Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A6

miko12
שימו לב! השרשור הזה בן 4602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומרים שהיא זולה יותר לקנייה ממרצדס e ובמוו סדרה 5 אבל עלויות הקנייה הזולות לא משקפות את עלויות האחזקה.

כשקונים מכוניות כאלה מומלץ להכין מראש סכומים של 5 ספרות לתיקון תקלות פוטנציאליות שעלולות לקרות.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

אני אומר שאאודי A6 היא קצת עמבה עם הרבה פלאפל אבל בלאפה מקוצרת.

עכשיו ברצינות,אם ברצונך לקבל יעוץ רציני עלייך להיות יותר פרטני.

שיהיה שבוע טוב.

נמרוד

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שהיא זולה יותר לקנייה ממרצדס e ובמוו סדרה 5 אבל עלויות הקנייה הזולות לא משקפות את עלויות האחזקה.

כשקונים מכוניות כאלה מומלץ להכין מראש סכומים של 5 ספרות לתיקון תקלות פוטנציאליות שעלולות לקרות.

כמו שציין שהחבר ציין - עלויות התיקון מאוד גבוהות (מנסיון).

כמו כל רכב אחר בגיל כזה יש לו "בלאי טבעי". התיקון + אחזקה שוטפת מאוד יקרה (גם אם התחזוקה לאורך כל חיי הרכב בוצעה בהתאם לספר יצרן).

אם אתה מעוניין ברכב מנהלים מפואר ולא אכפת לך לשלם על כך, תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אל תזלזלו!

לקצר לאפה תוך כדי שפיכת עמבה הינו מעשה למקצוענים בלבד!

התוצאות של עודף עמבה על חוסר בפחמימות עלול להוביל לתוצאות הרות אסון :-P

הפתרון לבעיה שכזו מלווה במקלחת עם קרצוף ייסודי באזור בתי השחי והמפשעות :?

אפשר להריץ כאן חיפוש - יש לא מעט מידע על אאודי A6 בשנתונים הללו, לפי מה שאני הבנתי יש ישם איזו בעיה ידועה בתצוגת לוח השעונים בכל מה שקשור למחשב הרכב - היא פשוט נעלמת.

זה לא משהו קריטי אבל זה בהחלט כיף שברכב שכל תקלה בו עולה הון לתיקון - לפחות יהיה אפשר לקבל חיוויים בזמן שעלולים למנוע תקלות שכאלה כמו למשל:

חסר שמן, חיישן תקול, חסר מים וכו' וכו'

מעבר לכך רכב מפנק ונוח ושקט בצורה בלתי רגילה (אלא אם כן יש לך את ה4.2 ליטר קוואטרו שעליה אפרופו יצא לי לנהוג בארה"ב, רכב של חבר או את הדגם עם הבי-טורבו ואתה לוחץ :twisted::twisted::twisted:)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציין שהחבר ציין - עלויות התיקון מאוד גבוהות (מנסיון).

כמו כל רכב אחר בגיל כזה יש לו "בלאי טבעי". התיקון + אחזקה שוטפת מאוד יקרה (גם אם התחזוקה לאורך כל חיי הרכב בוצעה בהתאם לספר יצרן).

אם אתה מעוניין ברכב מנהלים מפואר ולא אכפת לך לשלם על כך, תהנה.

תודה על התשובה

מה זה מאוד גבהות ?

אשמח לדוגמא או שתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה

מה זה מאוד גבהות ?

אשמח לדוגמא או שתיים

כמה דוגמאות על קצה המזלג..........

1. אחת ל-3 שנים - מערכת טיימיג - עלות, לפני מע"מ ולפני עבודה כ-1600 ש"ח

2. טיפולים שוטפים כ- 1500 ש"ח

3. תקלה בלוח המכוונים - החלפה 10,000 ש"ח

4. אלטרנטור - 3000 ש"ח (לפני עבודה וללא מע"מ)

ואלו מחירים של לפני שנתיים.........

נכון שלא כל יום מחליפים חלקים אבל התדירות של תקלות, ככל שהרכב יותר ישן עולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התקלה של לוח המכוונים - אני מבין שזו תקלה אופיינית ולא חובה לתקן - זה עניין של רוכש הרכב ובמידה ובכלל התקלה הזו קיימת ברכב הספציפי.

מה גם שהבנתי שזו תקלה שחוזרת על עצמה לכן בכלל כדאי לחשוב אם עדיף לרכוש בDX (דיל אקסטרים) סורק תקלות בדולרים בודדים ושלום שלום.

-> טיפולים שוטפים, אכן זה יקר, אבל כל כמה זמן צריך לטפל ברכב?

אני מתאר לעצמי שאו X קילומטרים או פעם בשנה אבל מה הערך של X?

אלטרנטור - > קונצרן VAG, אתה יכול לשים אלטרנטור משופר ומחוזק של BOSCH ולגמור עניין - אני לא חושב שזה צריך לעלות 3K שקלים (מידיעה מתוך פורום אודיו על שיפור דומה שבוצע בגולף ולאחר מכן הועתק לאאודי A4 1.8T )

טיימינג - סה"כ זה לא מחיר שהוא בשמיים וזה פעם בהרבה קילומטרים או שלוש שנים - אם הוא בכלל יחזיק את הרכב כ"כ הרבה זמן.

אם הוא יכול לשים בצד כסף לטיפולים שוטפים ועוד שתי תקלות גדולות (הייתי מברר כמה עולה גיר משופץ לרכב וכמה עולה לעשות לו ראש מנוע ושומר את הכסף בצד לאחת מהתקלות הללו).

אז הוא אמור להיות מסוגל להנות מרכב פשוט מדהים לתקופה לא מבוטלת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כמו שאמרו קודמי רכב מפנק, אך עלויות אחזקה יקרות. (יש לנו במשפחה דגם מ2005 אמנם, ואנחנו צריכים להחליף עכשיו תושבות מנוע, העלות = 5K)

כמו כן צריכת דלק שתלויה במנוע של הדגם שאתה מחפש, מנוע 2.4 ו2.8 זללנים לעומת זאת יש 1.8T ו2.5TDI שהם בכלל לא רעים.

ומחיפוש ביד 2 ראיתי גם אחת מנוע 4.2 קוואטרו למכירה.

Audi A6 3.0TDI quattro - Because you don't need high revs whan driving up hill

Volvo 850 2.5GLT (MY 1994) - SOLD

VW Passat 1.8T(MY 2000) - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה4.2 קוואטרו מזנקת כמו פנתר ולעומת זאת בקושי משמיעה ציוץ כשאתה בתוך הרכב עם מזגן

יש לה אחיזת כביש מדהימה

אבל תתכונן לשלוח את הארנק שלך לחייט בכל מה שקשור לצריכת דלק :-D

יש לי חבר טוב בארה"ב עם הרכב הזה - בתקופת המשבר האחרונה הוא קנה רכב שני "קומפקטי" רק בשביל להגיע לעבודה ולחזור - האוודי זה רק להנאות - וזה עוד בארה"ב :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה4.2 קוואטרו מזנקת כמו פנתר ולעומת זאת בקושי משמיעה ציוץ כשאתה בתוך הרכב עם מזגן

יש לה אחיזת כביש מדהימה

אבל תתכונן לשלוח את הארנק שלך לחייט בכל מה שקשור לצריכת דלק :-D

יש לי חבר טוב בארה"ב עם הרכב הזה - בתקופת המשבר האחרונה הוא קנה רכב שני "קומפקטי" רק בשביל להגיע לעבודה ולחזור - האוודי זה רק להנאות - וזה עוד בארה"ב :?

אני דווקא חשבתי על ה 1.8

אבל לפי התגובות לעי"ל אולי כדאי לחשוב שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל1.8 ול1.8T הייתי מציע בחום לשמור בצד כסף לשיפוץ גיר ואולי גם לבדוק אם יש צורך בקולר גיר

זה בודי "קצת" כבד בשביל 1.8 ליטר לדעתי ועוד עם פח גרמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו אמרו כאן רכב נהדר וכאלה, בסגמנט הזה בשנים האלה באמת מחיר הקניה מאפשר להגשים חלום אולי ולנסוע בפאר הגרמני הזה, אבל כל הגאגאטים והאלקטרוניקה בשנים ההם ועם השנים נוטה לעשות צרות שעליתן יקרות יחסית, בנוסף רכב מהסגמנט הזה מעבד את ערכו עם השנים וכמה שישמע לכם הזוי האודי הזאת בשנה הזאת היא כבר לא משהו שיעיד על סטטוס גבוה אלה ההפך הוא הנכון זה מעיד על סטטוס ירוד דווקא מכוניות כאלה עוזרות למוניטין רק כחדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוטה להסכים עם הדיעה - הרכב הזה לדעתי יראה טוב בכל גיל.

בדיוק כמו שבעוד עשר שנים אם אתה תגיע לארוע רכב בתוך אלפא ספרינט עדיין כולם מסביבך יגידו וואו.

A6 עם חיצוניות שמורה כיאה - הרכב יראה טוב בכל זמן ובכל מצב.

אני ראיתי לא מזמן את הצורה הראשונה של A6 נוסעת על הכביש, לבנה, כל כך יפה שזה כואב - רכב מסוף שנות ה90 אם אני זוכר נכון ופשוט הזלתי ריר מרוב שהיא היתה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...