Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר איבד ארנק בחו"ל

דובצע

פוסטים מומלצים

לפני 6 שנים גנבו לי דרכון מתוך תיק של בת הזוג בקפריסין. 

הטיסה הייתה עם איזו חברת לואו קוסט ישראלית. מפה לשם פשוט הגענו לשדה, הצוות הישראלי לקח אותי בשקט לאיזו כניסה צדדית, בעטו אותי לתוך המטוס ואמרו לי "בארץ תשבור ת'ראש". הייתה איתי את תעודת הזהות שלי ובכניסה לארץ אף אחד לא התרגש, אשכרה נתנו לי לעבור בביקורת דרכונים עם הת.ז.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי לפני 15 שנה איבדה את הדרכון במילנו 
בקונסוליה הביאו לה חתיכת נייר מדפסת שהדפיסו במקום (שגם אני יכולתי להדפיס) ללא אפילו סימני מים או חותמות תלת מימדיות של מדינת ישראל מדגיש לא היו (אתם יודעים כיתוב זהב כזה ועמוק על הנייר)
עלתה על המטוס עם הנייר מדפסת הזה כמו גדולה
תנחשו איפה עשו לה בעיות ולא רצו לתת לה להכנס (כאילו שהם יכולים) בנתבג לא רצו לתת לה להכנס
לשם הבהרה אחותי אזרחית ישראלית היא גם תושבת ישראל מיום לידתה ככה שאין פה אפשרות להתבלבל מלבד זיהוי בתחנת משטרה או אצל פקיד הגבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים השתנו. אבל העליה למטוס והכניסה חזרה זה הפרטים השוליים. המצאות הדרכון בידי גורמים עויינים זה הדבר היותר חשוב ולכן חשוב להודיע על כך בכניסה לארץ ורצוי מאד לדווח במשטרה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי דיווח במשטרה לא תוכל להוציא דרכון חדש

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשיבות היא לדווח מוקדם. לא לדחות עד שתרצה להוציא דרכון חדש.

כבר היה מקרה שמטייל הגיע ליעד כלשהוא ונעצר בשדה התעופה כי ״הוא כבר נכנס למדינה לפני כמה ימים״ 🥲 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...