Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה הזמנת אותה לדייט, אתה אמור לשלם. אם היא מתעקשת לחלק את החשבון אז זו נקודה לטובתה. אם היא מזמינה המבורגר ולא איזה שיט של בחורות כמו סלט חלומי אז עוד נקודה לטובתה. אם אתה מתעצבן מזה שהזמנת מישהו לארוחת צהריים והוא אשכרה מזמין אוכל ולא רק שותה דיאט קולה אז זו נקודה לרעתך.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 11 דקות, Blaz00r כתב:

כוס קפה או משהו בסגנון ושלום על ישראל

הזכרת לי....  * אם יש ילדים בסביבה, תנמיכו את הווליום

• מצחיק 4

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד נקודה לרעתך,תדע לאן אתה הולך ומה האפשרויות שם.

אני מראש משתדל לכוון למקומות שהם חלביים או עממיים יותר.

אם מישהי תשלח לי שם של איזו מסעדה מפונפנת לצאת אליה לדייט ראשון התקשורת ביננו תיגמר שם.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Blaz00r כתב:

תעשה 5-6 דייטים ראשונים כאלה בחודש וזה כבר הרבה יותר מ"רק 70 שקל"

אם אתה עושה 5-6 דייטים ראשונים בחודש ועדיין לא המשכת לדייטים מתקדמים מציע לך לבדוק את עצמך.

ולעניין, את עולם הדייטים נטשתי לפני כמעט 30 שנה אבל עושה לא מעט פגישות עבודה בבתי קפה כשרובן פגישות גישוש. גם כשאני יודע שזה לא ימשיך לכלום אני משלם את החשבון כולו בלי להתחיל להתחשבן על כמה עשרות שקלים.

לפני 7 דקות, Potato כתב:

אם מישהי תשלח לי שם של איזו מסעדה מפונפנת לצאת אליה לדייט ראשון התקשורת ביננו תיגמר שם.

הזכרת לי שפעם היה קניין בחברה מאוד גדולה בענף שלי שהיה קובע עם איזה יבואן ציוד שניסה להיכנס אליהם רק במסעדות יוקרה, נסע על חשבונם לחו"ל מספר פעמים כדי "לבדוק את הציוד" ובסוף לא קנה מהם אפילו בשקל אחד.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Potato כתב:

דייט ראשון לרוב מסתכם לי בבירה/יין ועוד משהו קטן,סדר גודל של 100-120 לשנינו.

דייט שני גם אותו דבר פחות או יותר ולרוב יש השתתפות כלשהי.

דייט שלישי לרוב חצי חצי או שהיא משלמת.

אני לא כזה יוצא הרבה לדייטים האמת,אז יוצא לי פעם בחודש ככה.

אפשר ללכת לים ואז זה יוצא עוד יותר זול.

דייט שני והלאה לא רלוונטי, אני מדבר על דייט ראשון לצורך היכרות ראשונית שבו אתה עוד לא מכיר ולא יודע מי מולך ואם יש היתכנות להמשך, ובשביל זה כוס קפה או בירה/יין לגמרי מספיק. ראית שיש פוטנציאל? תתפרע בדייטים הבאים

לפני 30 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה הזמנת אותה לדייט, אתה אמור לשלם. אם היא מתעקשת לחלק את החשבון אז זו נקודה לטובתה. אם היא מזמינה המבורגר ולא איזה שיט של בחורות כמו סלט חלומי אז עוד נקודה לטובתה. אם אתה מתעצבן מזה שהזמנת מישהו לארוחת צהריים והוא אשכרה מזמין אוכל ולא רק שותה דיאט קולה אז זו נקודה לרעתך.

מה זה "אם אתה הזמנת אותה לדייט"? מה היא לא רוצה להיות שם? בן כמה אתה?

לפני 28 דקות, Potato כתב:

גיבור גדול… 

לפני כחודש יצאתי עם מישהי לדייט ראשון, אמרה שהיא רוצה "מקום עם קוקטיילים טובים". סבבה. מחפש, מציע, לא מתרצה חוץ משתי מסעדות פלצניות שהציעה בעצמה. אמרתי יאללה שיהיה, הלכנו לאחת מהן, חוץ מקוקטייל הזמינה גם קרפאצ'ו (שלקחה ממנו ביס וחצי, אני עצמי לא הייתי רעב בכלל) ועוד משהו שאני לא זוכר, החשבון יצא 250 ש"ח, לפחות הייתה לה ההגינות לשלם חצי. אז מה, הייית אומר לה "שומעת לא מתאים המקומות האלה ביי"?

לפני 22 דקות, Night Driver כתב:

אם אתה עושה 5-6 דייטים ראשונים בחודש ועדיין לא המשכת לדייטים מתקדמים מציע לך לבדוק את עצמך.

לפני 22 דקות, Night Driver כתב:

ולעניין, את עולם הדייטים נטשתי לפני כמעט 30 שנה

אהה כן, תודה על הטיפים לגבי עולם הדייטינג המודרני… 

ואל דאגה, בדקתי את עצמי וממשיך לבדוק כל יום, הכל טוב

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על מישהי שאתה לא מכיר, וזה הדייטים הראשונים, כן מצופה שיהיה חלוקה של החשבון 50\50 (אנחנו ב2021...)

אם זאת מישהי שאתם מכירים כבר הרבה זמן דרך עבודה\לימודים\חברים וכו', אפשר לשלם את כל החשבון, כמובן אם היא לא מציעה לשלם חצי

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Blaz00r כתב:

גיבור גדול… 

לפני כחודש יצאתי עם מישהי לדייט ראשון, אמרה שהיא רוצה "מקום עם קוקטיילים טובים". סבבה. מחפש, מציע, לא מתרצה חוץ משתי מסעדות פלצניות שהציעה בעצמה. אמרתי יאללה שיהיה, הלכנו לאחת מהן, חוץ מקוקטייל הזמינה גם קרפאצ'ו (שלקחה ממנו ביס וחצי, אני עצמי לא הייתי רעב בכלל) ועוד משהו שאני לא זוכר, החשבון יצא 250 ש"ח, לפחות הייתה לה ההגינות לשלם חצי. אז מה, הייית אומר לה "שומעת לא מתאים המקומות האלה ביי"?

כן,בדיוק ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 29 דקות, Blaz00r כתב:

מה זה "אם אתה הזמנת אותה לדייט"? מה היא לא רוצה להיות שם? בן כמה אתה?

יזמת משהו, תעמוד מאחורי זה. ככה אנשים בוגרים מתנהגים. היא רוצה להיות שם בשביל להכיר אותך כי הזמנת אותה, היא לא באמת צריכה אותך כדי לאכול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Blaz00r כתב:

מחמיר משהו לא?

אני לא בן אדם של מסעדות יקרות/בגדים ממותגים וצעצועי שופוני.

רוצה שזו שאני יוצא איתה תהיה איתי באותו ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים רווקים מושבעים שנפגשים הרבה עם בנות זוג פוטנציאלי,

זה מתיש משביז וגם מייאש, יש לי קרוב שעדיין מחפש וחצה את

ה 60 מ ז מ ן........ ואני מצדיק אותו בקטע הזה.

לפיכך, פגישה ראשונה תערך בפארק או מקום ציבורי נחמד.

אם תהיה פגישה 2 ההוצאות  כבר יתחלקו. במקרה שלי אם ארגיש שהבחורה

רצינית ואני גם מעוניין זה יהיה כבוד גדול עבורי (ואפילו מחמיא) לשלם בשבילה. 

אחד הדברים שאני פחות מתגעגע איליהם הן הפגישות הכרות הללו ברוך שפטרנו😇

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

יזמת משהו, תעמוד מאחורי זה. ככה אנשים בוגרים מתנהגים. היא רוצה להיות שם בשביל להכיר אותך כי הזמנת אותה, היא לא באמת צריכה אותך כדי לאכול.

המודגש זה העניין. היא רוצה להיות שם בשביל להכיר. בשביל זה לא צריך המבורגר ולא כוס יין ב-70 שח. והאמת גם לא צריך יותר מספסל או שמיכה בפארק. אז כוס קפה זו תמיד אופציה מוצלחת.

אגב, בסיפור שסיפרתי למעלה, הבחורה היא זו שהזמינה אותי לצאת והיא זו שבחרה את המסעדה (והיא זו שהגיעה לחשבון מופרך). אז לשיטתך הייתי צריך לדרוש ש"תעמוד מאחורי היוזמה שלה" ותשלם את כל החשבון?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה פעם שיצאתי עם בחורה, והיא התעקשה לשלם בעצמה 😎

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...