Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכנסיים ארוכים מכותנה

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במיקרה גררו אותי אתמול לסניף של דקטלון, ונזכרתי שאני מחפש מכנסיים ארוכים אבל מכותנה (לא היה שם).
אני הולך רק עם ארוך, ובקיץ הג'ינסים (שהם המכנסים היחידים שיש לי) קצת חמימים...
לא משנה לי לרכוש כאן בארץ או אצל צ'יאנג-וו-צה בעליאקספרס: האיכות צריכה להיות סבירה, הם לשימוש משרדי וכאמור - כותנה.
אגב אני תמיד מעדיף רכישה אינטרנטית מאשר לכתת רגלי למקום עצמו.
תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בישראל - אבל יש לי בדיוק למטרה הזו מכנסיים מגאפ ״מחוייטים״ מכותנה מעולים.

אני מחכה למבצעים המקומיים פה ולרוב קונה בסביבות ה25-30 דולר לזוג.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה עונה לו על השאלה 🥲

מה שאתה מחפש זה מכנסי צ'ינו, יש לך בשפע באסוס וגם ברוב החנויות כאן בארץ (למרות שהאיכות בלשון המעטה לא משהו)

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Blaz00r כתב:

איך זה עונה לו על השאלה 🥲

יש גאפ בארץ לא ? הייתי קונה שם דברים בסיסיים לעצמי בזמנו ולילדים בגאפ קידס.

כמו כן הוא ציין שהוא לא נעול על לרכוש בארץ - אז אפשר לבדוק הזמנה אונליין.

• רעיון טוב! 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות.
לא יודע מה זה צ'ינו או גאפ, אבל אני אחפש.
לגבי הגזרה - שכחתי לציין ששם המשחק הוא נוחות, כלומר מכנס בגזרה של ג'ינס רגיל ורחב יהיה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גאפ זה לגמרי לגמרי אחלה.

זה הדגם שאני קונה לרוב (צבע אחר לדעתי):

https://www.gap.com/browse/product.do?pid=844140052&cid=80799&pcid=80799&vid=1&nav=meganav%3AMen%3ACategories%3APants+&cpos=1&cexp=1567&kcid=CategoryIDs%3D80799&cvar=11747&ctype=Listing&cpid=res21080209966754727515743#pdp-page-content

יש לו מקום לחגורה , גזרה ישרה (יש יותר רחב גם, אני לרוב עם ג׳ינסים יותר לכיוון הרחב - אבל במקרה הזה - הגיזרה הישרה ממש נוחה)

מומלץ בחום. לגבי המחיר באתר - תמיד מצאתי בסייל במחירים שציינתי קודם או אחד + אחד ולפי הלינק מעלי שמראה את המחירים בארץ - אני מאמין שגם יהיה באיזור.

יודע מה , יש מצב שזה הדגם:

https://www.gap.com/browse/product.do?pid=472757072&cid=80799&pcid=80799&vid=1&nav=meganav%3AMen%3ACategories%3APants &cpos=8&cexp=1567&kcid=CategoryIDs%3D80799&cvar=11747&ctype=Listing&cpid=res21080209966754727515743#pdp-page-content

צריך לשאול את הרוכשת הראשית בבית :)

כאמור - אף פעם לא שילמתי מחיר מלא עליהם.

• רעיון טוב! 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...