Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נופש" בחול עם 2 ילדים קטנים

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

חושבים על נופש בחו"ל באיזור תחילת ספטמבר עם 2 ילדים שיהיו בני שנתיים וחצי ושנה וחודשיים.

חשבנו על קפריסין או כרתים בגלל אופי ההרכב.

מישהו התנסה בחוויה שכזו? טיפים, עצות, יעדים נוספים שכדי לשקול, או כדי לוותר על חופשה בשלב זה?

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלקח תאומים :

1. לבורגס בגיל שנה וקצת (עם המשפחה שקצת עזרה)

2. לגרמניה בגיל 3.5

3. לקנדה לטיול של חודש בגיל 4

בגרמניה ובקנדה, נהנו מאוד (גם הם וגם אנחנו)

הסברתי מראש את כל התהליך, לאן הולכים, מה עושים, מה זה שדה תעופה, מה זה דרכונים, איפה נוחתים ומה עושים אחר כך

התנהגו סביר (כמו כל הילדים, לפעמים אחלה ולפעמים מתנהגים לא יפה) אבל נהנו מאוד מאוד.

בבורגס, מן הסתם הם לא זוכרים, בשבילי זה היה סבל טהור - גם להיות בחו"ל וגם לא להנות.

כאשר הם עדיין קטנים, אין להם עניין בטיול, הם לא מבינים מה קורה, אתה לא יכול להסביר ובטיסה זה 50/50, או שיש לך מזל והם יושנים או your shit out of luck 

ואז היום נראה בדיוק כמו כל יום אחר בארץ, רק שאתה בתור מבוגר רוצה להנות מהחופשה, אבל במקום זה יש לך hands full.

הסיבה השניה שבגללה סבלתי - בגלל הגיל שלהם, החליטו במשפחה שלי לקחת יעד שהוא בטן גב, ואני שונא כאלה.

לעניינך, 

אם אתה מתייחס ל "נופש" כאל מלון באילת (לפי היעדים שבחרת), אז ככה זה יהיה, כמו כל חופשה משפחתית בארץ

אולי תרצה קצת להסתובב, לא בטוח שיהיה לך נוח.

מצד אחד אני רוצה לכתוב שאני אישית לא הייתי עושה את הטעות הזאת שוב, מצד שני אני נוסע עוד מעט עם התאומים ובן שנתיים, זה סיכון אבל הוא עצמאי, זה לא כמו גיל שנה וקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החופשה האחרונה שלנו הייתה לפני הלידה הראשונה ולכן אין לי רפרנס לחופשה עם ילדים.

הכיוון הוא כמובן בטן גב ולא טיולי טבע,

הגדול מאוד מים ולכן כל אופציה עם בריכה וים סוגרת פינה בשבילו.

עניין הטיסה הוא הכי מטריד מבחינתי ולכן אנחנו שוקלים רק יעדים קרובים ככל הניתן.

ייתכן מאוד שגם סבתות יצטרפו.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נוסע בשביל בטן גב, אבל זה כמובן אני ..

כמו שאמרתי, טיסה זה 50/50, יכול להיות שיהיה לך רגוע ושקט (וירדם על הידיים שלך) ויכול להיות שיהיה לך סיוט ואתה תוציא שערות מהראש כי הוא רוצה להסתובב ואין לו מקום או שהוא פשוט לא מפסיק לבכות.

במקרה שלי, בהלוך היה סיוט, בחזור אחד מהם נכנס לאמוק לפני הטיסה, הצלחתי להרדים אותו ואז היה שקט כל הטיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה המשפחתית הראשונה שךנו היתה לפריס, כאשר הבן הצעיר היה בן 3.5 (היינו 3 משפחות עם 10 ילדים בגילי 1-11). בטיסה הלוך הבחור היה שקט מהמצופה, כשנחתנו שמתי לב שהוא לוהט. בקיצור, חצי הטיול סחבתי אותו על הכתפיים (ומדובר בילד שמרגע שלמד ללכת סרב לשבת בעגלה), וכמובן שנאלצנו לוותר על חלקים מהתכנית. אז עם ילדים קטנים עליך להביא בחשבון גם מחלות, להצטייד בהתאם ולרשום לעצמך את מספר הטלפון של השירות הרפואי.

לגבי כרתים - זה יעד שמאפשר הרבה טיולים. אני לא יודע האם מתאים כבטן גב למשפחה צעירה (חופשת בטן גב לא קיימת בלכסיקון של משפחת ספריאל, גם הבנים למדו שלחו"ל נוסעים כדי לראות עולם, כך שאין לי ניסיון). מכל מקום, במרחק דומה נמצא האי רודוס, שם המרחקים יותר קטנים, והרושם שלי כשסיקרתי בו היה של הרבה נופשי בטן גב.

לגבי יוון בכלל וכרתים בפרט - לשים לב לזרמי ים משמעותיים בחופים, ולכך שהמונח "מציל" לא קיים, לא בחוף ולא בבריכה, כך שגם אין אזהרה מסכנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסה לקפריסין היא 45 דקות, אז זה כבר יותר פשוט מנסיעה לאילת.

אם חשבתם לנסוע למלון בטן גב בארץ, אז קפריסין זו גם אופציה לגיטימית. נסעתי לאילת כמה פעמים עם תאומים בני שנה עד שלוש והיה בסדר גמור, לא רואה סיבה שקפריסין תהיה שונה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו עם הגדולה בכרתים כשהייתה בת חצי שנה.

טיול בטן גב כתחליף לאילת. 

לך על זה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני בעבר עם ילדים בהפרש גילאים כזה.הטיסות הקצרות לקפריסין ויוון לא בעיתיות.הכל כלול או פנסיון מלא לארוחות במלון נותן לכם סיכוי רב יותר להנות מהחופשה גם אם האוכל לא הכי מוצלח בעלום. הבעיה היחידה שזכורה לי במלונות בטן גב עם בריכות הוא הצורך להשגיח כל הזמן שהילדים לא ירוצו ויפלו לאיזו בריכה.תהנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, שביט כתב:

היינו עם הגדולה בכרתים כשהייתה בת חצי שנה.

ילדה אחת בגיל שהיא לא הרבה יותר מעוד תיק נשיאה + החלפת חיתולים.

לא דומה למצב של פות״ש.

לפני 9 שעות, dany כתב:

שלום חברים,

חושבים על נופש בחו"ל באיזור תחילת ספטמבר עם 2 ילדים שיהיו בני שנתיים וחצי ושנה וחודשיים.

חשבנו על קפריסין או כרתים בגלל אופי ההרכב.

מישהו התנסה בחוויה שכזו? טיפים, עצות, יעדים נוספים שכדי לשקול, או כדי לוותר על חופשה בשלב זה?

תודה מראש.

בחופשה כזו אני ממליץ לצאת עם עוד משפחה/קרובים ככה שאפשר להעזר בהם וגם לקבל קצת נופש בשבילכם.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, dany כתב:

ייתכן מאוד שגם סבתות יצטרפו.

אני מעריץ אותך. 

הייתי מאשפז את עצמי בכפייה לפני שהייתי אפילו מעלה בדעתי לנסוע לחו"ל עם אמא שלי או חמותי. 

כל טיול, ובטח חו"ל, שנה מאוד עם ילדים קטנים מאותו טיול עם ילדים גדולים או ללא ילדים. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו פעמיים לברלין עם תאומים כשהיו בני שנה ושנה וחצי.

לקחנו מלון דירות כדי שיהיה מטבחון מצד אחד ומצד שני מעלית ומיטות תינוקות.

ברור שזה הרבה יותר עבודה מאשר חופשה לבד, אבל היה כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח את הסבתות.

או שעוד יותר טוב, תשלח את הילדים לבד עם הסבתות, ואתה ואשתך תסעו לחופשה לבד. זה מה שאנחנו עשינו בכמה חופשות אחרונות, והיה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אחרי ה 1.9 תמצא יופי של דילים ברגע האחרון, טוס למלון הכל כלול ותהנה. עשיתי את זה הרבה פעמים עם הבנות והיה מצוין, מקסימום בטיסה יעשו קצת רעש כי יהיה להם לחץ באזניים

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכול המגיבים,

מקווה שאחזור עם חוויה חיובית!

אני מבין שהכל תלוי בסוג הילד ובמזל ולכן כל אחד עם החוויה שלו.

אחד הילדים עדיין יונק ולכן לא ניתן לשלוח אותם לבד.

לפני שהגיעו הילדים כמובן שחופשה עם אמא\חמתי לא באה בחשבון, היום הסטנדרטים השתנו😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...