Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט

כפיר. כ
שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אין. נהגתי על כזאת מהשנה הזו.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מאוד,קיה משתמשים באותו רדאר ברוב המכוניות שלהם,אבל לפי דעתי רק בדור 3 של פורטה אחרי 2018 התחילו להציע בכלל.

SCC.png.424279e837748496d3ec41fb68afa54d.png

2021-12-02_23-14-48.thumb.png.a423bd853e6c173b0e6b0ea8acba14dc.png

בקיצור אם אתה לא רואה את זה באמצע פגוש הקדמי שלך,אז אין,זה לא משהו לניחוש :D

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה יותר פשוט מזה. במאגר של משרד הרישוי מופיע אם יש לדגם מסויים בקרת שיוט אדפטיבית.

ב-2015 לא היתה בקרת שיוט אדפטיבית באף דגם מדגמי המשפחתיות שהוצעו למכירה אז.

הדגם העממי ביותר שהיתה לו בקרת שיוט אדפטיבית היתה הסונטה ההברידית ברמות הגימור הגבוהות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 00:42, zvit כתב:

זה הרבה יותר פשוט מזה. במאגר של משרד הרישוי מופיע אם יש לדגם מסויים בקרת שיוט אדפטיבית.

ב-2015 לא היתה בקרת שיוט אדפטיבית באף דגם מדגמי המשפחתיות שהוצעו למכירה אז.

הדגם העממי ביותר שהיתה לו בקרת שיוט אדפטיבית היתה הסונטה ההברידית ברמות הגימור הגבוהות.

את יכולה לשלוח בבקשה קישור למאגר כי לא הצלחתי למצוא את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לעשות בעצמך 🤣

image.thumb.png.6ec39fc993b24da9975d36e8a5e5ac16.pnghttps://sites.google.com/a/ee.ccu.edu.tw/neatlab/air-quality-pm2-5-kong-qi-pin-zhilora-ce-shi-test

עריכה אחרונה על ידי dotSYS

מיצובישי כריזמה 98 -> מאזדה 3 2008 -> סוזוקי SX4 2013 -> מיצובישי אטראז׳ 2015 -> קיה ספורטאז׳ 2012

מתנדב בחלפים - סיוע בהזמנת חלקי חילוף לרכב מחו״ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לצחוק על כל דבר,ואשכרה כן אפשר לעשות הכל לבד בבית,בחניה/חצר,בלי מוסך מורשה,צריך רק רצון,ידיים,וכמובן להפעיל את האיבר בין האוזניים !
הנה דוגמית מאלפי פרוייקטים מרחבי העולם,הוספת ACC ל-2013 Golf MK7

2021-12-05_14-53-10.png.c8b1c37bdde5c09f44afed22dc0ee7f0.png

2021-12-05_14-53-36.thumb.png.e2b1e63742b06156df40a487d822b26b.png

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל יש גם את העניין של כדאיות.

אם אתה עושה את זה בשביל הכיף שלך ונהנה מהתהליך - סבבה.

אבל אם אתה פשוט רוצה שהאוטו ישמור מרחק לבד, ולא ממש מעניין אותך ההתעסקות, אז עדיף לך לקנות רכב שכבר יש בו את זה.

כנ"ל אורות מטריקס לד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהנדס מעולה ולא הייתי נוסע ברכב עם בקרת שיוט אדפטיבית שעשיתי בעצמי מהסיבה הפשוטה - אין לי את משאבי הבדיקה שיש ליצרניות הרכב. 

אין ספק שזה מעניין לתכנן, לתכנת, לבנות ולהרכיב מערכת כזו אבל בטיחות מעל הכל.

מיצובישי כריזמה 98 -> מאזדה 3 2008 -> סוזוקי SX4 2013 -> מיצובישי אטראז׳ 2015 -> קיה ספורטאז׳ 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, dotSYS כתב:

אני מהנדס מעולה ולא הייתי נוסע ברכב עם בקרת שיוט אדפטיבית שעשיתי בעצמי מהסיבה הפשוטה - אין לי את משאבי הבדיקה שיש ליצרניות הרכב. 

אין ספק שזה מעניין לתכנן, לתכנת, לבנות ולהרכיב מערכת כזו אבל בטיחות מעל הכל

לא מדובר שם בתכנות ובנייה אלא בהוספה של רכיבים קיימים באותו דגם ברמות איבזור יותר גבוהות או בדגמים חדשים יותר של היצרן. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכיבים מקוריים אז אני מסכים ונשמע פרויקט מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...