Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 מגיעה עם מנועים חזקים יותר וגם עם הנעה כפולה - בחסות הייבוא המקביל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

Shut-up-and-take-my-money - GamersPack ישראל

אוקיי. להעביר לך פרטי חשבון? 
כאילו... את הרכב אני לא יכול לספק לך, אבל את הכסף שלך אין לי בעיה לסתום ולקחת :) 

• מצחיק 7

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, פבל כתב:

לוקח את ה-3 עם המנוע הזה על פני לאון בכל יום בשבוע ו-twice on sunday. אין בכלל תחרות, ה-3 מכונית כל כך הרבה יותר נעימה/איכותית/מתקשרת/מתנהגת מהלאון, שלא לדבר על עוד נפח (פוטנציאל שיפור גדול יותר) והנעה כפולה (קדמית בלאון) - שה-3 הזאת דווקא נראית כמו דיל מהסרטים.

עריכה: חוזר בי מכל מה שכתבתי. נזכרתי שכתבו שזה הסדאן. טפי איכסה סדאן.

עריכה 2: חוזר בי מהחזרה בי. חיפוש מהיר ומצאתי את זה (2.5T).

מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00 - מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00

בנוסף למאזדה האמריקאית יש מערכת awd מאוד חכמה שיודעת לסדר את הכוח בין הגלגלים האחוריים לקדמיים תוך כדי פניה, כך שדינאמית היא תהיה כנראה מאוד מוצלחת. 

חוץ מזה, אני לא יודע איך היא על אזפסלט אבל על חול וכו' היא פרקטיקלי כמו מכונית הנעה אחורית, מה שבלתי אפשרי עם הקופרה. 

שתי מכוניות שונות בתכלית. 

גם אני הייתי לוקח את הפיזדה 3 משיקוליי שלי. 

השאלה היא האם הדוד המקסיקני הזה מכיל את כל האבזור הרלוונטי, כי הרי כבר הפשיטו אותו ממערכות הבטיחות המקוריות, אז מעניין ממה עוד. 

כמובן כמובן, שלקופרה יתרונות רבים וטובים משלה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, ניקו פ. כתב:

בנוסף למאזדה האמריקאית יש מערכת awd מאוד חכמה שיודעת לסדר את הכוח בין הגלגלים האחוריים לקדמיים תוך כדי פניה, כך שדינאמית היא תהיה כנראה מאוד מוצלחת.

ממש כמו ניסן סקייליין GTR משנות ה90, רק שהפעם זה ארוז בצורת משפחתית.

השאלה אם היכולות הדינמיות שלה בהתאם, ולא כמו בדגם ה2.0, שציפיתי ליותר ממנו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ALÞћÃ כתב:

בהצלחה עם למצוא את קהל היעד. ב 239 אני מקבל לאון קופרע עם 70 סוסים יותר, אבזור שפוי ונראות (עניין של טעם) נודרת-דוקרת-שבת-שומרת.

בס"ד 

30k הבדל במחיר, זה לא מעט, תחבר לזה את המיתוס של האמינות היפנית, תוכל לקבל מוצר שנמכר במספרים סבירים. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מעניין GTI/קופרה ומזדה 3 טורבו . נחכה למבחן השוואתי.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, rotemb כתב:

בס"ד 

30k הבדל במחיר, זה לא מעט, תחבר לזה את המיתוס של האמינות היפנית, תוכל לקבל מוצר שנמכר במספרים סבירים. 

מיתוֹס (ביוונית: μῦθος) הוא סיפור עם, המתאר אירוע – מן העבר, ההווה או העתיד – אשר אף כי קיים ספק על אמתותו, הוא בעל חשיבות יוצאת דופן או משמעות עמוקה עבור קהילה מסוימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, zaf כתב:

יהיה מעניין GTI/קופרה ומזדה 3 טורבו . נחכה למבחן השוואתי.

הן לא מתחרות שלה בשום דבר למעט המחיר. לפחות לא של גרסת ההנעה הכפולה שמתחרה בwrx ובגולף r. פשוט התמחור שלהן בארץ הזוי. של המאזדה דווקא סבבה. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתוס האמינות המופלגת של מזדה אטמוספרית לא מעיד על מנועי הטורבו שלה. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למאזדה מנועי טורבו עחד מהדור הראשון של ה-3 אי שם ב-2005. 

אמינות חא הייתה בעיה שלהם מעולם.

דברים אחרים, כן. 

אגב ביוטיוב נראה שבסטייג׳ 2-3 אפשר להוציא מהמנוע הזה אץ מה שראוי שהוא יהיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן לאור המחיר יש לי תחושה שזו גרסת לואו קוסט משהו. מעניין יהיה לראות מפרט מלא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Froyne כתב:

תמחור ההאצ'בק זהה לסדאן?

נרשם רק דגם אחד טורבו 4x4.

או שרשמו את ההאצ'בק בטעות כסדאן או שההאצ'בק המוצגת היא לא מהדגם המדובר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...