Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי יד 2

Bones
שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנה המון ציפייה לדור החדש,

מסתבר שישנה רשימת מתעניינים שעומדת באזור ה200 לקוחות פוטנציאלים.

סמל''ת אכן עושה מה שניתן על מנת להביא הנה את הברז החדשה.

מה גם שהחבר'ה שם רוצים לשמור על תמחור תחרותי וקרוב לזאת היוצאת.

רכב מעניין ללא ספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רשימת המתעניינים הזאת נשמעת מופרכת בהתחשב בזה שנמכרו בכל השנים של הברז בארץ בסביבות 200 רכבים. 

מן הסתם לא סביר שכולם מתעניינים בדור הבא וגם לא נשמע לי סביר שלקוחות שנרתעו מהברז הנוכחית פתאום נוהרים כי יש יותר כוח. זה עדיין לא רכב סטנדרטי וידידותי למשתמש כמו הוט האצ' או ג'יפון ספורטיבי. 

בכל מקרה אם תתומחר טוב היא תמכר יפה כמו הברז הנוכחית לאחר הורדת המחיר, ברור לי שיבואן יש את כל האינטרס להביא אותה אבל כרגע זה לא תלוי רק בו. בתקווה שעד סוף 22 היא תגיע לפחות בכמות מצומצמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2021 בשעה 10:20, Doron_Z כתב:

מן הסתם לא סביר שכולם מתעניינים בדור הבא וגם לא נשמע לי סביר שלקוחות שנרתעו מהברז הנוכחית פתאום נוהרים כי יש יותר כוח. 

תתפלא. יש כאלו שחוסר הכח הוריד אותה ישר מהפרק ועם המנוע הנכון הם מוכנים לשאר הפשרות שהיא מחייבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- BRZ פשוט הייתה תמורה לא משהו למחיר שלה כ- all rounded, במיוחד כמשומשת. היא הייתה מאוד טובה בדברים מסויימים, אבל רכבי ספורט אחרים היו חזקים ממנה, מאובזרים ממנה, נוחים ממנה ליומיום ובנוסף גם זולים ממנה. לכן קהל היעד של הרכב הזה עד היום, היו לרוב אנשים שמחפשים את הקיצון בהיבט הספורטיבי, ומוכנים להקריב הרבה משאר הדברים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נשארה כזאת גם בדור הנכנס, פשוט עם יותר מומנט. זה לא שקהל היעד שלה השתנה, היא לא הפכה פתאום לאלופת רמזורים. זה הרבה יותר מתיחת פנים מאד מאד מקיפה מאשר דגם חדש באמת.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים. אבל לדעתי עניין הכוח היה נקודת התורפה הכי גדולה שלה מבחינת רוב האנשים. אל תשכח גם שהמנוע אטמוספרי, ותוכנת ניהול מנוע לא תעשה הרבה אם בכלל, מה שמגדיל את ההפרש בינה לבין רכבים אחרים כמשופרת. עכשיו, כשהיא כבר לא נתפסת כ- "עגלה", יותר אנשים רואים אותה כאופציה.

• רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי להמר שאחוז הרוכשים החדשים, שלא הייתה להם ברז דור ראשון, לא יהיה גבוה. קל להגיד "הייתי קונה אם רק לא היה לה מנוע כזה מת", אבל בגדול, מי שלא קנה אותה פשוט לא חיפש את מה שהיא מציעה. נקודת התורפה העיקרית שלה עבור אותם אנשים שאתה מדבר עליהם הייתה שהיא לא עושה עבורך את העבודה.

הנקודה הזאת נשארה. היא לא הפכה לקלה יותר לשיפור. היא עדיין לא תהיה קלה לנהיגה ברמת הוט האץ' מודרנית, היא עדיין תדרוש ידע ומיומנות והיא עדיין לא תהיה להיט בקו ישר או מכונית שאפשר להתרברב בה. היא נשארה מכונית למי שמוכן בשבילה, רק, שוב, מאד מאד fine tuned.

• אהבתי 1
  • מעניין 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, RK כתב:

היא לא עושה עבורך את העבודה

מה הכוונה שלך? מה ההבדל בין BRZ לבין כל רכב ספורט ידני הנעה אחורית אחר בהיבט הזה?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, motek כתב:

מה הכוונה שלך? מה ההבדל בין BRZ לבין כל רכב ספורט ידני הנעה אחורית אחר בהיבט הזה?

אין כ"כ הבדל. זה יותר ההבדל בין ברז/מיאטה לשאר קטגוריית המחיר הסמוך, שמורכבת מהוט האצ'ים הנעה קדמית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, RK כתב:

מי שלא קנה אותה פשוט לא חיפש את מה שהיא מציעה

או שפשוט רצה קצת יותר מרחב במושב האחורי שיצדיק אותה כ-2+2...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, motek כתב:

עכשיו, כשהיא כבר לא נתפסת כ- "עגלה", יותר אנשים רואים אותה כאופציה.

אם לשפוט לפי המבחנים ההשוואתיים ברשת, ה"יותר אנשים" האלה הם אנשים שלפני כן העדיפו מיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...