Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

b4 שלש ליטר R \סקודה אוקטביה vrs

rubycoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 5835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יניב, זכית במקום הראשון בתחרות המקסימום קלישאות לא קשורות במינימום פיסוק ופיסקאות.

לשואל, אני מכיר את ה-Audi A3 TFSI, אחת מהאחיות של הסקודה. מכונית מאוד מהירה ומאוד משעממת, אבל אי אפשר להתווכח עם היעילות שלה בלהביא אותך מהר ממקום למקום בלי להזיע. אם אתה מחפש תחבורה מהירה ואיכותית אני מניח שהסקודה היא בחירה משתלמת יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נסיוני עם האוטו הוא מאוד מתקשר התנהגות השלדה מצויינת להפליא ההגה מאוד מתקשר מנוע פנינה ולפי דעתי הסקודה היא בחירה מצויינת ליום יום ואף היא גם שימושית מכל הבחינות מרחב,נוחות,תא מטען.

אבל אל תתנו למראה החיצוני והמופנם להטעות אתכם משום שבתוך המכונית הזו החביאה סקודה - חיה אRSית במיוחד. מנוע טורבו וגיר ידני המגיעים היישר מהגולף GTI, אגזוז ניקל כפול מאחור, חישוקי 18 אינץ` וגומי שמן ברוחב 225 וחתך 40 רומזים ; 7.5 שניות מעמידה למאה קמ"ש ומהירות מרבית של 240 קמ"ש מעמידים את הסקודה המגודלת הזו ראש בראש עם כמה ממכוניות `הוט-האצ`` ספורטיביות מהטובות ביותר בשוק.

בגרסת ה- RS כוללת בין השאר הגה, ידית הילוכים ומושבים מצופים עור, בקרת אקלים מפוצלת, מחשב דרך, דוושות מתכתיות, בקרת שיוט ומערכת שמע מקורית. המחיר - 177 אלף שקל - עשוי להיחשב לא יקר עבור משפחתית בעלת ביצועים ספורטיביים כאלו,

מנביעה שהייתה לי על הRS אני ניסית את האוטו מכל הבחינות עם זאת, קל מאד לשלוט בה, וכיף לנהוג בה מהר מאוד. בזכות רזרבות האחיזה העצומות, נהיגה מהירה אינה הופכת מיד למבחן אמיתות לתאוריות התת-היגוי וההיגוי-יתר, ורק לחיצה בריאה על הדוושה הימנית בשיאה של פנייה מהירה, תשלח את חרטום המכונית לחפש קו נסיעה חדש מחוץ לסיבוב. אלא שאז תתעורר לה משנתה כלבת השמירה האלקטרונית ובנשיכת בלם קצרה תחזיר את החרטום הסורר למקומו ההגה בעל המשקל המצוין מצליח לשלב דיוק עם רמת תקשורת סבירה, ועם זווית גלגול שטוחה, משרה על הנהג ביטחון רב. נדמה שהאוקטביה RS עושה הכל; היא נוחה, שקטה, מהירה, מתנהגת, ומפנקת, וזה עוד לפני שהגענו לתחום השימושיות באמת מצטיינת בו.מרווח הפנים שלה מצוין (למעט מחסור קל במקום לרגל ימין במושב הנהג), יש לה שפע תאי אחסון, ובכלל זה תא כפפות מקורר ותא מטען ענקי (580 ליטר) עם אפשרות לקיפול המושב האחורי כמובן. גם תחום הבטיחות שופע כל טוב, עם כל בקרות היציבות, הבלימה והמשיכה, לחץ אוויר בצמיגים, שש כריות אוויר וארבעה כוכבים במבחן הריסוק.

יניב

יניב1? לדעתי זכית בכינוי- פייביש2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא התכוונתי להיות פייביש או להיות איזה בוחן רכב חוץ מהביקורת על התנהגות הרכב,גם ציינתי את הרכב בכלל איבזור,נוחות נסיעה וכ'ו.

**ואם כבר ציינתי את הרכב מימבט שלי ונתתי לו עוד חוות דעת על הרכב.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב1 - יש שם למה שאתה עשית וקוראים לו גניבה ספרותית (או סתם העתקה, אם אתה ילד בתיכון)

שכחת לציין שאת חוות הדעת אותה כתבת בכזו גאווה, העתקת מילה במילה מכתבה בערוץ הרכב MOTOCAR - לא סתם הכתיבה הייתה ברמה גבוהה יותר מגיבוב המילים חסרות הפיסוק שאתה בד"כ מפרסם (האמת, מעניין האם הביקורת כלפי הכתיבה הייתה כל כך קשה, לו חברי הפורום היו קוראים את הכתבה המקורית?)

עכשיו לשאלה החשובה- בכלל נהגת ברכבים שאתה מדבר עליהם, או שבדומה לכתיבתך, מדובר בהפרחות חסרות גיבוי?

הקישור, למי שמתעקש:

http://www.motocar.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=KDGF&Pn6Vq=E

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי איזה קטע

יניב 1 ביאסת אותי

ובקשר לVRS מבדיקה שערכתי, היא באמת רכב מעולה ואפשר לרכוש אותה ביחסית הרבה פחות מ177K שזה המחיר הנקוב שלה

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב1 - יש שם למה שאתה עשית וקוראים לו גניבה ספרותית (או סתם העתקה, אם אתה ילד בתיכון)

שכחת לציין שאת חוות הדעת אותה כתבת בכזו גאווה, העתקת מילה במילה מכתבה בערוץ הרכב MOTOCAR - לא סתם הכתיבה הייתה ברמה גבוהה יותר מגיבוב המילים חסרות הפיסוק שאתה בד"כ מפרסם (האמת, מעניין האם הביקורת כלפי הכתיבה הייתה כל כך קשה, לו חברי הפורום היו קוראים את הכתבה המקורית?)

עכשיו לשאלה החשובה- בכלל נהגת ברכבים שאתה מדבר עליהם, או שבדומה לכתיבתך, מדובר בהפרחות חסרות גיבוי?

הקישור, למי שמתעקש:

http://www.motocar.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=KDGF&Pn6Vq=E

זה נכון ואני לא מסתיר את זה שהפסקה הראשונה אכן נכונה אני כתבתי מנסיוני עם האוטו,ובקשר לשאר לא אני אלה השאלתי חלקים מהכתבה ואני אגיד למה כי הרי אני רציתי לפרט למה וכ'ו ואז היו כותבים אתה לא מפסק,מי לימד אותך לשון ואת כל המשפטים המוכרים אז במקום שאני אפרט. באותה נוסחה שהיא כבר עם פיסוק אז לקחתי חלק ושיפרתי אותו במעט ולכן אני השאלתי חלק מהכתבה.

ולגבי זה שאתה "חושב שאני מדבר דיבורים באויר" אז אתה,טועה אני נהגתי על רכבים שרק יכולתה לחלום אני אתן לך סתם דוגמה אתה מכיר את הב.מ.וו 760LI אני נהגתי עליה תקופה קצרה,היה לי גם ב.מ.וו X5 4.4I והוא היה זללן אבל גם אותו היה לי,מרצדס,פולקסווגן,אודי וכ'ו אני לא אפרט בגדמים כי יש מלא דגמים.

יש לי עוד רשימה ארוכה עם תרצה אני אפרט ועכשיו תגיד רגע "הפישר" הקטן הזה נהג על כאלה רכבים אז כן שכחתה מי הדוד שלי שאני משאיל לתקופה קצרה מימנו רכבים.

חבל לרשום דברים שאתה לא בטוח בהם לפני.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב,

הרצון לעזור לאחר בפורום הוא ראוי לציון, אבל אם אתה מעתיק את מה שאחר כתב ועמל עליו, זה לא מציג אותך באור הטוב ביותר.

אין בעייה להביא הסמכות (כל מי שיש לו כאן רכב מתפרק וישן תוצרת צרפת עושה זאת כדי לשמור על כבודו), אבל גם ראוי לציין את המקור ממנו לקחת את הכתוב.

לגבי נסיונך עם הרכבים - עלה והצלח. גם במקרים אלו, אם אתה מייעץ למישהו, ראוי שתציין ש"השאלת" את הרכב לתקופה קצרה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב,

הרצון לעזור לאחר בפורום הוא ראוי לציון, אבל אם אתה מעתיק את מה שאחר כתב ועמל עליו, זה לא מציג אותך באור הטוב ביותר.

אין בעייה להביא הסמכות (כל מי שיש לו כאן רכב מתפרק וישן תוצרת צרפת עושה זאת כדי לשמור על כבודו), אבל גם ראוי לציין את המקור ממנו לקחת את הכתוב.

לגבי נסיונך עם הרכבים - עלה והצלח. גם במקרים אלו, אם אתה מייעץ למישהו, ראוי שתציין ש"השאלת" את הרכב לתקופה קצרה.

אין בעיה,וזה שלא ציינתי את המקור זה שלא חשבתי שזה כל כך קריטי וכול כך חשוב אבל אני אקח את זה לתשומת ליבי.

ואדע להבא לציין מאיפה נלקח.

וגם לכתוב שעל רכבים כאלה ואחרים נהגתי תקופה מסויימת.

**רק מאוד חשוב לי לומר לכולם שהרכב סקודה אוקטביה RS שאכן נהגתי עליו במשך חודשיים.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור.

אני הייתי מעדיף את הSPEC-B אם כבר סובארו. הרבה הרבה יותר אחיזה והנאה צרופה.

אבל כפי שהרוב נטו, לך על האוקטביה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבין- אחלה תפיסה

יניב1- אל תהיה ילד

בן- המוגדשת הבאה?

עידן

לא יודע, אני עוד שובר את הראש על זה, נראה בנסיעת מבחן.....

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שגיבוב הדברים שפירסם יניב הוא אשכרה מתוך כתבה "מקצועית"?!

גדול...:lol:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...