמן בוכה שאין לו מספיק כסף וכוח אדם... אבל כנראה שיש לו עודף תקציב אם הוא מעלה מסוק לאוויר ועודף בכוח אדם אם כלכך הרבה שוטרים פעלו כדי לעצור כולה 2 אופנועים....

שלא יגידו שאין מאיפה לקצץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאמר שהם לא סיכנו אף אחד:

ישנם הרבה מאוד אנשים שכאשר עובר על ידם אופנוע ב 200 קמ"ש, נבהלים מאוד מהרעש (ע"ע דופלר) ועלולים לסטות מהנתיב. מפה ועד לתאונה המרחק יכול להיות קצר מאוד.

כל ה"חגיגה" העיתונאית מסביב היא כמובן כדי ליצור הרתעה.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה יודע על חוק דופלר בכלל? אתה שוכח שיש התאבכות בונה והתאבכות הורסת בו זמנית - תלוי איפה אתה נמצא ביחס להתאבכות הגלים.

זה שהם יסטו בתוך הנתיב שלהם קצת אולי יגרום להם לא להכנס באופנוען בטעות סתם כי הם זזו להם בנתיב (כמו שקורה לאנשים שנבהלים מרעשים מחוץ לאוטו בזמן הנהיגה והם סוטים מהנתיב בלי להבין למה).

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאמר שהם לא סיכנו אף אחד:

ישנם הרבה מאוד אנשים שכאשר עובר על ידם אופנוע ב 200 קמ"ש, נבהלים מאוד מהרעש (ע"ע דופלר) ועלולים לסטות מהנתיב. מפה ועד לתאונה המרחק יכול להיות קצר מאוד.

כל ה"חגיגה" העיתונאית מסביב היא כמובן כדי ליצור הרתעה.

ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מפניות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מבלימות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מעליות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מירידות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מחניות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים ממעבר נתיב ומעקיפה. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים ממכוניות. ישנם, כפי שציינת, הרבה מאד אנשים שנבהלים מאופנועים.

המשותף לרובם הוא שאין להם מקום על הכביש.

החגיגה, למרבה הצער, היא אפילו לא כדי ליצור הרתעה אלא כדי ליצור מראית עין של פעילות ולעורר גל פופוליזם זול.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה לפעמים מפתיעים אותי כל פעם מחדש בגלל הבורות, החוסר ידע והשנאה כלפי המשטרה.

דבר ראשון, טוב מאוד שתפסו אותם (בלי קשר לסיקור ה"נרחב"), שני מטומטמים שטסים על 190 בין מכוניות שנוסעות על 100+- בכביש בינעירוני לא רק שמסכנים את עצמם (כי מהם לא ממש איכפת לי) אלא גם מסכנים את כל הנהגים האחרים.

לא פעם יצא לי לראות נהגים שסטו בחדות במהירות של 100 קמ"ש בגלל שאיזה אופנוען החליט לעבור סנטימטרים מהרכב שלהם על 150+, ולא פעם הייתי צריך לרדת לשוליים בכביש בינעירוני כי איזה אופנוען הרביץ בנתיב הנגדי (מישהו אמר נטיות אובדניות?).

זה שהאופנוע יכול לנסוע גם 300 אז כל הכבוד, השאלה היא האם הרוכב יכול לשלוט בו באופן מוחלט במהירות הזאת, והאם שארי משתמשי הדרך מוכנים לזה.

דבר שני, די לבכות בכל שרשור על כמה שהמשטרה לא מתפקדת וכמה שהשוטרים עסוקים רק בלעבוד עם הלייזר. אז נכון שמתנ"א משתמשים הרבה במכשיר הממל"ז, אבל הם עושים עוד הרבה דברים אחרים (ומי שלא עובד איתם אלא רק קובע על סמך התבוננות מהצד לא באמת רואה את כל התמונה), הם עושים גם מכמונות בדיקת מסמכים, תמרור עצור, פס לבן (בסיוע אותו מסוק), וגם סיורים עם ניידות סמויות לאיתור פלאפונים, עקיפות מימין וכדומה. והם אפילו עובדים, ולא מעט, בסביבת מקומות הבילוי בסופ"ש (לפחות באיזור הדרום), וזה כולל בדיקות שכרות, רשיונות ועוד.

אז פעם אחת עשו מבצע ללכידת שני אופנוענים, ביג דיל. בסופו של דבר זה פשוט התבקש עם כל אותם טייסים שמרשים לעצמם לנסוע על 200+ בין מכוניות. מי שרוצה להרגיש טייס ליום שיסע לכבישי הנגב הרחוקים או לכל כביש שכוח אל אחר וימריא, אבל למה לעשות את זה בין מכוניות ולסכן אחרים?

יותר מזה, המבצע הזה נעשה במיוחד בגלל אוזלת ידם של השוטרים לתפוס את אותם אופנוענים (כי הרי מה יכולה ניידת מול אופנוען שנוסע 200+ ולא עוצר), וכדי להרתיע אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מפניות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מבלימות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מעליות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מירידות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים מחניות. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים ממעבר נתיב ומעקיפה. ישנם הרבה מאד אנשים שנבהלים ממכוניות. ישנם, כפי שציינת, הרבה מאד אנשים שנבהלים מאופנועים.

המשותף לרובם הוא שאין להם מקום על הכביש.

אמנם אין להם מקום על הכביש אבל לצערנו הם נמצאים שם, וזה שורש הבעיה. אם היו על הכביש רק אנשים עירניים שיודעים את מגבלות הרכב שלהם, מתחזקים אותו כמו שצריך בפדאנטיות ועם תפיסת מרחב מספיק טובה, לא היו תאונות אף פעם, גם אם כולם היו נוסעים על 140.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף שתי תגובות הגיוניות.

נסיעה במאתיים קמ"ש בין מכוניות שנוסעות 100 קמ"ש מסכנת את כולם.מי שלא מבין זאת ,יש לו בעייה.

ה"מירדף" לא היה כל כך מירדף כמו שהיה חסימה. גם האופנועים של המשטרה לא נסעו 200 קמ"ש אחרי ה"בורחים".

לא היה מירדף מכיוון שהם בכלל לא היו מודעים לעובדה שהם על הכוונת ושיש אחריהם ניידות.

מי שנוסע כך יודע שהוא לוקח סיכון ועלול לתת את הדין.

יש מי שהכיף שהוא מפיק מנסיעה כזאת שווה לו את המחיר,השאלה אם אני מוכן שאחד כזה יעבור לי ליד חלון פתוח ב200 קמ"ש ויחריד אותי ,שלא לדבר על נהגים שעשויים ממש להיבהל ולסטות בגלל זה (ע"ע סיכון...).

לפני 20 שנה לא היתה לי בעיה עם נהיגה כזאת ואפילו הרכבתי את אמא שלי (אשה לא קטנה) עלR 750 במהירות שהצפינה ממאתיים קמ"ש.הנקודה שהיו שתיים וחצי מכוניות על הכביש,היום אין כבישים ריקים.

חייבים מסלולי מרוצים בארץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך יפה מה שקרה כאן..

אל תגידו לי שזו הייתה המהירות המקסימלית שהם יכלו להגיע אליה כן?

מתוך השערה בלבד האופנוע הירוק הוא בנפח 600 סמק, האופנוע השני (האדום) מתוך ידיעה הוא 750 סמ"ק, ולא, זו לא המהירות הסופית שלהם, כמו שקודמי אמרו גם רכבי ליסינג יכולים להגיע למהירות הזו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לסכם כמה נקודות:

חבל שהמשטרה לא משקיעה מאמצים דומים בתפיסת נהגים שיכורים

חבל שהמשטרה לא משקיעה מאמצים דומים בתפיסת נהגים בשלילה שמסכנים אותנו יום יום.

בכאלה שחוצים קווים לבנים ללא הבחנה, עוברים באדום או סתם חותכים נתיבים.

למה המשטרה חגגת על האופנוענים הללו- כי היא יכולה וזה מצטלם טוב.

המשטרה עושה מה שקל לה לעשות- עובדה שעם משפחות הפשע המאורגן היא הרבה יותר נזהרת.

עידן

עידן, תפיסת נהגים שיכורים/ עוברים באדום/ חותכים נתיבים/ קו רצוף זוהי שגרה, אתה לא שומע עליה בטלוויזיה, זה קורה תמיד, זו עבודת המשטרה, זה לא חריג (איך תראה ותשמע על כך?). דוגמא קטנה, אתה יכול לראות את כל הבכיינים שבאים לפורום עם היסטוריה של הודעה אחת בפורום, וכותבים שאתמול נתפסו עוברים באדום/חוצים קו רצוף/נוהגים בשכרות, והתגובות כמובן זהות תמיד, לאורך שנים. אתה יודע כמה רכבים גנובים נמצאים ביום? אתה יודע כמה שודים מזויינים מתבצעים ביום? כמה גנבי רכב נתפסים? ועבירות תעבורה עוד לא רשמתי. על כלום אתה לא שומע בחדשות, וזאת הבעיה בארץ ובכלל, שהתקשורת מעצבת את המדינה, וזאת תקלה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמוציא הודעות לתקשורת זו המשטרה והם הם האחראים הבלעדיים לכך שמה שמושמע ומפומפם לציבור זה סרטי מערבונים כגון זה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות על המשטרה לא יוצאות מהמשטרה. המבצע המדובר בשרשור הוא לא חריג בכלל, יש כל כך הרבה כאלה, והפרסום הזה הוא רק כדי שהציבור יידע שיש דרך אכיפה כזו או אחרת ע"מ להרתיע או לנסות למנוע. מה שאני מנסה להבהיר לעידן בהודעה הקודמת הוא שלא כל מה שלא מפורסם ב-TV, זה אומר שהוא לא קיים.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...