Jump to content

odednn

 • הודעות

  613
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של odednn

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

10

מוניטין

 1. משאבת הסולר לא מקבלת פיקוד. מדובר במכונאי טוב שניסה את כל האפשרויות אבל הגיע למבוי סתום ולכן רוצה לסרוק את התקלות.
 2. ברשות חבר מכונאי רנו מסקוט 2001 דיזל (לפני רנו מסטר).יש תקלה עם משאבת הסולר שלא מקבלת פיקוד. מחפש מישהו שמבין עם מכשיר תואם לרנו שיודע לקרוא את הרכב.
 3. שלום, יש לי סיטרואן סי5 דור ישן 2005. בספר הרכב כתוב שנידרש מצבר L3D 640A. מה המשמעות ?
 4. תודה, מדובר בדור 2 שנת 2005. מה שכתבת מתאר להבנתי את מה שיש לי. : במצב סגור עם ההתנעה , אורות דרך דולקים במצב 1 אורות חניה דולקים במצב 2 אורות דרך דולקים איך מבטלים את זה וחוזרים למצב רגיל ? כיצד מתחברים למחשב ומשנים ? כפי שאמרתי לחיצה ארוכה על הכפתור בראש ידית האורות לא הועילה. אני טירון בתחום הממוחשבות.
 5. שלום, בעיית חשמל. אור דרך נדלק עם התנעת הרכב גם כאשר הידית סגורה על מצב 0.מאידך, עם הפעלת הידית לשלב ראשון, האורות הקידמיים כבים. חשבתי שאולי קשור לאורות האוטומטים. אבל לחיצה ארוכה על הכפתור בראש הידית לא מבטלת את האוטומציה . מה יכולה להיות הבעיה ?
 6. שלום, צריך את עזרתכם סיטרואן gsa ביצעתי מדידות עם מיקרומטר לבדיקת סטיות של גלגלי רצועת הטיימינג או משאבת השמן שגם עליה הרצועה סובבת. מצאתי סטיות של 15 מאיות המילימטר בסיבוב גלגלי הרצועה וכמעט מילימטר בגלגל משאבת השמן. ברור לי שהמשאבה דורשת החלפה. ניתן לראות את הריקוד של הגלגל בעת פעולת המנוע. אבל לגבי גלגלי הרצועה, לא יודע אם זה בסדר,סביר או לקוי. לא מצאתי ספציפיקציות לרכב שלי ובכלל. ראיתי את lulisa מבצע בדיקות דומות בשרשור שלו. אבל לא הצלחתי למצוא אותו. אשמח לשמוע ממביני עניין.
 7. היי ישראל, לא נראה לי שמדובר ב מיסב לחץ. הרי שילוב של ההילוכים תקין. לחיצה על המצמד בשילוב הילוך תקינה ואינה משמיעה רעשים. הבעיה קוראת לעיתים כאשר אני בהילוך ראשון או רברס ומשחרר באיטיות את המצמד לתחילת נסיעה.
 8. שלום לפני זמן קצר החלפתי קיט שלם של ולאו כולל מיסב לחץ. נתקלתי בבעיה שקשה להסביר בהילוך ראשון ורברס- אין בעיה כלל בשילוב להילוכים. לוחץ על המצמד ומשלב להילוך ראשון ללא בעיה. עם שחרור איטי של המצמד מתחילים להישמע רעשים של שחיקה או התאמצות יתר. מחזיר בבהלה לניוטרל בעוד שהמצמד לחוץ והרעשים לא פוסקים. משחרר את המצמד והרעש מפסיק. יש לציין שזה לא קורה כל הזמן. נדמה לי שבשחרור מהיר של המצמד בשילוב גז הבעיה לא מורגשת. לא ברור. אולי קשור למתח של הכבל.
 9. לכל בעלי הסיטרואן - מוסך ב.ג. ב מרדכי אנילביץ תל אביב עובר מקום ומעוניין להיפטר מחלקים רבים למכוניות שנות ה 90 ואולי קודם. יש קומה מלאה חלקים במחירים "שווים". ניתן לתאם עם שלום מהמוסך בטלפון 0508356098. לא מכיר אלו חלקים ישנם. צריך לבוא למקום ולחפש.
 10. odednn

  שיטת שיוף פח

  היי אילן, זה נקרא פלפ סקוץ. מאוד יעיל. מוריד גם חלודה שטחית בצורה מאוד יסודית ויעילה. מה שאתה מראה בתמונות זה דיסקה שנדבקת עם סקוץ למכשיר פניאומטי שעובד במהירות נמוכה. שימוש על מכשיר דיסק חשמלי אצלי נחל כישלון...התנתק ועף ישר למקום רגיש. היה לי דיסק דומה של חברת rasta שמתחברת על דיסק עם אבטחה כמו דיסק חיתוך. אבל לא הצלחתי למצוא עוד מאותו הסוג. אם מישהו מכיר אשמח לשמוע.
 11. התקשרתי. היה לו מה שחיפשתי... וקיבלתי מחיר מופקע ב 50% יותר מהרגיל. אצלו מלאי מת אז למה לא להיפטר במחיר סביר...?
 12. תודה, אבדוק מחר. השמנים הירוקים בשלב הכחדה. התחילו להשתמש בצבעים אחרים. נקווה שאמצא.
 13. תודה, תן לי פרטים על העסק. מיקום טלפון או משהו דומה. מאוד חשוב לי הסוג של השמן שיהיה של יצרן מוכר.
 14. מחפש שמן LHM שמיועד למערכת ההידראולית של סיטרואן. קשה להשיג. הציעו לי מה פירמה הזו. אבל לא מצאת הרבה חומר עליה. אודה למשיבים.
 15. תודה לכל העונים. הנושא זכה ליותר תגובות מה שרשור בנושא שיפוץ הרכב אז ככה - לזאן אין. המליץ לחפש בפירוקיות. אבל מי יודע אם החלק תקין בפירוקיה. ... בשלב זה רכשתי את ה טרנזיסטור שהומלץ MJ4502(לא נגד) מ "אבן אלקטרוניקה" בשדרות הר ציון 22, כפי שהמליץ אריק. פגשתי איש נעים חייכן ואדיב, בדיוק כמו שאני אוהב. צריך לבצע קצת הלחמות ונקווה שהבעיה תיפתר.
×
×
 • תוכן חדש...