Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נופש" בחול עם 2 ילדים קטנים

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע,

כשהתאומים נולדו חמתי בילתה כאן עד 1 בלילה לעזור

למחרת אמרתי לאשתי - או אמא שלך, או אני.

מעדיף לעבוד קשה פי 20 ושלא יהיו אנשים שיתערבו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את הבן שלי העליתי על מטוס ליון רק בגיל 3 וחצי וזו היתה הטיסה היחידה למלון הכל כלול כדי שיהיה קרוב ובמחיר סביר , שלא יסבול בטיסה ארוכה.

יתר הטיסות היו כבר למערב אירופה.

מצד שני שני מנהלים שלי טסו עם תינוקות בגיל שנה , אחד לסן פרנסיסקו השני לאיים בתאילנד . לא לא היה אומץ לעשות משהו כזה. המחשבה על זה שהתינוק יקום ויבכה בלילה ולא ייתן לי לישון כמה שעות  או יעלה חום גורמת לי לוותר על התענוג ולדחות סיפוקים עד שהם גדלים. או לטוס לגיחות קצרות עם האישה ולהשאיר את הילדים עם סבא וסבתא לימים בודדים . 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, dany כתב:

אני מבין שהכל תלוי בסוג הילד ובמזל ולכן כל אחד עם החוויה שלו.

ברור שזה משחק תפקיד, אבל שני ילדים בטווח הגילאים בו הם זזים עצמונית ומנסים להרוג את עצמם בדרכים מגוונות (מי יותר ומי פחות) אומר ששום חופשה היא לא מנוחה ממש. עדיין שינוי אווירה, הקירבה לים/בריכה וזה שלא צריך לסדר את המיטה, יכול להיות נעים. 

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ!

אז החופש מהגן מתקרב וגם ככה אצטרך לקחת חופשה אז הוחלט לטוס לקפריסין בסוף אוגוסט.

כעת עולות לי חששות לגבי כמה דברים שאשמח לתגובתכם:

1-תורים בנתבג, שני תינוקות בני 2 וחצי ושנה.האם יש התחשבות בהרכב כזה בנתבג? תור נפרד?תור מהיר?

2-עגלה לקטן,מעלים לבטן המטוס או ממש לפני העלייה למטוס?

3-הסעות בקפריסין עם 2 תינוקות, צריך הסעה עם כסאות תינוק. (הבנתי שאפשר לקבל מהמלון).

4-קפריסין הטורקית, רמה גבוהה וזול יותר,מישהו ניסה? (טיילנו כזוג אך ללא לינה).

ואם יש לכם המלצה למלון הכל כלול ברמה טובה אשמח לשמוע.

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב

הייתי נמנע מקפריסין התורכית.

רק תורכיה מכירה באזור הזה.

אין שם קונסוליה או שגרירות ישראלית במקרה של בעיה.

הנחיתה בלרנקה בחלק הקפריסאי, ואז יש נסיעה של למעלה משעה הכוללת מעבר גבול.

בשנה שעברה היו כמה מקרים שהקפריסאים קבלו ג'ננה, נמאס להם שנוחתים אצלם

ומבזבזים כסף בצד התורכי, והם החזירו לפחות אוטובוס אחד של תיירים ישראלים,

ולא אפשרו לו לעבור לצד התורכי.

הייתי נמנע.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, dany כתב:

1-תורים בנתבג, שני תינוקות בני 2 וחצי ושנה.האם יש התחשבות בהרכב כזה בנתבג? תור נפרד?תור מהיר?

2-עגלה לקטן,מעלים לבטן המטוס או ממש לפני העלייה למטוס?

3-הסעות בקפריסין עם 2 תינוקות, צריך הסעה עם כסאות תינוק. (הבנתי שאפשר לקבל מהמלון).

1. אתה בישראל, תור זה תור, לא רק שאין ממש התחשבות, אלא גם אם התינוק יושן בעגלה ואתה עובר באבטחה, יגידו לך להרים אותו כדי שיבדקו את העגלה.

שים לב להעיף את כל הזבל שיש בכיסים של העגלה  - מגבונים, לכלוכים, שאריות אוכל, הכל מוציאים החוצה ואז אתה גם צריך למצוא לזה מקום, זה גם מעכב את המעבר באבטחה. - הנ"ל נכון גם להלוך וגם לחזור.

2. מה שנוח לך, אנחנו תמיד נשארים עד הסוף, משאירים אותו ליד המדרגות, הבעיה היא למצוא אותו כשאתה נוחת, יש כאלה שמקבלים ישר לירידה מהמדרגות (אולי ביקשו ספציפית), אחרת צריך לחפש את זה באזור הכבודה החורגת.

3. בפעמים שנסעתי לחו"ל עם הילדים בלי רכב, הם ישבו עלינו במונית.

בפעמים שכן לקחתי רכב, לקחתי כסאות תינוק מהבית, כי

א. השכרה יקרה (ברמה של לקנות כיסא פשוט בארץ ולהשאיר שם יוצא אפילו יותר זול, בכפוף לתקופת ההשכרה כמובן).

ב. לך תדע איזה כסא תקבל בהשכרה (פשוט מדי, לא מתאים לגיל, גדול מדי, קטן מדי). - אין קטגוריות, כסא זה כסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, dany כתב:

קפריסין זה אי לא קטן, איפה מדובר? לרנקה פאפוס איה נאפה?

2. מוסרים את העגלה ממש לפני העליה למטוס ומרבלים עם היציאה. לפני הקורונה עגלות תמיד היו הדבר האחרון שנכנס לתא המטען והראשון שיוצא.

3. צור קשר עם המלון ושאל.

4. לא נראה לי שווה עם הילדים. אבל כבר היית שם צריך להיות לך מושג איך הדברים מתנהלים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון לנחות בלרנקה ולכן מלון באיזור לרנקה\לימסול\איה נאפה יהיה מעולה.

מישהו התנסה עם השירות של ליווי VIP בנתב"ג? האם שווה את המחיר?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקפת העולם שלי:
אנחנו נסענו לא פעם לאירופה עם ילדים קטנים/תינוקות. זה היה כמובן לפני עשרות שנים, לא היה אינטרנט, ווייז, ועדיין ייבשו כאן ביצות, אבל: היה כייף.
הייתה חוויה לא פשוטה אבל עדיין - היה כייף. אנחנו למדנו המון, הילדים למדו המון, וכולנו למדנו המון האחד מהשני ועם השני.
זהו כור היתוך מצוין למשפחה באשר היא.
שכח מפנאן ומחופשה במהות המילה - "חופשה". אתה (אתם) הולכים לעבוד קשה, אבל זה יהיה שווה כל רגע.

ובכלל, אם כבר מדברים על השקפת עולם - ברגע שנולדו הילדים ועד הצבא ואפילו קצת אחרי - נגמר הפנאן ואתם הולכים לעבוד קשה בלי מנוחה. מגיל 10 בערך העומס הולך ופוחת לאט לאט, אבל עדיין יש צורך להשקיע הרבה.
לאחר מכן אתם קוצרים את הפירות ויכולים לנוח ולהתרווח (ובעוד שמשפחות אחרות סביבכם שלא עמלו ועכשיו אוכלים אותה, תרתי משמע. עד היום כשהילדים כבר בוגרים, אני רואה את ההבדלים וכמה לנו עכשיו ממרום גילנו קל ונוח עם החינוך שעשינו והזענו עבורו).

לנושא הנסיעה, טיפ קטן שטרם העלו פה ואשמח לתרום:
שימו רשמ"צ על המקרר, ותמיד כשתיזכרו במשהו - לרשום מייד. זה אגב יכול לכלול גם הערות בונות ורעיונות. לא בנייד ולא בשום מקום אחר - רק על המקרר, שתהיה ניראות לשניכם בכל רגע שאתם בבית.
הדבר הקטן והפשוט הזה כל כך יעיל...
כמו כן לתכנן נסיעה כזו מס' חודשים מראש. ולא בגלל שלנו אז לא היה אינטרנט וכו'.
התיכנון הארוך נותן לכם להיכנס לפרטי פרטים שמתורגמים אח"כ בשטח לנוחות ולחיסכון בהרבה פרמטרים. תדברו על הנסיעה הזאת, תדברו ביניכם הרבה. שתפו כל קושי קטן כגדול, נפשי או חומרי.
כל החודשים הללו של התיכנון גורמים להידוק הקשר בין בני הזוג, ויהיה לכם מספיק פנאי למלמל את המנטרה - "לא ניתן לשום דבר להרוס לנו את החווייה".
וקח בחשבון את מרפי ואת הסיכוי שאם משהו יכול להשתבש בלה בלה בלה. זה יקרה, אבל זה יהיה קטן עליכם.
תעבדו כמו צוות ותהנו מהנסיעה.
ובהצלחה.

לפני 1 דקה, ירחמיאל כתב:

השקפת העולם שלי:
אנחנו נסענו לא פעם לאירופה עם ילדים קטנים/תינוקות. זה היה כמובן לפני עשרות שנים, לא היה אינטרנט, ווייז, ועדיין ייבשו כאן ביצות, אבל: היה כייף.
הייתה חוויה לא פשוטה אבל עדיין - היה כייף. אנחנו למדנו המון, הילדים למדו המון, וכולנו למדנו המון האחד מהשני ועם השני.
זהו כור היתוך מצוין למשפחה באשר היא.
שכח מפנאן ומחופשה במהות המילה - "חופשה". אתה (אתם) הולכים לעבוד קשה, אבל זה יהיה שווה כל רגע.

ובכלל, אם כבר מדברים על השקפת עולם - ברגע שנולדו הילדים ועד הצבא ואפילו קצת אחרי - נגמר הפנאן ואתם הולכים לעבוד קשה בלי מנוחה. מגיל 10 בערך העומס הולך ופוחת לאט לאט, אבל עדיין יש צורך להשקיע הרבה.
לאחר מכן אתם קוצרים את הפירות ויכולים לנוח ולהתרווח (ובעוד שמשפחות אחרות סביבכם שלא עמלו ועכשיו אוכלים אותה, תרתי משמע. עד היום כשהילדים כבר בוגרים, אני רואה את ההבדלים וכמה לנו עכשיו ממרום גילנו קל ונוח עם החינוך שעשינו והזענו עבורו).

לנושא הנסיעה, טיפ קטן שטרם העלו פה ואשמח לתרום:
שימו רשמ"צ על המקרר, ותמיד כשתיזכרו במשהו - לרשום מייד. זה אגב יכול לכלול גם הערות בונות ורעיונות. לא בנייד ולא בשום מקום אחר - רק על המקרר, שתהיה ניראות לשניכם בכל רגע שאתם בבית.
הדבר הקטן והפשוט הזה כל כך יעיל...
כמו כן לתכנן נסיעה כזו מס' חודשים מראש. ולא בגלל שלנו אז לא היה אינטרנט וכו'.
התיכנון הארוך נותן לכם להיכנס לפרטי פרטים שמתורגמים אח"כ בשטח לנוחות ולחיסכון בהרבה פרמטרים. תדברו על הנסיעה הזאת, תדברו ביניכם הרבה. שתפו כל קושי קטן כגדול, נפשי או חומרי. הרי תמיד נזכרים בעוד משהו. מטען לנייד, תרופות, מתאם לשקע אירופאי ועוד ועוד...
כל החודשים הללו של התיכנון גורמים להידוק הקשר בין בני הזוג, ויהיה לכם מספיק פנאי למלמל את המנטרה - "לא ניתן לשום דבר להרוס לנו את החווייה".
וקח בחשבון את מרפי ואת הסיכוי שאם משהו יכול להשתבש בלה בלה בלה. זה יקרה, אבל זה יהיה קטן עליכם.
תעבדו כמו צוות ותהנו מהנסיעה.
ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ירחמיאל כתב:

תגובת המאה.

הציטוט מוקדש באהבה לכל אלה שטורחים "להזכיר" ש"חבל לצאת לחופש עם הילדים, זה לא באמת חופש ואתה תעבוד כל הזמן".

אז כן, הורים יודעים שחופשה עם ילדים היא בעיקר עבודה, ובכל זאת עושים את זה.

בדיוק כמו שיודעים שילדים זה לא פיקניק, אבל בכל זאת מביאים ילדים.

בהצלחה ובהנאה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ירחמיאל כתב:

נכון שעובדים קשה אבל אני לפחות נהנה מזה וממש לא מרגיש שקשה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות,

אנחנו בדור שהדלתות מקרר מזכוכית😆.

מפתיחת השרשור ירדנו מהרעיון אך לפני שבוע הוא חזר לחיים בגדול, סוף החודש טסים ולכן אין ערימה של זמן לתכנן.

אנחנו לא חושבים לרגע שאנחנו נוסעים לחופשה כמו שאנחנו מכירים בתור זוג ומוכנים מאוד לכל קושי שיצוץ.

התכנון הוא מלון הכל כלול למשפחות כך שהכל יהיה מרוכז במקום אחד ונוכל להאכיל כל אחד מתי שבא לו.

כל השנה עובדים קשה, רוצים סהכ זמן איכות בלי שום הפרעות מסביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2/8/2019 טסנו לפאפוס שבקפריסין למספר ימים עם ילדה יחידה בת 3, אימי וגיסתי. לראות את הקטנטונת שקטה ומרוכזת במטוס בפעם הראשונה הייתה חוויה משעשעת. הינו בחופשת בטן-גב במלון leonardo laura והחוויה הייתה מעולה. לדעתי יעדים קצרים עם זמני טיסה קצרים הם הדבר הנכון כשיש ילדים קטנים.

לפני כחודש טסנו לשארם עם הילדה שכבר היום כמעט בת 6 ועם תינוק בן שנה וחצי. היינו בקלאב הכל כלול, בטן גב. היה סיוט. המלון היה מעולה, החדרים, הכל. החוויה הלא טובה הייתה בגלל הילדים שלא נתנו לנו מנוח. הקטנצ'יק סירב להכנס לבריכות (היו מלא פארקי מים במלון), הוא תפס חום שעלה וירד במשך שלושה ימים. בחדר אוכל לא נהנינו כמעט ועשינו תורות כל הזמן כי הקטנצ'יק היה עם קוצים ולא היה מסוגל לשבת מס. דקות. בקיצור, סבלנו מעט. אגב, המלון Albatros aqua park מומלץ מאוד.

החופשה הבאה שלנו כנראה תהיה קצת לפני החגים, ללא הילדים.

בשנה הבאה נחשוב על עוד קלאב הכל קלול באחד היעדים באזור.

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק להוסיף -

ב 91 אשתי אנחנו והבת שהיתה אז בת 5, נסענו לטיול קמפינגים באירופה של כמעט חודשיים (מהם חודש באנגליה).  היה תענוג.

הרבה תלוי בילד(ים) ובהתנהגות שלו.  וזה כבר מאד אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ שוב!

קניתי כרטיסים דרך אל על ללרנקה, על התינוק רשום בהזמנה שאין כבודה למרות ששילמתי על מזוודה לכל אחד.

באתר של אל על כתוב "תינוק שלא נרכש עבורו מושב, זכאי ליחידת כבודה אחת לבטן המטוס ללא עלות עבור התינוק, במשקל שלא עולה על 23 ק"ג, ובסך מידות של עד 158 ס"מ (גובה + רוחב + עומק)".

אני מובלבל.

מישהו התנסה בשירות של ליווי פרטי כדאי לחסוך את התורים?

האם יש אפשרות אחרת לחמוק מהתורים למשפחות במצב שלי?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...