Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך תופסים טייס בכביש

atoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על סמך מה עצרו אותם?

הרי אם מודדים לך מהירות עם לייזר, חובה לעצור אותך כדי לתת לך דו"ח. במקרה הזה הם עצרו אותם מאוחר יותר, וגם כן מי שעצר אותם לא היה השוטר שמדד להם מהירות כדי להראות להם על כמה הוא תפס אותם, אז על סמך מה נשלל רישיון?

התואנה והטענה הן שקשר עין נשמר באמצעות המסוק :idea:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל קשר העין לא נשמר באמצעות המסוק.

משך הזמן בין פעולת השוטר עם הרובה לייזר ועד שהמסוק זיהה את הנהג והחל לרדוף אחריו היה ללא קשר עין.

ניתן אולי להוכיח שאלו הם הנהגים אם בין 2 הפעולות הללו לא היו כל מחלפים או פניות מסוימות ובנוסף המסוק עמד בנק' מסוימת ככה שאף אחד לא עבר אותו בוודאות.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את זה בחדשות.

האופנוע הירוק נסע במהירות של 191 קמ"ש והאופנוע שאחריו (עם תשימו לב עקף אותו כמה וכמה פעמים) הגיעו לכ-195 קמ"ש

הרוכב של האופנוע הירוק יועמד לדין ובינתיים רישיונו נשלל לחודש,בקשר לאופנוע השני מצלמת המהירות לא הייתה מהירה מספיק לצלם אותו ואין הוכחות שהוא נסע במהירות 195 קמ"ש (המהירות מוערכת)לכן רישיונו לא נשלל אבל הוא יועמד לדין עד שיושגו הוכחות לגבי המהירות בה הוא רכב.

השוטר שהיה אחראי על הפעולה ציין שזה לא מקרה חריג והיה לו מקרה שאופנוע הגיע למהירות של 260 קמ"ש (:idea:)

סוג האופנועים לא צויין,צמד הרוכבים לא ידע על המרדף שבוצע אחריהם.

עם אתם רוצים לנסוע מהר תוודאו שאתם נוסעים מעל 200 כדי שלא יהיו הוכחות (:roll:)

עכשיו אני שואל איפה ה30 ניידות האלו שבאמת צריכים אותם אה?!

ד"א מה הם מצפים שבנאדם יקנה אופנוע שמגיע ל260 קמ"ש ויותר וייסע בו 90?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה מתעסקת בשטויות

ולא ממש אוכפת תנועה אלה מחפשת את הדברים הקלים

תהיו בטוחים שכל אחד מהשוטרים והמתנדבים נוסע מהר ביום יום כשהוא לא בתפקיד

החכמה לרכב מהר ולא להתפס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תגידו אתם רציניים?

האופנוענים האלו טסים על הכביש במהירות של 190 קמ"ש והשוטרים אמורים להשאר אדישים?

אז נכון שהמהירות בעצמה לא הורגת, אבל מספיק שאחד מהרכבים שנסעו בכביש באותו הזמן היו סוטים מהנתיב בפיתאומיות ובלי לאותת (כמו שנהוג בכבישי ישראל) והאופנוענים האלו היו נמרחים על הכביש.

להישאר אדישים לא, אבל לסכן מאות אם לא אלפי מכוניות בכביש בין העמוסים במדינה בשביל שני אופנוענים לא נראה סביר בשום קנה מידה. אל תשכח, שאותם אופנוענים הם לא קמיקזה, בניגוד למה שאמא של רובנו הייתה אומרת, ואם הם נסעו כה מהר סימן שתנאי הדרך ככה"נ איפשרו זאת. אתה עוקב אחריהם עם מסוק - תרשום מספר ותמצה עמו את הדין מבלי לסכן את יתר המשתמשים בכביש.

RK, "אך סיכנו בעיקר את עצמם. בושה.", המדינה צריכה להגן על האזרחים שלה, בין אם זה מטרוריסטים ובין אם זה מעצמם.

אם אותו אדם לא מבין שזה מסוכן, אז המדינה תעצור אותו לפני שהוא יפגע בעצמו או יגרום לאחרים להפגע.

ביגלל זה גם אסור לך להתאבד. (ניראה לי :-)).

הדיון על עד כמה המדינה צריכה להיות פטרנליסטית עתיק יומין ובוודאי לא יוכרע מעל דפי פורום נכבד זה. מכל מקום, מותר להתאבד. אסור לסייע להתאבד (ס' 302 לחוק העונשין).

ועוד נק' למחשבה, למה למנוע את השימוש בסמים? הרי המשתמש פוגע רק בעצמו?

אני באמת בעד לגליזציה (של סמים וזנות, למשל), חרף העובדה שאיני משתמש בעצמי. לא כל דבר צריך להיות נתון לרגולציה, אלא רק מה שפוגע בזולת. זאת כמובן דעתי, המחוקק לא שותף לה למרבה הצער.

וביכלל אני לא מבין על מה אתם מתלוננים. השוטרים היו צריכים לתת להם להמשיך, כאילו כלום לא קרה??? :shock:

בשלב זה כן, כפי שכתבתי לעיל. כבר ניהלת מעקב אחריו - חוץ מכותרת פופוליסטית ב-YNET לא היה כל נאחס במרדף הנוצץ.

הערותיי באדום לעיל. אגב, הערות כמו "האופנוענים האלו טסים על הכביש במהירות של 190 קמ"ש" נובעות, לדעתי, בעיקר מקנאה ומאי הבנה. אתה יודע למה כלבים מלקקים את הביצים? :wink:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע למה כלבים מלקקים את הביצים? :wink:

שכחת את מילות המפתח - של עצמם.

בלי שתי המילים הללו, הם לא שונים מכל פוליטיקאי מתחיל :roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי דווקא לנסיעתם המהירה של האופנוענים, אך אם כוונתך לליקוק ביצי פוליטיקאים על ידי התקשורת בשידור או פרסום פעשקווילים כגון הא, הצדק עמך...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד נק' למחשבה, למה למנוע את השימוש בסמים? הרי המשתמש פוגע רק בעצמו?

כי אם אתה לוקח סמים ועולה על ההגה את יכול לפגוע גם בי.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מבצע" מדהים!!! ממש כל הכבד.

אבל אתם יכולים להסביר לי את מי הם מסכנים חוץ מאת עצמם? אף אחד!!!

מיותר לגמרי, המשטרה רוצה כותרות, שונא אותם!

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" ואם הם נסעו כה מהר, סימן שתנאי הדרך איפשרו זאת". חכם מאד.

היתה לי אימפרזה WRX שללא שום בעייה היתה יכולה לנוע בכביש הזה ב 220 קמ"ש.

זה נשמע הגיוני ?

בין הדרישה להעלאה מסויימת של המהירות המותרת ובין הצדקה של השתוללות פרועה על כביש ציבורי, אין שום קשר.

בכל מדינה מתוקנת מיתבצעים מירדפים אחרי פורעי חוק, לא רק בארץ.

אל תנסו להצדיק אותם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" ואם הם נסעו כה מהר, סימן שתנאי הדרך איפשרו זאת". חכם מאד.

היתה לי אימפרזה WRX שללא שום בעייה היתה יכולה לנוע בכביש הזה ב 220 קמ"ש.

זה נשמע הגיוני ?

בין הדרישה להעלאה מסויימת של המהירות המותרת ובין הצדקה של השתוללות פרועה על כביש ציבורי, אין שום קשר.

בכל מדינה מתוקנת מיתבצעים מירדפים אחרי פורעי חוק, לא רק בארץ.

אל תנסו להצדיק אותם.

אז זה אומר שכל העולם צודק?

בכל העולם גם חובבי רכב מתלוננים על הרדיפות המגוחכות אחרי עבירות מהירות.

אם שוטר עצר מישהו ואז המישהו ברח, אולי זה מצדיק מרדף לך תדע מה יש לו באוטו (סמים, נשק וכו').

אבל למה לעשות מרדף הוליוודי וכותרות בעיתונים? כדי שיחשבו שהמשטרה עושה משהו.

תרשמו את המספר שלהם ותגיעו אליהם הביתה אם אתם כל כך רוצים לעצור אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי במיוחד שאי אפשר לשלול גם את רשיונו של הרוכב השני שלא נפל בממל"ז.

העיקר שעשו מבצע בעשרות אלפי שקלים, מלבד העובדה שניידות היו עסוקות בשטות הזאת..כל זה בשביל קנס של כמה אלפי שקלים.

אני רציתי שלשום לנגח אופנוען שב-80 קמ"ש עם 125 CC זיגזג לי מסביב לרכב, חתך אותי מכל הכיוונים האפשרים לאורך מקטע כביש איילון צפון ובסוף ענה לי באצבע משולשת למשמע צפירות האזהרה (והעצבים) שלי, אבל לשוטרים יש הרבה יותר עניין בעמידה בצד הדרך של איילון עם לייזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...