Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חבר מועדון ה5 או כל גוף אחר...

אבל הנאום הנרגש של בני ל קצת פטתי

"שימו לב שאני קורא ל-IVC גוף ולא מועדון- השם זה מה שמשנה? (300 חובבי רכב אספנות

זקוקים לשלושה פורומי אינטרנט???)

אבל ממש מדהימה ההכרזה " IVC לא קם כדי להתחרות במועדון ה5 "....

בני ל - זה מכובד להיות חבר מועדון ה5 זה גם מכובד להיות חבר מועדון אחר...

זה לא מכובד (וגם לא מעיד על יושר מקצועי) לעשות דבר אחד ולהצהיר דבר אחר!!

.

אני מציע שתלמד הבנת הנקרא, ואו אולי תרד מהעץ ותרשם לאחד המועדונים.

לחילופין אתה יכול להמשיך לחרוך אספלט (או לפזר אספלט, הכל טוב)

חיים ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כבר חצי שנה לא מגיע למפגשים ולצערי אני רואה שהמצב רק הולך ומדרדר למרות שמועות אחרות ששמעתי.

אני גם נמצא כיום בדילמה קשה מאוד, אני חבר מועדון החמש כבר 5 שנים אבל לצערי ההתפתחויות בשנה האחרונה ממש לא היו לטעמי. אני רואה בעיניי את מועדון החמש כמועדון גדול וחזק אבל לצערי מסתבר שמקבלי ההחלטות מעוניינים במועדון חברים אקסלוסיבי. אני החלטתי שאני לא פורש מהמועדון מהסיבה הפשוטה שכל מועדון שאחת ממטרותיו הם שימור חוק האספנות יקבל את תמיכתי (בין אם זה בכספי חברות ובין אם זה התנדבות וכו').

כל שנותר לי לקוות זה ש-3 יו"ר המועדונים יפגשו ויגיעו לעמק השווה. כדי שבעתיד אם אני אחליט לחזור לברנג'ה אני לא אאלץ לקחת החלטות קשות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה מעלי היא בדיוק הנבואה שקוויתי שלא תתגשם לפני כמעט שנתיים, שאיש עדיין לא חלם על מפגשים אזוריים כאלה ואחרים, פיצולי מועדונים, בידול, חלוקה וכד'.

הכוח פוצל, הברדק חוגג, והכיוון נעלם!

בעוד שלושה חודשים, יש בחירות להנהגת מועדון החמש. יבחר רק מי שיהיה חבר תקופת זמן נתונה (ראו בתקנון) וטרם הוצגה רשימת מועמדים.

זה הזמן לאיחוד הכוחות להפעלת השיקול הממלכתי, לבחירה של נבחרת שתדע לנצל את הרנסנס בתחביב האספנות ותהפוך אותו לכוח המניע את האספנות כולה.

צוות שידע לנצל את הטוב בכל העולמות תוך התחזקות למען המטרה המשותפת האיחוד והחברות!

זה הרגע להתאחד, ולחזור למען כולם-רן

"חייה בלי סיבה, או מות למען מטרה"-ג'ון רמבו.

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי זה נראה רע (וזה באמת רע) .

אני בהחלט מסכים עם בני (כחבר שני המועדונים) קודם כל כי יד אליהו הרבה יותר קרוב לי :wink:.

וחוץ מזה כי חילוק המפגש לא יחזק אף אחד לדעתי.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר חצי שנה לא מגיע למפגשים ולצערי אני רואה שהמצב רק הולך ומדרדר למרות שמועות אחרות ששמעתי.

אני גם נמצא כיום בדילמה קשה מאוד, אני חבר מועדון החמש כבר 5 שנים אבל לצערי ההתפתחויות בשנה האחרונה ממש לא היו לטעמי. אני רואה בעיניי את מועדון החמש כמועדון גדול וחזק אבל לצערי מסתבר שמקבלי ההחלטות מעוניינים במועדון חברים אקסלוסיבי. אני החלטתי שאני לא פורש מהמועדון מהסיבה הפשוטה שכל מועדון שאחת ממטרותיו הם שימור חוק האספנות יקבל את תמיכתי (בין אם זה בכספי חברות ובין אם זה התנדבות וכו').

כל שנותר לי לקוות זה ש-3 יו"ר המועדונים יפגשו ויגיעו לעמק השווה. כדי שבעתיד אם אני אחליט לחזור לברנג'ה אני לא אאלץ לקחת החלטות קשות.

איך הגעת ל 3???

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,למען הגילוי הנאות,איני חבר עוד במועדון ה 5 ואני נמנה על מקימי IVC.

לעיניין המפגש-הפרשה הידועה התפוצצה עוד בחודש יולי בשנה שעברה,ולמרות זאת אנשי IVC לא קמו ועזבו אלא נשארו באותו מקום מפגש,כך שמי שעוזב זה בעצם מועדון ה 5.

החל מהרגע שהשומר בכניסה נשאר עד לסוף המפגש,לא שרר יותר אי סדר במקום,וכמקום מפגש זהו המקום הטוב ביותר למטרה זו.

IVC הוקם לאור לקחי העבר,הקרוב והרחוק יותר,על מנת להגן ולשמור על שהושג בעמל רב,ועל מנת לא להסתמך יותר על מועדון ה 5 כגוף יחיד שיגן על האינטרסים של אספני כלי רכב.

למרות ההכחשות הנימרצות מצד ראשי מועדון ה 5,ידוע לי שרבים מהם לא ממש רצו לראות אותנו בין שורותיהם,ואני מניח שזה היה אחד השיקולים למעבר למקום החדש.

את תופעת המיזדנבים המעבר למקום החדש לא יפתור,כי לכל מקום הם יגיעו,והרחבה הגדולה והשוממת רק תמשוך לשם מיתפרעים מהסוג שהכרנו עוד מימי רמת-גן(ונקווה שלא).

רובנו מגיעים למפגש בעיקר על מנת להעביר כמה שעות בשישי אחה"צ,כשהדגש מבחינתי הוא על העיניין החברתי,ועובדה שהשולחן "שלנו" מלא תמיד,הן בימי סערת גשמים והן בימי שרב מעיקים,והתפתחו גם חברויות יפות בין המישתתפים,בלי קשר לשייכותם המועדונית.

למרות העוול העצום שניגרם לי ולעוד רבים וטובים,מעולם לא ניסיתי לשכנע מישהו לפרוש מהמועדון או לחדש חברות,ואני בכוונה נמנע מלעשות זאת,מטעמי הוגנות בסיסית.

איש איש יפעל לפי אמונתו ודרכו,לפי גישת "חייה ותן לחיות".

מה שקורה במועדון ה 5 מעניין אותי היום כקליפת השום,לפחות עד שיחולו,אם בכלל וכאשר,שינויים מאד מהותיים במיבנה המועדון(וזה לא יקרה).

המטרה במפגש החדש-ישן הוא למשוך אליו מועדוני רכב שאינם מוכנים לשמוע על מועדון ה 5 כגוף,ולהפוך אותו לרב-גוני יותר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיום שישי הקרוב (25.1.2008) ואילך עפ"י הודעות שתתפרסמנה - אספני כלי הרכב הארצישראלים - נפגשים מידי שישי בקפה קופי טו גו הנמצא במתחם האוניברסיטה ברמת אביב.

כולם מוזמנים ונשמח לראותכם.

בברכת איסוף, שימור והנאה מתחביבנו.

זה נוגע למועדון החמש??

אספן קטן עם נשמה גדולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיניין המפגש-הפרשה הידועה התפוצצה עוד בחודש יולי בשנה שעברה,ולמרות זאת אנשי IVC לא קמו ועזבו אלא נשארו באותו מקום מפגש,כך שמי שעוזב זה בעצם מועדון ה 5.

החל מהרגע שהשומר בכניסה נשאר עד לסוף המפגש,לא שרר יותר אי סדר במקום,וכמקום מפגש זהו המקום הטוב ביותר למטרה זו.

IVC הוקם לאור לקחי העבר,הקרוב והרחוק יותר,על מנת להגן ולשמור על שהושג בעמל רב,ועל מנת לא להסתמך יותר על מועדון ה 5 כגוף יחיד שיגן על האינטרסים של אספני כלי רכב.

למרות ההכחשות הנימרצות מצד ראשי מועדון ה 5,ידוע לי שרבים מהם לא ממש רצו לראות אותנו בין שורותיהם,ואני מניח שזה היה אחד השיקולים למעבר למקום החדש.

את תופעת המיזדנבים המעבר למקום החדש לא יפתור,כי לכל מקום הם יגיעו,והרחבה הגדולה והשוממת רק תמשוך לשם מיתפרעים מהסוג שהכרנו עוד מימי רמת-גן(ונקווה שלא).

רובנו מגיעים למפגש בעיקר על מנת להעביר כמה שעות בשישי אחה"צ,כשהדגש מבחינתי הוא על העיניין החברתי,ועובדה שהשולחן "שלנו" מלא תמיד,הן בימי סערת גשמים והן בימי שרב מעיקים,והתפתחו גם חברויות יפות בין המישתתפים,בלי קשר לשייכותם המועדונית.

למרות העוול העצום שניגרם לי ולעוד רבים וטובים,מעולם לא ניסיתי לשכנע מישהו לפרוש מהמועדון או לחדש חברות,ואני בכוונה נמנע מלעשות זאת,מטעמי הוגנות בסיסית.

איש איש יפעל לפי אמונתו ודרכו,לפי גישת "חייה ותן לחיות".

מה שקורה במועדון ה 5 מעניין אותי היום כקליפת השום,לפחות עד שיחולו,אם בכלל וכאשר,שינויים מאד מהותיים במיבנה המועדון(וזה לא יקרה).

המטרה במפגש החדש-ישן הוא למשוך אליו מועדוני רכב שאינם מוכנים לשמוע על מועדון ה 5 כגוף,ולהפוך אותו לרב-גוני יותר.

אבי נוף ימנף את מועדון החמש לעתיד טוב יותר!

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בעיניי את מועדון החמש כמועדון גדול וחזק אבל לצערי מסתבר שמקבלי ההחלטות מעוניינים במועדון חברים אקסלוסיבי.

היי אלעד

לא ברור לי על סמך מה אתה אומר שמקבלי ההחלטות לא מעוניינים במועדון גדול וחזק,

אלא במועדון חברים אקסקלוסיבי (שזה כשלעצמו אינו לגמרי פסול...).

לא שמעתי זאת בשום מקום.

על איזה שלשה יו"ר אתה מדבר?

חן שלום.

אני עונה כחבר ועד בקדנציה זו, וגם כחבר "סתם" בשנים הקודמות.

אין זה נכון שהחיפוש הוא בגלל הקבוצה שלכם. הרי לא סוכם איתכם קודם להחלטת המעבר שאתם נשארים באוניברסיטה,

וכמו כן אין מניעה שגם אתם תחליטו לעבור לאיצטדיון רגל אליהו.

כידוע לך, כבר תקופה ארוכה מאד, עוד טרם הארגון החדש שאתה חבר בו, היו טענות רבות על מקום המפגש.

חברים רבים "הצביעו בצמיגים" ונטשו. היה הכרח למצוא מקום אחר - ולאחר מאמץ גדול של נחום המקום נמצא.

הרי זה ברור לך, אם כן מדוע אתה כותב ...

לגבי "המזדנבים", ייתכן והמעבר למקום החדש לא ימנע מהם להגיע למפגש,

אולם מאחר ומתחם החניה לרכבי אספנות יהיה סגור בפני רכבים שאינם אספנות,

ניתן יהיה להערכתי לשמור על האספנויות.

לא ניתן לומר לרכבים/נהגים אחרים שלא לחנות או לנסוע ברחבי מגרש החניה הגדול שאינם תחומים עבורינו.

לגבי הפסקא האחרונה שלך שציטטתי - אני מאחל שזה יצליח. זה יהיה לטובת כולנו.

זה נוגע למועדון החמש??

לא.

ערב טוב

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תגיעו לחיפה שם יותר רגוע...

גם בני חושב כך? :-)

ביי אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוגע למועדון החמש??

זה מפגש של גוף אספנים אחר, IVC. אתה יותר ממוזמן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי,קראתי,ונקרעתי:evil:

חברה,בואו נלך על נטו אספנות ,ממש חבל ...:-(

כמה שיותר מכוניות,יותר אנשים,החלפת דעות ...כיף של אחה'צ ביום שישי:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון למען היסר ספק,

גם אני נגד מה שנהיה עם ivc ומועדון ה-5.

אבל אני מעוניין להגיב בנושא המפגשים של ivc במתחם קופי טו גו.

מעצבן אותי הפרסום הזה על ההתאספות. אולי אני היחיד שרואה זאת כך אבל לי זה נראה כאילו IVC מנסים לעלות על הגל של מועדון ה-5 כי הרי לא כולם בפורום ואנשים שסתם באים להינות יגיעו לקופי טו גו מחוסר ידיעה ויחשבו שהם מגיעים למפגש של מועדון ה-5.

לי זה נראה כמו מהלך מלוכלך. ושלא יהיו אי הבנות, אני מאד מאד מכבד הרבה מחברי IVC אבל לי זה נראה לא בסדר.

בברכה,

נאור.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...