Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי שאלה בקשר ללאדה (שיפוץ לאדה ישנה שהתקבלה בירושה) [כ"ע]

xlr2
שימו לב! השרשור הזה בן 5720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי יש לך רכב מספק לגמרי, רק לשחזר אותו ואני מתאר לעצמי כמה עבודות צבע והרכב הזה יסע מצוין ועם יש לך ערך רגשי לרכב לדעתי גם אם היא צבועה בצבע חלודה אתה לא אמור להטריד אותך מה אחרים חושבים עלייך, אתה צריך לדעת מה אתה מרגיש עם עצמך כשאתה נוסע בה.

ולאדה זה רכב לא חרא ולא פאדיחה, אל תשכח שכמה מיליונים ממנו נוסעים כל יום בכל רחבי רוסיה ומחוצה לה.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל אחד והטעם שלו,אתם שונאים ספויילרים של f1 ואולי הבחור אוהב?הכל עניין של טעם.

מה שאני מציע זה להחזיר אותה למצב שתיראה כאילו כרגע יצאה מהחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אחלה אוטו, רק בלי ספויילרים, כנפונים וכונסי אוויר מיותרים בבקשה!

מה עם כמה תמונות?

תודה לכולם על העזרה מצטער אין לי מצלמה בשביל לצלם את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין כמו לשפץ אותו ישן קלאסי למצב שהוא יצאה מהמפעל... אין

lada.jpg

או וולגה הישנה פשוט יפפיה

Gaz-24-1967-proto-2-450px.jpg

או שיש דגם משופר ישן יותר פשוט קלאסיקה

gaz%2021..jpg

volga_m3_1.jpg

volga-01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי וולגה סטיישן אחד בארץ

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש התמונות האחרונות זה הוא לא21 GAZ אמיתי, מתחת מסתתרת שלדה ומנוע של BMW סדרה 6.

הGAZ 21 האמיתי נראה ברקע בתמונה הראשונה:

volga-11.jpg

volga-08.jpg

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש התמונות האחרונות זה הוא לא21 GAZ אמיתי, מתחת מסתתרת שלדה ומנוע של BMW סדרה 6.

הGAZ 21 האמיתי נראה ברקע בתמונה הראשונה:

נכון.. העבודה שנעשה על המכונית הזאת היא פנומלנית. לקחו את השילדה ואת המנוע של BMW לא סדרה 6 אלה סדרה 8 למי שמכיר. כדי להלביש אליה את השימלה של הוולגה הוא היה צריך לחתוך לחצי את הפח כולו ולרתח שוב עם תוספת של ברזלים באמצע כדי לעשות אותה עבה יותר וגם נמוכה יותר הנמכת גג (CHOP TOP). מה שיצא זה וולגה עם 500 כוחות סוס V12 נוסעת מצויין ונראת עוד יותר מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי דעתי זה אחד הדגמים הכי מוצלחים של VAZ של אותם השנים... הרכב הזה בנוי היטב, ככך שאם תשפץ אותו הוא ישרת אותך עוד הרבה זמן... הבעיה היחידה היא הזמינות חלקים בארץ.. בקיצור תשפץ את רכב ותהנה ממנו, כי הוא די נדיר בארץ ונדיר זה טוב.. :twisted:

איזה מנוע יש לו 1500 ,1600 ?

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, המכוניות האלו באמת יפהפיות... בעוונותיי זלזלתי בתוצרת הרוסית...

בקיצור, לפותח השרשור - תישאר עם האוטו!! מכונית מגניבה ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי וולגה סטיישן אחד בארץ

יש באמת אחת שזכתה בגביע של מועדון החמש ע"ש אורי גלאי..

לבחור קוראים לב ועל המכונית הזאת (וולגה גאז אני חושב) נכתבה כתבה באוטו במדור קלאסיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...