Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק ליעוץ בקניית רכב 30-35 אלף.

באטרף
שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני חדש פה וגם לא הכי מבין במכוניות

ואני מחפש לקנות רכב הנה המאפיינים:

- אוטומטי

- רכב פרטי אפשר גם 3 דלתות

- מחפש רכב שלא צורך הרבה דלק

- רכב שיסחוב בעליות ( הכוונה לרכב דיי חזק )

- רכב עמיד, שלא יהיה כל הזמן במוסך

- תקציב 30-35 אלף

- ושיהיה רכב בטוח כמובן

לאחר ברור שעשיתי מצאתי שני רכבים שמתאימים לתאור:

טויוטה קורלה שנת 95 1600

או הונדה סיוויק האצ'באק ESI 1600 שנת 95

אני ישמח לשמוע ממכם קצת דעות על מה שאמרתי וגם האם יש סוגים אחרים של רכבים שמתאימים לתאור..

תודה מראש בן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה אכן נשמעת מתאימה עבורך, מכיוון שהיא מציאה אמינות כמעט מושלמת, יחסית לרכב בגילה

הונדה האצ'בק עלולה להיות בעייתית. לדעתי יהיה קשה יותר למצוא אחת שלא עברה התעללות קשה בעברה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה גם אופציה טובה עבורך

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק הגדרת מה אתה מחפש. מצד אחד אתה אומר טויוטה קורולה (משפחתית) ואומר גם אפשר 3 דלתות (מיני \ סופר מיני).

תעשה סדר עדיפויות ברור יותר. מה חשוב לך? בטיחות או חסכוניות? הרכב מיועד ביום יום לנהג אחד לעבודה או לעשות פיזורים בבית ספר? הנאה מנהיגה או לנסוע "מנקודה א' לנקודה ב' וזהו"?

בתקציב שלך הכי אמינות יהיו היפניות. דייהטסו, טויוטה, סובארו, סוזוקי וניסאן יתנו לך את התמורה הכי אמינה שיש. אתה יכול לקחת קורולה משנת 95 או לחסוך בפח ולקחת דייהטסו שרייד מודל 98-99.

בתקציב הזה נכנסות גם אירופאיות משפחתיות אך משנתונים נמוכים יחסית.

בתקציב הזה אפשר לקנות פיז'ו 205 מודל 99 (אם אתה בעניין של הנאה מנהיגה) ולעשות לה ישור קו מאוד רציני.

יש עוד 1001 דברים שניתן לעשות בתקציב הזה, השאלה היא מה אתה מחפש בדיוק.

תחשוב על סדר העדיפויות, תעלה לכאן ונוכל לעזור לך יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יסביר לכם את הסיפור שלי, אני בן 17.5 מחפש אותו לצעיר הקטע הוא שהאוטו הוא לרק בשבילי הוא בשבילי ובשביל אמא שלי בגלל זה גם אני הולך על אוטומט.. בד"כ לא יהיו 5 אנשים באוטו לכן יש גם אפשרות לרכב עם 3 דלתות.. ( העיקר שיהיה 5 כסאות ) בחרתי מצד אחד האצ'באק כי היא יפה והיא פחות או יותר התאימה לצרכים שלי ומצד שני קורלה שגם התאימה לתקציב וגם שמעתי שזה רכב טוב.

טוב אז ככה אני יפרט יותר את הצרכים שלי

-חשוב לי גם בטיחות וגם חסכוניות, אפשר להגיד שיותר בטיחות אם צריך לבחור אחד מהם.

-אני מניח שאנחנו ננהג ברכב יום כן יום לא.. יציאות, סידורים וכאלה..

-חשוב לי הנאה מנהיגה מכיוון שאני צעיר ואני אוהב לנהוג הקטע שבאוטומטי כבר מתקזז חצי מהנאה :\

פעם ראשונה שאני שומע על פגו' 205 שנת 99 חשבתי שהפסיקו לייצר אותו מזמן מזמן, איך האוטו הזה נראה ? מה המפרט הטכני שלו ? ומה הכוונה לעשות לה ישור קו ?

עריכה:

ראיתי למה אתה מתכוון לגבי 205, לא נראה לי שזה בשבילי קטן מידי.. וגם לא נראה לי שיש אוטומטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה מיד פרטית נשמעת כמו הפתרון המושלם לאמא שלך. השאלה אם האוטו יענה לפחות חלקית על הצפיות שלך. מה שעליך לעשות הוא פשוט לבדוק.

לך למוכר טויוטה

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=0&ModelID=16&SubModelID=147&FromYear=1994&UntilYear=1996&Auto=1&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=

עדיף אחד אלה שמבקשים מחיר גבוה, כדי שזה יהיה אוטו שמור יחסית, ותגיד לו שאתה קונה לאמא שלך ולך ואתה רוצה לנהוג באוטו כי עוד לא נסעת בכזה.

תעשה סיבוב שניים מסביב לבלוק ותדע אם מתאים לך כזה. תגיד לאיש יפה תודה ותתחיל לחפש ברצינות.

עכשיו, אם לא מתאים לך, ואמרת בטיחות

>> חשוב לי גם בטיחות וגם חסכוניות, אפשר להגיד שיותר בטיחות אם צריך לבחור אחד מהם.

אז אולי רנו מגאן ?

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=0&ModelID=43&SubModelID=404&FromYear=1997&UntilYear=1998&Auto=1&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=

גם תרוויח שני שנתונים.

תעשה אותו דבר עם המוכר הקרוב לאזור מגוריך ואז תדע יותר טוב מה מתאים לך.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו, זה כבר יותר טוב :-) .

אני די בטוח שאמא שלך היתה יותר שמחה אם היה לה אוטו קטן מאשר רכב משפחתי ליום יום (נשים בד"כ אוהבות רכבים קטנים). אם אתה מחפש מכונית קטנה, זולה, אוטומטית, בטוחה, ואמינה - יש את הדייהטסו סיריון שיכולה להיות מתאימה. בכלל כל יפנומטית משנת 95 ומעלה די קולעת למטרה, אם כי בסעיף הבטיחות לרובן יש מה ללמוד מהאירופאיות.

אירופאיות יש פולקסוגן פולו שיחסית בטוחה ומוצקה ויש רנו קליאו שהבטיחות בה מעל הממוצע. לשתיהן יש גם גירים אוטומטיים.

חיפוש חיפוש וחיפוש.

בטוח תמצא משהו בסוף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן סאני גם אופציה טובה

רכב אמין וחסכוני

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורלה אוטו ממש טוב ועומד בדרישות

פולו רגילה גם מאוד אמינה מאוד מאוד אמינה אפילו.

מאזדה 323 אחלה אוטו גם

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים

אני זה שבעיקר ינהג באוטו ביום יום ולא אמא שלי אז, אל תתייחסו אל האוטו הזה כאוטו לאמא שלי יותר מידי. אבל כמובן שאני לא יקח איזה אוטו קופה עם שני דלתות ומנוע GTI כן ? :>

לבינתיים אני נוטה מאוד לכיוון הקורלה אבל אני בכל זאת ישמח עם מישהו פה יעשה לי השוואה בין 3 המכוניות הללו ( קורלה פולו והאצ'בק) מבחינת בטיחות, הנאה, חסכוניות ועוד שאר דברים שאתם יכולים לחשוב עליהם?

זה יעזור לי מאוד בבחירה.

תודה בן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...