Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויית חיפוש רכב משומש או האם שוק המשומשות אכן השתגע?

alex321
 שיתוף

פוסטים מומלצים

בשביל הכיף

נכנסתי לאפליקציה של יצחק לוי לגבי היאריס שלי 

2005. 60000 קמ. פרטי.

מחיר משוקלל 20000!

ביד 2, המחיר משוקלל הוא 14200. פער ענק.

בפועל אנשים מפרסמים שם רכבים כאלו מ 11000 עד 15000.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out thete

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם 15 אלף ש"ח לרכב סופר מיני בן 17 כמעט זה מוגזם.

20 אלף? על מה?

אני אקנה i20 צעירה בכמה שנים, שאולי תהיה פחות חסכונית מהיאריס, אבל תציע אבזור עדיף, בטיחות עדיפה ותהיה צעירה בכמה שנים טובות.

מאמין שאפשר גם למצוא סיריון צעירה בכמה שנים במחיר הזה עם נתונים טובים.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ABSULUTT כתב:

לא אמרנו שכל הרכבים הולכים מחירון. רק רכבים עם שוק. גאז זה לא סיוויק ולא אקורד והם גם לא הולכות מחירון.

אפרופו אקורד

תראו את הפנינה הזאת (70 אש"ח על אקורד יד 6 בת 10 נמצאת ביישוב עם שם של סטלן):

193689437_Capture_2021-09-07-21-00-03.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מי שמבקש X באמת מקבל X או מספיק קרוב ל-X.

יש גם כאלו שמתחילים גבוה כדי שיהיה להם מאיפה לרדת בבדיקה.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהוא בכלל לא כזה רוצה למכור. בטוח בתוך כל עשרות אלפי המודעות ביד2, יש כמה שמפרסמים במחיר מופרך רק למקרה שייפול עליהם מישהו שמסיבה כלשהי, פשוט חייב את הרכב הזה ויהיה מוכן לשלם. 

או לחילופין, לא בוער לו להחליף והוא מפרסם גבוה רק כדי לנסות. מקסימום -יצליח. יש איזו מודעה שראיתי, החבוב דורש על הרכב 60 אלף מפברואר (קצת מעל המחירון של החודש), ומדגיש במודעה שהוא לא גמיש במחיר. כנראה שממש לא לחוץ לו למכור, ובסוף יבוא מי שמוכן לשלם (או שלא. אבל שוב, לא אכפת לו להישאר עם הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, dorsht כתב:

השאלה אם מי שמבקש X באמת מקבל X או מספיק קרוב ל-X.

יש גם כאלו שמתחילים גבוה כדי שיהיה להם מאיפה לרדת בבדיקה.

להתחיל גבוה זה סבבה, אבל לא במחירים שיגרמו לקונה פוטנציאלי לתהות אם אפשר לקבל שכטה ממה שאתה מעשן, או באיזה מדינת עולם שלישי צילמו את הסרט שאתה חי בו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, dorsht כתב:

20 אלף? על מה?

אני אקנה i20 צעירה בכמה שנים, שאולי תהיה פחות חסכונית מהיאריס, אבל תציע אבזור עדיף, בטיחות עדיפה ותהיה צעירה בכמה שנים טובות.

זה מה שאני שואל? על מה.

והיאריס שלי זה הקצה העליון של מה שתוכל למצוא.

60000 קמ בלבד. מטופל כל החיים במוסך היבואן.

מצב פנימי מושלם.

ועדיין המחיר מטורף.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out thete

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, daniel.asu כתב:

או שהוא בכלל לא כזה רוצה למכור. בטוח בתוך כל עשרות אלפי המודעות ביד2, יש כמה שמפרסמים במחיר מופרך רק למקרה שייפול עליהם מישהו שמסיבה כלשהי, פשוט חייב את הרכב הזה ויהיה מוכן לשלם. 

או לחילופין, לא בוער לו להחליף והוא מפרסם גבוה רק כדי לנסות. מקסימום -יצליח. יש איזו מודעה שראיתי, החבוב דורש על הרכב 60 אלף מפברואר (קצת מעל המחירון של החודש), ומדגיש במודעה שהוא לא גמיש במחיר. כנראה שממש לא לחוץ לו למכור, ובסוף יבוא מי שמוכן לשלם (או שלא. אבל שוב, לא אכפת לו להישאר עם הרכב).

אז למה לפרסם מלכתחילה? כי אתה מרגיש בודד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

להתחיל גבוה זה סבבה, אבל לא במחירים שיגרמו לקונה פוטנציאלי לתהות אם אפשר לקבל שכטה ממה שאתה מעשן, או באיזה מדינת עולם שלישי צילמו את הסרט שאתה חי בו

אין לי מושג מה המחירון של אקורד בת 10,

אבל אני משער שאפשר למצוא אחת עם נתונים טובים יותר (מבחינת כמות ידיים) באותו מחיר או בפחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, vadim6385 כתב:

סיפור אמיתי:

מכיר מישהו בגילאי ה-60 המוקדמים, שפרסם רכב מנהלים עם סחירות בינונית, ישן אבל שמור עם קילומטראז נמוך, ב-30 אלף מעל המחירון. 

שאלתי אותו למה? הרי אין שום סיכוי שהוא ימכור. 

מסתבר שאישתו לוחצת עליו ממש להפטר מהרכב כי היא רוצה להתחדש, הוא גדול לה וכו',  והוא מאוד אוהב את הרכב שלו ולא רוצה משהו אחר. 

אז מה עושים? 

מפרסמים במחיר מופרך ביד 2, לא מקבלים טלפונים, ואז פונים לאישה ואומרים "אני גם רוצה שנתחדש, אבל מה לעשות, אין לרכב שוק, אז בנתיים נישאר איתו"

• מצחיק 9
  • רעיון טוב! 2

משרת בקריה וסובל? האישה/חברה מרביצה לך? סתם מחפש כתף לבכות עליה? אין בעיה!

״גש לאפסנאות וחתום על שק אשכים״.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את הסיפור הקלאסי על זאת שמוכרת אופנוע הארלי דיווידסון כמעט חדש בדולר אחד. הקונה בטוח שיש קאטצ', בודק הכל ולא מוצא בעיות. בסוף הוא שואל את המוכרת מה הסיפור והיא מסבירה:  "האופנוע של בעלי. לפני כמה חודשים הוא עזב את הבית ונעלם. בשבוע שעבר קיבלתי ממנו מברק: נגמר לי הכסף. תמכרי את  האופנוע ותשלחי לי את הכסף".

• מצחיק 7

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

20 אלף? על מה?

היצע וביקוש.

אני אמשיך לקנות צרפתיה ידנית... מרד אלור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה כנראה שזה גם מה שאני הייתי קונה, רכב אירופאי ידני כלשהו.

סתם נתתי דוגמה לרכב אסיאתי אחר עם גיר אוטומטי פלנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ABSULUTT כתב:

לא אמרנו שכל הרכבים הולכים מחירון. רק רכבים עם שוק. גאז זה לא סיוויק ולא אקורד והם גם לא הולכות מחירון.

ג'אז מבוקשת יותר מסיוויק ואקורד.

ואני מסכים שהיא לא שווה את המחירון של לוי יצחק, רק נתתי את המקרה הזה לדוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

כי שוב, לא בוער לו למכור אבל יהיה נחמד להשתדרג. אז נפרסם במחיר מופרך ומקסימום מישהו יקנה. לא יקנו? גם בסדר.

זה מוזר, אבל מתוך עשרות אלפי מודעות - מה הסיכוי שאין כמה כאלה? 

עריכה אחרונה על ידי daniel.asu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...