Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה מודל 3 או BYD Seal

Yondalar

פוסטים מומלצים

מתלבט בין שני הדגמים הללו בגירסאות הכניסה של שניהם.

שקלתי לעלות בBYD לגירסת הביצועים, אבל לא חושב שיש לי צורך בכך והטווח ייפגע.

בגדול אהבתי יותר את העיצוב של הסיל (גם הפנימי) וגם כמה דברים קטנים כמו אנדרואיד אוטו, חלונות כהים וחיישני חנייה, אבל זה לא אקוטי ומודל 3 נחשב האורים ותומים של הקטגוריה.

עריכה אחרונה על ידי Yondalar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטסלה יתרון של העדר טיפולים, רשת סופרצ'ארג'רים ואולי מוניטין ( "אולי" כי BYD מזנבת כבר מבחינה זו בטסלה ). לגבי השאר, התרשמות אישית לרבות בנסיעת מבחן יעזרו להחליט.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לעשות נסיעת מבחן בשתיהן, יש דברים בטסלה שאנשים מסוימים מאוד אוהבים ואחרים פשוט שונאים. הצורך של איילון מאסק ומהנדסיו להמציא מחדש את הגלגל ולהתעקש שהגלגל שלהם עגול יותר קצת מרחיקה מהם אנשים.

לדוגמא העדר לוח שעונים מול הנהג, כשכל מבט במהירות לדוגמא מחייב הסתת מבט מהכביש בצידה, ישנם אנשים שפשוט לא מסוגלים להתרגל וזה מאוד מפריע להם, אחרים מקבלים את זה באהבה, או פקדים פיזיים לפעולות מסויימות כמו מזגן ואפילו ידיות איתות. 

קח את שתיהן, תסע לסיבוב ותראה מה יותר מתחבר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודל 3 - יותר מינימליזם בתא הנוסעים

וחווית משתמש מקיפה שכוללת מולטימדיה נוחה עם עדכונים קבועים , רשת סופר צארגרים . היעדר טיפולים ויבואן ושירות טוב 

הסיל רכב מצוין , אולי הטוב ביותר של byd , אבל הוא פחות רכב ״טכנולוגי״ ויותר רכב שיש לו הנדסת אנוש קלאסית 

בכל מקרה אני בספק אם יש איפה לטעות כאן כי שתי הרכבים טובים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאלה אם תרשה, ההתעלמות שלך מענין נסיעת המבחן, מגיע מהעובדה שאתה כבר אחרי ועדיין מתלבט, או שנסיעה כזו פשוט לא מעניינת אותך ושיקוליך לא מערבים נוחות נסיעה, תחושת נהיגה, שקט בנסיעה, התאמת מושבים, התאמת עזרי הנהיגה והשליטה לצרכיך ונוחותך. אם כל אלו לא מעניינים ועניין המיצוב העדיף הוא פקטור מרכזי, לך על הטסלה. אני למשל לעולם לא אקנה רכב שמכריח אותי להפסיק ריכוז בנהיגה ובראיה, אבל זה אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התלבטות כמו שלך, בסוף בחרתי בסיל דגם הביצועים.

הזמנתי כבר טסלה, ואז נסעתי שוב במבחן, התבאסתי כל כך מהפנים המינימילסטי להחריד ועצבן אותי זה שאין מוט איתות, אז ביטלתי.

יש לך גם אקספנג שהיא די מוצלחת, אבל אותי קצת מרתיע שזו לא אחת מהחברות הגדולות בסין ויכול לקרות מצב כמו שקרה לאייווייז.

מאחל לך שאלה יהיו הצרות שלך בחיים…

גבי 164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בשני הרכבים, אבל באופן מסורתי אצלי זה לא מספיק ואת רוב המסקנות אני מגלה רק אחרי שימוש ממושך בתנאי יום יום.

כמובן, שהתרשמתי מהדברים הברורים - העיצוב, התפעול, השליטה והאבזור יותר לטעמי בסיל. תא מטען ומסך יותר אהבתי בטסלה. בנהיגה עצמה לא הרגשתי הבדלים משמעותיים שיכריעו את הכף, אבל שוב, זה מעט מידי בשבילי.

החוסר בידית איתות באמת מעצבן, אבל אני מניח שמתרגלים. דווקא שאר הדברים שחסרים בטסלה יותר מפריעים לי.

עניין המיצוב כן חשוב, כי הוא משליך על תחושת הבעלות, הביטחון במוצר, ירידת ערך וכו' וכפועל יוצא על כדאיות העסקה באופן כללי.

דווקא לדעתי הסיל בגרסת הביצועים מתומחר בצורה יותר הגיונית ואולי באמת כדי ליישב את העניין מבחינתי אני אלך בכל זאת עליה ואהנה מתוספת הכוח המשמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח למצוא ביטוח בלי מערכת איתור - לא לסיל ולא לp7. זה די מייאש, כי ממש לא מתאימה לי התקנה כזאת וזה גם הורס את כל הנוחות שבכניסה לרכב והתחלת הנסיעה.

מה הסיבה שבטסלה לא מתקינים כלום ואין בעיה עם הביטוח ובשאר החשמליות מחייבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...