Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט לגבי רפידות בלם לביצועים וכמה שפחות אבק

motek
שימו לב! השרשור הזה בן 872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,

מחפש רפידות בלם, עדיפות ל- low dust (כנראה שעדיף קרמיות), ומאוד חשוב לי גם עניין הביצועים בעיקר למסלולים פה ושם, ואני מעדיף רפידות עם "נשיכה" מוקדמת חזקה. המחיר פחות חשוב, אני מוכן להשקיע כמה שצריך.

העניין הוא שהבנתי שזה די give and take מבחינת אבק וביצועים. השאלה אם יש בכל זאת איזו רפידה שנותנת יחס טוב בין השניים. שתיתן בראש במסלולים בלי שתתחמם יותר מדיי, ולא אצטרך לנקות את הג'אנטים כל שלושה ימים.

כרגע חשבתי על:

Textar EPAD - הבנתי שאפשר לקנות בארץ מאוסקר בת"א. נראית לי האופציה הכי טובה כרגע.

EBC Redstuff - ממה שהבנתי מפורומים מחו"ל, הטקסטר טובות יותר, גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת אבק.

EBC Yellowstuff - נראות לי רפידות מעולות לביצועים, אבל המון אבק, שזה מבאס.

Hawk HPS 5.0 - הבנתי שאפשר להשיג בארץ מ- 2Race, אבל גם כן אחלה ביצועים והמון אבק ממה שהבנתי.

המלצות? הצעות נוספות? ניסיונכם עם הרפידות שהזכרתי?

תודות.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם שתי הראשונות אתה לא בכיוון, רפידות רגילות לגמרי. תוסיף לרשימה Ferodo Racing DS2500, חוקי לכביש (R90) וכנראה הכי טובות גם למסלול מבין הרפידות החוקיות  Hawk HPS 5.0 טובות אבל לטעמי קצת רכות מידי בעומס ולא ברמה של הפרדו. EBC Yellowstuff לא יצא לי לנסות. בהתקנה של רפידות כאלו רצוי כמובן לעשות שימוש בנוזל בלמים מתאים כמו RBF , קסטרול SRF וכו' אחרת לאחר נהיגה מאוד נמרצת או מסלול.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איך הפרודו האלה מבחינת אבק?

וכמה לדעתך שדרוג נוזל בלם יתרום לביצועים על פני DOT4 ? האם זה משמעותי?

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין DOT4 רק נוזלים שמיועדים לעבוד בטמפרטורות גבוהות יותר שמערכת הבלימה מייצרת. אבק? יש, לא שונה במיוחד מרפידה מקורית של היצרן. כאמור, ביצועים ופחות אבק זה לא משהו שאפשר לרכוש בעלות סבירה. לפורשה לדוגמה יש מערכת בלימה חדשה ללא אבק בכלל כמעט, אבל המחיר? בשמיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...