Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשה קמצנית מול אשה פזרנית שניהם גרוע מאד.

צריך למצא סוג של איזון.

אשתי מלכת-שופינג ואין לי בעיה עם זה, במידה והיא משתמשת במוצר ונהנת ממנו. מגיע לה היא עובדת קשה ומרוויחה.

אבל מה שמציק

לי זה שהיא רוכשת מוצר משתמשת בו פעם אחת מקס. פעמיים וכבר מחפשת את המוצר הבא כאשר

מוצר א כבר ישמש כאנדרטה (ללא שימוש) ובסופה של תקופה יתרם לנזקקים.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 23 שעות, ALÞћÃ כתב:

עבורי כל 10 בחודש מוגדר כ"יום הדין" בבנק, בעוד אצלה אין את הדאגות האלו.

מדוע?

אין יותר 10 לחודש,האפליקציה בטלפון תמיד ואפשר לראות כל הזמן איפה אתה נמצא מבחינת הקניות ולדעת לאזן לפה ולפה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Potato כתב:

אין יותר 10 לחודש,האפליקציה בטלפון תמיד ואפשר לראות כל הזמן איפה אתה נמצא מבחינת הקניות ולדעת לאזן לפה ולפה.

זה היום שאתה מאפס את המצב של הוצאות קבועות מול הכנסות.

אני עשיתי ככה שהחיובים של אשראי ושכר דירה ירדו ביום שנכנסת משכורת פלוס יום-יומיים. ככה הכי נוח לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Potato כתב:

מדוע?

אין יותר 10 לחודש, האפליקציה בטלפון תמיד ואפשר לראות כל הזמן איפה אתה נמצא מבחינת הקניות ולדעת לאזן לפה ולפה.

אולי השכר שלו לא קבוע ואין אפליקציה שיכולה לנבא את כמות השעות נוספות שעשית בחודש שעבר..

בעבר עבדתי במקומות שבהם השכר נכנס ב-1 לחודש,

לי באופן אישי זה היה הרבה יותר נוח.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב אבל אתה יודע מה טווח השכר,וגם ההוצאות פחות או יותר קבועות.

גם יש לי בעו"ש סכום שווה ערך ל2.5 משכורות ככה שגם אם יהיה אשראי קיצוני ובלתמים ופתאום יאחרו לי את השכר בעבודה לא אכנס למינוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אופטימלי, ואני מניח שאתה גם חוסך לעתיד. אבל חכה לשלב הקמת משפחה. הכסף יחליק בין האצבעות ותצטרך להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק ולא תפסיק לתעדף.

הכנסות והוצאות הן דברים דינמיים. אתה יכול לקבל קידים, אתה גם יכול למצוא עצמך מפוטר. אתה יכול להיות רווק מושבע, לפגוש מישהי ואחרי שנה להיות אבא לתאומים. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך מה שרשמת קשור למה שאני רשמתי אבל בסדר.

מכיר זוגות שעשו ילד ראשון,הם חיים ולא קרסו-להביא ילד זו לא טרגדיה כלכלית כמו שאתה מצייר אותה כשנערכים לכך מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

אין לי מושג איך מה שרשמת קשור למה שאני רשמתי אבל בסדר.

מכיר זוגות שעשו ילד ראשון,הם חיים ולא קרסו-להביא ילד זו לא טרגדיה כלכלית כמו שאתה מצייר אותה כשנערכים לכך מראש.

מחזק את דבריך.

בתור אחד שהוא נשוי, אבא (יחסית טרי), בעל דירה חדשה, גר בשכירות, טס לחו"ל בכל קיץ,

ועד לאחרונה החזקתי 2 רכבים.

ליעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שדברים משתנים. זה יכול להיות מצב תעסוקתי, משפחתי, בריאותי ועוד מיליון דברים, כאשר ההשפעה אינה לחודש, ואפילו לא לשנה, אלא לטווח ארוך.

לכן, המצב שלך כיום, שנשמע מנוהל מצויין, עשוי, ואפילו צפוי להשתנות. איך? אין לדעת.

@Mr.Hybridמה שכתבת נכון למר היבריד. ראית מה כתבתי בשרשור שפתחת במקביל. לכל אחד נקודת מוצא שונה, מבנה הכנסות והוצאות שונה, תמיכה שונה מהמשפחה וכו'. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

הכסף יחליק בין האצבעות ותצטרך להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק ולא תפסיק לתעדף.

כאן לא רשמת שזה נכון למר _____   ולא מצוין שלכל אחד נק' מוצא שונה,

לזרוק משפט כזה (בציטוט) על מישהו זה גובל בחוסר אחריות.

• אהבתי 1

ליעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוצאות יגדלו. מאד. ואם אינך באיזה מצב חריג לטובה תצטרך להיות ערני מאוד כדי לא להכנס לחובות לא נשלטים.

כשאני רואה את המתרחש בשוק הדיור אני תוהה איך מסתדרים זוגות צעירים, אפילו עם הכנסות טובות, ובוודאי זוגות בלי מה שמכונה "משכורות הייטק" בנוסף להוצאות גידול הילדים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

ההוצאות יגדלו. מאד. ואם אינך באיזה מצב חריג לטובה תצטרך להיות ערני מאוד כדי לא להכנס לחובות לא נשלטים.

עשית ילדים לפני איזה 30 שנה בערך,אני בגיל שאנשים מתחילים להביא בו ילדים.

בחיאת,שחרר...

אף אחד לא נכנס לחובות כבדים,כולם חיים אחלה.

לפני כשעה, sperial כתב:

כשאני רואה את המתרחש בשוק הדיור אני תוהה איך מסתדרים זוגות צעירים, אפילו עם הכנסות טובות, ובוודאי זוגות בלי מה שמכונה "משכורות הייטק" בנוסף להוצאות גידול הילדים.

מסתדרים סבבה.

שכר דירה של דירה סבבה בחיפה(3 חדרים) הוא באיזור ה3-3.5 בחודש,להחזיק רכב עולה עוד 1500 בחודש כולל דלק(מודע להנפצות שלך שהולך גיר פעם ברבעון ומשפצים מנוע פעם בשנה).

נשאר ממה לחיות גם בלי להכניס ברוטו של 30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שההוצאות גדלות, אבל לרוב האנשים הגיל שבו מתחילים להביא ילדים הוא גם הגיל שבו ההתפתחות המקצועית והקפיצה בשכר משמעותית ולכן זה מתקזז אחד עם השני

אם היית אומר לי לפני 8 שנים, שאני הולך לשלם משכנתא על דירה במרכז, שני רכבים, שלושה ילדים ותחביבים יקרים - הייתי אומר שאין מצב שאני אוכל לשלם על זה. 

אבל בפועל, השכר עלה, נוצרים תיעדופים מבלי לעשות אותם בתכנון מראש ואנחנו מסתדרים ואפילו, שומו שמיים מסיימים בפלוס כל חודש(בנוסף לחסכונות).

לא צריך להפחיד אנשים מילדים ולצאת בציטוטי טמקא

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנס לפייסבוקס, קבוצת הכרויות, עולה פוסט של מישהי 

ציטוט

לקח אותי לבית קפה ביום שבת לדייט ב2 בצהריים
הזמנתי המבורגר
התעצבן וביקש שאשלם הכל
הגיוני?

הגיוני? מצד אחד הגבר שבי אומר לשלם בלי לבקש ממנה אבל מצד שני יותר סקסי שאישה יכולה לשלם על עצמה מהתחלה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין לשלם כל אחד על החלק שלו לקטע של להתעצבן, אתה מוציא בחורה לדייט בשעת אוכל, צפה לזה שהיא תזמין אוכל ולאו דווקא סלט ממנות הפתיחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...