Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, yossy כתב:

שוד ושבר אני רואה את האוטובוס שלנו מטפס לאיטו על הדרך שמובילה לכביש הראשי :shock: :shock:
חושך מוחלט, אלוהים אדירים, בתוך האוטובוס הזה נימצא התיק שלי עם הפספורט, כ.טיסה,טרוולרס צ'קס,מצלמה יקרה, בגדים והכל................... :cry:

מצבך טוב.

כשנחתנו בנפאל נסענו עם איזה בעל גסטהאוס שצד לקוחות בשה התעופה לגסטהאוס שלו.

המקום נראה סביר אז שילמנו, זרקנו את כל הדברים ויצאנו להסתובב בעיר.

אממה, ברוב חוכמתנו לא שאלנו איך קוראים לגסטהאוס ועל המפתח לא היה כתוב כלום.

הסתובבנו כל היום בניסיון למצוא גסטהאוס עם 4 קומות, בעלים עם יונדאי צהובה ושנמצא בירידה בשביל עפר.

בסוף לקחנו חדר במקום אחר ואמרנו שבבוקר נגיע לשדה התעופה ובטח נמצא אותו אוסף עוד לקוחות.

אחרי 7 שעות בשדה התעופה התחלפה משמרת של העובדים וסוף סוף הגיע מישהו שזיהה על מי אנחנו מדברים, התקשר אליו והוא בא לאסוף אותנו. עד היום אני זוכר את השם שלו (דולוגירי).

• מעניין 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Night Driver כתב:

אחרי 7 שעות בשדה התעופה התחלפה משמרת של העובדים וסוף סוף הגיע מישהו שזיהה על מי אנחנו מדברים, התקשר אליו והוא בא לאסוף אותנו. עד היום אני זוכר את השם שלו (דולוגירי).

איך קוראים לגאסטהאוס?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, iluxxxa כתב:

זה כמו שבפורום מקביל מישהו יספר את הסיפור הבא (זהירות סרקזם לפניך) -

יש לי שכן שהוציע רכב חדש מהסוכנות באיזה 200 אלף, אבל מתקמצן לקחת אותו לשטיפה ושוטף לבד ידנית כל סופש. הדפוק הזה קם ב 6 בבוקר ומתפלל שאף אחד מהשכנים לא יראה אותו סוחב דליים בשביל לא למות מהבושה.

לך תבין, הוא חוסך אולי 40 שקל לשטיפה אבל קורע את התחת במשך שעתיים, וזה בן אדם שמרוויח איזה 250 שקל לשעה. 

😉

זה בסדר, גם אני לא מבין אנשים כאלה.

אני לא מספיק רוסי כדי לצאת ב6 בבוקר עם דליים ולשטוף את האוטו לבד.

אגב 6 בבוקר זה גם כדי להספיק לפני שיבוא פקח וידפוק לך קנס על זיהום סביבתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתונות זה די פשוט, לא מגיע אם לפחות 3-4 חברים לא מגיעים (ככה גם שיהיה לי עם מי לשבת \ לדבר), ואז מיישר קו עם כולם על כמה מביאים, זהו.

אם מישהו מזמין אותי לחתונה שאני בא סולו, מוסר לו תודה אבל לא אגיע עקב א' ב' ג'..

לגבי חתונות של חברים קרובים - כאלה שאני מדבר איתם על בסיס יומי\שבועי קבוע, הם מקבלים בסכום של בן משפחה ואפילו יותר.

לפני 44 דקות, iluxxxa כתב:

יש לי שכן שהוציע רכב חדש מהסוכנות באיזה 200 אלף, אבל מתקמצן לקחת אותו לשטיפה ושוטף לבד ידנית כל סופש. הדפוק הזה קם ב 6 בבוקר ומתפלל שאף אחד מהשכנים לא יראה אותו סוחב דליים בשביל לא למות מהבושה.

לך תבין, הוא חוסך אולי 40 שקל לשטיפה אבל קורע את התחת במשך שעתיים, וזה בן אדם שמרוויח איזה 250 שקל לשעה. 

😉

דווקא אני ממש מבין את זה, יש לך פורום שלם על שטיפה עצמית פה.

שטיפת רכב ברמה של פדנטיות (על רמה של סוורלים) זה רק אצל דייטילר זה לפחות 100 שקל ואין הרבה מקומות כאלה בארץ (בנתיים).

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 50 דקות, iluxxxa כתב:

הדפוק הזה קם ב 6 בבוקר ומתפלל שאף אחד מהשכנים לא יראה אותו סוחב דליים בשביל לא למות מהבושה.

זה לא מהבושה, זה לפני שהאישה והילדים מתעוררים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, iluxxxa כתב:

לגמרי. יש כאן הרבה סיפורים שהם בגדר ריכולים והוצאת קיטור ופחות עניין של התקמצנות.

מה גם שלפעמים לא חושבים שיש צד שני לסיפור והדברים נעשים בגלל סיבה מסויימת, שלא תמיד מובנת לצד השני.

זה כמו שבפורום מקביל מישהו יספר את הסיפור הבא (זהירות סרקזם לפניך) -

😉

לגבי השטיפה אני ממש לא מסכים איתך שהוא קמצן

הרכב שלי לא נכנס פעם אחת לשטיפה וזה לא עניין של כסף בכלל, יש לי חומרים ברמה גבוהה שאין בסתם מקומות ואף אחד לא ישקיע בלנקות את האוטו שלי כמוני, ובשטיפה לבד אתה יכול לראות שריטות חדשות ולתקן אותן או נזקים שלא ידעת עליהם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Arteko כתב:

לגבי השטיפה אני ממש לא מסכים איתך שהוא קמצן

מסכים עם כל מילה (באופן כללי). כי זה בדיוק מה שקרה לי לא פעם. זה לא בהכרח שאנשים שוטפי רכב הם קמצנים (חלקם יכולים להיות)

תודה למר יאיר שמתחתי, אכן מדובר בסרקזם בהודעה המקורית. (ערוך)

אכן יש 2 צדדים לכל מטבע.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, bobi כתב:

החלום שלנו היה לעשות חתונה ולהגיד לאורחים שהם אורחים שלנו ושלא צריך להביא כסף.

יוצא לי  לחשוב על זה הרבה מאד.

מימון חתונה ע''י אורחים וההתחשבנויות (הדיי מוצדקות) של

כסף (חוב) בידול העניים שלא יכולים להרשןת לעצמם, או מגיעים לבד, וכניסה של כלה

וחתן צעירים לחיי נישואין עם חובות כי הסתמכו על צ'קים שלא הגיעו, ועצם המחשבה (שלא ברורה להם עדיין) שכל שקל שהם מקבלים הוא בעצם חוב שיוחזר בריבית לנותן, ועוד.... המנטליות הזו חייבת להשתנות, ומהר לדעתי.

איך משנים מנטליות? ע''י זה שזוג אחד פשוט תופס אומץ ומכריז כדלקמן:

''הגעתך לחתונתינו היא המתנה, אין צורך בכסף. כרטיס ברכה יתקבל בשמחה,

כל צ'ק יושב לבעליו או לא יפדה על ידינו'' 

בשנים הבאות יוכלו הזוג הצעיר להגיע יחד לאירועים עם כרטיס ברכה ומתנה צנועה.

במקביל הזוג יממן חתונה לפי יכולתו האישית ולא על סמך מימון עתידי של אורחים.

כך מתחילה מנטליות נכונה.

זו דעתי.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא החתונות בארץ פשוט כאוב. 

הייתי בהולנד, ראיתי זוג נשוי יוצא מבניין העיריה, בחוץ חיכו החברים וההורים, אולי 30 איש, קצת שמפניה, קצת בלונים וכולם עלו על סירה עם מוזיקה טובה. 

למה בארץ חושבים שאני חייב ארוחה של 3 מנות, מגנטים ופירוטכניקה כדי להנות?

למה יש חתונות שיש בהם אורחים שהחתן והכלה לא יודעים מיהם בכלל? כל מיני דודים רחוקים, חברים של ההורים וכו'

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 5

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...