Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Roadster Club - נס הרים

YNV
שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי. רכבת צפון - ארבע אחר הצהריים. חם, לח.

שלום שלום. מה חדש. קצת מינגלינג וקדימה. הכיוון נס הרים.

יוצאים בשיירה על איילון. משתדלים לנסוע בטור. 100 קמ"ש - לא יותר. לא עוקפים את ה-MR2 של אריק.

גברים מסתכלים, ילדים מצביעים, בחורות מחייכות, אפילו נהגי מוניות נותנים לנו לשמור על שיירה הומוגנית.

פעם ראשונה שלי שכביש מספר אחת חולף לאט כל כך.

מגיעים למחלף לטרון. אריק לא עושה סימנים של פנייה. יאיר דווקא כן עושה אותם (עם היד ועם פרצוף תמוה). אריק לא משתכנע. ממשיכים ישר.

בעליות לירושליים הכביש הופך פנוי יותר. אנחנו מרשים לעצמנו לעלות ל-120. רק בטור עורפי נצעד.

בצומת שורש אריק פונה. לאן? אין לי מושג. בפניה ימינה המיאטה מכשכשת בשלושים קמ"ש. היא מנסה לרמוז לי משהו. אני לא מקשיב.עוצרים. סליפר מעביר תדרוך. לשמור מרחק. בלי עקיפות. כל אחד נוסע בקצב שלו.בכל פנייה בצומת עוצרים ומחכים לאחרון. לשים לב שהסיבובים מתהדקים. לשים לב לעפר בשוליים. חוזרים למכוניות.

אריק ראשון נעלם לעבר האופק. אור במיאטה שומר על קצב אחריו. אני רביעי אחרי עידן ב-MR2 הכסופה. אני מרגיש שאני יכול לנסוע עוד 15-20 קמ"ש מהר יותר, אבל עידן לפני ולעקוף לא בא בחשבון. אני רושם לעצמי שבעצירה הבאה אני אצא לפניו.

הסיבובים הדוקים. פניות S מהירות. הכביש יכול להכיל מכונית וחצי. לשים לב לעפר בשוליים ולתעלה שמאיימת קרוב לשפת הכביש.

אני מסתכל קדימה. עלייה, סיבוב 60 מעלות שמאלה ומיד סיבוב חזק ימינה. את השמאלה אני לוקח הדוק. את הימינה הדוק יותר. פתאום המיאטה מאבדת. הגלגלים האחוריים במירוץ עם הקדמיים וכרגע הם מנצחים בגדול. אני רואה את הכביש בחלון צד. בחלון הקדמי אני רואה בעיקר תעלה. היגוי הפוך שמאלה. הגלגלים האחוריים משנים טקטיקה. הם מנסים לעקוף מהצד השני. היגוי נגדי קל ימינה והרכב מתאזן. אני מסתכל על הספידומטר. 80 קמ"ש. איבדתי 10 קמ"ש במשחקי החלקות לא צפויים. ע. - חבר לנשק - במושב לידי מסדיר נשימות. אני כבר עם העיניים בסיבוב הבא.

מגלים שהמשך הדרך גובלת במעבר בישוב דתי. ישוב דתי??? רגע.. בנס הרים לא עוברים בתוך ישוב דתי!! טעינו בדרך??? אריק מאחל שבכל טעות בניווט נעבור בכבישים כאלה.

ממשיכים על כביש 1. ימינה בקסטל. עוד כמה מטרים והכביש מתחיל להראות כמו שצריך. הפניות מתהדקות. אנחנו מתהדקים איתן. מרחקים גדולים אחד מהשני מאפשרים לכל אחד לקחת את הכביש בקצב שהוא רוצה. מרחוק אני רואה את ה-MR2 של אריק נצמדת לכביש כמו הבגד ים של פמלה. אצלי בכל סיבוב המיאטה רוצה לנסוע הצידה. אני רוצה ישר. אנחנו מתפשרים באמצע.

מגיעים לבית שמש. עוצרים להרגיע קצת את הבלמים. ממשיכים.

איזור תעשיה בית שמש. כשסללו את הכביש כנראה מישהו שכח את המכבש בבית. הנסיעה מקבלת אופי של טיול גמלים. נס הרים עוד 14 ק"מ. נס הרים. זה זה מהכביש נס הרים, לא?

מתחילים לעלות. לפנינו קנגו ו-306 כסופה. הם נוסעים לאט. נוסעים לאט. מנסים לעקוף. אי אפשר לעקוף. נוסעים לאט. אריק ואור מוצאים חלון הזדמנויות ועוקפים. החלון נסגר לי בפרצוף. נוסעים לאט. ע. לידי פותח במשא ומתן עם הדוס מהאחורה של ה-306. הוא עובר לתחנונים. בסימני ידיים אנחנו מסבירים שעשינו את כל הדרך מהצפון בשביל נסיעה קצת יותר מעניינת. הדוס מתייעץ עם הנהג מקדימה. הם עושים מחווה וזזים קצת ימינה. מוריד הילוך. בעיית ה-306 מאחורינו. בעיית הקנגו לפנינו. פה אין מקום למשא ומתן. הדוס מהקנגו מתגלה כחסר רחמים. הסיבובים מזמינים וע. ואני על סף בכי. הקו הלבן הופך מקווקו. אני עוקף כאילו אין מחר. בסוף העקיפה אני מגלה שאני כבר על הקו הלבן. אני ממהר לחזור למוטב אחרת לא יהיה מחר. נס הרים נייס טו מיט יו. אי אם יניב אנד אי קם אין פיס.

תענוג.

צווחות שמחה נפלטות באופן לא רצוני. כל הגוף עובד. רגל שמאל נותנת פידבק. הישבן נצמד למושב. הצלעות זזות לפי הפיתול בכביש. הידיים מתחברות עם העיניים. הראש חושב על מה שמעבר לסיבוב הבא. מגיעים לבית קפה באמצע שומקום. אמרו משהו על הפסקת קפה. וואלה. צריך לעצור. מתמקמים בטור. העיניים אומרות הכל. שותים קצת. נותנים לגוף לנוח, לראש לחשוב על שומדבר. כולם מכירים את כולם. מדברים על הרודסטר של ההוא. על ה-993 של ההוא. לא יודע כמה זמן יושבים. מאזנים אדרנלין.

יאיר והמיאטה כבר נסעו. אור מחליט להשאר עוד קצת. אריק עידן ואני מחליטים לחזור. נוסעים רגוע. בטח. רק רגוע. אריק מוביל. הפעם קצת יותר צמוד. הקצב לאט לאט גובר. בית שמש שמאלה. אנחנו ישר. עוד טעות בניווט. למי איכפת לעזעזל. תנו רק עוד מההדוק הדוק הזה. הירידה חזקה. הפניות גם. הפעם יש גם 180 מעלות. תת היגוי. עוד קצת גז. היגוי יתר. היא בורחת. אני משיג. רוקדים בלט. גז. ברקס. הגה. הגה לצד שני. גז. ע. מצחקק ומזיע. מגיעים לחניון של מערת הנטיפים. קצת תמונות לאור שקיעה. ממשיכים. מגיעים למטה. מעכשיו רגוע. חוזרים למינהלי. מתחילים כבר לחשוב על הפעם הבאה.

יניב

קצת תמונות:

http://www.max-tuning.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=14&TopicID=6843&PagePosition=1&ThreadPage=1

התמונות והסרט מהרכב שלי יתווספו בעזרתו של ע. כשזה ימצא לנכון, ויפה שעה אחת קודם.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה :!: סחתיין על ההתארגנות והמסע. :mm_yeah:

אבל, לדעתי הענווה, רכב "ספורטיבי" עם תיבת הילוכים אוטומטית

הוא לא רכב ספורטיבי אמיתי.

תודה לדלק מוטורס שהואילו בטובם לפנק אותנו כעת במיאטה ידנית.

המיאטה דור שני פשוט מהממת.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים. היא אוטומטית בשל אילוצים. רבים וטובים יכולים להעיד על קולות לא רצוניים שיוצאים לי ליד מיאטה ידנית :roll:

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבים וטובים יכולים להעיד על קולות לא רצוניים שיוצאים לי ליד מיאטה ידנית :roll:

:D

מבין אותך.

בקרוב אצלי. :wink:

אגב, האם למיאטה שלך יש חישוקי 15" ולשחורה יש 16" ?

הגלגלים של השחורה נראים גדולים יותר.

נ.ב.

המועדון שלכם זקוק לצלם. דחוף..

ואתה מתנדב?

מועדון ארבעת הטבעות זה לא כאן. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YNV סליחה....

לא ראיתי (יותר נכון לא בדקתי) שכבר כתבת על הכיף שלנו.

אז לכולם עוד תמונות ב :

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=14986&highlight=

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט=אוטומת

לא ממש הבנתי.

אתה מתקן אותנו, את אלו שכתבו ללא שגיאת כתיב ורושם את "התיקון"

שם שגיאת כתיב? :roll:

זה אכן לא זה ללא רגל שמאל. :wink:

yairk, לפי החישוקים, אני מסיק ששלך ידנית, נכון?

:wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט=אוטומת

לא ממש הבנתי.

אתה מתקן אותנו, את אלו שכתבו ללא שגיאת כתיב ורושם את "התיקון"

שם שגיאת כתיב? :roll:

זה אכן לא זה ללא רגל שמאל. :wink:

yairk, לפי החישוקים, אני מסיק ששלך ידנית, נכון?

:wink:

הוא התכוון שאוטומט שווה לאוטו מת , כנקבר , כנפטר , כז"ל ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן ששלי ידנית....

אבל לדעתי גם האוטומתית מספקת את הסחורה ביעילות... :lol:

אז אין צורך להילחם.

אל תשכחו שמי שרצה מיאטה עד לפני ארבע חודשים לא יכל לקנות ידנית, כי פשוט לא היה.

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...