Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים ספט'-אוקט 2005 ולינקים להודעות לפי חודשים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט 127 דור ראשון (מגרעות פנסים במכסה מנוע)

נצפתה ברחובות (לא זכור לי כרגע הרחוב אבל זה רשום לי )

אני זוכר שהיה כן אחד שחיפש מי שזוכר מי זה היה שיפנה אותו לכאן.

כמו כן בחצר ליד המכבי אש ברחובות עומדת דוגג' (נראה לי 200) כבאית שלא ברור אם היא אדומה בגלל היעוד שלה או בגלל החלודה....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 344
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלפא סוד אפורה, שנראית נטושה, ברח' לילנבלום בת"א, ליד בית 16, נידמה לי. מצב סביר לשיקום, אבל די מוזנח, דלת אחורית חלודה... בסה"כ לדעתי יש פוטנציאל. לפי המדבקות, אין טסט משהו כמו 3 שנים... בהצלחה ל"אלפיניסטים"!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בת"א ברח' יצחק שדה.

אין לי מושג מה זה?

זו פרינץ 1000 של ברנש בשם ליאור ברוך, שבוודאי נסע לקנות ולצפות עוד כמה חלקים עבור הפרינץ השניה שלו...

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פרינץ 1000 של ברנש בשם ליאור ברוך, שבוודאי נסע לקנות ולצפות עוד כמה חלקים עבור הפרינץ השניה שלו...
נזכרתי תמונה זו צולמה ביום שישי בדרכי לשוקעתיק האחרון.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, כמה לדעתכם שווה חיפושית 1300 שנת 1970, יד ראשונה במצב מקורי לחלוטין???
אם תפרט את מצב החלודות, המכני והפנים אני אוכל להעריך לך...

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אליה מה שלומך? מתי אתה בא לבקר?

החיפושית נראית די מושלמת:

240000 ק"מ (עבר שיפוץ מנוע)

פנים מושלם ומקורי

חיצוני יפה מאד - כמה תיקוני צבע מקומיים נעשו באופן חובבני

מה אתה אומר?

אם תפרט את מצב החלודות, המכני והפנים אני אוכל להעריך לך...

כרמל טוכמן

NSU CLUB ISRAEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול--סביבות ה-5.

צריך לבדוק מקרוב בשביל לדייק יותר.

אז מתי אתם עושים מפגש פרינץ? אני אבוא לטרטר שם עם איזו גרוטאה..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשה להכניס שם רחוב לאספנים נכון!

זה כאילו סודי "פנו אליי בהודעה פרטית"

נצפתה סימקה (אני חושב) עומדת בהוד השרון.

חורים במכסה מנוע כתוצאה מחלודה+חסר מכסה בגא'ז+תיקוני פחחות קלים.

מעבר לכך נראה שלם מנוע+פנים.

מי שמעוניין יקבל פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרמל.... מה עובר עליך, ממכונית משוכללת כמו שלך, אתה עובר לטכנולוגיות משנות הארבעים???

תגידו, כמה לדעתכם שווה חיפושית 1300 שנת 1970, יד ראשונה במצב מקורי לחלוטין???

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי ורעי, הסר דאגה מליבך - אין לי כוונות זדוניות...רק סקרנות.

תאר לעצמך שהייתי מוצא איזו פרינץ בעלת נתונים דומים - אך חלום רטוב!!!

כרמל.... מה עובר עליך, ממכונית משוכללת כמו שלך, אתה עובר לטכנולוגיות משנות הארבעים???

כרמל טוכמן

NSU CLUB ISRAEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה: לפני כ3- שעות, אני נוסע ללקוח, בדרך בב"ב אני קולט פתאום בכביש BX GTI שחורה נטושה, ללא מספרים! לפני כמה ימים היא לא הייתה שם... OK, כולי שמח ומאושר, חוזר לפני חצי שעה, תוך תכנון, איך אני מחפש של מי היא, ואז, מה אני רואה: שני חברה עם פז'יו GTI עומדים ומפרקים אותה.......:? :? :? :? כ###ס א@@@@ק !!!!:evil::shock::evil: פיראנות!!! שניה האוטו עומד, וזהו??!!!??? לא נראה לי, שאחרי ה"טיפול" שלהם, יהיה לי כ"כ מה לשאול מחר, של מי האוטו........

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית עם המאזדה?

פשוט היית עומד מולם עם אורות גבוהים, הופך את הפלאפון ליעני מכשיר קשר (שם אותו מול הפה), מדבר לעצמך כל מיני שטויות (אפשר גם לפזז שירים שאתה אוהב) ונותן להם להבין את הרמז להסתלק...***

ואם אתה באמת רוצה את הרכב - היית מתקשר למשטרה ואומר להם את הכתובות ואומר להם שיש עכשיו פריצה על חם לרכב כתובת ככה וככה (בדר"כ הם מגיעים, הם מתים לתפוס "על-חם")

***אם זה עבד לי (זוג "פיראנות" שהתעסקו עם פיאסטה), זה יעבוד לכל אחד :wink:

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...