Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, תהנו מהתחביב שלכם שהכי מרגש אתכם, הכי עושה לכם את זה...

תהנו מהרגעים הקטנים של החיפוש, התיקון, השיפוץ והתצוגה...

תהנו מהחברים להם אתם נחשפים, חברים שדבר משותף אחד הופך אותם/כם לכל כך קרובים זה לזה ולאנשים כל כך מיוחדים...

תהנו מהנסיעה, מהמנוע הנוהם, מהמוסיקה הבוקעת דרך הרמקולים הישנים,

תהנו מהרוח המנשבת בין שערות ראשכם (למי שנשאר)...

תהנו מכל רגע, כי רגע שחולף לא חוזר...

תהנו ותתיחסו לעיקר ולא לתפל - ועזבו אתכם מכל ההקנטות והמריבות

LOVE CAN BRING LOVE - PAIN CAN BRING ONLY TEARS....

ובנימה אופטימית זו נסיים להערב,

לילה טוב ויום נהדר מחר לכולכם.

גידי אשכנזי נפטר בנובמבר 2011. יהי זכרו ברוך

..........................................

גידי אשכנזי - אתר הבית www.gidiashkenazi.com

ומשהו על הגברת:

http://sport.nana10.co.il/Article/?ArticleID=559554

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

8):beerchug::mm_yeah::king:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תהנו מהתחביב שלכם שהכי מרגש אתכם, הכי עושה לכם את זה...אנחנו נהנים, אבל אפשר יותר!

תהנו מהרגעים הקטנים של החיפוש, התיקון, השיפוץ והתצוגה...אפשר גם אפשר, ושוב אפשר גם יותר!

תהנו מהחברים להם אתם נחשפים, חברים שדבר משותף אחד הופך אותם/כם לכל כך קרובים זה לזה ולאנשים כל כך מיוחדים...החברים בורחים, בגלל פוליטקה פנימית וטעיות!

תהנו מהנסיעה, מהמנוע הנוהם, מהמוסיקה הבוקעת דרך הרמקולים הישנים, אריק קלפטון, פינק פלויד הסקורפיונס סלין דיון והמודי בלוז חברים נאמנים שלי לנסיעות!

תהנו מהרוח המנשבת בין שערות ראשכם (למי שנשאר)...אל תתחיל ...

תהנו מכל רגע, כי רגע שחולף לא חוזר...אמן!

תהנו ותתיחסו לעיקר ולא לתפל - ועזבו אתכם מכל ההקנטות והמריבות - גם אם הם בנפשנינו ויקרים לתחביבינו?

LOVE CAN BRING LOVE - PAIN CAN BRING ONLY TEARS....

ובנימה אופטימית זו נסיים להערב,

לילה טוב ויום נהדר מחר לכולכם.

מי שלא מבין את משמעות הפוליטקה, ותהליך קבלת ההחלטות, הוא או תמים או טרם נפגע מהחלטות כאלה!-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום כארגון מוביל ארצי שמתעסק במדיניות והשגת השגים לכלל האספנים, בעוד הסניפים אחראים על אירגון הארועים.

דשנו בנושא זה כבר הרבה פעמים, אולם אני יודע וניתן לראות זאת בברור, שאם אפילו חלק מההצעות שלי היו מיושמות בזמנו הרבה מאוד מהבעיות היום היו נמנעות. - רן

רן ידידי - הצעתך, שמועדון החמש יהיה ארגון גג, הועלת על-ידך בעבר ונכון לא נדונה, כוונתך היא שארגון גג זה יהיה מוביל ארצי ויתעסק במדיניות והשגת הישגים לכלל אספני הרכב. מועדון החמש אכן מוכר במשרד התחבורה ופועל למען נושא האספנות - דבר ששאר בעלי רכבי אספנות, שאינם חברים במועדון החמש, נהנים מתוצריו, ולכן מבחינתי הוא נחשב לארגון מוביל ארצי בנושא אספנות.

פרט בבקשה למה בדיוק כוונתך ארגון מוביל ארצי שיתעסק במדיניות והשגת הישגים לכל האספנים - האם לא כך נוהג מועדון החמש?, האם בהתווית מדיניות לרכבי אספנות עיניינו רק ברכבי החברים ? האם בפגישותיו עם משרד התחבורה הוא דואג רק לרכבי האספנות של חברי מועדון החמש ? - התשובה ברורה - המועדון דואג לנושא האספנות באשר הוא בלי כל קשר לחבריות ולמועדונים אחרים (IVC ,אלפא,חיפושיות,פורד וכדומה).

בנושא קיום אירועים ע"י המפגשים, אמנם דשנו בנושא בעבר והבנו שהבעיה העיקרית הינה - תקציבית. נדרשת בקרה על הוצאות, קריטריונים להוצאה, חשוב לציין מהיכן יהיה המקור התקציבי למפגשים, מה יקרה בחריגה מהתקציב שיוקצה למפגש? ועוד נושאים הקשורים בכסף. נושא זה לא הגיע כלל לדיון.

חשוב מאד - רן- שהרעיון יועלה כמצע לדיון ואז ניתן לדון בו בכובד ראש ולהגיע לדרך פעולה אופטימאלית.

בברכה

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה שעה מתחיל המפגש של IVC ?

והאם הכניסה חופשית ? עם רכב אספנות כמובן.

הכניסה חופשית עם כל רכב, וגם יש אחד שתמיד מגיע - בלי רכב. :lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן ידידי - הצעתך, שמועדון החמש יהיה ארגון גג, הועלת על-ידך בעבר ונכון לא נדונה, כוונתך היא שארגון גג זה יהיה מוביל ארצי ויתעסק במדיניות והשגת הישגים לכלל אספני הרכב. מועדון החמש אכן מוכר במשרד התחבורה ופועל למען נושא האספנות - דבר ששאר בעלי רכבי אספנות, שאינם חברים במועדון החמש, נהנים מתוצריו, ולכן מבחינתי הוא נחשב לארגון מוביל ארצי בנושא אספנות.

לא מדויק, הצעתי שמועדון החמש יהווה אירגון הגג של רכבי האספנות וירכז את כל המדיניות בנושא האספנות, הפילוח יכול להיות על פי מיקום גאוגרפי (סניפים אזוריים) או על פי שייכות (מעדון אלפא לצורך הדוגמא כקבוצה). ככל שיהיו יותר חברים רשומים במועדון, היחס מצד הרשיות יגדל כלפי הציבור אותו אתה מייצג!

נכון להיום זה מועדון החמש, אבל אף אחד לא מתחייב על זה בעתיד, כיוון שאין בלעדיות לעד! ראה מקרה תנובה, בזק, חברת החשמל...הגדולים שורדים!

פרט בבקשה למה בדיוק כוונתך ארגון מוביל ארצי שיתעסק במדיניות והשגת הישגים לכל האספנים - האם לא כך נוהג מועדון החמש?, האם בהתווית מדיניות לרכבי אספנות עיניינו רק ברכבי החברים ? האם בפגישותיו עם משרד התחבורה הוא דואג רק לרכבי האספנות של חברי מועדון החמש ? - התשובה ברורה - המועדון דואג לנושא האספנות באשר הוא בלי כל קשר לחבריות ולמועדונים אחרים (IVC ,אלפא,חיפושיות,פורד וכדומה).

המועדון נוהג כיום כסניף מקומי והוועד והיו"ר עסוקים בקיום ארועים מקומיים ופעילות אצל הרשיות כאחד, במקום להתרכז בדבר האמיתי, והוא שיפור זכויות והישגים לבעלי רכב אספנות! לדוגמא מועדון רוכבי האופניים מעביר בימים אלה הצעת חוק שבמקביל לכל כביש חדש שניסלל יסלל שביל אופניים, מדהים לא?

בנושא קיום אירועים ע"י המפגשים, אמנם דשנו בנושא בעבר והבנו שהבעיה העיקרית הינה - תקציבית. נדרשת בקרה על הוצאות, קריטריונים להוצאה, חשוב לציין מהיכן יהיה המקור התקציבי למפגשים, מה יקרה בחריגה מהתקציב שיוקצה למפגש? ועוד נושאים הקשורים בכסף. נושא זה לא הגיע כלל לדיון.

ולכן חשוב למנות מנכ"ל שידאג לתקציב ממקורות נוספים פרט לדמי החבר, אם החברות במועדון תהיה אטרקטיבית מס' החברים יגדל, ההכנסה תגדל, הארועים יגדלו, ואחריות המנכ"ל תיגדל, מקצוענות שם המשחק! פשוט לא?

חשוב מאד - רן- שהרעיון יועלה כמצע לדיון ואז ניתן לדון בו בכובד ראש ולהגיע לדרך פעולה אופטימאלית.

בברכה

והכי חשוב מצא היא הגישה, כאשר התפיסה תישתנה, והמועדון יעודד הצטרפות ויראה רצון אמיתי לגדול ולהתפתח, יבוא השינוי אם השדר יהיה כל הזמן, "הכל בסדר" ותיראו כמה גדול יש לנו, יגיע בריון אחר שיראה לכולם מי משתין הכי רחוק! אמרתי את זה מזמן ואני עדיין אומר זאת כיום, ושימו לב שטרם נאמרה המילה האחרונה!

אגב שמת לב שעדיין אין מתמודדים על תפקידי וועד המועדון, או אולי נצא למכרז חיצוני אחרי פרסום מסקנות הוועדה בטוח יהיו כמה קצינים שיחפשו תפקיד אחר?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שמת לב שעדיין אין מתמודדים על תפקידי וועד המועדון, או אולי נצא למכרז חיצוני אחרי פרסום מסקנות הוועדה בטוח יהיו כמה קצינים שיחפשו תפקיד אחר?-רן

יש עוד חודש עד סגירת הרשימה... אולי נרגע עם זה?

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח להכיר את המועמדים קצת יותר מחודש לפני הבחירות ולשאול אותם כמה שאלות לעומק!-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שמת לב שעדיין אין מתמודדים על תפקידי וועד המועדון,

או אולי נצא למכרז חיצוני אחרי פרסום מסקנות הוועדה בטוח יהיו כמה קצינים שיחפשו תפקיד אחר?-רן

זו עמדת חבר מועדון, דובר המועדון, או מנהל הפורום?

הייתי שמח להכיר את המועמדים קצת יותר מחודש לפני הבחירות ולשאול אותם כמה שאלות לעומק!-רן

רן שלום.

ראשית - יש מועמדים.

שנית - לא פורסמו שמותיהם, וכמו"כ לא נסגרה הרשימה, ואני משוכנע שיהיו נוספים

שלישית - הפורום הפתוח ממש אינו המקום שבו חבר מועדון צריך לדון בו בנושא של מועמדים, מצע, שאלות ותשובות וכד'.

לשם כך יש לדעתי את הפורום הסגור, שנועד לחברי מועדון החמש ולא לאחרים שאינם חברים (עם כל הכבוד ...).

בנושא הצגת מצע וכד' זמן סביר מראש כבר השבתי לך ולאחרים בפורום הסגור, דעתי ידועה.

בברכה

אבי נוף

לניטש - התשובה שלי היא כחבר מועדון.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן שלום.

ראשית - יש מועמדים.- יופי מי הם ואולי ישמיעו קולם?

שנית - לא פורסמו שמותיהם, וכמו"כ לא נסגרה הרשימה, ואני משוכנע שיהיו נוספים - אולי רק כמה מילים שנתכונן?

שלישית - הפורום הפתוח ממש אינו המקום שבו חבר מועדון צריך לדון בו בנושא של מועמדים, מצע, שאלות ותשובות וכד'.

לשם כך יש לדעתי את הפורום הסגור, שנועד לחברי מועדון החמש ולא לאחרים שאינם חברים (עם כל הכבוד ...).

בנושא הצגת מצע וכד' זמן סביר מראש כבר השבתי לך ולאחרים בפורום הסגור, דעתי ידועה.- מה שהתחיל כעוון יגמר בחטא!

בברכה

אבי נוף

לניטש - התשובה שלי היא כחבר מועדון.

הפורום הוא במה לכל, אי אפשר להתחיל שירשור במקום אחד ולצפות לתשובות במקום אחר! כפורום הרשמי לחובבי הז'אנר ולמקום בוא נחשפים לפעמים לראשונה אוהבי התחום, רגע לפני ההצטרפות למועדון, ראוי במסגרת השקיפות הכללית להשאירו כאן!

כבוחר הייתי מאוד מעוניין לשמוע את המצע של מציגי המועמדות כבר עכשיו ולא שבוע לפני הבחירות!-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר כמה מתמודדים (אני ביניהם). אני לא יודע בדיוק מי האחרים אבל אני יודע שאומרים שלא רוצים למהר יותר מדי בשביל שלא יתחילו קמפיין השמצות לא ראוי.

את הדעות שלי אתה כבר יודע וכולם ישמעו אותן חזק וברור כשעוד אנשים יגישו מועמדות באופן רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השושנים כתב: בכחול בתגובה לדברי אבי נוף.

בנושא הצגת מצע וכד' זמן סביר מראש כבר השבתי לך ולאחרים בפורום הסגור, דעתי ידועה.- מה שהתחיל כעוון יגמר בחטא!

היי רן.

אנא הסבר לי את שכתבת לגבי העוון והחטא - לא ברור לי.

הפורום הוא במה לכל, אי אפשר להתחיל שירשור במקום אחד ולצפות לתשובות במקום אחר! כפורום הרשמי לחובבי הז'אנר ולמקום בוא נחשפים לפעמים לראשונה אוהבי התחום, רגע לפני ההצטרפות למועדון, ראוי במסגרת השקיפות הכללית להשאירו כאן!

כבוחר הייתי מאוד מעוניין לשמוע את המצע של מציגי המועמדות כבר עכשיו ולא שבוע לפני הבחירות!-רן

יפה הגדרת: "פורום רשמי לאוהבי הז'אנר", בניגוד "לפורום הרשמי של מועדון החמש"

כפי שנהוג היה לחשוב עד עתה.

גם לדעתי זה כלל אינו הפורום של מועדון החמש בתקופה האחרונה, אלא פורום אספנות כללי.

ולכן תשובתי הבאה לך:

לגבי מיקום הנושא המשורשר,

הנושא אומנם עלה "כבדרך אגב" בשרשור זה שנושאו אחר לגמרי.

מן לדעתי הראוי לתת לו במה מתאימה ומוגדרת, ולא כטרמפיסט על שירשור אחר,

ולא בפורום זה אלא בפורום הסגור. על זה כנראה חלוקות דיעותינו.

אסביר לך מדוע אני סבור כך:

האנשים שיכולים לבחור הינם חברי מועדון בלבד, וכאלה שחברותם לפחות חצי שנה.

הם אלו אשר הראיה והרעיונות של המועמד שכעת עומד על הפרק נוגע להצבעתם.

אמנם אפשר לחשוב: "הדבר נוגע גם לאחרים אשר אולי אם יהיה מועמד ורעיונות ראויים ירשמו למועדון",

לטעמי זה לא לעניין. בדרך כלל אדם רואה מה הוא מקבל מהמועדון ומחליט אם מתאים לו להצטרף אם לאו.

לא דיעה ומועמדות כזו או אחרת של תקופת בחירות יעשו זאת.

לכן, אין זה שייך "לשקיפות הכללית" שציינת, אלא לשקיפות לגמרי פרטית. שלנו. של החברים במועדון.

לכן, המעוניין להבחר צריך לשטוח את משנתו בפניבוחריו. ולשם כך יש את הפורום הסגור.

כבוחר, תיכנס לפורום הסגור ושם אתה תראה מה שמוצג. ולא כולי עלמא.

לגבי הזמן בו רוצה כל אחד להציג את משנתו - זה כבר תלוי בנבחרים עצמם.

חלקם אינם רוצים כלל להציג מצע, חלקם עדיין לא החליטו, וחלקם עדיין לא החליט על הצגת מועמדותו...:roll:

יש לציין לחיוב את יוסי פרנקוס שאיתן בהחלטתו ופרסם אותה כבר מזה זמן.

(במאמר מוסגר, הייתי מעדיף שתימצא דרך נוספת להפצת רעיונות המועמדים,

מאחר ומרבית החברים אינם נכנסים לפורומים כלל).

שבת שלום, היום יום יפה,

ואני זז למפגשבת של כמה מכוניות אספנות ...

ביי אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר כמה מתמודדים (אני ביניהם). אני לא יודע בדיוק מי האחרים אבל אני יודע שאומרים שלא רוצים למהר יותר מדי בשביל שלא יתחילו קמפיין השמצות לא ראוי.

יוסי, דבריך מעניינים מאוד וברשותך, שתי שאלות לי:

* מי הם אותם אנשים ש"לא רוצים למהר יותר מדי" ומחליטים מתי יחשפו המועמדים, וכמה זמן ינתן להם לשכנע את חברי המועדון להצביע עבורם?

* אותם אנשים שהזכרת, אלה ש"לא מעוניינים למהר" כדי שהמועמדים הקיימים לא יפתחו ב "קמפיין השמצות לא ראוי" - באיזו שיטה הם משתמשים כדי לסווג את דעותיו של מועמד כ- "קמפיין השמצות" או כאמת טהורה ? זו אינה החלטה שכלל החברים אמורים לקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...