Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים ספט'-אוקט 2005 ולינקים להודעות לפי חודשים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:wink::-P אל תשכח- אתה עם מזדה לבנה, ללא סימני זיהוי, אני עם מזדה "שמפניה", שרואים מ200 מטר "ההיייייייי טקקקקקקקקק" !!! לא יעבוד.... פאדיחא. וחוץ מזה, לך תדע- אולי זה באמת שלהם? לא נעים...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 344
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברחוב רבי חנניה ביפו (שוק הפשפשים) מוריס מיינור לא אספנות טנדר סגור בצבע תכלת שייכת לבעל בוטיק בשוק.

הטנדר משמש את הבעלים כרכב עבודה (והוא ניראה כך), המתלים גמורים, פח אכול, צבע טמבור, בקיצור מצבה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשה להכניס שם רחוב לאספנים נכון!

זה כאילו סודי "פנו אליי בהודעה פרטית"

ל MM

מכביש 4 היכן שנמצא קניון מרגלית לפנות להוד השרון ברחוב זבוטינסקי לכיוון נווה הדר . לקראת סוף רחוב זבוטינסקי לפני פניה שמאלה לרחוב האשל יש כיכר - לפנות ימינה וממול נמצאת המכונית ניצבת על מכולה.

אני מקווה שאתה יודע לטפס.

מקווה שלא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצפו הרכבים הבאים

פונטיאק ברחוב מיכאליס בפ"ת

סוסיתא טנדר (הצילום מאחור) ברחוב שנקר בפ"ת

חיפושית ברחוב הרצל בראש העין

סוסיתא טנדר (הצילום מקדימה) ברחוב הנביאים בראש העין

מדיבור ראשוני עם:

הבעלים של החיפושית רוצה 3500 שח

הבעלים של הפונטיאק רוצה 1000 דולר

אופיר

פונטיאק מיכאליס.jpg

סוסיתא שנקר.jpg

חיפושית הרצל.jpg

סוסיתא הנביאים.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בת"א ברח' יצחק שדה.

אין לי מושג מה זה?

שמר אתה לא רואה שזה טרקטור אפילו בשלט כתוב-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים עשיתי טיול בגליל העליון וראיתי בקיבוץ מתת ( ליד מחנה בירנית) שזרוקות ליד איזה מפעל נטוש שמה סיטרואן cx חומה , ושתי פולקסוואגן טרנספורטר (קבינה) במצב יחסית טוב ( לא המון חלודה) רק שהם בלי גלגלים.

יש לציין עוד שראיתי את הרכבים כבר לפני יותר משנה , מאחר ששירתתי במוצב הסמוך לקיבוץ בזמנו!

בכבוד רב

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מחפש את הרכב שכתבת עליו זה רק למען החברים שקוראים ורוצים להגיע לשם מבלי לחכות

שיחזרו אליהם וזה לא מכוון אליך בלבד

ודרך אגב בקשר לטיפוס אינני מסוגל לטפס אני ...

ל MM

מכביש 4 היכן שנמצא קניון מרגלית לפנות להוד השרון ברחוב זבוטינסקי לכיוון נווה הדר . לקראת סוף רחוב זבוטינסקי לפני פניה שמאלה לרחוב האשל יש כיכר - לפנות ימינה וממול נמצאת המכונית ניצבת על מכולה.

אני מקווה שאתה יודע לטפס.

מקווה שלא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

היום ראיתי בתל אביב פיז'ו 204 או 304, אני לא בטוח איזה מהם, על גרר של העירייה.

הגרר היה בנסיעה כך שלא יכולתי להבחין ביותר מדי פרטים מלבד שהרכב היה קופה, בצבע לבן ומאוד מאובק. נראה במצב שלם יחסית.

אם מישהו מעוניין הגרר היה בשדרות שאול המלך ליד לונדון מיניסטור ונסע לכיוון מערב.

רועי.

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מישהו יודע, לאן נעלם BX GTI האפור, שעמד הרבה זמן מאחורי הבניין של בל"ל ברח לילנבלום בת"א? האם זהו, גררו אות לגריטה? -אני הרבה זמן ניסיתי לברר, של מי הוא, דבר אחד, שהצלחתי לברר, זה שהוא שייך כנראה למישהו ש"קצת מוזר" בלוד, והאוטו ללא טסט כ-3 שנים. איך הגיע לשם, אף אחד לא ידע. וחבל- האוטו היה במצב חיצוני טוב, אין לי מושג, לגבי המכני שלו, אבל הייתי לוקח אותו כ"פרוייקט".

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!!!!!

בבעלותי פיג'ו 304 קופה אם מישהו יודע על רכב כזה למכירה שיש חלקים שאפשר להוציא ממנו אודה לכם מאוד!!!:roll:

304coupe9.jpg

304coupe10.jpg

אופל קאדט 73' 1300 אוט'.......

אין יותר פיג'ו:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, ה BX GTI עוד עומד שם, מכוסה באבק, נכון ליום חמישי.

הייתי שם כדי לראות את האלפאסוד, והיא די מכוסחת (ועם פנסים סדוקים עד שבורים, ככה שלחלקים היא לא עוזרת לי הרבה) אבל השארתי לו פתק אם הוא רוצה למכור...

רק שיהיה לי מקום לכולן.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוסיתא במצב סופני, אפשר להציל עוד כמה חלקים, ניצפתה במושב ליד בן שמן.

אופיר

סוסיתא.JPG

סוסיתא1.JPG

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוסיתא במצב סופני, אפשר להציל עוד כמה חלקים, ניצפתה במושב ליד בן שמן.

אופיר

תוכל לפרט איך אני מגיע מצומת גינתון מכיוון רמלה.

תודה שחר.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו רום כרמל מהסדרה הראשונה , כנראה 1978-9 , שפגישה עם בונה סירות מוכשר תעשה לו רק טוב.

בהצלחה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום וולוו לבנה, עם מס' "אספנות" עומדת למכירה בז'בוטינסקי-ר"ג, קצת אחרי "עלית" לכיוון הרמת-גן... לא כ"כ מבין בדגמים, וגם לא היה לי זמן לעצור, אז... לדעתי, משהו משנות ה-60 המאוחרות, או תחילת ה-70'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...