Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להזכירך, קצפם של חברי IVC יצא כנגד דברים שנעשים במחשכים וללא עדכון. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאף אחד לא יושלה לחשוב שהוא במפגש של מועדון החמש.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למרות ההכחשות הנימרצות מצד ראשי מועדון ה 5,ידוע לי שרבים מהם לא ממש רצו לראות אותנו בין שורותיהם,ואני מניח שזה היה אחד השיקולים למעבר למקום החדש.

1. חבל שהשירשור הזה משמש במה לשמועות וספקולציות לא מדוייקות, בלשון המעטה.
  2. דעתו הרישמית של מועדון החמש מושמעת ע"י שני אנשים בלבד - יו"ר המועדון, ודובר המועדון (הח"מ).
  3. לכל חבר במועדון החמש יש זכות לומר את דעתו בכל מקום שירצה, אבל הצגת דעות כאלו כ"שיקול" או "דעה" של מועדון החמש אינה הוגנת, ושוב, בלשון המעטה. יתכן שבין מאות חברי מועדון החמש יש כאלו שהביעו דעות כאלו, אבל יש להבחין בינן לבין עמדתו הרישמית של המועדון.
  4. מועדון החמש מזמין את כל חובבי הרכב הקלאסי, באשר הם, לבקר במקום המפגש החדש בהיכל "נוקיה" ביד-אליהו, ולהנות מעשרות הרכבים שיגיעו אליו. יחד עם זאת, החניה הסגורה במתחם תהיה שמורה לחברי המועדון בלבד, ואנחנו רואים בכך פריבילגיה לגיטימית עבור חברי המועדון הרשומים. במגרש יש שפע מקום גם למבקרים אחרים, עם רכבי אספנות או בלעדיהם.
  5. בשנתיים האחרונות הועלו טענות רבות של חברי מועדון החמש כנגד הצפיפות ברמת אביב, וכנגד החיכוך עם רכבים אחרים שאינם מתאימים למכנה המשותף של "רוח" מועדון החמש (למרות שהם מבטאים תרבות מוטורית ולגיטימית אחרת). לכן, עוד הרבה לפני התארגנות IVC, החל וועד המועדון בחיפוש אחרי מקום מפגש חליפי. הטענה שאחד השיקולים למעבר של המועדון קשור בצורה כלשהי ל-IVC אינה נכונה, ומתבססת כרגע על הטיעון הקלוש "ידוע לי".

קובי מילוא

דובר מועדון החמש

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. דעתו הרישמית של מועדון החמש מושמעת ע"י שני אנשים בלבד - יו"ר המועדון, ודובר המועדון (הח"מ).

וידעו חברי המועדון למי לבוא בתלונות על הידרדרות תדמיתו הציבורית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלעד

לא ברור לי על סמך מה אתה אומר שמקבלי ההחלטות לא מעוניינים במועדון גדול וחזק,

אלא במועדון חברים אקסקלוסיבי (שזה כשלעצמו אינו לגמרי פסול...).

לא שמעתי זאת בשום מקום.

על איזה שלשה יו"ר אתה מדבר?

1. אבי, לא רשמתי שיש משהו רע במועדון חברים אקסלוסיבי, רשמתי שזה לא מתאים לי.

2. אבי וליאור, לפי זכרוני (שמתחיל לבגוד בי בגילי המופלג) יש לנו כיום 3 מועדונים, מועדון החמש, מועדון יילו חמש שש (פעם אחרונה שמעתי שהם אולצו לשנות את שמם או משהו בסגנון, אין לי מושג מה השם החדש) ו-IVC.

3. קובי, אתה צודק שלא נרשם בשום במה שמועדון החמש מעוניין להפוך למועדון חברים אקסלוסיבי אבל כאשר אתה מבצע מהלך שאתה יודע שיגרום לבלאגן (פרשת נמרי המפורסמת) ללא התייעצות עם שאר חברי המועדון וכאשר אתה זונח כל ניסיון של תמיכה ומשיכה של חברים חדשים/צעירים אז העובדות מדברות בעד עצמם. ואם כבר התחלתי לשפוך את הלב אז למה לא עד הסוף, על פי הבנתי לפי מה שנכתב כאן בעבר ונמחק משום מה המעשה משול לבגידה, אנשים שניסו וכמעט הצליחו להרוס לי את התחביב מאחורי הגב (בפעולה הכי שפלה שיכולה להיות) לא מגיע להם שיסלחו להם לא משנה כמה חרטה הם מביעים (ולפי מה שהבנתי הם בכלל לא הביעו חרטה).

4. שכחתי לגמרי לציין את הדבר הכי חשוב שבשבילו נפתח השרשור הזה. כל הכבוד למועדון החמש על המעבר ועל המקום הראוי החדש. אני הייתי בין המתלוננים על מיקום המפגש הקודם ושמח שעשו את השינוי המתבקש, נקווה שילך טוב עם ההפרדה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד,ליעד... למה אתם טוחנים מים הרי מועדון החמש היינו דינוזאור בלי חידוש והתחדשות סופו לפוג ולהתמוסס מהנוף עקב הסיבות הללו , נכון להיום אין דם חדש וצעיר שמזיז את הגלגלי שיניים החלודים ובטוח שלאנשים בסוף ישבר כל הזמן לראות את אותם פרצופים אפילו שזה מועדון אקסלוסיבי שפעם לפני מליון שנה עזר לעשות תקנות דרקוניות וחלק סובלים פחות או יותר בגללם.

הכי מצחיק שאחרי שמנעו צעד שמבחינת מועדון ה5 היה מהלך נגד התקנות הקיימות ונגד האספנים לאחר ששפטו את העוסקים בפרשה וגינו וזרקו אותם קיבלו אותם חזרה

באהדה רבה, במטאפורה שמצטיירת בעניי כמו אישה מבוגרת שבעלה סרח וברח עם אישה אחרת צעירה יותר ולאחר תקופת צינון היא מקבלת אותו חזרה ללא עמוד שידרה כלשהו.

הרי כולנו יודעים שבעוד חודש שוב יהיו תלונות על תרבויות שונות במתחם נוקיה...

וגם יהיו עוד טענות ומענות בפורום נגד תפקוד מועדון החמש...

עוד אנשים יעזבו.

עוד אנשים יצטרפו ויקבלו ספר עשור שלפני כמה עשורים

על עוד אנשים "ירדו" על כמה שהאוטו שלהם לא מקורי

ועוד יהיו שירשורים על כמה שמועדון החמש חשוב וגדול וחזק\בדומה לאחוזת ראשונים

יהיה בסדר... העיקר שיש מפגשים בירושלים תל אביב ורעננה!

חבל על האויר שלכם או יותר נכון על הזמן מקלדת תתמידו בעשיה בגוף שאתם מאמינים בו

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד,ליעד... למה אתם טוחנים מים הרי מועדון החמש היינו דינוזאור בלי חידוש והתחדשות סופו לפוג ולהתמוסס מהנוף עקב הסיבות הללו , נכון להיום אין דם חדש וצעיר שמזיז את הגלגלי שיניים החלודים ובטוח שלאנשים בסוף ישבר כל הזמן לראות את אותם פרצופים אפילו שזה מועדון אקסלוסיבי שפעם לפני מליון שנה עזר לעשות תקנות דרקוניות וחלק סובלים פחות או יותר בגללם.

הכי מצחיק שאחרי שמנעו צעד שמבחינת מועדון ה5 היה מהלך נגד התקנות הקיימות ונגד האספנים לאחר ששפטו את העוסקים בפרשה וגינו וזרקו אותם קיבלו אותם חזרה

באהדה רבה, במטאפורה שמצטיירת בעניי כמו אישה מבוגרת שבעלה סרח וברח עם אישה אחרת צעירה יותר ולאחר תקופת צינון היא מקבלת אותו חזרה ללא עמוד שידרה כלשהו.

הרי כולנו יודעים שבעוד חודש שוב יהיו תלונות על תרבויות שונות במתחם נוקיה...

וגם יהיו עוד טענות ומענות בפורום נגד תפקוד מועדון החמש...

עוד אנשים יעזבו.

עוד אנשים יצטרפו ויקבלו ספר עשור שלפני כמה עשורים

על עוד אנשים "ירדו" על כמה שהאוטו שלהם לא מקורי

ועוד יהיו שירשורים על כמה שמועדון החמש חשוב וגדול וחזק\בדומה לאחוזת ראשונים

יהיה בסדר... העיקר שיש מפגשים בירושלים תל אביב ורעננה!

חבל על האויר שלכם או יותר נכון על הזמן מקלדת תתמידו בעשיה בגוף שאתם מאמינים בו

חבל שאתה חושב כך.

אני חבר במועדון ה-5 ואני "צעיר" (בן 20).

תמיד יהיו אנשים (אנשים זוהי מילה יפה למה שאני באמת חושב עליהם) שיש להם יגואר E-TYPE (סתם דוגמא לרכב יקר)שיבואו ויאמרו לך שהרכב שלך מסריח כי הוא אמריקאי (קאמרו) או מסריח כי הוא צרפתי או כל דבר אחר. כמו בכל מקום למועדון הרבה יש הרבה סוגים של חברים,

אלו שאוהבים להראות שיש להם כסף, ואלו שעושים זאת אך ורק למען האהבה שלהם לרכבי אספנות (גם אם זה חיפושית).

אתה נותן לכמה אנשים ספציפיים "להרוס" או למנוע ממך להרגיש שייך ולהינות וזה חבל.

דווקא המועדון כן תומך בחבריו בצעירים מהרבה בחינות. אז נכון שהרבה מחברי המועדון מעדיפים רכב אספנות שבנוי למקור ולא רכב "משופר" או "הוטרוד" ונכון שיש כאילו שיראו לך "סנובים" כי אתה צעיר אז אתה "לא מבין" אבל שוב פעם לא כולם. כפי שאומרים בכדורגל: "יש קומץ בעייתי".

אני לדוגמא, שמכבד הרבה מחברי IVC שאני מכיר אישית או מכיר מקצועית לא מכבד את מה שהם עשו כאשר עזבו את מועדון

ה-5.

אני לא מכבד את המעשה מפני שבמקום "לשנות מבפנים" (יש בחירות וניתן לבחור ועד חדש תמיד), החליטו לעזוב בהפגנתיות שכזו ופתחו מועדון מקביל שנראה כניסיון ל"פגוע" במועדון ה-5.

בכל הנושא של שינוי התקנות: א מישהו יכול להסביר לי למה שמועדון ה-5 ינסה למנוע מהלך שאמור לכאורה לעזור לתחום האספנות?

עפ"י דעתי העמדה של מועדון ה-5 הינה הנכונה והיא שאם יבוטלו הגבלות ה 7-9 פתאום נושא האספנות ינוצל ע"י אנשים שרק ירצו להרוויח כסף (סוחרים לדוגמא).

אני כאדם שנכנס בקרוב מאד לקבע וקונה רכב הייתי מעדיך שהרכב יהיה אספנות בגלל האהבה שלי לרכבי אספנות אבל ההגבלה של השעות מונעת ממני לעשות זאת לטוב ולרע.

מועדון ה-5 היה וישאר בית לאוהבי רכבי אספנות למיניהם, הסוג שאוהב לשפר רכבי אספנות והסוג שאוהב להשאיר אותם מקוריים.

רק חבל שיש אנשים שמנסים להרע מתוך המועדון ומחוצה לו.

שורה תחתונה,

לכולנו יש את אותו אינטרס והגענו למצב אבסורדי שאנחנו נלחמים "מלחמת אחים".

נ.ב

לא התכוונתי לפגוע באף אחד בכתיבת ההודעה ואני מקווה שאף אחד לא נפגע (אם כן אני מתנצל).

סופ"ש נעים לכולם,

נאור פנסו.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חבל שהשירשור הזה משמש במה לשמועות וספקולציות לא מדוייקות, בלשון המעטה.
  3. לכל חבר במועדון החמש יש זכות לומר את דעתו בכל מקום שירצה, אבל הצגת דעות כאלו כ"שיקול" או "דעה" של מועדון החמש אינה הוגנת, ושוב, בלשון המעטה. יתכן שבין מאות חברי מועדון החמש יש כאלו שהביעו דעות כאלו, אבל יש להבחין בינן לבין עמדתו הרישמית של המועדון.
  4. מועדון החמש מזמין את כל חובבי הרכב הקלאסי, באשר הם, לבקר במקום המפגש החדש בהיכל "נוקיה" ביד-אליהו, ולהנות מעשרות הרכבים שיגיעו אליו. יחד עם זאת, החניה הסגורה במתחם תהיה שמורה לחברי המועדון בלבד, ואנחנו רואים בכך פריבילגיה לגיטימית עבור חברי המועדון הרשומים. במגרש יש שפע מקום גם למבקרים אחרים, עם רכבי אספנות או בלעדיהם.
  5. בשנתיים האחרונות הועלו טענות רבות של חברי מועדון החמש כנגד הצפיפות ברמת אביב, וכנגד החיכוך עם רכבים אחרים שאינם מתאימים למכנה המשותף של "רוח" מועדון החמש (למרות שהם מבטאים תרבות מוטורית ולגיטימית אחרת). לכן, עוד הרבה לפני התארגנות IVC, החל וועד המועדון בחיפוש אחרי מקום מפגש חליפי. הטענה שאחד השיקולים למעבר של המועדון קשור בצורה כלשהי ל-IVC אינה נכונה, ומתבססת כרגע על הטיעון הקלוש "ידוע לי".

קובי מילוא

דובר מועדון החמש

מעניין קובי, שנתיים אנשים פונים אליכם ואתם לא מזיזים את היש......., אל תספר לי סיפורים ששנתיים לא מוצאים מקום חילופי, איך אבי הנוף מצא בלי בעיה? מה ברעננה יש יותר אפשרויות מתל אביב הגדולה? פתאום שIVC יושב לכם מול הפרצוף אתם פועלים במהירות הבזק.

מי אתה חושב שקונה את הדברים האלה? בחייך. אהה בעצם חברי מועדון החמש התמימים

מועדון החמש שש צהוב, יצא בהנחה על סוללה, לא עברת שעה ואתם יוצאים בהנחות על סוללות, לא יכולתם לחשוב על זה קודם? או אולי חשבתם גם על זה שנתיים

במקום להתלונן הייתי מודה לשני המועדונים שגורמים לכם לעשות משהו למען המועדון שלכם.

הצלחתם לצמצם מועדון מ1000 לבקושי 500, שנים התקיימה תחרות מסורתית הצלחתם גם את זה לדפוק.

אתם לא מצליחים להרים אתר, עם כל ה80 חברי וועד שלכם ו500 חברים, אתם לא מצליחים להחזיק מגזין רציני והורסים יחסים עם איל פלד, בשביל להוציא עיתון לאשה.

העיקר אצל כולם הטיעון הוא קלוש, אצלכם הוא ברור ואתם עדיין לא חושבים שאתם צריכים לקחת אחריות ולהתפטר?

מפגשישי הוא שלרעננה

הפורום הוא של רעננה

האבטומוביל הוא של האשה של רעננה

אבי יכול לעשות את העבודה לבד

ורן יושב על השמרים בבירה...

פשוט בושה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, נכון להיום אין דם חדש וצעיר שמזיז את הגלגלי שיניים החלודים

חכה לבחירות הבאות...

אני תומך לגמרי במה שבני אומר וגם אותי מעצבן מאוד שפתאום יהיו שני מקומות מפגש. מצד אחד רוב החברים שלי הם חברי IVC אבל מצד שני אני מתמודד לוועד במועדון החמש כי אני מאמין שאת השינוי צריך לעשות מבפנים.

מה אני אמור לעשות עכשיו? להחליט בין חברים ומועדון? זה ממש לא צודק לשים אנשים בכזה מצב והייתי מקווה שיחשבו על זה קצת יותר טוב לפני שמפצלים את המפגש.

בשבילי המפגש הוא 20% מכוניות ושאר הזמן אנשים שאני אוהב. זה אומר שעד 18:30 אני אהיה במפגש של מועדון החמש ואחרי זה אסע למפגש של IVC. וזה עוד כשאני מגיע כל שבוע מהקריות.

חבל.

(נו טוב, אם אני אהיה בוועד הדברים יישתנו קצת והיחס בין המועדונים והגופים לא יהיה תוקפני אלא עם רוח של שיתוף פעולה. זה מה שכולם רוצים.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חלק גדול מה"עובדות" שאתה מציין הן לא מדוייקות במקרה הטוב, או כוזבות ומטעות במקרה הפחות טוב.
  2. מכיון שאתה לא חבר במועדון החמש, אין לי שום חובה לתת לך דין וחשבון, ולכן גם לא אתייחס לאוסף הבדותות שאתה כותב. תסתפק בזה שאתה מורשה ללכלך ולזרוק בוץ על המועדון, באתר הרשמי שלו. גם זה סוג של כיף.
  3. לכנות את עיתון האבטומוביל האחרון "עיתון לאשה", זהו חוסר נימוס קיצוני, שוביניזם נחות, חוצפה, ועלבון, לאיש יקר בשם בני הספל, ולעוד מתנדבים שכותבים ויוצרים למען כלל חברי המועדון. מסתבר שלצורך הלעג והארס שלך טרחת בכל זאת לעלעל ב"לאשה" הזו. אני מקווה שלא סבלת יותר מידי.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי (מילוא), אני מסכים איתך שהבוטות והזלזול של קובי (איסו) לא היו במקומם.

יחד עם זאת, הגישה המתמשכת של "אני לא חייב דין וחשבון למי שאינו חבר מועדון", היא בעוכריכם. הרי למיטב זכרוני אתה ציינת שאולי 10% מהגולשים כאן הם חברי מועדון, אז בעצם למה לך פורום רשמי, אם משקלם של חברי הפורום לא מהותי, ואתה לא מתייחס לענייני המועדון, כי הגולשים לא חברים בו? אתה לא חושב שיש כאן דיסוננס?

עוד נקודה, כדובר, תפקידך לדברר את המועדון כלפי חוץ, בתפקיד הזה ניתן לומר שאתה מועל לאור הגישה הזו.

והבהרה קטנה, קובי (איסו) מורשה "ללכלך" בפורום הרשמי, לא באתר הרשמי, הבדל דק, אבל כדאי לשים לב אליו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חלק גדול מה"עובדות" שאתה מציין הן לא מדוייקות במקרה הטוב, או כוזבות ומטעות במקרה הפחות טוב.
  2. מכיון שאתה לא חבר במועדון החמש, אין לי שום חובה לתת לך דין וחשבון, ולכן גם לא אתייחס לאוסף הבדותות שאתה כותב. תסתפק בזה שאתה מורשה ללכלך ולזרוק בוץ על המועדון, באתר הרשמי שלו. גם זה סוג של כיף.
  3. לכנות את עיתון האבטומוביל האחרון "עיתון לאשה", זהו חוסר נימוס קיצוני, שוביניזם נחות, חוצפה, ועלבון, לאיש יקר בשם בני הספל, ולעוד מתנדבים שכותבים ויוצרים למען כלל חברי המועדון. מסתבר שלצורך הלעג והארס שלך טרחת בכל זאת לעלעל ב"לאשה" הזו. אני מקווה שלא סבלת יותר מידי.

כל מה שרשמתי ובחרת להתיחס דווקא לעיתון עוד נקודה למחשבה....

עדיין לא קבלתי תשובה מדוע פתאום אתם כל כך מציפים את המועדון בהטבות ואו מגשימים רצונות מלפני שנתיים? מדוע כל אילו לא נעשו לפני הקמת מועדונים אחרים

חד וחלק

"רק אבי נוף ימנף את מועדון ה5!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי (מילוא), אני מסכים איתך שהבוטות והזלזול של קובי (איסו) לא היו במקומם.

יחד עם זאת, הגישה המתמשכת של "אני לא חייב דין וחשבון למי שאינו חבר מועדון", היא בעוכריכם.

אני מוכן להתייחס לביקורת עיניינית והוגנת, ועשיתי את זה בעבר גם כאשר היא הגיעה מאנשים שאינם חברי מועדון. אבל מסתבר שיש גבול לכל דבר, ולכן כאשר הביקורת נכתבת בצורה שיקרית ובוטה, וע"י מישהו שלא שייך אלינו, אין לי עניין לבזבז את זמני על תגובה.

עוד נקודה, כדובר, תפקידך לדברר את המועדון כלפי חוץ, בתפקיד הזה ניתן לומר שאתה מועל לאור הגישה הזו.
יפה כתבת (גם כאן). ולכן בעוד כחודש וחצי, באסיפה הכללית, יוכלו חברי המועדון להשתמש בכלי הדמוקרטי העומד לרשותם ולזרוק אותי לכל הרוחות. לעומת זאת, לך ול-kobyiso אין כ"כ זכות החלטה בעניין הזה.

והבהרה קטנה, קובי (איסו) מורשה "ללכלך" בפורום הרשמי, לא באתר הרשמי, הבדל דק, אבל כדאי לשים לב אליו.
ההבדל הזה עבה מידי לטעמי, אבל זהו נושא לליבון בין מועדון החמש ובין הנהלת קארספורום, ובוודאי זה לא יתבצע כאן.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדביקים מתנסח משהוא מקרס פורום "הפורום משמש את כל מי שעוסקים באספנות, בין אם מדובר באנשים פרטיים או בגופים וארגונים שונים ומעניק לכל יחס שוויוני,...."

אם הוא צודק הערתך לקובי בעיניין אתר מועדון החמש איננה במקום!

גם הערתך

"אבל זהו נושא לליבון בין מועדון החמש ובין הנהלת קארספורום, ובוודאי זה לא יתבצע כאן."

קצת תמוהה....90% מחברי הפורום לא זכאים לדעת אם זה פורום פתוח או "חסד" של מועדון החמש???

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר:

1. הקארפורום הינו במה לכל חובבי הרכב באשר הם, כולל רכב אספנות! הדבר הובהר לכולם בהחלטת מנהלי הקארספורום!

2. הפורום הסגור (והגוסס) הוא הפורום הרשמי של מועדון החמש והכניסה אליו היא בלעדית לחברי מועדון רשומים!

3. לאף אחד מהגופים החדשים, הישנים, העתידיים והוירטואלים, אין בעלות על נושא האספנות בארץ!

אבל:

הגוף הראשון שיצליח לאגד בתוכו את מס' החברים הרב ביותר, מטבע הדברים יהיה הגורם המשפיע בתחום! מי שלא הבין את זה בזמן, עלול למצוא עצמו ניגרר אחרי המציאות!

רציתי להפנות אתכם למשוגע אחד מההרים, שצעק לפני שנתיים ויותר היזהרו, אבל איבדתי עניין!

"אל תגידו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון.

לבל תעלזנה בנות הפלשתים...."

שלושה חודשים בלבד נשארו לבקרת נזקים הערכות ויציאה מחודשת- ת-ת-ע-ו-ר-ר-ו.

אגב, אני עדיין מציע מנכ"ל בשכר, על פי כישוריים ולא על פי קשרים- עדין חושבים שזה הזוי?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין קובי, שנתיים אנשים פונים אליכם ואתם לא מזיזים את היש......., אל תספר לי סיפורים ששנתיים לא מוצאים מקום חילופי, איך אבי הנוף מצא בלי בעיה? מה ברעננה יש יותר אפשרויות מתל אביב הגדולה? פתאום שIVC יושב לכם מול הפרצוף אתם פועלים במהירות הבזק.

הצלחתם לצמצם מועדון מ1000 לבקושי 500,

אתם לא מצליחים להחזיק מגזין רציני והורסים יחסים עם איל פלד, בשביל להוציא עיתון לאשה.

אתם עדיין לא חושבים שאתם צריכים לקחת אחריות ולהתפטר?

מפגשישי הוא שלרעננה

הפורום הוא של רעננה

אבי יכול לעשות את העבודה לבד

ורן יושב על השמרים בבירה...

פשוט בושה!

שלום לכולם.

לא היה באפשרותי להגיב עד עתה, אך סוף סוף הגיע הרגע... :?

קובי(סו), אינך מדייק בחלק גדול מהעובדות שאתה כותב. מאחר וכך, למי שאינו בקיא בפרטים הדברים נראים כאילו שהם נכונים.

הרשה לי לענות על חלק מדבריך.

לא קל למצוא מקום מפגש להרבה מכוניות. לא ברעננה ולא בתל אביב.

אולם ברור שיש על ועד המועדון חובה לעשות מאמץ למצוא מקום חלופי טוב יותר.

אני יכול להעיד (מידיעה ממשית ולא משמועה) כי נעשו מאמצים, ונחום הקדיש לכך הרבה מזמנו.

אין זה הוגן לנסות בשלב שנמצא סוף סוף מקום, להטיל דופי בפעולה הנכונה שנעשתה.

ללא קשר, אין זה פסול שיש לנושא מסויים "מתחרה", (אם כי איני רואה כרגע שזה המצב),

תחרות בשוק חופשי גורמת בדרך כלל לשיפור.

אגב, כאשר העליתי בפורום זה בזמנו את הבקשה/דרישה לשנות מיקום למפגש תל אביב - נסקלתי,

אולם ראה זה פלא - אלו שרגמו אותי חברים כעת בארגון חדש ...

הנתונים שאתה מציג על 500 וגם על 1000 חברי מועדון אינם נכונים. מדוע סתם לרשום?

מספר חברי המועדון בשנים האחרונות נשאר יציב. זה לא אומר שאין טעם להגדיל אותו משמעותית,

או להקטין אותו, יש דיעות לכאן ולכאן, אך זה כבר שייך לשרשור אחר...

אך על כל פנים, המציאות וודאי לא תואמת את המצב המוצג על ידך.

נושא האבטומוביל ואחזקתו ותוכנו קשורים למימון, והרבה. המימון ניתן על ידי דמי חבר.

אלו שיושבים בחוץ, יועצים עצות ויורים ברובים, אינם זכאים "לדרוש" עיתון אחר, טוב יותר, שונה,

או כד' כל עוד אינם שותפים בעלות הפקתו.

לגבי התוכן, אני ממש מופתע ממך. סוף סוף קרה דבר משמעותי באמת בעולם השמרני הסגור של המועדון,

ניתנה במה והכרה לנשים להיות שותפות מלאות, כולל אירגון, כולל כתיבה בעיתון, כולל אחריות בפורום המועדון ועוד...

בעולם שנחשב עד היום לגברי, ואז, פתאום יש דרישה שנחזור לשמרנות? הלאה הנשים?

נכון, זה לא מילה במילה מה שכתבת, אך זה עולה מכך בבירור!

נושא התפטרות חברי הועד לא שייך לך משתי סיבות:

אינך חבר במועדון, לא בחרת בנציגי הועד, ואינך יכול לדרוש מהם מאומה כחבר במועדון.

שנית, מאחר ולצערי הבחירות במועדון מתרחשות עלינו כל שנה במקום כל כמה שנים,

הרי שאין צורך בהתפטרות הועד, ממילא הוא יעמוד לבחירה בעוד זמן קצר.

אבל האם יהיה מישהו טוב יותר שיחליף את 7 המופלאים?

(גילוי נאות, גם אבי נוף חבר בועד).

לעניין הפסקא האחרונה והמקוממת שלך, הרשיתי לעצמי לערוך אותה כפי שכנראה לי שהתכוונת באמת לכתוב:

מפגשישי של רעננה הוא של מועדון החמש.

הפורום הוא בינתיים של מועדון החמש ועוד משתתפים טובים.

האבטומוביל הוא של האשה של רעננה, של חיפה, של תל אביב, של כוכב יאיר, ושל כל יתר הכותבים והקוראים.

אבי יכול לעשות את העבודה לבד רק במסגרת הקטנה יחסית של רעננה. לשם התארגנות בהיקף ארצי חייב להיות מועדון גדול, מאורגן, עם הרבה חברים, עם חברי ועד ועוד הרבה מתנדבים.

ורן יושב על השמרים בבירה... וכמובן שקיבל את מלוא הגיבוי מועד המועדון בכדי להרים מפגש בעיר הקודש.

פשוט בושה! כעת, לאחר שערכת, כבר לא!

מכיון שאתה לא חבר במועדון החמש, אין לי שום חובה לתת לך דין וחשבון, ולכן גם לא אתייחס ...

אני לא בדיוק קונה את הענין. דעתי שונה מדעת קובי.

לדעתי, כל עוד הפורום מוגדר כפורום של המועדון ובד בבד פתוח לתגובות לכולם - יש חובה במענה.

אם כי גם כאן יש חשיבות לצורת ההתבטאות של כל אחד, ואין חובה לענות להשתלחויות אישיות וכד'.

אגב, לא כל מענה חייב לתת כל אינפורמציה לכל דורש, אלא רק אינפורמציה כללית הקשורה באספנות.

נתונים הקשורים למועדון וחבריו אין חובה לספק לכל.

דעתי היא שהפורום הכללי יכול להיות לשימוש כולם אך לא להיות מוגדר כשייך למועדון החמש.

ממילא אין בו אוטונומיה מוחלטת למועדון.

המועדון צריך פורום משלו, לחבריו בלבד, לצורך דיונים הקשורים בו.

עדיין לא קבלתי תשובה מדוע פתאום אתם כל כך מציפים את המועדון בהטבות ואו מגשימים רצונות מלפני שנתיים? מדוע כל אילו לא נעשו לפני הקמת מועדונים אחרים

חד וחלק

"רק אבי נוף ימנף את מועדון ה5!"

לא ברור לי על אילו הטבות אתה מדבר. או שרק עלי פסחו??? :-)

לגבי המשפט האחרון שלך, שמשום מה חוזר כבר כמה פעמים (בתקופה האחרונה בפורום (בורסיות כאלו ואחרות),

הוא אינו לענין, ואבקש שלא תמשיך בקו האישי הנ"ל.

שבת שלום, בילוי נעים במפגש החדש ובאלו הקיימים,

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...