Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנתי הנעה של הרכב בשלט רחוק

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד על הפרויקט תמשיך ככה :mm_yeah:

אני לא מבין למה אנשים פה קופצים על הבחור?

הנה חובב רכב אמיתי, שלא מפחד להתלכלך ועושה דברים לבד .

אחר כך אנשים בוכים שאי אפשרם לשפר מכוניות בארץ .אם זאת הגישה אז מה יש לדבר על קיט קאר למיניהם ?!

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי העינין הבטיחותי אז ככה שאין סיכוי שהרכב יניע בגלל שזה בסך הכל מנוע 950 סמ''ק

והסטרטר מכוון לכמות זמן הכי מינמלית שאפשר ובדקתי מה יכול לקרות והרכב לא הצליח להתקדם ביותר מחצי מטר

וגם זה בקושי

ולגבי העינין של מישהוא שחס וחלילה ינסה לגנוב את הרכב אז קודם כל הוא יתבאס כי מי ירצה לגנוב 106 עם מנוע בקושי ליטר אחד! מה הוא יכול להרוויח מזה? וגם ברגע שהוא יוריד את הבלם יד הרכב יכבה וגם אם לא אז יש לו 5 וחצי דקות ''לנסות'' לברוח כי רחוק הוא לא יגיע

ובקיצור זאת המצאה גאונית בתכל''ס גנבתי את הרעיון אבל את המערכת המצאתי לבד

אפילו הגרוזי מהמכולת התלהב (הוא גר לידנו) והציע לי לרשום על זה פטנט :lol::-D:lol::-D:lol::-D...

וזהוא בעיקרון שהרעיון חמוד יצא יפה וכמה בטיחותי שאפשר מכל הכיוונים ולא חסכתי במאמצים לעשות את הפרויקט הזה כמה שיותר מושלם מכל הבחינות.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. סחתיין על הבנייה.

ב. זה לא רעיון שלך כמעט בכל אזעקת ביפר קימת האופציה, ובארה"ב כולם משתמשים בזה.

ג. יש לי חבר שהתקין את זה ב306 ידנית ומישהו לחץ על השלט וגם הוא וגם הלנטיס לפניו אכלו נזק.

על זה שבנית לבד כל הכבוד.

אגב לי יש בבית מערכת שמחכה להתקנה שיש בה אופציה לכוון שהרכב ידלק בשעה מסוימת, וכמה זמן הוא ידלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה כל כך נסחפו שאני שוקל לשלוח את היח' שמחפשות את רוז להציל אותם..

אני מודה שציפיתי לתגובות מעורבות אבל מגמה של: "אתה רוצח, אתה פושע, אותך למאסר עולם" לא ציפיתי לראות.

תשמע, מר פיז'ו 106 שמניע בשלט רחוק כי הוא מפחד שישימו לו מטען מתחת לאוטו.

כל הקטע בת'רד הזה, לדעתי, זה שהצלחת בעצמך לייצר מערכת הנעת רכב מרחוק ולא קנית מוכן שזה לא חוכמה.

לכן אם בא לך שהתר'ד הזה יהיה איכותי ואינפורמטיבי, אולי תפרסם את הסכימה? או בקווים כללים תגדיר לנו מה דרוש ע"מ שגם אנחנו נטכל להניע מרחוק את הרכב ולדרוס זקנות תמימות.

(אולי זה יהפוך למשחק, נשב במרפסת ונדרוס אנשים דרך השלט של האוטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל רציתי לשאול איפה אפשר לעשות התקנה כזו אם בכלל? או שאם פות"ש עדיין משוטט בפורום אולי תוכל להסביר את שלבי פעולתך

אומנם נראה גימיק אבל בימי הקיץ אני מעדיף להתניע את הרכב דקה לפני שאני נכנס אליו ולתת למזגן לקרר כדי לא למות מהחום של אינטריור שחור, זה פשוט מרגיש כאילו אני בתנור :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו הגרוזי מהמכולת התלהב (הוא גר לידנו) והציע לי לרשום על זה פטנט :lol::-D:lol::-D:lol::-D...

אם הגרוזי (מה זה? גרוזיני? דרוזי?) מהמכולת אמר - אז זה בטוח נכון!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...