Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש עורכי דין בקהל?

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני אשמח לאיזה ייעוץ משפטי קטן באיך להתקדם עם איזה נושא.

יש לי שכן ששרט לי את הרכב מס' פעמים, תועד במצלמות אבטחה, מוקלט שיפגע בי וישרוף לי את הרכב.

תבעתי אותו בתביעות קטנות על הנזק, לצערי - השופט ניהל את הדיון בצורה מבזה הייתי אומר. לא התעמק בסרטונים, לא רצה לשמוע את ההקלטות, לא הסתכל על ריאיות אחרות, ממש כלום.

בא אלי בטענות מדוע לא צירפתי את כל המידע הזה בתביעה מבעוד מועד (למרות שכן הלכתי למזכירות ומסרתי להם DOK עם הכל והם איבדו אותו ולא צירפו לתביעה).

לבסוף, ומתוך "התחשבות" בי, החליט למחוק את התביעה וכך לפטור אותי מדמי הוצאות בית המשפט.

לנתבע אגב לא היה שום חומר ראייתי, אלא רק צמד המילים "כופר באשמה".

במקביל, מתנהלת חקירת משטרה (שנפתחה בשנית) בנושא - הן על הנזק והן על האיומים. אלוהים יודע מתי זה ייגמר ומה קורה עם זה.

מעבר לזה שמדובר בנזק של אלפי שקלים, אני לא מוכן לתת לאדם שהורס את רכבי השכונה (אני לא היחיד שנגרם לו נזק) ומהלך אימים על השכנים לצאת מזה כאילו כלום לא קרה.

השאלה שלי היא ככה:

האם כדאי לתבוע בתביעות קטנות שוב ולדרוש בית משפט אחר?

האם אפשר להעביר את זה למחוזות גבוהים יותר? לא אכפת לי שזה יעלה לי.

בקיצור, מה האפשרויות שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עורך דין אבל די בטוח שתעלה פה התשובה הזו "תעבור דירה". לא אל תעבור, כל עוד הוא יהיה שם, יקרו הנזקים הללו.

אני לא חושב שכדי לקפוץ ישר לעורך דין, תנסה להיפגש עם עורכי דין חינמים או בעלות סימלית

https://www.kolzchut.org.il/he/סיוע_משפטי_חינם_או_בתשלום_סמלי

בשביל לבוא יותר מוכן. לפעמים עבודת הבסיס חשובה מאוד, כמו שקרה לך שצירפת סרטונים והשופט לא ראה אותם. לדוגמה הייתי אולי מצייר או ממיר את התמונות לצבע אפור לבן\צבעים בהירים, מאחר ואין מדפסת ציבעונית בבית המשפט.

עכשיו לניחוש פרוע, שכנראה השפה שבה נכתבה התביעה, תיסכלה את השופט ולכן זה הוביל למצב של ביטול המשפט.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...