Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף TSI - עדיף לתדלק 95 או 98?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 5891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רון - הבנתי שתדלוק 98 לאורך זמן יכול לתרום לביצועים חלקים יותר של המנוע וגם אפילו לחסוך עוד קצת בדלק, אולי יכול להיות שלא ניסית את ה-98 לתקופה ממושכת בשביל לראות תוצאות. מה דעתך?

דעתי היא שאת התשובה קיבלת בהודעה מס' 2 בשרשור

אחר כך באו עוד 12 או 13 הודעות שאמרו אותו דבר באופנים שונים :)

יום מעולה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי. רציתי לראות גולף GTI אז ראיתי. לא שמתי לב שמדובר בפולו. אלף סליחות.:-(

איזו פולו בראש שלך? :) מדובר בגולף TSI!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתי התייחסה להודעתו של הנסיך בדבר מנוע פולו GTI. לך אחורה ותבין. גם אויל זקן כמוני מצליח להבין שנושא השרשור הוא אכן ה TSI. תתחדש, אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כמו שכולם אמרו - תחסוך לעצמך את החור בכיס ותדלק 95, לא צריכה להיות שום בעיה עם זה למעט אולי טיפה יותר בלאי של המנוע שאם תסכום את הכסף שתחסוך בתידלוקים לעומת כסף על תיקוני ה"עלייה" השולית בבלאי עדיין תצא מורווח מבחינה מכספית וזאת במקרה הגרוע ואכן יהיה לך בלאי בהפרש ניכר ביחס לתדלוק 98 מה שאנלא מאמין שיקרה.

יש אגדה עממית כמו עוד הרבה כאלה שנפוצות בעולם הרכב ובכלל (רב סרן שמועתי לא נח לרגע) שאם כבר תדלקת (אני לא מדבר על תדלוק חד פעמי) אוקטן גבוה לא כדאי לרדת חזרה לאוקטן נמוך כי זה עשוי לפגוע באוטו, לי אישית זה נראה חסר בסיס אך שווה לקחת לתשומת הלב ולדעת את זה - עוד סיבה לא לתדלק 98.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים 95.

... [מנוע 1.8 טורבו של פולו ג'יטיאיי מבציר 2007] ...

רון.

איך אתה מתדלק דיזל בבנזין?! טורבו זה לא רק בדיזל?

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו זה לא רק בדיזל?

אתה כנראה באמת לועס גת, ואחד המשובחים.

אתה מצפה שנאמין שמישהו עם 800 הודעות בפורום שואל שאלה כזאת ברצינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נכון לעכשיו אני מתדלק רק 95. כלומר בעתיד אם ארצה לעבור ל-98 - עדיין אוכל לפי דבריך מבלי לגרום נזק.

האם קראת את תגובתי ?

לא נזק ולא בטיח !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ezuf, ממה שאני מצאתי ברשת, הר"ת של TSI הם: Turbo Supercharged Injection.

הראשי תיבות לTSI הינם:

Twincharged Stratified Injection.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר - תודה על התיקון. אודה לך אם תוכל להגיד לי איפה מצאת את המידע כי בגוגל לא רשום מפורשות.

1. היגיון.

תחשוב על זה, המנוע מבוסס על מנוע הFSI, לכן SI נשארו אותם ראשי תיבות, התווספה האות T מ-Twincharged בגלל צמד המגדשים.:idea:

2. אחר כך רשמתי את הצירוף בגוגל ומצאתי שזה נכון והנה לך ההוכחה:"The engine is based on the existing 1.4 FSI engine. Because of the combination of FSI and Twincharger, Volkswagen called the model 1.4 TSI (Twincharger Stratified Injection)."

ואם אתה רוצה את הלינק, בבקשה:

http://www.autozine.org/html/Volkswagen/Golf.html#TSI

תסתכל תחת הכותרת Golf GT 1.4TSI, בפסקה השלישית בשורה השניה.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...