Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך תופסים טייס בכביש

atoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

" ואם הם נסעו כה מהר, סימן שתנאי הדרך איפשרו זאת". חכם מאד.

היתה לי אימפרזה WRX שללא שום בעייה היתה יכולה לנוע בכביש הזה ב 220 קמ"ש.

זה נשמע הגיוני ?

בין הדרישה להעלאה מסויימת של המהירות המותרת ובין הצדקה של השתוללות פרועה על כביש ציבורי, אין שום קשר.

בכל מדינה מתוקנת מיתבצעים מירדפים אחרי פורעי חוק, לא רק בארץ.

אל תנסו להצדיק אותם.

1. אם היה מדובר בלילה, 220 קמ"ש בכביש החוף אינם כה בלתי הגיוניים כפי שאתה מנסה לצייר אותם. אל תשכח שאופנוע צריך הרבה פחות כביש מחד ומאידך המהירות היא אמצעי הבטיחות האקטיבית היחיד שעומד לרשותו.

2. ... ובכל זאת, אף אחד לא מצדיק את האופנוענים, אלא יוצאים כנגד ההחלטה לבצע מרדף מתוקשר (מעניין אם היו יוצאים למרדף אם לא היה נציג MYNET במסוק באותה עת) בשביל זוטות, כשאפשר היה להסתפק באמצעי המזיק פחות, שהיה משיג את אותה התועלת, פרט לבאז התקשורתיף כמובן. הם לא היו פושעים שנמלטו מזירת פשע. אחריהם, אגב, אף אחד לא רודף (אולי כי אין עיתונאים וצוותי צילום בנמצא...).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

" ואם הם נסעו כה מהר, סימן שתנאי הדרך איפשרו זאת". חכם מאד.

היתה לי אימפרזה WRX שללא שום בעייה היתה יכולה לנוע בכביש הזה ב 220 קמ"ש.

זה נשמע הגיוני ?

בין הדרישה להעלאה מסויימת של המהירות המותרת ובין הצדקה של השתוללות פרועה על כביש ציבורי, אין שום קשר.

בכל מדינה מתוקנת מיתבצעים מירדפים אחרי פורעי חוק, לא רק בארץ.

אל תנסו להצדיק אותם.

המרדפים אינם הבעייה. למרות שאני תוהה מה החוכמה הגדולה בבזבוז משאבים כה רבים על אופנועים ש"טסו" להם על איילון, בלי יותר מדי דרמות.

הבעייה היא הפסטיבל שקם סביב התפיסה המצחיקה הזו. אפשר לחשוב שמתנ"א כרגע עצרה את בכיר עברייני ישראל בדרכו לחסל את יריביו. כתבות, מסוקים, זיקוקים - רק חסר מישהו שיקום ויודה למפקדיו על שהביאו אותו עד הלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים את זה כדי שאופנוענים יירגעו לכמה חודשים.

אני חושב שזו טכניקה די טובה. אולי ככה האופנוענים הערסים יפסיקו לנהוג כמו משוגעים (אני לא מתייחס לכל האופנוענים, רק לאלו שעושים לכולנו את החיים קשים).

אולי הם יכולים להתחיל לעשות אותו דבר עם עבריינים אחרים. אני בטוח שזה יעזור למורל של המדינה (אבל את בעיית התאונות זה לא יפתור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, הסרטון של המסוק זה לא הוכחה שהרוכב השני נסע במהירות לא חוקית ?

הם יודעים שהוא נסע במהירות לא חוקית אבל לא יכולים להגיד את זה במשפט עקב חוסר ראיות.

עם אתה כבר מתכוון לנסוע מעל המהירות המותרת "תרביץ" עד הסוף להנאה מוחלטת והימנעות מקנס (וסיכון יתר)

נ"ב

עם רישיונו של הרוכב נשלל הוא נשלל לכל דרגות הרישיון שברשותו (במידה ויש)או רק לדרגה שבה הוא ביצע את העבירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אתה לוקח סמים ועולה על ההגה את יכול לפגוע גם בי.

כן, אבל החוק לא רק אוסר לקחת סמים ולנהוג, אלא לקחת סמים בכלל. (אבל בואו לא נסטה מהנושא :-)).

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס.

המשטרה עושה את זה בשביל יחסי ציבור. נקודה סוף.

ניצב אבי בן חמו (כן, אותו אחד ששם זין על כולם בעודו נוסע על 140 ועוקף מימין) בוכה על 200 מליון השקלים שלוקחים לו

(בצדק, שקודם יעשה משהו מועיל עם המליונים שהוא מבזבז), אז הוא מחליט להראות לכולנו עד כמה הוא גרנדיוזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רציניים, יופי של עבודה וכול הכבוד למשטרה שעצרו פושעים שעוברים על החוק במהירות של 200 ומסכנים את הציבור.

שאופנוענים ידעו שהם לא יכולים לטוס על 180-200 קמ"ש בגלל שאי אפשר לעצור אותם, עכשיו מראים להם שאפשר לעצור אותם כול הכבוד.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי בדיוק הם מסכנים? "שהאופנועים ידעו" - מה קרה? מקנא שאתה לא יכול? או שאתה לא מעז? די לצדקנות! עשו עבירה, עצרו אותם - יופי. הפסטיבל היה מיותר והרבה יותר מסוכן מכל מה שעשו שני האופנוענים. מה גם שמי שחושב שאפילו אופנוען אחד יאט את מהירות נסיעתו עקב התפיסה - נאיבי. במקרה הטוב הם יתחילו להסתכל למעלה בנוסף לנעשה בכביש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרקס לשמו, ובאמת כל מי שחושב ש190 קמ"ש עבור אופנוע ליטר זה דבר מטורף :lol:

לא פעם ולא פעמיים יצא לי לראות אופנועים כאלה בשקט מדלגים על ה250+ קמ"ש זה פשוט מכונות מטורפות.

אי אפשר פשוט אי אפשר לשייט עם האופנועים הללו על 90 זה פשוט לא הולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שחושבים שרק אופנועים מגיעים למהריות האלה.

כל ליסינג משפחתומטית אצל נהג חדש עושה לפחות פעם או פעמים את המהירות הזאת. אז מתנ"א רצו לעשות אקשן קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא באמת חושב שהמהירויות הללו לא אפשריות, הן אפשריות עם כל משפחתומטית כמו שאמרת, פשוט להגיע למהירות הזו צריך מרחק די גדול, ומעבר לזה בעיקר בעקבות הסיכון הגדול שכרוך בנסיעה שכזו ברכב יחסית סטדנרטי לא תראה הרבה מאזדה3 בכביש מתהוללות על 200, אופנועים תראה על ימין ועל שמאל.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, זה לא לפה ולא לפה. זה באמצע.

אני לא אומר שהאופנוענים לא סיכנו אף אחד - כי זה לא נכון. רואים בבירור שהם עוברים ליד מכוניות - אז כן, יש סיכון מסויים.

אבל אני גם לא אומר שהאופנוענים האלה הם פושעים שעוד מעט ירצחו משפחה שלמה - כי הסיכון במקרה הזה לא גבוהה בכלל.

רמת הסיכון בסרטון אמנם מצדיקה שלילה זמנית או דוח, אבל ממש לא מצדיקה את הקרקס הטיפשי הזה.

(אם לא היו מכוניות בכלל - אז לא היה מגיע להם שום עונש כי הם באמת לא היו מסכנים אף אחד)

בכמות הניידות והכסף שהשקיעו בהצגה הזאת היו יכולים לתפוס 50 נהגים שיכורים (שהרבה יותר מסוכנים מצד האופנוענים האלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...