Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שטח שבתקציב של 110 אלף ש"ח

TopOfTheGear
שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב הוא כ 110 אלף ש"ח (אני יכול להוסיף כמה אלפים אם אני ימצא משהו מדהים).

הרכב חייב להיות 99 +

אוטומט

לא יותר מ 120 אלף ק"מ

יכולת שטח

על מה אתם ממליצים?

אני חשבתי על מספר אפשרויות:

1. ג'יפ צ'רוקי בשנתון החדש ביותר שבו ניתן להשיגו 2001 מחירו הוא כ 92 אלף ש"ח.

את הצ'רוקי תמיד אהבתי אך יש 2 בעיות. ראשית לא ראיתי כאלה למכירה בכלל. בנוסף כיום יש לי רכב אמריקאי וגם לפני הרכב שיש לי היום היה לי רכב אמריקאי. הם היו במוסך במקרה הטוב פעם בשבועיים. היו המון תקלות. השירות של מוסכי umi היה על הפנים ובגלל זה אני נמשך לכיוון רכב יפני. אך umi לא מטפלים בג'יפ. בנוסף ל-2 הרכבים היה קילומטרז לא נמוך 30,000 מעל הממוצע. לכן אם אני ימצא צ'רוקי בעל קילומטרז נמוך אולי לא יהיו כל כך הרבה בעיות.

2. טויוטה לנד קרוזר 99 מפואר מחירו כ 116 אלף ש"ח.

לגבי הלנד קרוזר זה הג'יפ היפני היחיד שאני חושב עליו. הוא אמין ומוסכי טויוטה טובים לפני מה שאני יודע.

הצ'ירוקי חזק יותר יש לו מנוע 4,000 ולטויוטה יש מנוע 3,000. אני יכול לקנות צ'ירוקי חדש יותר בתקציב שלי. למרות כל התקלות שהיו לי ברכבים האמריקאים שהחזקתי תמיד אהבתי אותם. השאלה היא מה עדיף?

אילו מבין הרכבים האלה עדיף? האם אלה הרכבים הטובים ביותר שניתן לקנות בתקציב שלי?

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות גם פאג'רו משנתון 99-2000, כך אתה לא מתפשר על יכולת השטח והנוחות בכביש,

וגם לא משלם על השם כמו בלנדקרוזר. מצד שני - אין לך את הפוזה של לנד קרוזר אם זה מה שאתה רוצה.

עוד הצעה - איסוזו טרופר, אני יודע שיש סיפורים עליו עם הרבה בעיות, אבל בתקציב שלך אתה יכול למצוא אפילו שנתון 2003 מטופל, ואם אתה קונה רכב במצב טוב, לאחר הריקול של המזרקים אתה מקבל רכב חזק, נוח ואפילו אמין. לי היה שנת 2004 במשך שנתיים כמעט והוא לא עשה לנו בעיות בכלל, פרט לפעם אחת שאבא שלי הרס משהו כי הוא נסע בשטח בלי מיגון.

כמו כן אתה יכול לנסות למצוא רכבים בסגנון של :

גראנד צ'רוקי, שהוא כמו הצ'רוקי הרגיל רק יותר גדול וחזק. וגם יותר קל למצוא אותו

דיסקברי - שייתן לך הרבה נוחות והרבה תמורה ביחס למחיר.

אלו הם 2 רכבים שיהיה לך יותר קל למצוא אותם עם קילומטרז' סביר ויד נמוכה, משום שהם בנזין

ויש אנשים שקונים אותם רק בשביל לחנות על מדרכות ובשביל הדרך לסופר.

עוד הצעות, אם אתה לא מחפש רכב גדול אז:

אפשר ג'מיני חדש

2. גראנד ויטארה, רכב מפתיע, גם ביכולת השטח שלו, ומסתובבים הרבה שלא בילו בשטח בכלל

3. קאיה ספורטאז', תראה אני יודע שהוא לא קשור פה ממש לכולם, אבל אנחנו קנינו אותו לא מזמן,

ובנתיים אחרי 2000 קילומטר כמעט, אין בעיה אחת, יש מלא במצב טוב ששימשו כ"סופר-ג'יפ",

ואחרי הגבהה ומיגון (שלי עלו 6K) יש לו יכולת שטח לא מבוטלת, ואני אומר זאת על סמך טיולים עם לנד קרוזרים ופאג'רואים.

כיום גם קיימת נעילה לקאיה אז אפשר בכלל להגיע לרמה גבוהה מאוד ביכולות השטח שלה.

לסיכום אני אומר, שבתקציב שלך הייתי מנסה למצוא פג'רו/פראדו בתקציב - מה שבא קודם במצב יותר טוב ושמתאים לך אחרי נסיעת מבחן - זה מה שהייתי לוקח. שניהם לא יאכזבו אותך, לשניהם יש נעילה אחורית מובנת, והם יכולים לעבור בצורתם הסטנדרטית(לאחר מיגון כמובן) את מירב המסלולים בארץ.

אם תגלה שהם לא לטעמך, הייתי מנסה טרופר או גראנד צ'ירוקי, ואחר כך כל שאר ההצעות.

בהצלחה.

נ.ב.

מצטער על האורך לא תיארתי לעצמי שזה יהיה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...