Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוודאי..הרי אתה היית שם...ואני בטוח שאם אתה היית שם היית משאיר את ההטבות רק למי שקוראים לו רן, או רנצ'וק. בקיצור, המשפט שכתבת מעיד יותר עליך מאשר על המועדון.

מידע על סוכן ביטוח, המצוי בשפע ברשת ובפורום, מנעתם מחבר פוטנציאלי, תוך התניית שלם וקבל. (ראה שרשורו של חבר פורום ארז)

מה מעיד הדבר ועל מי?

אם כך מתנהלים ביחס למידע כללי ופתוח, האם הייתה ליברליות מוחלטת, מצד מועדון החמש במידה ויכול היה למנוע זאת, לתת ההטבות לרכב אספנות באופן גורף לכלל האוכלוסיה?

בני, אין לי דבר נגדך אישית ו/או נגד המועדון. אל לך להפוך דברים הידועים לכולם לדבר אישי, ולהפנותם נגדי על מנת לסטות מנושא הדיון המקורי ומהעובדות ולטשטשן. רפש קל לזרוק ולהכפיש זאת לא חוכמה, אך לפחות צריך להכיר אדם עליו מלכלכים. אינך מכיר אותי ואינך יודע דברים עליי ועל אופן התנהלותי.

אני לא אגרר אחרייך להכפשות אישיות, אמשיך לכבד אותך כאדם, להוקיר ולהכיר בתרומתך ובעשייתך המבורכת בנושא האספנות לאורך השנים, אך עם זאת, אמשיך להביע את דעותיי, בצורה מכובדת לגופו של עיניין ולא לגופו של אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת בהתחלה חשבתי שאתה רק אפיזודה נטולת חוט שידרה אבל אחרי שחן פרחי

הזכיר אותך הבנתי- אתה גאון!!

" זה אומר שעד 18:30 אני אהיה במפגש של מועדון החמש ואחרי זה אסע למפגש של .IVC "

רצתי לאשת חייקי (יסלח לי דמון רניון) ואמרתי " עד עשר אני בארוחת יום שישי בבית עם הילדים

מעשר אני הולך למועדון לילה עם הפילגש...."

איך איך לא חשבתי על זה לבד???

ממש לא מצחיק.

הסברתי כבר שמבחינת ארגון אני פועל בתוך מועדון החמש ואני לא חבר בIVC, אבל במפגש של מועדון החמש יש לי פחות חברים, ככה שאני מגיע ליד אליהו (היום לא נסעתי), רואה רכבים, מדבר עם כמה אנשים ואז יושב עם החברים שלי מהIVC עד 1 בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נערב ונבלבל דברים, מפגש י-ם זכה תמיד לגיבוי ולחיזוק מצד המועדון, ועל כך אין לערער. בישיבה שהשתתפתי זכיתי ליחס חם והוגן ומעולם לא הושבתי ריקם בכל פנייה שבקשתי. יש לזכור שמפגש י-ם ולדעתי מפגשים במקומות רחוקים אחרים הינם מבחינת צורך מהותי וצריכים להיפתח כחלק ממדיניות כוללת של המועדון. עיקר אכזבתי היא על הצעות שהצעתי בעבר שאם היו מתקבלות היו מונעות את הבעיות שאיתם מתומודדים עכשיו. ככל שנייפה את העניין מעולם לא התמודד המועדון בבעיות סבוכות כל כך ומעולם לא עמד מול התקפות כאלה מבפנים ומבחוץ. העשייה של המועדון בעניין נושאי האספנות מוכרת וברורה בני, אבל גם הבעיות האחרות והתקלות. לדעתי היום מתנהל "מועדון החמש" כסניף מגודל שהעומדים בראשו במקרה גם חברים באותו סניף, במקום כארגון מוביל ארצי שמתעסק במדיניות והשגת השגים לכלל האספנים, בעוד הסניפים אחראים על אירגון הארועים.

דשנו בנושא זה כבר הרבה פעמים, אולם אני יודע וניתן לראות זאת בברור, שאם אפילו חלק מההצעות שלי היו מיושמות בזמנו הרבה מאוד מהבעיות היום היו נמנעות. - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מפגש ירושלים אולי זכה לתמיכה ולעידוד,אך למעט ביום המפגש הראשון בו נכח קובי מילוא,אף חבר וועד לא הטריח עצמו לבוא ולכבד אתכם בנוכחתו.

2.זאב טנדט הינו אדם בעל זכויות רבות,היה חבר וועד שנים רבות ופעל רבות להחלת חוק רכבי אספנות גם על כלים דו גלגליים.

אחרי היריקה השנייה שחטף בפרצופו,הוא החליט שדי לו.

3.הפורום כעת פתוח לכולם,ודי ברור שלו זה לא היה כך השרשור הנ"ל היה נמחק מזמן או לפחות נינעל.

4.למועדון ה 5 ולראשיו כנראה יש יצר הרס עצמי מפותח במיוחד,ואין אף אחד בעולם שיכול לגרום לו נזק יותר ממה שהוא גורם לעצמו..

5.וליוסי פרנקוס-רוץ לוועד,עלה והצלח,ולשם שינוי אין טיפת ציניות בדברי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה בכלל להכנס לויכוח. זאב פעל רבות. בעניין החוק, במיוחד למען האופנועים. התקנות בבסיסן היו עבודה של צוות ממועדון החמש בראשותם של יוסי בראל ואבי כתריאל ביחד עם בלהה טל ז"ל.

למען הסר ספק , ובעיקר למנוע פירושים שונים, וכפי שכבר צויין לא אחת, בין השנים 1989 - 1991 ב-2 ביוני תאריך בו קבלו תוקף תקנות רכב אספנות, פעל מועדון ישראלי לאופנועים קלסיים כדי שגם אופנועים יוכנסו לקטגוריה זו, מטעם מועדון החמש אכן פעל מר יוסי בראל היו"ר השני, מר בני הספל ויסלחו לי מי ששכחתי את שמו, והיה גם עו"ד אמריקאי שעזר במלאכה, מטעמו של מועדון לאופנועים קלסיים אכן פעלתי אני, בשיתוף עם מר יוסי שווץ, ובתמיכתו המלאה של היו"ר מר צביקה שטטלנדר.

יואר כי הפעולות נעשו בתיאום עם מר בראל למען המטרה המשותפת.

עוד אציין כי מר אבי כתריאל קיבל את שרביט מועדון החמש לאחר חתימת התקנות כאמור בשנת 1991 ולפי מייטב זכרוני לא הייתה לו נגיעה ישירה לנושא זה בזמנים הרלוונטיים ( אם טעיתי בעניין זה אני מתנצל מראש ). אין ספק שאבי כתריאל הביא את מועדון החמש לשיאים אותם לא ראינו עד אז. - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

בדרך כלל אני לא מגיב לשירשורים מהסוג הזה אבל לדעתי חשוב שנבין כמה דברים שהרבה חברים חושבים כמוני

רובנו באים להינות מהרכבים שלנו ושל חברינו ממפגשים בשישי , מטיולים , שוק עתיק ועוד...

ואפשר להגיד שרוב החברי מועדון ה5 אם לא כולם חברים בו מסיבה עקרית שזה הגוף העיקרי אם לא היחידי

שעומד מול הרשויות ומול נסיונות לקרקע אותנו לעיתים בחוקים שונים ומשונים ודואג להטבות לטובת

כל בעלי רכב אספנות בישראל שגם אלה שאנחנו לא מכירים מהסיבה שהם לא חברים באף מועדון

(את חלקם אני מכיר ולרוב זה בגלל הפוליטיקה המיותרת והמריבות ברמת גן שושנה)

ואני חושב שלא רק לי זה נראה מוזר שקמים מועדונים ומשחקים במגרש הבייתי שלנו

עם במרכז ועם בצפון זה נכון שהמקומות הם שטח ציבורי וכל אחד יכול להנות ממנו אבל אם הם רוצים

להיות יותר כדאיים לאספנים אז למה הם לא תופסים מקום חדש ומנסים למשוך קהל משלהם אלה יושבים בתוכנו

ועושים הכל כאשר הם שותים את אותו קפה אפילו באותו שולחן

ובנושא נוסף שהוא האבטומוביל קובי צודק לי אישית יצא לעבוד לצד אייל פלד מהגיליון הראשון שלו ועד ההאחרון

ולדעתי אין ויכוח על הרמה הגבוהה כולל רמת הדפוס בשל הבעת הספונסרים המתאימים לממן רמה גבוהה

וחשוב לציין שחלק לא קטן גם בסחות יקירי בני הספל שפועל לטובת קיום העתון שנים רבות ועדיין שומר על רמה גבוהה

ומהידע שלי בתחום ההבדלים שניתן לראות נובעיים מסיבות המימון בלבד

כמו ספר העשור האחרון שממון על ידי חברה בתחום

וספר ה20 שנה למועדון שצפוי להיות גדול ומגוון מתמיד ושאנחנו לא זוכים לראותו מסיבות מימון בלבד באמצעות

ספונסרים

(שהם פרסומות שאמורות לממן את כל העלויות הספר ואף להכניס כמה ג'ובות לטובתנו)

אני מאמין שרוב מחזיקי תעודת חבר במועדון מסכימים איתי

ומעדיפים לצעוד עם המעדון להתחלת 2008 והמשך מפואר במועדון ה5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי מועדון החמש (ואחרים) היקרים,

זאת כנראה תהיה ההודעה האחרונה שלי בפורום הזה.

אני חבר מועדון כבר כמה שנים. פעם הייתי מביא את האוטו (הקודם) שלי למפגשים אבל הפסקתי לבוא בגלל הצפיפות והבלגן, וגם בגלל שאני עובד כל השבוע והשעה של המפגש היא בדיוק הזמן שיש לי לעבוד על האוטו שלי . לא הספקתי להכיר הרבה מכם אישית מהסיבה זאת, ובעצם הקשר כמעט היחיד שהיה לי עם המועדון היה דרך הפורום הזה. פעם אחת אירגנתי מפגש במודיעין.

בזמן האחרון פשוט הפך להיות בלתי נסבל כאן. כל מה שיש פה זה ריבים והשמצות. הפורומים האחרים (בחו"ל) בנושא האספנות שבהם אני חבר הם מקומות ידידותיים שבהם אפשר למצוא (ולתת) עצות טובות מאנשים שיש להם תחום עניין משותף. הרושם העיקרי שיש מהפורום הזה הוא שהוא מלא אנשים בעלי אגו ענק ששונאים אחד את השני. נמאס לי לקרוא עמוד אחרי עמוד מלאי וויכוחים מגוחכים ונילוזים על תביעות משפטיות, על ניהול המועדון, פיצול המועדון, חברי המועדון, אלה שאינם חברי המועדון, ושאר ירקות. אתם נשמעים יותר כמו חברי הכנסת מאשר חברי "מועדון חברים". גם הפורום הסגור (או אולי עדיף לקרוא לו האגף הסגור), שמוגבל אך ורק לחברי מועדון, הוא לא יותר טוב. מזמן הפסקתי לבקר שם. עושה רושם שמועדון החמש הוא ארגון פוליטי למופת, אבל שכל התיחסות למכוניות קלאסיות הוא משני במקרה הטוב, או מקרי במקרה הרע. גם המועדונים האחרים, שההצדקה היחידה לקיומם היא כנראה כאופוזיציה למועדון החמש, לא נראים יותר טובים.

אני מודע לזה שההודעה הזאת לא תעשה רושם רב על אף אחד, אבל רציתי בכל זאת להתבטא פעם אחת בנושא הזה לפני שאני פורש מהפורום. אני לא מתכוון לבטל את החברות שלי במועדון, כי מועדון מהסוג של מועדון החמש הוא חשוב, בעולם ששוחרי איכות הסביבה מנסים להוציא מכוניות כמו שלנו מהחוק (ראו מה קרה בגרמניה, ואיך מועדוני הרכב הקלאסי הצליחו למנוע את זה).

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

צדיקים וגדולים ממך וממני אמרו ''בגלל מלחמות אחים ושנאת חינם - נחרב בית המקדש''

מלחמות יהודים... מלחמות יהודים...

ואני לא אדם דתי

גידי אשכנזי נפטר בנובמבר 2011. יהי זכרו ברוך

..........................................

גידי אשכנזי - אתר הבית www.gidiashkenazi.com

ומשהו על הגברת:

http://sport.nana10.co.il/Article/?ArticleID=559554

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא אדם דתי

אבל בכל זאת אתה אחל'ה בנאדם.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

לא צריך להקצין, ישנם רבים וטובים במועדון החמש שכיף להמצא בסביבתם ולהתדיין יחדיו על הרכבים שכל כך קרובים לליבנו. מקום המפגש החדש נראה מבטיח.

מנסים לקום גופים מתחרים שמנסים לזרוע פילוג והרס, אל תיתן ידך לזה, אתה תראה שלבסוף נהיה במצב של "הרבה מהומה על לא מאומה".

שבוע טוב,

ראובן

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך דווקא כן עושה לי משהו.

צדה את עיני העובדה שאתה עסוק בימי שישי בעבודה על המכונית ולכן לא יכול להגיע למיפגש. ואני מבין ומזדהה עם תחושת הקבס ו"הגועל" מכל הבחישות ה"פולטיות". היה לנו יותר לו הינו עוסקים באספנות כמוך ולא בעסקנות. אבל...אלה החיים. ממש כמו בחיים שמחוץ.

אני יכול לשתף אותך במה שאני החלטתי...אני מבקר כאן הפורום, עוקב אחר השירשורים, ויש כאלו מענינים, והחלטתי שאני מגיב ומשתף רק חיובי. רק על דברים טובים. מי שרוצה להשתכשך לו בבוץ שיעשה כן.

אני כאן רק בעניני אספנות. בהצלחה עם השיפוץ.

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך דווקא כן עושה לי משהו.

....

אני יכול לשתף אותך במה שאני החלטתי...אני מבקר כאן הפורום, עוקב אחר השירשורים, ויש כאלו מענינים, והחלטתי שאני מגיב ומשתף רק חיובי. רק על דברים טובים. מי שרוצה להשתכשך לו בבוץ שיעשה כן.

אני כאן רק בעניני אספנות. בהצלחה עם השיפוץ.

אריה

דניאל

אני מוצא צורך לענות לך וביחוד בעקבות הציטטה שמעל. לא אתייחס לענייני הפוליטיזציה או שאר הבעות הדעה, לגיטימיות או לא.

הפורום ככלי משרת כאמור את כלל חובבי האספנות ומהווה בימה נאה להצגת דעות אך בעיקר החלפת ידע וחוויות. אני בטוח שאפשר וצריך לקרב לבבות דרכו, למשוך אספנים ומתעניינים בפוטנציה ולרומם את התחביב גבוה יותר, כפי שלטעמי נעשה בשנים האחרונות. הנגישות למידע היום היא אינסופית אבל עדיין ההון האנושי לא מהווה תחליף, את מה שאתה תספר כאן מנסיונך ישתו בצמא רבים אחרים, ולהיפך. ה"ילדים" שמסתובבים כאן היום הם דור העתיד שלנו, עליו יושתת המחר של דור האספנות, אני חושב שזו זכות לשתף אחרים בידע או בחוויות שלך, כל עוד הם תורמים כמובן.

בלא קשר להשתייכות מועדונית או חברתית - אפשר וצריך אחרת, לפחות כאן.

חסר לי לקרוא הסקירות של חן על מודלים "ארציים", אירית שנעלמה עם הערך המוסף, רן שהקפיא את סופי עד להודעה חדשה ועוד רבים וטובים שכיכבו כאן לטובה והעשירו את כולנו.

שוב מבלי להיכנס לסיבותיהם, ה"ענישה" כלפי משתתפי הפורום היא קולקטיבית ונותר רק להצטער.

או שלא! מה יקרה אם באמת יתרכזו בתחביב ופחות מסביב? כולנו נרוויח, כולנו.

לכן, אני מצר על הודעתך ומקווה שתבחר ולא רק אתה, בדרך אחרת.

בידידות, קובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגעתי לפורום של הכנסת ?

לא לא..

הגעת לפורום הדיון על היחסים הישראלים-פלסטינים.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל

אני מוצא צורך לענות לך וביחוד בעקבות הציטטה שמעל. לא אתייחס לענייני הפוליטיזציה או שאר הבעות הדעה, לגיטימיות או לא.

הפורום ככלי משרת כאמור את כלל חובבי האספנות ומהווה בימה נאה להצגת דעות אך בעיקר החלפת ידע וחוויות. אני בטוח שאפשר וצריך לקרב לבבות דרכו, למשוך אספנים ומתעניינים בפוטנציה ולרומם את התחביב גבוה יותר, כפי שלטעמי נעשה בשנים האחרונות. הנגישות למידע היום היא אינסופית אבל עדיין ההון האנושי לא מהווה תחליף, את מה שאתה תספר כאן מנסיונך ישתו בצמא רבים אחרים, ולהיפך. ה"ילדים" שמסתובבים כאן היום הם דור העתיד שלנו, עליו יושתת המחר של דור האספנות, אני חושב שזו זכות לשתף אחרים בידע או בחוויות שלך, כל עוד הם תורמים כמובן.

בלא קשר להשתייכות מועדונית או חברתית - אפשר וצריך אחרת, לפחות כאן.

חסר לי לקרוא הסקירות של חן על מודלים "ארציים", אירית שנעלמה עם הערך המוסף, רן שהקפיא את סופי עד להודעה חדשה ועוד רבים וטובים שכיכבו כאן לטובה והעשירו את כולנו.

שוב מבלי להיכנס לסיבותיהם, ה"ענישה" כלפי משתתפי הפורום היא קולקטיבית ונותר רק להצטער.

או שלא! מה יקרה אם באמת יתרכזו בתחביב ופחות מסביב? כולנו נרוויח, כולנו.

לכן, אני מצר על הודעתך ומקווה שתבחר ולא רק אתה, בדרך אחרת.

בידידות, קובי.

שלום.

מילים כדורבנות!!! ישר כוח!!!

לזה בדיוק התכונתי!

לדעתי אספני רכב הם זן מיוחד של אנשים והקשר ביניהם הוא רכב אספנות נטו ובלי כול הבושיט מסביב.

חבל שהמצב מידרדר מדחי אל דחי, כי כך לא פותרים בעיות אלא רק מסבכים אותן.

מכיון שבשנים האחרונות יש התעוררות בקרב הנוער הצעיר וזיקה לרכבי אספנות (כן ירבו), אנחנו המבוגרים חייבים לשמש מודל ודוגמא לקידום נושא רכבי האספנות.

אני מקווה שמילים אלו יגיעו לכתובות הנכונות ויגרמו לאנשים קצת להרגע, אולי לסלוח, ולאחד כוחות מחדש לקידום הענף.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...