Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה לביטוח הלאומי - המלצות למקצוענים

חולה רכב#1
שימו לב! השרשור הזה בן 864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אשמח להמלצות על בעלי מקצוע שמטפלים בתביעות מול הביטוח הלאומי. 

שמעתי על לבנת פורן, על זכותי ועל עוד כמה. 

מי המשרד הכי מקצועי שאתם מכירים ?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התביעה היא על נכות כללית או על תאונת עבודה ?

בעקרון אני ממליץ להתחיל את התהליך בעזרת "יד מכוונת" של ביטוח לאומי חינם אין כסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על לבנת פורן, עזרו לאבא שלי מאוד.

נדרש לעשות אצלהם פגישת ייעוץ, אם הם מזהים פוטנציאל הם לוקחים את התיק שלך, אם לא אז לא.

רוב הארגון מורכב מאקס עובדי ביטוח לאומי אז הם חזקים בכל הטריקים והשטיקים.

כל הדבר הזה בכללי לא עולה לך באמת משהו.

במידה וכן זיהו פוטנציאל הצלחה אז מתחילים לבנות לך תיק, שולחים להם את כלה מסמכים עד לועדות שגם אליהם אומרים לך בדיוק מה לומר.

במידה והכל הצליח וקיבלת את הקצבה המבוקשת הם לוקחים לכיסם את הרטרו. זאת אומרת התחלת בינואר, הבקשה אושרה באפריל, רטרו ינואר-אפריל הם שמים בכיס שלהם.

בגדול הם פשוט למדו איך לסובב את ביטוח לאומי על האצבע.

• אהבתי 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, GABIUBOGI כתב:

בגדול הם פשוט למדו איך לסובב את ביטוח לאומי על האצבע. - הם לא.

וכמה הם לקחו לאביך על הרטרו ? האם אביך קיבל נכות קבועה קרי לצמיתות.

מה הם עשו מעבר למה שניתן לקבל בייעוץ חינם אצל יד מכוונת ?

לפני 23 דקות, חולה רכב#1 כתב:

נכות כללית 

אם קיימת בעיה רפואית אשר מתועדת ויש לך את כול המסמכים אתה לא צריך אף אחד מהשודדים אלא רק את יד מכוונת.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לצמיתות + אובדן כושר עבודה באחוז גבוהה לצמיתות, תו נכה ושאר העניינים.

השיגו לו קצבה של 3400 בערך עם אופציה לעבוד 5 ימים בשבוע בצורה חוקית.

התהליך לקח סביב ה4 חודשים, אז בערך הם לקחו 13-14 אש"ח. בתהחשב בעובדה שזה לא יצא לנו מהכיס, לא התעסקנו בכאב ראש ופשוט האכילו אותנו בכפית. זה שווה כל שקל.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, GABIUBOGI כתב:

אכן לצמיתות + אובדן כושר עבודה באחוז גבוהה לצמיתות, תו נכה ושאר העניינים.

השיגו לו קצבה של 3400 בערך עם אופציה לעבוד 5 ימים בשבוע בצורה חוקית. הם לא השיגו עבורו שום אופציה. האופציה לקבל נכות ולעבוד קיימת כבר מספר שנים כתוצאה מאימוץ חוק לרון ואין צורך להעזר באף אחד.

התהליך לקח סביב ה4 חודשים, אז בערך הם לקחו 13-14 אש"ח. בתהחשב בעובדה שזה לא יצא לנו מהכיס, לא התעסקנו בכאב ראש ופשוט האכילו אותנו בכפית. זה שווה כל שקל.
אין שום כאב ראש. אוספים את המסמכים הנדרשים בעזרת  "יד מכוונת" ושולחים במייל לביטוח לאומי. זה מה שעשו עבורך חברת לבנת פורן.

תבדוק היטב את החוזה שנחתם עם חברת לבנת פורן. לדעתי אביך יצטרך לשלם סכום נוסף מעבר לרטרו שנלקח ממנו.

כנראה אביך במצב רפואי לא טוב ככה שגם בלי לשלם 13-14 שקלים היה מקבל את המגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימנו בודאות את ההתקשרות איתם,

מצב רפואי של בן 64 שמתחיל לחרוק, ברוך השם לא מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיגו לו קצבה של 3400 בערך עם אופציה לעבוד 5 ימים בשבוע בצורה חוקית.

אתה יכול בבקשה להסביר לי על מדובר ? מה אני מפספס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחלק את הנושא ל-2 אפשרויות :

1) אינך רוצה/ יכול למלא טפסים עבור ביטוח לאומי משלל סיבות (אך יש לך את כל המסמכים הרלוונטיים) - אז חברות כגון לבנת פורן יכולים לעזור לך. אני מדגיש - אלו פעולות שבעקרון אתה יכול לבצע לבד. התוצאה אמורה להיות אותה תוצאה.

2) כל סיטואציה אחרת - רק עו"ד.

בעבר, חברת לבנת פורן היתה עוזרת בעוד נושאים חוץ ממילוי טפסים, עד שהגישו נגדם תביעה, ונקבע שהם עוסקים בפעילות שרק עו"ד רשאי לבצע. בעקבות כך, כיום הם רק עוזרים במילוי טפסים + שולחים טפסים לבט"ל.

כאשר אתה פונה לעו"ד או חברות כגון לבנת פורת, הם בודקים האם משתלם להם לעזור לך. רק אם הם חושבים שיש סיכוי גבוה שתזכה לגמלה יחסית גבוהה - הם יעזרו לך (תמורת אחוזים).

מאידך, אם יש סיכוי לגמלה נמוכה או שלא נראה שיש לך קייס - ישלחו אותך הביתה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שעו''ד מגיע יחד איתך לועדה בנוסף ממלא ומתעסק עם מסמכים מולם,

הייצוג בזמן אמת מאד חשוב ושווה כל סכום, לדעתי.

הסכום שלוקח עו''ד הוא גדול אבל יש גם מגבלת אחוזים שמתיר החוק לעו''ד לקחת

בתביעות מול ביטוח לאומי.

לפני כשעה, חולה רכב#1 כתב:

הבנתי, אתה יכול להמליץ על עו״ד תותח בתחום ? 

מאיזה איזור אתם?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני השתמשתי בשרותיו של עו'ד דניאל ברק  המשרד יושב בשדרות פל-ים 16 בחיפה.

בלי קשר, התשלום הוא אכן באחוזים ממה שתקבל - כאשר יש תקרה (וכמובן כולם גובים את התקרה) שתלויה במה בדיוק אתה מבקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...