Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארקיין, מה זה המצויר הזה? כן וזה שובר את כל הרייטינגים אבל איפה ההייפ?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחובב אנימה ואנימציה ראיתי ארקיין, לא מבין למה בזבזתי על זה זמן

כאוהד וותיק של קאובוי ביבופ - ראיתי את העונה החדשה - גם לא מבין למה בזבזתי על זה זמן.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקיין יפה מאוד ויזואלית, גם הפסקול טוב אבל השימוש בו די מעצבן (יש גשם? בואו נשים שיר שמדבר מאוד מילולית על גשם! וכדומה) 

שווה את זמן הצפייה, כעבור שבוע כמעט שכחתי שראיתי. 

קאובוי ביבופ לייב אקשן- אוי גוועלד. הפרויקט הזה בכלל נולד בחטא וזו גם התוצאה. 

לפחות את וויצ'ר נטפליקס לא שחטו לחלוטין, למרות החלטות קאסטינג מפגרות מפה ועד הודעה חדשה. 

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה WITCHER טובה יותר משתי האנימציות האלו והעונה הראשונה מדהימה בתור אחד שחרש את המשחק השני והשלישי.

והאמת לא עפתי מ ARCANE ראיתי שני פרקים נראה נחמד כזה לא משהו שאזכור אחרי שבוע כמו שאמרת

COWBOY BEBOP ראיתי גם שני פרקים שיעממה אותי לא מעט, הקונספט נראה נחמד, אבל היא בוטלה אחרי עונה אחת (לייב אקשן לא האנימציה)

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

ארקיין יפה מאוד ויזואלית, גם הפסקול טוב אבל השימוש בו די מעצבן (יש גשם? בואו נשים שיר שמדבר מאוד מילולית על גשם! וכדומה) 

שווה את זמן הצפייה, כעבור שבוע כמעט שכחתי שראיתי. 

קאובוי ביבופ לייב אקשן- אוי גוועלד. הפרויקט הזה בכלל נולד בחטא וזו גם התוצאה. 

לפחות את וויצ'ר נטפליקס לא שחטו לחלוטין, למרות החלטות קאסטינג מפגרות מפה ועד הודעה חדשה. 

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Blaz00r כתב:

דווקא מ-Witcher ממש נהנתי (העונה החדשה עולה בשישי הקרוב), למרות שלא שיחקתי במשחק וגם לא היה לי מושג שהוא קיים

אני רק מקווה שהגב של הנרי קאוויל ישרוד לפחות עוד 2 עונות עם איך שהוא נאלץ לסחוב את הסדרה הזו על הכתפיים שלו.

כן, גם אני מאוד נהניתי ממנה, הרבה פחות מהקטעים בהם הוא לא על המסך

טריס ויניפר נוראיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The witcher... מממ

Https://youtu.be/XgAz5VEAcnI

נהנתי מהסדרה בגלל שאני נטו חובב של הז'אנר אבל אני לא מבין איך אפשר להשוות את זה לארקיין.

The witcher הרגישה לי מאוד שטחי, יש גיבור עם "כוחות על" יש גיבורה ועוד איזה סייד קיק ששם רק בשביל הצחוקים ויחד הם יוצאים להרפתקאות.

לא זכור לי שהייתה שם איזו עלילה או קונפליקטים סוחפים... גם כל שאר הדמויות מרגישות פחות או יותר כמו NPS במשחק וידאו.

אם מדברים על עלילה בסדרות ההתחלה של הויקינגים הייתה סוחפת עד שהם התחילו לערבב במטרה "לחלוב" עוד כמה פרקים מהסדרה הזאת ושם בערך נטשתי.

אבל בארקיין הרגשתי שזאת סדרה שעשויה היטב מא' עד ת'. העלילה עוטפת את השמויות במצבים כמו בחיים שבהן הם מנסים לעשות את מה שהם יכולים כדי להתמודד עם המצב הזה. והדמויות מרגישות שלמו ומשמעותיות עד היום קשה לי להגיד מי הגיבור הראשי של הסדרה ואם תשאלו אותי הדמות שהכי אהבתי זה סילקו, הוא לא סתם עוד הנבל הסופר חזק השטחי שרוצה כוח או להשתלט על העולם (כל נבל של מארוול) אלא פוליטיקאי ואיש עסקים מוכשר שהגיע לשליטה בעזרת כישוריו והקרבה למען האידיאולוגיה שלו שהיא חופש ועצמאות לאומה שלו (זאון) אבל בסוף (תרתי משמע) הוא היה מוכן לוותר על הכל בשביל הבת החורגת שלו. פעם אחרונה שראיתי משהו קרוב לזה זה היה הג'וקר.

יש אפילו פסיכולוגים שמסקרים את הסדרה ביוטיוב ומנתחים סיטואציות וכל מיני אספקטים פסיכולוגיים בה (למשל ה"טירוף" של ג'ינקס) שמופעתים מכמה טוב הסדרה עשתה את זה.

בקיצור עזבו אותי נהייתי פאן-בוי של הסדרה... זה ואווטר (כשף האוויר האחרון) זה הדברים הכי טובים שצפיתי שהם בחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמי שראה אנימה בחייו, בעיקר בין השנים 2000-2015 כבר מאוד רגיל לעלילות מהסוג הזה, אז לא רואה בזה משהו יוצא דופן. אולי זו הסיבה לקיטוב הממש חזק בין הצופים בה, בין "וואו מדהים אף פעם לא ראיתי דבר כזה" ל "ויזואליות נהדרת, אבל זהו"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא משתייך לקטגוריה הזאת... (טוב לא בהחלט כי ב2012 נטשתי) ראיתי גם אנימות שטחיות לכל הגילאים כמו נארוטו וגם דרמה כבדות כמו אלפן לייד. העניין שלי באנימה הסתיים איפושהו בsoul eater וaot.

בAOT בכלל לא הבנתי את ההייפ מאוד שטחית וקרינג'ית בשבעה פרקים ראשונים כל מה שארן אומר זה "אני נשבע שארצח את הטיטאנים".

אלפן לייד אהבתי אבל אני חושב שזה בעיקר בגלל שהייתי מתגבר דרמטי באותה תקופה.

עדיין הדבר הכי טוב מבחינת עלילה היה דווקא "לא אנימה" וזה היה האווטר מאוד שלמה ובוגרת וזאת סדרה שגם מבוגרים יכולים להנות ממנה בלי הצורך לדחוף סצנות דם וסקס. כי העלילה פשוט כתובה טוב, הדמויות מתפתחות והסיטואציות והעלילה מובנת והתמודדות איתה מובנת ומציאותית.

כנ"ל ארקיין הדבר היחיד שיש לי להגיד נגדה זה שהעלילה מאוד מהירה דברים מתפתחים במהירות רבה צידי. לא מעט פריימים שיש מעל לכמה דמויות שמתקשרות ויזואלית וקשה לעקוב אחרי כל מה שקורה.

אולי זה מה שגורם לאנשים לפספס את הפנינה הנסתרת בסדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gavrik כתב:

מבוגרים יכולים להנות ממנה בלי הצורך לדחוף סצנות דם וסקס

כאילו אווטר סבבה, הייתי צופה בזה עם הבת שלי, אבל לא הייתי אומר שזו סדרה למבוגרים (אין סקס ואין דם).

סמוראי ג'ק לעומת זאת...

אבל לא יודע אם אפשר לקרוא לזה אנימה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה שלי לסדרה שמבוגרים יכולים לצפות בה זאת סדרה שבה הדמויות מתמודדות סוג של REAL LIFE TROUBLE. נגיד המסע של אנג וההתמודדות הפנימית בין מה שהוא חייב לעשות נגד האידיאולוגיה וכל מה שלימדו אותו בזמן שהלחץ של כל העולם מוטל על הכתפיים שלו וזה עוד מלווה ברגשות אשם... זאת סיטואציה מורכבת כמו הרבה ממה שאנחנו פוגשים בחיינו האמיתיים וכמוהו אנחנו מנסים לעשות את הBEST כדי להתמודד עם הסיטואציות האלו אבל לפעמים זה מסתבך ואנחנו צריכים להתמודד עם הOUTCOMES של זה כי אי אפשר להחזיר את הזמן ולתקן או לחיות בעבר ולשאול את עצמנו "מה היה קורה אם הייתי עושה אחרת".
בהשוואה לרוב הסדרות בהן הגיבור בהתחלה חלש ומנודה ויש לו מטרה סופית כלשהי (להפוך למלך הפיראטים או להוקגה או להרוג את הטיטאנים) והוא פשוט עובר מסלול של קרבות (בעיקר פיזיים) עם דמויות מרושעות ושטחיות שבמהלכו הוא הופך לחזק ופופלארי ומנצח בעזרת כוח החברות - זאת ההגדרה שלי לסדרה ילדותית גם אם תדחוף לשם כל שניה וחצי סצנת סקס ודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

אני רק מקווה שהגב של הנרי קאוויל ישרוד לפחות עוד 2 עונות עם איך שהוא נאלץ לסחוב את הסדרה הזו על הכתפיים שלו.

אתה מדבר על סופרמן, כן?

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות ארקיין, לא נפלתי, אבל הייתי עייף מדי, אתן לזה עוד פרק -שניים כדי להחליט.

אם כבר המלצות על אנימה טובה, מי שחובב את הז'אנר בטוח ראה, אבל death note היא אחת הסדרות הטובות ביותר שראיתי(בלי קשר לאנימה) חכמה, מותחת ועשויה מצוין.

The Witcher הייתה כיפית למי ששיחק במשחק, אבל מאוד שטחית וחצי מהסדרה הייתה על יניפר, שהשחקנית שמשחקת אותה נותנת משחק אנמי לגמרי.

כמי שחושב שהמשחקים הם יצירת אמנות אני מחבב את הסדרה והנרי קאוויל מושלם לתפקיד(בונוס: הוא חבר ב-pcmasterrace) אבל חושב שאפשר היה לעשות את זה הרבה יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, aviaviavi כתב:

מי שחובב את הז'אנר בטוח ראה, אבל death note היא אחת הסדרות הטובות ביותר שראיתי(בלי קשר לאנימה) חכמה, מותחת ועשויה מצוין.

אני ממש לא חובב הז'אנר, לא מחבב בד"כ "סרטים מצויירים", ואת death note ראיתי רק בגלל שהיא איכשהו קפצה לי כשהייתי מחובר לסלקום טיוי.

אבל לגמרי מסכים שזו סידרה מצויינת. מהסדרות האלו שהמשכתי לחשוב עליהן עוד הרבה זמן אחרי שסיימתי לצפות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב.

ראיתי Arcane.

Masterpiece.

תענוג צרוף של גאונות ויזואלית שמנוגנת מושלם עם סאונד לפנים, עטופה בסיפור הדוק עם דמויות בנויות כהלכה.

חגיגה.

נ.ב. רוצה לנצל הזדמנות זו ולבקש סליחה מהשכנים בשם הרמקולים והסאב סליחה ותודה

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...