Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אודות מועדון החמש, שהחל בהודעה על מיקום מפגש IVC [כותרת נערכה]

IVC0707
שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלושה חודשים בלבד נשארו לבקרת נזקים הערכות ויציאה מחודשת- ת-ת-ע-ו-ר-ר-ו.

אגב, אני עדיין מציע מנכ"ל בשכר, על פי כישוריים ולא על פי קשרים- עדין חושבים שזה הזוי?-רן

היי רן

רק לצעוק תתעוררו בקול גדול - לא יעשה את ההבדל. אז אנא, לא רק לצעוק,

בבקשה ממך ת-ת-ע-ו-ר-ר גם אתה...

לגבי מנכ"ל בשכר- כגזבר המועדון, וכאחד שטוען שנים שדמי החבר נמוכים מידי, ומכיר את תקציב המועדון,

אני בהחלט חושב שבנקודת זמן זו זה הזוי.

שבת שלום

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק לצעוק תתעוררו בקול גדול - לא יעשה את ההבדל. אז אנא, לא רק לצעוק,

בבקשה ממך ת-ת-ע-ו-ר-ר גם אתה...

רן,אני מציע לקבל את העצה של אבי ולנסות "להשפיע מבפנים"!

אבל רן כבר לא ישמע בקולי,כי בניגוד אלי,הוא שומע לעצות אחרים,ומבין שחבל על הדלק והזמן שיבוזבז על נסיעה מיותרת לגבעתיים,לשמיעת נאומים חוצבי להבות של אנשים שמשום מה מזכירים לי את דמותו של ספי ריבלין בפירסומת ללוטו מלפני שנים-מלפנים דמות נוכחת ומרשימה ואילו מהצד קרטון דקיק ומט לנפול..

רוצה לקבל נתונים על מספר חברי מועדון-חה..חה..חה,את תרשים מבנה הקמ"ג בדימונה תקבל קודם :-)

אמנם עוד לא נפל לרבים מחברי המועדון האסימון שהם כבר לא ממש לבד בשטח,אבל אל דאגה,בקרוב הם ירגישו מצויין.

ולידידי יוסי פרנקוס.

רוץ לוועד ותשנה מבפנים.רק אל תשכח בעוד שנה וחודש לדווח לנו על המהפכה שחוללת..

ובנוסף,אני ממליץ לך להתכונן היטב לעיניין כבר ממחר,מוצ"ש-קח שק שינה,טול צידה לדרך ולך תפוס מקום ליד מישרדי המועדון.

ואל תדאג,לא תהייה לבד-רבים מאד רוצים "לשנות מבפנים" וכמוך הם ינסו לתפוס מקום מוקדם ככל האפשר.

ואם הלחץ יהיה ממש עצום,תמיד אפשר לארגן מכשיר "תורמט" משומש בעלות סבירה.

הפקס קרס מזמן עקב הלחץ העצום,ולא נותרה לך ברירה זולת לינה בגיבעתיים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די! גם למה שהמקלדת סובלת יש גבול.

אינני חבר מועדון וכנראה שגם לא אהיה. נמנעתי עד עתה מלהגיב, לא מחוסר דעה בנושא אלא מחוסר רצון, אך יש גבול גם להבלגה.

אין בתגובתי זו,נסיון למתוח ביקורת כזו או אחרת על מועדון החמש, פועלו ונושאי תפקידים בו.

ראשית, מיקום המפגש באוניברסיטה היה בעייתי ונידון מספר פעמים, בפורום זה ובהזדמנויות אחרות, וועד המועדון נדרש להחליפו.

עתה, משנמצא מקום חליפי, שאמור להיות טוב יותר, תוך מענה על כל אותם פרמטרים שהוגדרו, על מה בדיוק הטענות? אמנם נמצא המקום מאוחר מדי, אך עדיף מאוחר מלעולם לא. (למיטב ידיעתי, ויתקנו אותי אם אני טועה, הקמת מפגש שרון נבעה מהבעייתיות שנוצרה במקום המפגש בת"א).

שנית, למועדון החמש, עם כל הכבוד, אין בעלות, בלעדיות ו/או מונופול על נושא אספנות הרכבים בארץ ומקומות הדיון על הנושא וכן על הדעות שיש לאנשים שונים, גם אם אינם חברי מועדון.

הפורום פתוח ל כ ו ל ם. אתר המועדון רשמי. הפורום רשמי. הפורום הסגור רשמי. הכל רשמי ובלעדי, ואין למי שאינו חבר מועדון, הזכות והרשות לפצות פה ולצפצף בנושא האספנות. מה שנותר הוא לקבל אישור ממועדון החמש על מנת לרכוש רכב בן 30 ומעלה, כמובן שתנאי לקבלת האישור, מותנת בחברות במועדון החמש ובו בלבד.

לעיניין מפגש ירושלים והמשוגע מההרים, אבי , עם כל הכבוד שאני רוכש לך אישית ולפעולך בתחום האספנות, מפגש ירושלים קם ועלה בחסותם ובמאמץ רב של משוגעים לדבר וללא כל גיבוי של מועדון החמש כפי שציינת (חוץ מדיגלונים ופליירים שגם אותם, אני העברתי, ואוי לבושה, הם הועברו על-ידי מי שאינו חבר מועדון). חוץ מקובי מילוא, אף אחד מנושאי התפקידים במועדון לא הטריח עצמו ועלה לירושלים אפילו פעם אחת, על מנת, לכבד את רן שושני ולו למראית עין. יש לציין את מר גדרון, שנזדמן לירושלים, לארוע משפחתי, ו"קפץ" לביקור.

כשהמשוגע מההרים, היה ער ועירני, הוא נתבקש על ידך, אבי, לחזור לישון והפסיק לטרטר!!!

ידועה תרומתו של אותו משוגע בזמן ערותו, טרם נתבקש להתבשם באויר ההרים המשכר, ולחזור לישון במעורתו:

*יוזמה והקמה של מפגש אספנות מוטורי בירושלים, שמירה על המשכיות המפגש, תוך שמועדון החמש נהנה מחשיפה, למרות שלא גיבה ולא עזר לעיניין.

*חשיפה למדיה על כל צורותיה: כתבה בעיתון, ראיון רדיופוני וכתבה מצולמת בערוץ המקומי. שוב חשיפה למועדון החמש. חשיפת חינם ללא מאמץ וגיבוי. רק בזכות המשוגע מההרים.

*תרומתו של רן שושני, ידועה ומוכרת לכל אספן רכב גם אם אינו חבר מועדון, ועל כך, יעידו רבים.

*כשרן דיבר על איחוד השורות טרם הפיצול, קידום המועדון והתאמתו למציאות , נהדף חזור והדוף, בטענות על תמימות, נאיביות וחוסר הבנה. המציאות היום מראה כי לולא נהדף ודבריו היו נבחנים, המצב היה שונה.

תמימותו ניכרת אך ורק בניסיונותיו הרבים לפעול ולשנות מבפנים. באמונתו כי יש סיכוי לאחד שורות ולגשר על פערים. בחוסר הרצון להקשיב, כי כל מאמציו לשוא. שום שינוי אינו אפשרי בגוף שנקרא מועדון החמש. את דעתי זו, אני השמעתי לו ולחן פרחי, כבר לפני תקופה ארוכה. חן התעורר והודה כי צדקתי לפני מספר שנים, והוא בחזקת מודה ועוזב. כעת רן בשלבי התעוררות והכרה באמת לאשורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בהתחלה חשבתי שאתה רק אפיזודה נטולת חוט שידרה אבל אחרי שחן פרחי

הזכיר אותך הבנתי- אתה גאון!!

" זה אומר שעד 18:30 אני אהיה במפגש של מועדון החמש ואחרי זה אסע למפגש של .IVC "

רצתי לאשת חייקי (יסלח לי דמון רניון) ואמרתי " עד עשר אני בארוחת יום שישי בבית עם הילדים

מעשר אני הולך למועדון לילה עם הפילגש...."

איך איך לא חשבתי על זה לבד???

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די! גם למה שהמקלדת סובלת יש גבול.

.שנית, למועדון החמש, עם כל הכבוד, אין בעלות, בלעדיות ו/או מונופול על נושא אספנות הרכבים בארץ ומקומות הדיון על הנושא וכן על הדעות שיש לאנשים שונים, גם אם אינם חברי מועדון.

הפורום פתוח ל כ ו ל ם. אתר המועדון רשמי. הפורום רשמי. הפורום הסגור רשמי. הכל רשמי ובלעדי, ואין למי שאינו חבר מועדון, הזכות והרשות לפצות פה ולצפצף בנושא האספנות. מה שנותר הוא לקבל אישור ממועדון החמש על מנת לרכוש רכב בן 30 ומעלה, כמובן שתנאי לקבלת האישור, מותנת בחברות במועדון החמש ובו בלבד.

.

.

לא כל כך ברורה לי הכוונה שלך. כל השרשור הזה לא משבח במיוחד את מועדון חמש ונמצא בפורום הרשמי של המועדון. אז מה הטענה שלך? שהפורום לא פתוח לכולם? אם לא נאה לך, יש עוד פורומים.

ועם כל הכבוד, רבים מהמבקרים כאן את המועדון מתהדרים בלוחית (ובהטבות) של "רכב אספנות" שהושגו ומושגים על ידי המועדון, למרות שהם לא חברי מועדון אז גם הציניות שלך על הבלעדיות לחברי המועדון, לא במקומה. ובכלל, הייתי מציע למשתתפי הדיון להתמקד בעובדות.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, כאשר העליתי בפורום זה בזמנו את הבקשה/דרישה לשנות מיקום למפגש תל אביב - נסקלתי

אולם ראה זה פלא - אלו שרגמו אותי חברים כעת בארגון חדש ...

לא הבנתי, אבי אתה אומר ש IVC קם בגלל שאתה הצעת לשנות מקום מפגש והם לא הסכימו?

:roll:

הנתונים שאתה מציג על 500 וגם על 1000 חברי מועדון אינם נכונים. מדוע סתם לרשום?

מספר חברי המועדון בשנים האחרונות נשאר יציב.

אין בעיה תמשיכו לרמות את עצמכם, זו בעיה שלכם

נושא האבטומוביל ואחזקתו ותוכנו קשורים למימון, והרבה. המימון ניתן על ידי דמי חבר.

אלו שיושבים בחוץ, יועצים עצות ויורים ברובים, אינם זכאים "לדרוש" עיתון אחר, טוב יותר, שונה,

או כד' כל עוד אינם שותפים בעלות הפקתו.

אני דרשתי? מה אתה רוצה ממני? אני בסך הכל אמרתי מה שאני חושב, אני מאד מעריך את איל פלד, ומאד נהנתי לקרוא את האבטומוביל כאשר הוא ערך אותו. וכמו שהבנתי הוא גם ממן אותו. אני לא אמרתי שום דבר בקשר לזה אבל אם כבר העלת את הנושא, חברי המועדון כולל אתה צריכים לבוא בדרישות כי עכשיו זה על חשבונכם.

לגבי התוכן, אני ממש מופתע ממך. סוף סוף קרה דבר משמעותי באמת בעולם השמרני הסגור של המועדון,

ניתנה במה והכרה לנשים להיות שותפות מלאות, כולל אירגון, כולל כתיבה בעיתון, כולל אחריות בפורום המועדון ועוד...

בעולם שנחשב עד היום לגברי, ואז, פתאום יש דרישה שנחזור לשמרנות

נו באמת, זה כמו ליצור מכונית מיוחדת לאשה, כמו שעשו פעם, כשהאשה הייתה בבית גדלה ילדים ובשלה.

למה צריך טור נשי? שיכתבו שם גם נשים כמו שיוליה כתבה, עצם הרעיון של טור נשי זה שובניסטי למה להפריד? אולי תעשו טור לגמלאים(רגע בעצם??), או טור לקהילה ההומו לסבית מאותגרת מוטוריקה, זה נורא פוליטיקלי קורקט.

מישהו בשירשור אחר ציין שהעתיקו כתבה מלפני שנים, מה קרה אין לכם על מה לכתוב יותר? התרוץ שהמכונית היא מיוחדת ולכן חשוב לכתוב עוד פעם למען הדור הצעיר...

בעצם איזה רעיון אדיר, הנה חסכתם, תשלחו מחדש לכל החברים את כל החוברות מהעבר במקום להשקיע בחדשות, למען הדור הצעיר שממילא לא ירגיש, ולמען הדור הקשיש שכבר ממילא לא זוכר...

אולי אני צעיר, בוטה, פוחז, זבל של בן אדם , אבל מה יודע על מה אני מדבר מה רק לכם מותר להשמיע דברים ולהתרברב? ולהשמיע ביקורת נגדכם לא? בטח הכי פשוט להגיד שאני אומר דברים לא נכונים, אבל תתפלא אנשים מאצלכם מתוך מועדון החמש משמיעים את אותם דברים...

דיי לנפנף עם עניין הבחירות, שורת המתנדבים הארוכה שלכם אומרת משהו, שגם לחברים אצלכם לא ממש אכפת. כל חברי המחמד שלכם שקופצים פה להגן עליכם ועושים צחוק מאנשים לא בדיוק רצים להתנדב לעזור בניהול..

וכשמשהו לא ממש עובד נכון, ויש נזקים, משהו צריך לקחת אחריות ולא להגיד, "לא טוב לכם אל תבחרו בי" אבל זה בדיוק אתם, לא לוקחים אחריות, חושבים שרק אתם עושים את הדברים נכון וכל השאר שיסתמו את הפה...

ההטבות שדברתי עליהן הן ההנחה על הסוללה, ושיפור מפגשישי, כל הדברים נעשו אחרי שמועדונים אחרים קמו, עד שבני זהר לא עשה מכם צחוק לא בער לכם, כIVC ישב לכם מול הפרצוף כל כך הפריע לכם מייד מצאתם מקום מפגש חדש.

ואבי דווקא פירגנתי לך

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההטבה של ביטוח לאומי למשפחות ברוכות ילדים נהנים כולם (הטבה זו באה להקל על מגזר מסויים אשר אינו משרת בצבא, עובד וכד', אך מהטבה זו נהנים אלו שאינם משרתים בצבא או עובדים והם אינם יראי שמים מבני ברק או ירושלים)

אי אפשר להפלות אנשים שיש להם רכבי אספנות בהשתייכות למועדון זה או אחר.

אם יש הטבה קולקטיבית כולם נהנים ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, כפי שכתבתי בראשית דברי, אין בכוונתי למתוח ביקורת על המעדון או מי מטעמו.רק להביע דעתי. ולא, אינני ציני.

כל דברי מבוססים על עובדות ורק עליהן. היה נכון מצדך, להצמד לתוכן דברי המדוייק .נאה דורש נאה מקיים. אנא הצמד גם אתה לעובדות. היכן תגובתך לשאר דבריי בעיניין ירושלים? או שמגיבים רק על מה שנוח, בלי קשר לתוכן ועובדות?

תודה על עצתך בנושא פורומים אחרים, הרשה לי לבצע את הבחירות שלי בעצמי. בינתיים אני כאן, לטוב ולרע, עם דעותיי.

הטבת רכב אספנות אכן בזכות המועדון, אך לכלל העומדים בקריטריונים לכך.

אני בטוח שאם יכולתם, הייתם מגבילים מתן ההטבה לחברי מועדון החמש בלבד. אך, מה לעשות? כשניתנת הטבה בחוק, היא ניתנת לכולם באופן שווה, בתנאי שעומדים בקריטריונים לקבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת ועוד הקארספורום אינו המקום הבלעדי של מועדון החמש, (למרות שהמועדון היה רוצה ליחס לו את זה), ה-IVC הקימו להם אתר משלהם ופורום לתפארת והם יכולים לטעון עליו בעלות, בעוד הפורום הנוכחי הוא הפורום של חובבי הרכב ובכללם רכבי אספנות, מה גם שלפי דברי דובר המועדון הרשמי רק מעט מחברי המועדון משתמשים בו, אי אפשר בני לאחוז את המקל בשני קצותיו ולהשאיר את העוגה שלמה!

את תגובת מנהלי הקרספורום שמענו והרגשנו, את תוצאות ההסכם נמרי קיפניס שמענו גם ויש חבר אחד לפחות, שמרגיש כרגע על בשרו את תוצאותיו, והיד עוד נטויה!

לפעמים צריך לדעת להקשיב!-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השושנים כתב:

"את תגובת מנהלי הקרספורום שמענו והרגשנו, את תוצאות ההסכם נמרי קיפניס שמענו גם ויש חבר אחד לפחות, שמרגיש כרגע על בשרו את תוצאותיו, והיד עוד נטויה!"

מזכיר את סיפור "הצפרדע והעקרב"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למיטב ידיעתי, ויתקנו אותי אם אני טועה, הקמת מפגש שרון נבעה מהבעייתיות שנוצרה במקום המפגש בת"א).

לעיניין מפגש ירושלים והמשוגע מההרים, אבי , עם כל הכבוד שאני רוכש לך אישית ולפעולך בתחום האספנות, מפגש ירושלים קם ועלה בחסותם ובמאמץ רב של משוגעים לדבר וללא כל גיבוי של מועדון החמש כפי שציינת (חוץ מדיגלונים ופליירים שגם אותם, אני העברתי, ואוי לבושה, הם הועברו על-ידי מי שאינו חבר מועדון). חוץ מקובי מילוא, אף אחד מנושאי התפקידים במועדון לא הטריח עצמו ועלה לירושלים אפילו פעם אחת, על מנת, לכבד את רן שושני ולו למראית עין. יש לציין את מר גדרון, שנזדמן לירושלים, לארוע משפחתי, ו"קפץ" לביקור.

כשהמשוגע מההרים, היה ער ועירני, הוא נתבקש על ידך, אבי, לחזור לישון והפסיק לטרטר!!!

ידועה תרומתו של אותו משוגע בזמן ערותו, טרם נתבקש להתבשם באויר ההרים המשכר, ולחזור לישון במעורתו:

*כשרן דיבר על איחוד השורות טרם הפיצול, קידום המועדון והתאמתו למציאות , נהדף חזור והדוף, בטענות על תמימות, נאיביות וחוסר הבנה. המציאות היום מראה כי לולא נהדף ודבריו היו נבחנים, המצב היה שונה.

היי רן.

תגובתך בחלקה הגדול די נכונה ומשקפת מציאות, אם כי ניתן לעיתים לראות דברים בצורה שונה,

ולמרות זאת שני הצדדים (שרואים שונה) צודקים.

מפגשישישרון:

הקמת המפגש נבעה מצורך שהורגש על ידי חברים להפגש קרוב יותר לאיזור מגוריהם, ולא להיות מחוייבים

לנסיעה קבועה לתל אביב בכל שישי.

מובן כי אל הרציונל הזה הצטרפו גם סיבות נוספות הקשורות להתנהלות מפגש תל אביב.

כמו חנייה משותפת למכוניות אספנות ורגילות, חוסר חיבלול, השתוללות במגרש החניה וכד'.

דברים עליהם כתבתי בזמנו כמה פעמים בפורום, ומאחר ולא נעניתי אלא אף הותקפתי על כך,

חיפשתי אפשרות שתפתור אותם, לפחות לחברים מהשרון ועד אור עקיבא.

אני שמח שהמפגש הזה נוחל הצלחה ומחזיק את עצמו יפה. כמו כן משמחת ההתפתחות החברתית

והאחווה שנוצרו עקב המפגש, בין כל שכבות הגיל במועדון וגם במשפחות החברים.

מפגש ירושלים.

בנושא זה אתה לא מדייק בגדול. המפגש הירושלמי (בניגוד לשרוני) קיבל את ברכת הדרך של המועדון מראשית המחשבה עליו. המפגש בשרון חי ופעל משך כמה חודשים ללא הכרה מצד ועד המועדון,

ואילו הועד הכיר במפגש ירושלים עוד לפני שעמד "בדרישות הסף".

הועד בשיתוף רן החליט על השקה רבתי, קובי הגיע להפגין נוכחות ככמו שציינת בהגינותך,

קיבלת ציוד (אומנם מינימלי) עבור המפגש, דברים כאלה לא נעשו מעולם לגבי מפגשישישרון.

המשוגע מההרים.

לא חושב שהשם מתאים לו - אז ברשותך אקרא לו רן.

מעולם לא ביקשתי מרן שיפסיק לפעול בנושא המפגש או בנושאים אחרים.

מה שכן אמרתי לו הוא שכמו בסיפור "זאב זאב", הרי שאם לא ישים לב שלא פועלים על פי רעיונותיו,

וימשיך לטרטר (נדמה לי שזו היתה המילה) שוב ושוב באותו הנושא,

בסופו של דבר יתרגלו לשמוע את הטרטורים ולא יתייחסו אליהם. ממש כמו במקרה הזאב.

דבריו על שיפורים כאלה ואחרים ראויים וגובו על ידי, אולם יש להבין כי לא כל דבר שרוצים ניתן לבצע.

חייבים כסף לביצוע משימות נוספות, מזכיר בשכר וכד'. ואם לא נגדיל את ההכנסות לא יהיה כסף.

אם לא יהיה כסף לא נוכל לתת לחבר תמורה טובה יותר. אם לא נוכל לתת תמורה טובה יותר לא ישלמו דמי חבר.

אם לא ישלמו דמי חבר לא יהיה כסף... וחוזר חלילה.

קובי שלום

אני עונה לך בגוף הודעתך בכחול, כי אינני יודע איך לפצל את ההודעה.

לא הבנתי, אבי אתה אומר ש IVC קם בגלל שאתה הצעת לשנות מקום מפגש והם לא הסכימו?

:roll:

ממש לא. איך הבנת זאת?

אין בעיה תמשיכו לרמות את עצמכם, זו בעיה שלכם

אנחנו לא מרמים. אני יכול לערוב לך שהמספרים שציינתי הם נכונים, למעט אם נעשתה טעות מזערית בשוגג.

אני דרשתי? מה אתה רוצה ממני? אני בסך הכל אמרתי מה שאני חושב, אני מאד מעריך את איל פלד, ומאד נהנתי לקרוא את האבטומוביל כאשר הוא ערך אותו. וכמו שהבנתי הוא גם ממן אותו. אני לא אמרתי שום דבר בקשר לזה אבל אם כבר העלת את הנושא, חברי המועדון כולל אתה צריכים לבוא בדרישות כי עכשיו זה על חשבונכם.

ה "אני בסך הכל אמרתי מה אני חושב" נראה כדרישה מאיתנו להתנהגות מסויימת.

אם לא זו היתה כוונתך - סליחה.

בקשר לאייל פלד, אין כלל ספק בדבר היקף ההנאה והרמה שלנו מהעיתון.

למה צריך טור נשי? שיכתבו שם גם נשים כמו שיוליה כתבה, עצם הרעיון של טור נשי זה שובניסטי למה להפריד?

אולי תעשו טור לגמלאים(רגע בעצם??), או טור לקהילה ההומו לסבית מאותגרת מוטוריקה, זה נורא פוליטיקלי קורקט.

צריך לתת הדגשה על טור נשי מאחר והדבר מהווה חידוש. מהווה מוצר/שירות שלא הכרנו קודם.

במקרה כזה יש לגיטימציה לתת יתר חשיפה והדגשה.

אך שוב, תשתדל בבקשה לראות את החיוב בדברים שעליהם אתה מגיב, ואז תראה שיש למטבע צד שני...

רק לכם מותר להשמיע דברים ולהתרברב? ולהשמיע ביקורת נגדכם לא?

בטח הכי פשוט להגיד שאני אומר דברים לא נכונים, אבל תתפלא אנשים מאצלכם מתוך מועדון החמש משמיעים את אותם דברים...

אני חושב שהוגן מאד שחבר מועדון יביע את ביקורתו על המועדון.

אך ממש לא נראה לי שיש ענין לאדם שאינו חבר לבוא בביקורת.

וכשמשהו לא ממש עובד נכון, ויש נזקים, משהו צריך לקחת אחריות ולא להגיד, "לא טוב לכם אל תבחרו בי" אבל זה בדיוק אתם, לא לוקחים אחריות, חושבים שרק אתם עושים את הדברים נכון וכל השאר שיסתמו את הפה...

זו שוב התערבות של אדם מבחוץ בענייני המועדון. אך אם לא נתייחס לכך כרגע ואנסה לענות לך,

נראה לי שלא מעט חברי ועד יטשו בבחירות הקרובות את "המשרה". כלומר יגידו את שרצית.

יקחו אחריות. (?)...

אך בינינו, למעשה, הם לא יעשו את הנטישה עקב לקיחת אחריות, אלא עקב כך

שכל מה שיעשו או לא- יתקל תמיד בקשיים, בהעלבתם, בהשלכת בוץ וחוסר פירגון וכד'.

עד שבני זהר לא עשה מכם צחוק לא בער לכם, כIVC ישב לכם מול הפרצוף כל כך הפריע לכם מייד מצאתם מקום מפגש חדש.

שוב קביעה ללא בסיס. בני לא עשה מאיתנו צחוק, והחברים שנמצאים ב IVC לא מפריעים לנו.

תתפלא, אבל יש לי כמה ידידים טובים שחתמו על הצטרפות ל IVC.

עדיין, במישור החברתי אני רואה אותם כחברי, ועם זה יש לנו השקפה אחרת בנושא רכבי אספנות.

זה לא תמיד קל,אך האם זה פסול?

הנושא של המקום החדש למפגש תל אביב הוגדר נהדר על ידי רנצ'וק, כך שאין לי ענין להרחיב בו שוב.

ואבי דווקא פירגנתי לך

תודה, אני יודע, אך עדיין אין זה נח לי כאשר אתה חוזר על כך שוב ושוב.

לילה טוב

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, בהמשך ישיר לדבריך אודות השגת ההטבות, למיטב ידיעתי, גם מר זאב טנדט, מהמועדון הישראלי לאופנועים קלאסיים, ממקימי ומחברי IVC, פעל באופן ישיר ובמקביל למועדון החמש, למען השגת ההטבות והתקנת תקנות האספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה בכלל להכנס לויכוח. זאב פעל רבות. בעניין החוק, במיוחד למען האופנועים. התקנות בבסיסן היו עבודה של צוות ממועדון החמש בראשותם של יוסי בראל ואבי כתריאל ביחד עם בלהה טל ז"ל.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.אני בטוח שאם יכולתם' date=' הייתם מגבילים מתן ההטבה לחברי מועדון החמש בלבד. אך, מה לעשות? כשניתנת הטבה בחוק, היא ניתנת לכולם באופן שווה, בתנאי שעומדים בקריטריונים לקבלה.[/quote']

בוודאי..הרי אתה היית שם...ואני בטוח שאם אתה היית שם היית משאיר את ההטבות רק למי שקוראים לו רן, או רנצ'וק. בקיצור, המשפט שכתבת מעיד יותר עליך מאשר על המועדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...