Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארספורום וסדנת ההתקנות "4X4 של אפי" מזמינים אתכם לאירוע האודיו הענק של סוף הקיץ!!!

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איתמר, צריך להרשם איפה שהוא (נגיד אצלך) לתחרות?

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה בעפולה? מה רע במרכז?

למה מי שזוכה בתחרות SPL צריך סאב של דרגסטר? ומי שזוכה ב-SQ צריך קיט איטום?

תחשבו על זה,

אפשר לתת משהו כמו ערכת GPS, דיבורית BT, כיסויים לרכב, פוליש ווקס, 10 דיסקים איכותיים ועוד.

זה שלושה ימים לפני החתונה :) לא שזה משנה משהו.

ועוד דבר אחרון, נובמבר זה כבר תחילת החורף, יש מצב אפילו לגשם ביום שכזה, במיוחד באזור הצפון.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקים איתך.

מה יש לך חתונה ב 15? אתה לא לבד, כי אני באותו יום הולך לחתונה של חבר :-D

אני מקווה להגיע בתור צופה כי אני בטוח שאני אקח מקום אחרון:lol:

חייב ליהיות אירוע מעניין. מישהו אצלם כמה סירטונים נחמדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעפולה? מה רע במרכז?

למה מי שזוכה בתחרות SPL צריך סאב של דרגסטר? ומי שזוכה ב-SQ צריך קיט איטום?

תחשבו על זה,

אפשר לתת משהו כמו ערכת GPS, דיבורית BT, כיסויים לרכב, פוליש ווקס, 10 דיסקים איכותיים ועוד.

זה שלושה ימים לפני החתונה :smile: לא שזה משנה משהו.

ועוד דבר אחרון, נובמבר זה כבר תחילת החורף, יש מצב אפילו לגשם ביום שכזה, במיוחד באזור הצפון.

יש הרבה "למה?" בתגובה הקנטרנית משהו שלך.

ובאותה הרוח, אני שואל למה צריך לחפש את הרע בכל דבר ואי אפשר פשוט לומר תודה? תודה על כך שמישהו הרים את הכפפה ומנסה לתרום משהו לתחום האודיו לרכב בארץ בכך שהוא מארגן מפגן ראווה של תחרות אודיו לרכב בכדי להרים ולו במעט את הרמה הכללית, כל כך קשה להגיד מילה טובה?

כמה פעמים בשנה אתה יוצא מגבולות איזור המרכז צפונה או דרומה? זו נסיעה חד-פעמית לאירוע שאמור להיות כיף, בנוסף אין בעיה להתארגן כמה חברה ולהגיע ברכב אחד, אני עצמי אאסוף איתי את מי שיבקש.

הפרסים הינם רלוונטיים לתחום האודיו, מי שיזכה קודם כל ישמח שהוא מדורג במקום הראשון, השני או השלישי ובנוסף גם יהנה מהפרס בצידו ותזכור שלא משנה כמה המערכת שלך טובה - תמיד אפשר לשפר, אז כן גם סאב נוסף יכול לתרום ולעזור ואף אחד לא יתנגד לקבל פרסים שכאלו.

עניין הסבירות לגשם נלקח בחשבון, אל דאגה.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה בדיוק יומיים אחרי שאני מתגייס .:cry:

וזה יוצא יום שישי ככה שאתה בבית.

למה בעפולה?!?! :-(

לא בטוח, לא בטוח בכלל. אני אתאמץ להגיע!

מקווה לבוא ולתת פייט ב-SPL עם האוטו של אחי. בינתיים הוא בכנה :twisted:

גיא.

אז במקום שתיסע באוטו חצי שעה למקום אחר במרכז, תיסע עוד שעה, לא יקרה לאוטו של אח של ךכלום

אני מזכיר, זה לא הליכה ברגל לעפולה, זה אוטו, רק ללחוץ על הדוושה

חוצמזה יהיה לך יותר זמן ליהנות ממוזיקה בדרך.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה יוצא יום שישי ככה שאתה בבית.

אז במקום שתיסע באוטו חצי שעה למקום אחר במרכז, תיסע עוד שעה, לא יקרה לאוטו של אח של ךכלום

אני מזכיר, זה לא הליכה ברגל לעפולה, זה אוטו, רק ללחוץ על הדוושה

חוצמזה יהיה לך יותר זמן ליהנות ממוזיקה בדרך.

יפה אמרת - שעה וחצי נסיעה - לבנאדם שלומד בימי שישי, כלומר לצאת ב-10 וחצי מינימום על מנת להגיע למפגש. לא נראה לי הגיוני בכלל. זה שמישהו הרים את הכפפה והוא דווקא משם, באמת תודה, אבל אם החבר'ה מב"ש לדוגמא רוצים להגיע? (ואני בטוח שהם רוצים ועוד איך!) אז הם אמורים לנסוע עד עפולה?

מה אני יגיד לך, פוקליסט צודק. לא יקרה לי כלום, אבל שעה וחצי נסיעה בשבילי = שלוש לדרומיים יותר.

גיא :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוזר

אני מאמין שאפי צריך להעתיק את המגורים שלו לתל אביב על מנת שלכולם יהיה נוח

אפי תתביש לך מה כבר יש בעפולה בגט ניר ושינוואה?

כמו כן אפי היקר כרגע קניתי טלוויזית LCD ואני צריך מתאם איכותי של מונסטר קייבל למחשב שעולה המון כסף

אז אם תוכל אולי לתת לי פרס השתתפות כזה( אני אשלח לך את שם החנות בו תוכל לקנות לי את הפרס כי הוא בערך של הפרסים שציינת)

אני אודה לך מאוד

חברה צאו מהטימטום הזה וכפייות הטובה

לבן אדם יש סדנת התקנות בעפולה והוא מרים תחרות עם מחשבה והשקעה ביחד עם הפורום ולכם עוד יש מה להגיד?

אבנר, שצריך ליסוע שעה+ ולא אוהב את הדרך לעפולה וגם לומד ביום שישי בנתניה וצריך לסוע משם לעפולה

אם אני יכול לעזור במשהו יחיאל מכיר את הטלפון 8)

ולפוקליסט

קשה לי להאמין שאתה לא מכיר את המושג נותני חסות ואת ההקשר שלהם לתחרות SQ SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אמרת - שעה וחצי נסיעה - לבנאדם שלומד בימי שישי, כלומר לצאת ב-10 וחצי מינימום על מנת להגיע למפגש. לא נראה לי הגיוני בכלל. זה שמישהו הרים את הכפפה והוא דווקא משם, באמת תודה, אבל אם החבר'ה מב"ש לדוגמא רוצים להגיע? (ואני בטוח שהם רוצים ועוד איך!) אז הם אמורים לנסוע עד עפולה?

מה אני יגיד לך, פוקליסט צודק. לא יקרה לי כלום, אבל שעה וחצי נסיעה בשבילי = שלוש לדרומיים יותר.

גיא :roll:

לא כל הזמן צריך לעשות רק במרכז, אני אף פעם לא הגעתי למפגשים בגלל שהם היו במרכז, למה שאני יסע שעה וחצי ולא אתה?

פעם ככה ופעם ככה, הרוב במרכז, אז אפשר גם בעפולה פעם אחת.

:-) just smile
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרשו לי להתנצל,

אני מאד מעריך את תרומתו של כל אחד לתחום הזה בארץ ומצטער אם הגישה היתה קטנונית מידיי.

אני עדיין חושב שיותר אנשים יגיעו (וליותר זמן) אם התחרות תיהיה באזור המרכז.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל חברים, נסיעה על כביש 6 מבאר שבע ועד עפולה לוקחת בדיוק שעתיים וחצי במהירות סבירה של 120 קמ"ש, אז כך שמהמרכז זה פחות ומי שמחפש תירוצים אז יש המון לא חסר ומי שרוצה להגיע ולהנות מיום מדהים מוזמן.

גם עצם ההגעה מקנה לנוכחים במקום להשתתף בהגרלה נושאת פרסים שווים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע בטוח, בטח עם חבר. לא מתחרה דבר ראשון כי כרגע אין לי עם מה להתחרות

:) ודבר שני כי אם אני יבוא אני יבוא עם הרכב חברה של אבא ולא האוטו שלי כי חרם על הדלק ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרשמה עדיין לא נפתחה, בקרוב יפורסם התקנון לשתי הקטגוריות ותיפתח ההרשמה.

איציק.

אשמח לראות את תקנוני התחרות וכמובן לדעת מי הם השופטים ב2 הקטגוריות.

כל הכבוד על הארגון, מאז שאוטופארט נדם לו לא היה פה יותר מידי ארגון של תחרות או משהו בסגנון.

חשוב אבל לפרסם זאת בזמן מספיק על מנת שחברי הפורום יוכלו להתארגן לתחרות.

אם כי גם חודש הוא זמן שאינו מספיק להתארגן לתחרות אבל מקווה שיעשו מה שניתן בזמן הקצוב.

בהצלחה לכולם.

ניר,

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחיאל, הרשה לי לתקן אותך - מצריפין לעפולה לוקח שעתיים וקצת - במשאית,

אז ברכב זה לוקח פחות.

במידה והאיביזה תיהיה ברשותי - יכול להיות שאגיע :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...