Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקלות עם שוטרים- מה דעתכם על המקרה?

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לשתף אותכם במקרה שקרה לי ממש לפני מספר דקות.

נסעתי מעיר מגורי (ראש העין) לכיוון פ"ת לתדלק את הרכב ליסינג של אבא שלי ואיתי חבר באוטו.

אני נהג חדש עם כמעט שנה רישיון והחבר עבר טסט לא מזמן. בכל אופן, במהלך הנסיעה, קצת לפני

הכניסה לעיר עף לי הטלפון אחורנית בזמן שאני מחכה לשיחה חשובה. לכן, עצרתי בצד הדרך בשוליים

רחבים מאוד (אחרי שאותתי), ניגשתי למושב האחורי, חיפשתי את הטלפון וחזרתי למושב הקדמי.

20-30 מטר לאחר מכן, לאחר מחסום הכניסה לעיר (יש מחסום בלילות) ניידת משטרה עוצרת אותי.

בניידת 3 שוטרים כאשר מתוכם שוטרת אחת ולפי הבנתי 2 מתנדבים נוספים (לבושים באזרחי).

השוטר ניגש לחלון ומתחיל לתחקר. אני מוסר את רישיון הנהיגה שלי. השוטר שואל מדוע אין לי שלט נהג חדש-

הפנתי את תשומת ליבו שיש לי שלט והוא תלוי בצורה תקינה ובולטת. עד כאן הכל טוב ויפה. שאלו מדוע עצרתי

בצד הדרך (לא שמתי לב אליהם בכלל, כנראה שהם שמו לב אליי) ואמרתי להם את האמת: אני מחכה לשיחה

חשובה, הטלפון עף לי. לכן, אותתי , עצרתי בצד הדרך במקום בטוח ורכב וניגשתי למושב האחורי לחפש את הטלפון.

השוטר (מתנדב) "לא אהב" את הסיפור, הוא מתחקר את החבר שלי שהיה ללא רישיון נהיגה עליו (רק עבר טסט לפני

מספר ימים) ומחליט שבוצעה החלפת נהגים! אני הייתי בהלם מאחר ומעולם לא נתתי למישהו ללא רישיון לנהוג ברכב

(ועוד ברכב של אבא שלי?!) אני מנסה להסביר להם תוך כדי כמעט בכי שהם טועים ולא היה דבר כזה. מעולם לא נסעתי

במהירויות מטורפות, אני נוהג זהיר ומעולם לא נתתי למישהו לנהוג ברכב ללא רישיון. השוטר טוען שהשומר בכניסה אמר

שבוצעה החלפה-ראוי לציין כי השומר והשוטר לא דיברו כלל, מאחר ולכל אורך המקרה השוטרים היו בזווית העין שלי והמחסום

של העיר היכן שנמצא השומר נמצא במרחק 20-30 מטר אחורה-כך שזה היה שקר, כנראה בניסיון להוציא ממני וידוי על משהו

שלא עשיתי.

בכל אופן , לאחר שהם ראו שאני ממש בסוג של הלם ולחץ הם כנראה הבינו שטעו. השוטרת בצעקות ובצורה מאוד מזזלת

אמרה לי "תרגע, תסע ובפעם הבאה שתיפול עליי לא יהיה לך טוב" (וכן, היא היתה ערסית מגעילה, אם היא לא היתה שוטרת

הייתי נותן לה אסירה בכלא שיושבת על רצח) ונסעתי לשלום לא לפני שהייתי צריך להזכיר לשוטרת להחזיר לי את הרישיון שלקחה עמה.

בכל אופן, זו לא התקלות ראשונה שלי בביקורת סדירה של שוטרים. במרבית הפעמים השוטרים פשוט דיברו בצורה נוראית,

ממש כמו עברייני רחוב - דבר שמאוד לא הולם את התפקיד שלהם. הם ניסו בעזרת לחץ וצעקות להלביש עליי משהו שלא עשיתי מעולם. ואני שואל, אם השוטרים מדברים ככה... הם מצפים לקבל כבוד מנהגים חדשים? פעם היתי כועס שהיתי

שומע שאנשים משווים שוטרים לעבריינים או כאלה שלא היה להם מה לעשות בחיים אז הלכו להיות שוטרים (ילדי רחוב)

אבל היום, מפעם לפעם שאני רואה את השפה והגועל נפש האלה אני פשוט מתחיל לשנוא אותם!

עכשיו שאלה, הרישיון הוחזר, לא נרשם לי שום דבר בכתב או משהו שהגיע אליי.

השאלה היא האם הם יכולים לרשום עליי דברים במחשב? לתת לי אזהרה או משהו בלי ליידע אותי?

האם בבדיקה שגרתית הבאה שיעלו את הנתונים שלי עלול להיות "כתם שחור" בעקבות המקרה?

ובכלל , מה הסמכויות של שוטר לעצור אותי כאשר הוא כלל לא ראה את האירוע (ידעתי שהם לא ראו

בעקבות ההמצאה ובעקבות האמת הפנימית שלי). האם היא היתה יכולה ככה במקום לשלול לי את הרישיון

על דעת עצמה וזאת למרות ש"ההחלפה" לטענתם בוצעה במרחק של עשרות מטרים מהם, כאשר הם כלל

לא ראו משהו-כי אם הם היו רואים הם היו יודעים שבאמת נכנסתי למושב האחורי להרים את הטלפון וחזרתי לרכב.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי להכליל, שוטרים ובמיוחד מתנדבים (שוב, לא מדבר על כולם!), הם אנשים שפשוט לא יצא מהם כלום!.

אנשים עם שכל לא ילכו להיות שוטרים.

סתם ניסה להלביש דו"ח כנראה כדי לסיים את המשמרת,בעקבות חוק השני דוחות מינימום.

אתה יכול להגיד לי איפה יש מחסום בלילה בפ"ת? אני גר בעיר ולא ראיתי מחסום.

מה שכן, היום היה מלא ניידות ביציאה דרומה לכיוון לוד, ומס' רב של מכבי אש.

מה שכן, אולי אופן הנהיגה של הצעירים וה"פוזות" שלהם, הביא את המצב למה שהוא היום.

תמשיך לנסוע בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STATS. המחסום שדיברתי עליו זהו המחסום בכניסה לראש העין (מחסום שסגור בלילה ויש שם שומר)

ואחריו עמדה ניידת משטרה. בכל אופן, אני ממש חושש פתאום לקבל הזמנה למשפט או משהו כזה,

מצד שני היא אמרה לי "סע ופעם הבאה לא כדאי לך להתקל בי" או משהו בסגנון-משמע לא קרה כלום

לך הביתה?

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנקרא "אני שוטרת מטומטמת ואין לי מה להגיד אבל אני חייבת להגיד את המילה האחרונה"... :brickwall:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה בקלות,כולנו נתקלים מדי פעם לצערינו הרב בבורות ואטימות של שוטרים.

תשתדל להנות מהנהיגה,וסע בזהירות.

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STATS. המחסום שדיברתי עליו זהו המחסום בכניסה לראש העין (מחסום שסגור בלילה ויש שם שומר)

ואחריו עמדה ניידת משטרה. בכל אופן, אני ממש חושש פתאום לקבל הזמנה למשפט או משהו כזה,

מצד שני היא אמרה לי "סע ופעם הבאה לא כדאי לך להתקל בי" או משהו בסגנון-משמע לא קרה כלום

לך הביתה?

אין מצב שתקבל זימון למשפט פתאום, אין לך מה לדאוג.

אני כבר מעל שנתיים על הכביש,ופעם 1! מתוך עצירות לביקורת נתקלתי בשוטר נחמד ובנאדם!.

ועצרו אותי מספיק (סיויק שחורה :roll: ואני לא ערס! :-) ).

כ"כ בא לי פעם אחת להקליט את השוטר עם המשפטים האלה ולטפל בעניין!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת- אני אפילו לא רוצה לספר לאבא שלי. אבא שלי כאחד שדי מתעסק בפוליטיקה מכיר את כולם (עובד

בתפקיד משהו מהזן הפוליטי בדרג גבוה יחסית) את ראש הממשלה שלנו, את השרים, את המפקדים הבכירים ואת גורמי הצבא.

ואת רובם באופן אישי, ברמה של שיחת טלפון אחת והדברים מסודרים. בשנייה אחת הוא מכפכף לו את השוטרת הזאת. הבעיה היא שאני יודע

שזאת לא רק השוטרת הזאת-ומעבר לזה, אני לא רוצה ששוטרים יסמנו אותי כמטרה בגלל שניסתי "לדפוק אותם",

לכן אני חושב שאני אפילו לא אספר ואספוג את הטמטום של הערסית מהצ'כונה. שתהיה בריאה. מאחל לה עוד

הרבה לילות של הנאה צרופה... חיים מעניינים יש לה.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העונש שלה היא קיבלה,או שלא קיבלה :roll: (הכוונה למוח).

:-)

אולי השוטרים נטפלו אלייך בגלל הLEXUS :).

לא נסעתי בLexus , אבל בכל אופן, עזוב מוח. בוא נגיד שהיא לא היתה האישה האטרקטיבי ביותר שראיתי.

שוב, פחות או יותר זה היה נראה כמו עבריינית קטנה כזו עם איפור כבד של ז**ה בתל ברוך צפון (מהאלו שהיו

פה אלה..) בקיצור, המזל לא שיחק לה בחיים.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא - לצלםלצלםלצלם - והיישר לתקשורת!

שיראו את זה ברפי רשף וכו', הם אוהבים דברים כאלה.

אולי אז מישהו במשטרה יתחיל לדבר בנימוס.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר אנשים שמעלים לאינטרנט שטויות של שוטרים.

הנה שתי דוגמאות.

http://www.youtube.com/watch?v=cYDuRcCF74A דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=lmEh4_o7PXA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בנתיים רק פעם אחת היה מפגש אחד עם שוטר(2מתנדבים מבוגרים) ,וזה היה אחד הדברים הכי מצחיקים בעולם . אני נוסע לי באור עקיבא, ואני רואה 2 שוטרים משועממים באמצע הכביש ידעתי שהם הולכים לעצור אותי לביקרות, והם באמת עצרו. אני עוצר בצד, ואז השוטר מגיע אני כמובן פותח את החלון, ואז הוא מכניס את היד לאוטו ,ועם הצבעות הוא עושה כאילו צורה של אקדח ואומר לי "זה שוד תביא לי את הכסף שלך", עכשיו אני והוא מתפוצצים מצחוק . ואז כמובן אני מביא לו את הרישיון שלי והוא מביא את זה למתנדב השני ובנתים הוא הולך לשיחים להשתין. המתנדב השני רשם שם משהו, בא להחזיר לי את הרישיון והוא התחיל סתם לדבר איתי זה היה אחד הדברים המצחיקים. אם לא היתי ממהר היתי נשאר זה היה באמת מצחיק ומבדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להילחץ. הם פשוט אוהבים להידבק לצעירים. כשהייתי צעיר עצרו אותי על אין חגורה (היתה), אין איתות (היה), מעבר נתיב (לא היו בכלל נתיבים...), "ונתת לחברה שלך לנהוג במגרש החנייה ואין לה רישיון" (מה שנכון, אבל המשטרה לא ראתה את זה קורה...).

תענה את התשובה שלך ותגיד להם שעכשיו יעשו מה שהם רוצים ושב בשקט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להילחץ. הם פשוט אוהבים להידבק לצעירים. כשהייתי צעיר עצרו אותי על אין חגורה (היתה), אין איתות (היה), מעבר נתיב (לא היו בכלל נתיבים...), "ונתת לחברה שלך לנהוג במגרש החנייה ואין לה רישיון" (מה שנכון, אבל המשטרה לא ראתה את זה קורה...).

תענה את התשובה שלך ותגיד להם שעכשיו יעשו מה שהם רוצים ושב בשקט.

אם אתה מתנדב את מי תעצור לביקורת ? אדם מבוגר באוטו שגרתי או ילד באיביזה צהובה/הונדה שחורה עם 1000 W מהמערכת, אגזוז של משאית ,כנף על הבגז' , אורות מתחת לבטן וג'נטים מוזהבים ? מי יותר חשוב שיידע שפרטיו רשומים אם המשטרה תקבל הודעה על רכב משתולל בהמשך אותו כביש יותר מאוחר ? מי יותר נהרג והורג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...