Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מזכיר לי שכשנדפק לי המזגן במונדאו ימשו"ז, הייתי נוסע לעבודה מוקדם בבוקר וחוזר מאוחר בערב, זאת הדרך היחידה להגיע מחדרה לכפר סבא ולא לקבל מכת חום

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אם ככה הוא מתייחס לתקלות חמורות כמו נזילת מים אני לא רוצה לדעת איך ואם בכלל הוא עושה לסוזוקי המסכנה הזאת טיפולים רגילים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

אם ככה הוא מתייחס לתקלות חמורות כמו נזילת מים אני לא רוצה לדעת איך ואם בכלל הוא עושה לסוזוקי המסכנה הזאת טיפולים רגילים.

ברקסים שורקים, שאלתי אותו מתי הוא עשה לה טיפול הוא לא הבין למה אני מתכוון..אמרתי לו מתי החלפת לה שמן? הוא אמר לי צריך להחליף שמן??. 

אמיתי לגמרי.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהוא יגרם כוויות לבוחן המסכן בבור.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפחות לא שמו לו ספוג לשטיפת כלים יחתיכת קרטון במקום בתי נורה...

לא ברור מה עובר על אנשים שהם חושבים שהפתרונות האלה לגיטימיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, netanel1014 כתב:

(סוזוקי ליאנה) 

הוא פשוט לא רצה לשבור את הקונספציה שסוזוקי לא רואה מוסך.

היתה לי ליאנה שהייתה אמינה מאוד, אבל אפילו היא ראתה מוסך מדי פעם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

לפחות לא שמו לו ספוג לשטיפת כלים יחתיכת קרטון במקום בתי נורה...

לא ברור מה עובר על אנשים שהם חושבים שהפתרונות האלה לגיטימיים.

לפחות הברנש הנ''ל זכה בתואר אלוף שרשור הקמצנות פה בטופיק😅

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לגייס אותו לפורום האחזקה, יענה מניסיונו רב השנים בשלילה לשאלה: "יש לי שלולית מתחת למנוע, והרכב מתחמם - האם אני צריך להגיע למוסך"? 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

אפשר לגייס אותו לפורום האחזקה, יענה מניסיונו רב השנים בשלילה לשאלה: "יש לי שלולית מתחת למנוע, והרכב מתחמם - האם אני צריך להגיע למוסך"? 

כן, זה כמו "אני משתעל, מקיא חתיכות שחורות, וכל חולצה שאני שם מקבלת כתם אדום מאחורה משום מה. האם עליי לראות רופא?", או "לחבר יש סרטן המעי הגס, יש לי אולר וקניתי בקבוק וודקה, איך מנתחים? לא סומך על רופאים, רמאים כולם".

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 1996 גרתי ביפן, בדירה גרו 4 זרים כמוני מכל מיני מדינות, בחדר אחד גרו זוג אוסטרים. אני הייתי אחראי על קניית טואלטיקה לבית וכולם השתתפו. ביפן נהוג לחלק פלאירים (אולי היום כבר לא), אבל כדי שאנשים יקחו בכיף, הם מחלקים טישו באריזה אישית שעליה יש פרסומת של המוצר (בקיץ עשו את זה על מניפות אישיות). יום אחד הודיעו לי חגיגית האוסטרים שהם לא רוצים להשתתף בנייר הטואלט, והציגו לי 2 שקים ענקיים של טישו עם פרסומת ש"השיגו". עד היום אני זוכר את זה טוב ויודע להזהר מאוסטרים

tissues.jpg

• מצחיק 5

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפפרופו יפן שם נתקלים בהמון מקרי קמצנות. ישראלים מתפלחים בתחנות רכבת ומשתמשים בכל מיני שיטות שונות ומשונות.. עוד הכרתי שתי בנות שהייתי פוגש בסופרים שם. למרות שהאוכל  הוא זול יחסית הן היו ניגשות לכל מיני דוכני טעימות וככה היו אוכלות עד שובע.

בתחנה (דיי נידחת )בטוקיו ששם התגוררתי הייתי מגיע בשעת ליל מאוחרת לא היו כרטיסנים והיפנים (הישרים) היו מניחים את הכרטיסים על הדלפק הריק או לחלופין מניחים כסף נסיעה על הדלפק הלא מאויש. הישראלים או הזרים היו פשוט עוברים דרך הגדר שגובהה אולי 20 ס"מ וככה יוצאים בלי לשלם.

הפנתי את תשומת ליבו של החבר היפני שלי הוא אמר לי משפט מעניין: " אני גר פה 25 שנים ובחיים לא חשבתי אפילו על האפשרות הזו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אינה קמצנות אלא משהו אחר. ההיסטוריה של המונחים "להתפלח" ו"לפלח" ארוכה יותר מימי המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...