Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

נכנס לפייסבוקס, קבוצת הכרויות, עולה פוסט של מישהי 

הגיוני? מצד אחד הגבר שבי אומר לשלם בלי לבקש ממנה אבל מצד שני יותר סקסי שאישה יכולה לשלם על עצמה מהתחלה. 

דייט צריך לספוג ולשלם גם אם לא היה משהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, sperial כתב:

הכנסות והוצאות הן דברים דינמיים. אתה יכול לקבל קידים, אתה גם יכול למצוא עצמך מפוטר. אתה יכול להיות רווק מושבע, לפגוש מישהי ואחרי שנה להיות אבא לתאומים. 

יכול גם להגיע נהג שיכור מאמצע שום מקום, לעלות על מדרכה ולשים אותך בכסא גלגלים לכל החיים, אז?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

יכול גם להגיע נהג שיכור מאמצע שום מקום, לעלות על מדרכה ולשים אותך בכסא גלגלים לכל החיים, אז?

screenshot-www_mako_co.il-2021_07.10-21_33_50.png.d2103b858b63a379fd63f9b21e98a2c6.pngscreenshot-www_mako_co.il-2021_07.10-21_34_34.png.88d5eb937eca511033b64f269188f281.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 52 דקות, DareDevil כתב:

לקח אותי לבית קפה ביום שבת לדייט ב2 בצהריים
הזמנתי המבורגר
התעצבן וביקש שאשלם הכל
הגיוני?

זה מעבר לקמצנות, זה טימטום בסיסי. על מה הוא מתעצבן, שהיא רעבה בזמן של ארוחת צהריים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

ההוצאות יגדלו. מאד. ואם אינך באיזה מצב חריג לטובה תצטרך להיות ערני מאוד כדי לא להכנס לחובות לא נשלטים.

כשאני רואה את המתרחש בשוק הדיור אני תוהה איך מסתדרים זוגות צעירים, אפילו עם הכנסות טובות, ובוודאי זוגות בלי מה שמכונה "משכורות הייטק" בנוסף להוצאות גידול הילדים.

כשהילדים באים יוצאים הרבה פחות והופכים להיות יותר ביתיים על כל המשתמע מכך כלכלית.

לגבי דיור, זוג צעיר בלי מדכורת שמנה גר בשכונה יותר זולה ובדירה בלי מעלית.לא כולם שוכרים 5 חדרים בדניה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

ההוצאות יגדלו. מאד. ואם אינך באיזה מצב חריג לטובה תצטרך להיות ערני מאוד כדי לא להכנס לחובות לא נשלטים.

כשאני רואה את המתרחש בשוק הדיור אני תוהה איך מסתדרים זוגות צעירים, אפילו עם הכנסות טובות, ובוודאי זוגות בלי מה שמכונה "משכורות הייטק" בנוסף להוצאות גידול הילדים.

אתה צודק! אני התחתנתי יחסית צעיר ועוד הייתי סטודנט. פתאום נופלים עלייך עם שכירות חשמל מים אוכל ועוד..ואז שאתה מסיים את התואר אתה חושב שתמצא אחלה עבודה אבל בפועל זה ראיון אחרי ראיון ואז מקבלים אותך באיזה מקום עם משכורת נמוכה כי אין לך ניסיון ואז בא ילד עם גן שעולה 2500 לחודש לא כולל הוצאות על אוכל וטיטולים.

אני באמת ובתמים לא מבין איך זוגות צעירים (לא הייטיקיסטים) מסתדרים היום זה פשוט על גבול הפסיכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, netanel1014 כתב:

אני באמת ובתמים לא מבין איך זוגות צעירים (לא הייטיקיסטים) מסתדרים היום זה פשוט על גבול הפסיכי.

עובדים קשה ומצמצמים הוצאות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

עובדים קשה ומצמצמים הוצאות.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Potato כתב:

דייט צריך לספוג ולשלם גם אם לא היה משהו.

דייט הוא למטרת היכרות ולא ארוחות חינם, אנחנו ב 2021 ובחורות נורמליות משלמות על עצמן,

מינוס 1 למי שעדיין מעוניינת שישלמו עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Dimo כתב:

דייט הוא למטרת היכרות ולא ארוחות חינם, אנחנו ב 2021 ובחורות נורמליות משלמות על עצמן,

מינוס 1 למי שעדיין מעוניינת שישלמו עליה.

זה במקרה הרע 60-70 שקל שאתה שם אקסטרה.

אני לא רואה את זה ככה,

אלא אם כן נפלתי על מישהי באמת על הפנים(לא קרה עדיין)-יצאתי,היה לי כיף ולא אכפת לי לשלם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אנדרסטייטמנט מצידך להתייחס לזה ככה,

גם מצד הבחורה 60-70 ש"ח לא אמורים להזיז לה כל עוד היא לא ילדה בת 17 שמקבלת דמי כיס מההורים.

זה יותר מזה ואני בטוח שאתה שבדרך כלל מציג עמדה מודרנית על עמודי הפורום מבין זאת.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Dimo כתב:

קצת אנדרסטייטמנט מצידך להתייחס לזה ככה,

גם מצד הבחורה 60-70 ש"ח לא אמורים להזיז לה כל עוד היא לא ילדה בת 17 שמקבלת דמי כיס מההורים.

זה יותר מזה ואני בטוח שאתה שבדרך כלל מציג עמדה מודרנית על עמודי הפורום מבין זאת.

אם אני מזמין אז אשלם.

זה לגמרי רק הכסף,אחרת מה הסיפור?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Potato כתב:

זה במקרה הרע 60-70 שקל שאתה שם אקסטרה.

אני לא רואה את זה ככה,

אלא אם כן נפלתי על מישהי באמת על הפנים(לא קרה עדיין)-יצאתי,היה לי כיף ולא אכפת לי לשלם.

הלו??? זה דייט ראשון, המטרה היא להכיר או ארוחה חינם על חשבון הברון??? כוס קפה או משהו בסגנון ושלום על ישראל, רוצה הגברת המבורגר? שתתכבד לשלם, לא מאמין שזה בכלל נידון, מה נסגר עם (א)נשים בארץ הזאת שאלוהים ישמור, סצינת הדייטינג יצאה לגמרי מכל מפרופורציה, בנות ישראל הנכבדות צריכות ריסטרט עצבני לתוכנה

נ.ב

תעשה 5-6 דייטים ראשונים כאלה בחודש וזה כבר הרבה יותר מ"רק 70 שקל"

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Blaz00r כתב:

הלו??? זה דייט ראשון, המטרה היא להכיר או ארוחה חינם על חשבון הברון??? כוס קפה או משהו בסגנון ושלום על ישראל, רוצה הגברת המבורגר? שתתכבד לשלם, לא מאמין שזה בכלל נידון, מה נסגר עם (א)נשים בארץ הזאת שאלוהים ישמור, סצינת הדייטינג יצאה לגמרי מכל מפרופורציה, בנות ישראל הנכבדות צריכות ריסטרט עצבני לתוכנה

דייט ראשון לרוב מסתכם לי בבירה/יין ועוד משהו קטן,סדר גודל של 100-120 לשנינו.

דייט שני גם אותו דבר פחות או יותר ולרוב יש השתתפות כלשהי.

דייט שלישי לרוב חצי חצי או שהיא משלמת.

לפני 7 דקות, Blaz00r כתב:

נ.ב

תעשה 5-6 דייטים ראשונים כאלה בחודש וזה כבר הרבה יותר מ"רק 70 שקל"

אני לא כזה יוצא הרבה לדייטים האמת,אז יוצא לי פעם בחודש ככה.

אפשר ללכת לים ואז זה יוצא עוד יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...