Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוסי, דבריך מעניינים מאוד וברשותך, שתי שאלות לי:

* מי הם אותם אנשים ש"לא רוצים למהר יותר מדי" ומחליטים מתי יחשפו המועמדים, וכמה זמן ינתן להם לשכנע את חברי המועדון להצביע עבורם?

הם אנשים שאיתם אני מדבר ופוחדים שיתחילו להגיד עליהם דברים לא נכונים.

לגבי כמה זמן ינתן להם, זו שאלה בשביל דובר המועדון.

* אותם אנשים שהזכרת, אלה ש"לא מעוניינים למהר" כדי שהמועמדים הקיימים לא יפתחו ב "קמפיין השמצות לא ראוי" - באיזו שיטה הם משתמשים כדי לסווג את דעותיו של מועמד כ- "קמפיין השמצות" או כאמת טהורה ? זו אינה החלטה שכלל החברים אמורים לקבל?

אני לא יודע באיזו שיטה (אם יש שיטה). לי אין את הבעיה הזו. אני שקוף ומי שמכיר אותי יודע את הדעות שלי.

אני גם לא עומד להתחיל לפרסם את מה שאני מאמין בו כול עוד אין עוד מועמדים רשמיים.

11111

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על מה שהבנתי מתשובתך:

לדבריך, יש במועדון החמש אנשים שמחליטים מתי זהות המועמדים תיחשף. אני מניח שהחלטות כאלה מקבל ועד המועדון, או חלק ממנו.

אותם אנשים, לדבריך, פוחדים ש"יגידו עליהם דברים לא נכונים", וזו עוד סיבה שבגללה הם מחליטים לעכב את חשיפת שמות המתמודדים.

זהותם של המועמדים לא ידועה ודבריהם לא נשמעים.

למה ? כי הדברים שהם מתכוונים להגיד הם "לא נכונים".

בעיני מי "לא נכונים" ? בעיני חברי הועד, נשואי הביקורת (או ההשמצות - תלוי את מי שואלים).

אתה מספר גם שאינך יודע באיזו שיטה משתמשים חברי הועד כדי לקבוע אם דעותיו של מועמד הן "קמפיין השמצות" או דעות ענייניות, אבל לא רואה איזושהי בעייתיות בכך.

מספיק שבעל תפקיד החליט שמועמד כלשהו הוא "משמיץ" כדי למנוע ממנו להתחיל לעשות נפשות לבחירתו.

זה לא נשמע כמו חגיגה של דמוקרטיה, אינך חושב כך ?

ולסיום, אתה מקנח בכך שכל עוד אין מועמדים נוספים, אינך מתכוון לפרסם את מה שאתה מאמין בו.

ואם לא יהיו מועמדים נוספים ? תשמור על דממה עד ליום הבחירות?

ועוד שאלה: איך תדע אם יש עוד מועמדים ? הרי זהותם נשמרת בינתיים בסוד, כדי שלא יתחיל "קמפיין השמצות"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי:

מי שפוחד, פשוט לא ראוי! - ומי שראוי, פשוט לא פוחד!

אבי:

השירשור שהתחיל בעוון (ולא הוזז ע"י מי מהמנהלים) יסתיים בחטא! כל דבר אחר פרשנות אישיית!

כולם:

מי שמתכוון להוביל את מועדון החמש בתקופה הבאה, כדי שיתחיל לשאת דברו, מחכה לו תפקיד לא קל והוא צריך להוכיח לכולם שהוא לא נרתע מהשמצות, חילוקי דעות, ויש לו דרך משלו ולא משתתף במופע בובות על חוט! - רן

Uncle%20Same%20-%20We%20Need%20You.gif

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי:

השירשור שהתחיל בעוון (ולא הוזז ע"י מי מהמנהלים) יסתיים בחטא! כל דבר אחר פרשנות אישיית!

כולם:

מי שמתכוון להוביל את מועדון החמש בתקופה הבאה, כדי שיתחיל לשאת דברו, מחכה לו תפקיד לא קל והוא צריך להוכיח לכולם שהוא לא נרתע מהשמצות, חילוקי דעות, ויש לו דרך משלו ולא משתתף במופע בובות על חוט! - רן

רן

עדיין לא הבנתי. אבל אני יודע שגם חברים נוספים לא הבינו.

אז לא נורא.

בקשר לפסקה האחרונה שלך - אתה צודק - צריך מתי שהוא לשאת את דברו בפורום הסגור לחברי מועדון החמש !!!

שבוע נהדר

אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, שלשום צפיתי בטלוויזיה בעימות בין אובאמה לקלינטון (שהיה בלי השמצות). בעוונותי אינני בעל זכות הצבעה בידידתנו הגדולה. האם על העימות היה להתקיים בערוץ הסגור למצביעים רשומים?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי:

הפורום הסגור בדיוק כמו ה"מחלקה הסגורה", אף אחד לא נכנס אם לא באמת מכריחים אותו, ואם ניכנסת אז את באמת משוגע!-מלכוד 22...

אם ה-"פורום הרשמי" הוא ל-10% מחברי המועדון אז האגף הסגו....סליחה הפורום הסגור הוא ל...?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על מה שהבנתי מתשובתך:

לדבריך, יש במועדון החמש אנשים שמחליטים מתי זהות המועמדים תיחשף. אני מניח שהחלטות כאלה מקבל ועד המועדון, או חלק ממנו.

אותם אנשים, לדבריך, פוחדים ש"יגידו עליהם דברים לא נכונים", וזו עוד סיבה שבגללה הם מחליטים לעכב את חשיפת שמות המתמודדים.

זהותם של המועמדים לא ידועה ודבריהם לא נשמעים.

למה ? כי הדברים שהם מתכוונים להגיד הם "לא נכונים".

בעיני מי "לא נכונים" ? בעיני חברי הועד, נשואי הביקורת (או ההשמצות - תלוי את מי שואלים).

אתה מספר גם שאינך יודע באיזו שיטה משתמשים חברי הועד כדי לקבוע אם דעותיו של מועמד הן "קמפיין השמצות" או דעות ענייניות, אבל לא רואה איזושהי בעייתיות בכך.

מספיק שבעל תפקיד החליט שמועמד כלשהו הוא "משמיץ" כדי למנוע ממנו להתחיל לעשות נפשות לבחירתו.

זה לא נשמע כמו חגיגה של דמוקרטיה, אינך חושב כך ?

ולסיום, אתה מקנח בכך שכל עוד אין מועמדים נוספים, אינך מתכוון לפרסם את מה שאתה מאמין בו.

ואם לא יהיו מועמדים נוספים ? תשמור על דממה עד ליום הבחירות?

ועוד שאלה: איך תדע אם יש עוד מועמדים ? הרי זהותם נשמרת בינתיים בסוד, כדי שלא יתחיל "קמפיין השמצות"...

שלום ארנון הנכבד.

אני מתערב בנסיונך ללחוץ על יוסי, ולנסות לסובב את דבריו, וכאילו לשים בפיו מילים,

מילים אשר למעשה לא נאמרו, וכוונות אשר למעשה כלל לא התכוון אליהן.

אני עושה זאת, מאחר ואני עדיין חבר ועד מועדון החמש,

ומאחר ומהדברים שאתה כותב ליוסי (אם כי אתה מגדיר אותם "מה שהבנתי מתשובתך"),

עולה ריח לא טוב (בלשון המעטה) והאשמה חמורה כנגד חברי הועד.

ואני כאמור לעיל עדיין...

יוסי כתב בפשטות ובבירור, והתכוון לדבר הבא:

הדברים שנכתבים בפורום כפשוטם - מקבלים לפעמים פירושים אחרים, ומשמשים כלי לניגוח הכותב.

לכן, חברים שרוצים להגיש מועמדות (ולא חברי הועד המכהנים) אינם ששים על השימוש בפורום.

יוסי לא כתב כי "יש אנשים המחליטים מתי זהות המתמודדים תיחשף, והם אנשים הפוחדים שיגידו עליהם דברים לא נכונים",

הוא גם לא "מספר גם שאינך יודע באיזו שיטה משתמשים חברי הועד כדי לקבוע אם דעותיו של מועמד הן "קמפיין השמצות" או דעות ענייניות".

אז מעניינת אותי מאד הסיבה מדוע אתה שם מילים בפיו. האם יש משהוא שאנו ההדיוטות איננו יודעים?

לגבי השאלה שלך: "איך תדע אם יש עוד מועמדים ? הרי זהותם נשמרת בינתיים בסוד, כדי שלא יתחיל "קמפיין השמצות"... "

זוהי עוד השמצה שלך על חברי הועד, והרי כבר אמרתי לך שאני עדיין ... כלומר זו גם השמצה גסה (ללא כל יסוד) עלי.

לגבי שאלתך "איך תדע אם יש עוד מועמדים" - הוא להבדיל ממך מאמין לדברים שכתב דובר המועדון.

אז אנא ארנון. גם כשותף לתחביב, ובוודאי כמנהל פורום, הייתי מצפה ממך לא לנסות "לסבך" דברים,

וודאי לא לסכסך לכאורה בין חברי מועדון החמש - מה גם שאינך נמנה עם חבריו.

ערב טוב ושבוע טוב

אבי נוף.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, שלשום צפיתי בטלוויזיה בעימות בין אובאמה לקלינטון (שהיה בלי השמצות). בעוונותי אינני בעל זכות הצבעה בידידתנו הגדולה. האם על העימות היה להתקיים בערוץ הסגור למצביעים רשומים?

לא צפיתי. אך אם העימות נגע בנושא בחירתם בארה"ב, איני פוסל את הרעיון שיוקרן רק בארה"ב.

יתכן ואין להם מניעה לפרוש משנתם בפני כל העולם - וכך יכולת אתה לראות, ואני שאיני מתעניין יכולתי לקשקש בפורום כמשל.

אבי:

הפורום הסגור בדיוק כמו ה"מחלקה הסגורה", אף אחד לא נכנס אם לא באמת מכריחים אותו, ואם ניכנסת אז את באמת משוגע!-מלכוד 22...

אם ה-"פורום הרשמי" הוא ל-10% מחברי המועדון אז האגף הסגו....סליחה הפורום הסגור הוא ל...?-רן

אינך מדייק.

לא זכור לי שטענת שמישהו הכריח אותך אי פעם להכנס לפורום הסגור,

ובכל זאת אתה נכנס לשם כמעט בכל יום...

לגבי המשתמשים בפורום הסגור - להבנתי המצב עומד על 20% מחברי המועדון. לא הרבה, אבל זה המצב.

ביי אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ומפוזרת כאן דיס-אינפורמציה מבלבלת, להלן עידכון רישמי.

משרד המועדון יפרסם את שמות המועמדים פעמיים:

1. שבוע לפני סגירת הרשימה, כלומר בתאריך 21.2.2008.
  2. מיד לאחר סגירת הרשימה, כלומר בתאריך 28.2.2008.

שני הפירסומים האלו יתבצעו בפורום הסגור, ובדוא"ל לתפוצת חברי המועדון.

מעבר לכך, כל מועמד שחפץ בכך, יכול לעדכון את ציבור החברים על הגשת מועמדותו ועל דעותיו בכל פורום שירצה.

בברכה,

קובי מילוא

דובר המועדון

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שרשור מתגלגל להיותו שייך לפורום הסגור וזכות התגובה בו שמורה לחברי מועדון החמש בלבד.

מהנכתב בפורום בהזדמנויות שונות עולה, כי רק כ 10% מחברי המועדון גולשים בו. לפי המספרים המתגלגלים בפורום מדובר על בין 50 למקסימום 70 חברים.

גולשים חובבי הז'אנר יש הרבה יותר, וכולם כמובן אורחים בחסד בפורום הרשמי של מועדון החמש.

שאלות:

האם בשביל קומץ גולשים ( מקסימום 70), מוגדר הפורום כרישמי של מועדון החמש?

האם לא הגיע הזמן, שפורום זה יהפוך רישמית לפתוח לחובבי הז'אנר והאורחים בו יהיו קומץ חברי המועדון?

האם הפורום הסגור עצמו לא יכול לספק 70 גולשים ולשמש להם ולמועדון פורום רישמי? כמה פורומים רשמיים נדרשים ל 70 איש?

האם לא ראוי לכבס הכביסה המלוכלכת בבית פנימה, בקרב 70 חברים, במקום לכבסה בפרהסיה ולהרחיק בכך חברים פוטנציאליים?

חומר למחשבה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך מדייק.

לגבי המשתמשים בפורום הסגור - להבנתי המצב עומד על 20% מחברי המועדון. לא הרבה, אבל זה המצב.

ביי אבי.

מעולם ובשום מקום וירטאלי מציאותי ו/או אחר, לא טענתי לשפיות מלאה...לעומת זו המורה שלי למתמטיקה טענה תמיד אני כישלון ולא מממש את הפוטנציאל שלי, אולם: 20% של 700 הם 140 איש... וירטואלים או לא, הם לא ניראים שם, נפלאות האלקטרוניקה או סתם טעות תמימה?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ארנון הנכבד.

שלום אבי הנכבד לא פחות,

ראשית, איני מנהל פורום אספנות, וכשאני כותב כאן אני עושה זאת ככל חבר פורום אחר, ללא זכויות עודפות.

שנית, אני לא שם דברים בפיו של אף אחד, אלא מנסה להבין התנהלות שנראית לי מיום ליום מוזרה יותר ויותר.

אני בוודאי לא יוצא בהאשמות חמורות נגד איש. לכל היותר, אני כושל באי-הבנת כתיבתו של יוסי, ואנו בטוח שהוא יוכל להעמיד אותי על טעותי.

לגופו של עניין, יוסי סיפר שיש עוד מועמדים, אבל שאין לו מושג מיהם.

הוא גם ציין שמישהו (המועמדים או מישהו אחר) אינו מעוניין בחשיפת השמות, כדי שלא יתחיל "קמפיין השמצות".

אני מבין מזאת אחד משניים:

1. אותם המועמדים (שזהותם אינם ידועה ליוסי, כפי שציין) הם אנשים כה שנויים במחלוקת עד שחשיפת זהותם תגרור מיד קמפיין של השמצות כנגדם, ולכן הם עצמם ביקשו לשמור את זהותם בסוד - ובמקרה כזה, אם הם פוחדים ממה שיאמרו עליהם, מה פתאום הם מציגים מועמדות לתפקיד שבו עליהם לזכות באמון הבוחרים?

2. ההחלטה על הסתרת זהותם אינה שלהם, ובמקרה כזה, אני תוהה למי עוד, מלבד הועד או אנשים בו, יש היכולת לקבל החלטה שכזו.

בוודאי ישנה אפשרות שלישית, ואשמח אם תאיר את עיני לגביה.

אז מעניינת אותי מאד הסיבה מדוע אתה שם מילים בפיו. האם יש משהוא שאנו ההדיוטות איננו יודעים?

כאמור, איני שם מלים בפיו, אלא חוזר על מה שהבנתי מדבריו.

אם זו אי הבנה, אשמח אם יתקן אותי.

באשר לי, אין שום דבר שאתה צריך לדעת ואינך יודע.

אתה מוזמן לשאול כל שאלה ואשיב בכנות.

בוודאי לא תשמע ממני שאיני חייב לך דין וחשבון - תשובה שקיבלתי לא אחת כששאלתי שאלות ענייניות.

אז אנא ארנון. גם כשותף לתחביב, ובוודאי כמנהל פורום, הייתי מצפה ממך לא לנסות "לסבך" דברים,

וודאי לא לסכסך לכאורה בין חברי מועדון החמש - מה גם שאינך נמנה עם חבריו.

אין לי שום רצון ועניין לסכסך בין חברי מועדון החמש.

להיפך. יש לי רצון להיות חבר במועדון, כפי שכתבתי זאת פעמים רבות בעבר.

אני מתקשה לעשות זאת לאור האירועים האחרונים בהם ועד המועדון מתנהל באופן שאיני מבין, ואינו טורח להסביר התנהלות זו הן לי והן לחברי העמותה עצמם.

קראתי מספר פעמים טענות כאילו כל ההסברים ניתנו בפורום הסגור. משיחות עם חברי המועדון, גם בפורום הסגור לא ניתנו כל הסברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שרשור מתגלגל להיותו שייך לפורום הסגור וזכות התגובה בו שמורה לחברי מועדון החמש בלבד.

מהנכתב בפורום בהזדמנויות שונות עולה, כי רק כ 10% מחברי המועדון גולשים בו. לפי המספרים המתגלגלים בפורום מדובר על בין 50 למקסימום 70 חברים.

גולשים חובבי הז'אנר יש הרבה יותר, וכולם כמובן אורחים בחסד בפורום הרשמי של מועדון החמש.

שאלות:

האם בשביל קומץ גולשים ( מקסימום 70), מוגדר הפורום כרישמי של מועדון החמש?

האם לא הגיע הזמן, שפורום זה יהפוך רישמית לפתוח לחובבי הז'אנר והאורחים בו יהיו קומץ חברי המועדון?

האם הפורום הסגור עצמו לא יכול לספק 70 גולשים ולשמש להם ולמועדון פורום רישמי? כמה פורומים רשמיים נדרשים ל 70 איש?

האם לא ראוי לכבס הכביסה המלוכלכת בבית פנימה, בקרב 70 חברים, במקום לכבסה בפרהסיה ולהרחיק בכך חברים פוטנציאליים?

חומר למחשבה . . .

היי רן

לגבי המספר "המתגלגל בפורום" אין לי שליטה. לגבי הנתון היותר מדוייק של חברי הפורום הסגור - להבנתי מדובר

על לפחות 20% מחברי מועדון החמש. לגבי המשתמשים בפורום הזה שבו אנו כותבים כעת - מדובר על הרבה יותר.

לגבי יתר הדברים שכתבת - לדעתי אתה צודק במאה האחוזים.

הפורום הנוכחי כבר מזמן אינו "הפורום של מועדון החמש", לכן, חברי המועדון ראוי שיכתבו בו

ככל חבר פורום אחר,

ואילו את הנוגע למועדון החמש יכתבו בפורום הפרטי שלו.

אינך מדייק.

ביי אבי.

המורה שלי למטמטיקה טענה תמיד אני כישלון ולא ממש את הפוטנציאל שלי, אולם: 20% של 700 הם 140 איש... וירטואלים או לא, הם לא ניראים שם, נפלאות האלקטרוניקה או סתם טעות תמימה?-רן

המורה שלך טעתה. החישוב שלך נכון.

אולם כאן מדובר בלוגיקה...

זה שאין כולם מגיבים אין זה אומר שאינם קוראים ומשתתפים בצורה שקטה זו בפורום.

ביי אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קשורה כל ההתקשקשות כאן ל-"מפגש IVC ביום שישי בקופי טו גו באוניברסיטה ברמת אביב "?

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...