Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארספורום וסדנת ההתקנות "4X4 של אפי" מזמינים אתכם לאירוע האודיו הענק של סוף הקיץ!!!

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה טוען שתהיה הטייה של התוצאות ומצפה שלא נהיה בלחץ? :lol: :lol:

אוף טעות שלי ,

משעשע משהוא שזה מה שיצא לי :lol:

אבל הכוונה היתה :

לאור העובדה שאני מכיר את שני השופטים היטב (את דייגו לצערי, אני מכיר טוב מידי..) אני בטוח שהכל יהיה חוקי ללא שום סיכוי של הטית התוצאות !!

בתקווה שהפעם , לא טעיתי וכולם רגועים ..

תומר .

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, הוא עשה הפוך על הפוך, סוג של פסיכולוגיה מטורפת כדי להרגיע את חמשת המתמודדים שנרשמו עד עכשיו :roll:.

אז איתמר, לאחר מה שתומר אמר (ותיקן את עצמו), אתה צריך לתקן את עצמך :lol: :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, אין שום בעייה עם ההודעה המקורית של תומר. תומר, תקן עצמך שוב.

אריק, אני לא אחד מחמשת המתמודדים (אגב, כבר שישה! יאללה ברעל).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הבונבונים שלי נשמעים בעזרתם מגבר CLASS D, פשוט החלון האחורי בשוק.

איתמר ולכול מארגני התחרות * כדי שהעסק יהיה יותר חריף, יש לפרסם בעוד פורמים ולשלוח אימלים לחנויות של מערכות.

אני יעזור בעניין.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כנראה שאתם מבינים רק סלנג צבאי, אלא אם מישהו יצליח לתת הסבר אחר לכך שב 24 שעות האחרונות נרשמו עוד 3 (!) אנשים לתחרויות, וכרגע יש כבר 9 מתמודדים רשומים!!!

אז קדימה מחלקה שלוש, תנו להם בראש!

Uncle_Sam_Wants_You.png

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר זה כבר מפורסם ב-2 פורומים נוספים:

סקאלה ויפני.נט

אבל משם אין הענות גדולה לתחרות!

האם אני יכול להשתתף כשאר ברשותי סאב של קנווד

ומגבר "סיני"?

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר לתחרות ה-SQ, אני חושב שגם השופטים לא צריכים לדעת מה הסט אפ של הרכב שהם בוחנים.

ככה בשביל להסיר דעות ראשוניות.

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול אצלי סיני ואני משתתף. כול אחד עם סאב של 100W כול להשתתף, בשביל הספורט, וגם בשביל לקבל עמדה לגבי העוצמה בדציבלים שאצלו ברכב.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי תחרות בישביל הכיף אף אחד לא בא להראות למי יש ... יותר גדול אז קדימה אנשים זה רק ספורט.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמתי - אנשים אתם באים להנות! לא להתחרות בלבד! וזה לא משנה מה יש לכם או אין לכם, מי שיבוא רק יהנה מהיום הזה :-)

ומי שמעוניין להתחרות אז יאללה להרשם! 10 אנשים בתחרות זה מעט מידיי :-(

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול אצלי סיני ואני משתתף. כול אחד עם סאב של 100W כול להשתתף, בשביל הספורט, וגם בשביל לקבל עמדה לגבי העוצמה בדציבלים שאצלו ברכב.

תמיר

כי התחום שאתה משתתף בו, הוא מה שנקרא - בר מדידה ע"י מכשירים.

אבל SQ זה סובייקטיבי (פחות או יותר) לפי טעם השופטים. ולכן לא משנה באיזה גישה אובייקטיבית הם מגיעים (ואני בטוח שכן) עדיין נראה לי שהסט אפ שמוצג לפניהם מותיר רושם עוד לפני השמיעה.

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...