Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארקיין, מה זה המצויר הזה? כן וזה שובר את כל הרייטינגים אבל איפה ההייפ?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השיחה שבכותרת התרחשה ביני לבין חבר כאשר המלצתי לו לראות את הסדרה. ארקיין זאת סדרה חצי מצוירת חצי 3D שעלתה לנטפליקס לפני כחודש.
אני אישית מופתע שאין מסביב לסדרה הייפ מטורף כמו שהיה מסביב למשחקי הדיונון מכיוון שהיא נמצאת בטופ כמעט בכל אתרי הרייטינגים, אפילו בRT הSCORE הוא 97% AUDIENCE ו100 TOMATOER ואני מבין למה, שבועיים עברו מאז שצפיתי בסדרה ואני עדיין באופוריה ממנה וכל מי שאני מכיר שראה אותה מיידית נהפך לפאן.

בקיצור ראיתם? מה דעתכם? למה אף אחד כמעט לא שומע על הסדרה הזאת?

https://www.rottentomatoes.com/tv/arcane_league_of_legends/s01

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכר ממליץ בחום. לדבריו מדובר במשחק שעבר המרה משובחת לסדרה והוא אפילו לא שיחק בו דקה, להבדיל ממשחקי וידאו אחרים שעברו המרה למסך, בין אם בתור סדרות או סרטים וברוב המוחלט של המקרים כשלו כדוגמת האחים מריו.

נבדוק את זה מתישו... אני עוד צריך לראות מתי יושב לבינג' של ברייקינג באד (כן, כן, אני יודע... איך עדיין לא ראיתי).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה האירוניה אני מכיר **מצוין** את league of legends, המשחק עצמו ואת כל המערכת העצומה ש-riot הקימו סביבו. די מרתק הסיפור הזה שממלא אצטדיונים באסיה. אפילו עקבתי בזמנו בלייב אחרי אליפויות עולם/אירופה.

לגבי הסדרה המצוירת (שכצפוי לא קשורה בכלום ל-lore המקורי) - הסתקרנתי, צפיתי, לא נפלתי משום כיסא ודיפדפתי הלאה. נכון, אנימציה מהממת מהסגנון המופלא הזה שעל תפר 3d/מצויר ביד (מי היה מאמין שצרפת הופכת למעצמת אנימציה) אבל את העלילה עצמה ואת סגנון ה-steam punk כבר ראינו בשלל מקומות אחרים.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע ב-Cowboy Bebop, המקורי המצוייר, לא ה-live action החדש.

זה כשהזוגה לא צופה בהשרדות.

לכשאתפנה מעיסוקי החשוב הזה, נבדוק את נושא השרשור, אם עוד יישארו לי תאי מוח, כי ההקשבה הפאסיבית להשרדות מנוונת.

• מצחיק 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, falou כתב:

, אם עוד יישארו לי תאי מוח, כי ההקשבה הפאסיבית להשרדות מנוונת.

אם יישארו תאים תקינים אחרי ההקשבה הפאסיבית הזו- אתה השורד האמיתי.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המשחק, גם לא ידעתי שהוא קיים עד שיצאה הסדרה

סיפור נחמד, מדהימה ויזואלית וערוכה יפה. מצדיקה את הבאז לדעתי למי שאוהב את הסגנון

קאובוי ביבופ הרגה אותי

הצלחתי להתעלם מהביקורות השליליות וכן לראות את הסדרה עד הסוף, יש לה רגעים.

מבין לגמרה למה ההופעה בסצנה האחרונה של אד גרמה לכולם ל RAGE QUIT

אם היא תשרוד לעונה הבאה מקווה שיטפלו בזה

האנימציה והסרט עדיפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 07:52, falou כתב:

אני כרגע ב-Cowboy Bebop, המקורי המצוייר,

איפה אפשר לראות את זה באמת?

בצורה כשרה או יחסית כשרה, בלי לחפש בכל מיני פורומים מפוקפקים, או רחמנא ליצלן להוריד טורנטים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, vadim6385 כתב:

איפה אפשר לראות את זה באמת?

בנטפליקס יש גם את המקורית

בתאריך 9.12.2021 בשעה 02:05, lior2321 כתב:

https://www.nbcnews.com/pop-culture/tv/netflix-cancels-cowboy-bebop-one-season-rcna8305

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנטפליקס, עונה ראשונה מ-98

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנושא המקורי - בנתיים ראיתי פרק אחד - לא נפלתי - אבל חברים שראו מעבר אמרו לראות 3 פרקים ואז להחליט - וכולם המליצו.

מחכה ונראה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, hans כתב:

יש בנטפליקס, עונה ראשונה מ-98

זמין בארץ בלי VPN ושאר הקומבינות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Funimation לא.

אבל גם הקאובוי ביבופ וגם הארקיין זמינים בארץ.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 09:05, lior2321 כתב:

היא לא, הודיעו כבר שלא תהיה עונה שניה. חבל מאוד, אני ואישתי מאוד נהננו ממנה.

אהבתי את הקונספט של כאילו סטים-פאנק עתידני כזה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Igalz כתב:

אהבתי את הקונספט של כאילו סטים-פאנק עתידני כזה

יש עולם שלם מהסגנון הזה.

ממליץ לראות the expanse.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...