Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש עבודה לאחי הגאון אחרי שגמר תואר שני בתקשורת

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 1141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום היקרים,

אז יש לי אח גאון (ברמה שהציעו לו במחוננים להתחיל בכיתה ז' תואר ראשון) הוא מאד יצירתי, משקיען, מבין במלא תחומים וחכם בצורה קיצונית. אח שלי גמר את התואר השני בתקשורת באוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). במקביל לתואר הוא היה מתרגל באוניברסיטה במשך שנתיים(הוא לא רוצה קרירה באקדמיה).

הוא למד בעבר גם קולנוע וטלוויזיה וגמר את התואר בהצטיינות יתרה. במקביל הוא גם קיבל מקום ראשון בתחרות של YES  וקשת על הסדרה שהוא כתב. בנוסף, הוא גם היה מורה למשחק באוניברסיטה.

עכשיו הוא יוצא מחממת האקדמיה ואני רוצה לעזור לו ברעיונות לעבודות שיכולות להתאים לו.

הכי מעניין אותו זה להשתלב בעולם הטלוויזיה והתקשורת אך הוא עם ראש פתוח גם לדברים אחרים. 

האם בהשתלבות בעולמות האלו זה בעיקר לפי פרוטקציה והכרויות ?

אשמח לעזרתכם בהכוונה וברעיונות  לתפקידים שיכולים להתאים לו. 

תפקידים שמתאימים לאנשים יצירתים שחכמים הרבה מעל הממוצע.

תודה מראש ואיחולי שבוע טוב שקט ורגוע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הצבא הכרתי מישהו שלא התקבל לחיל החינוך בתור שחקן או משהו בסגנון, זמר אנערף מה עושים כל היצירתיים שם.

אחרי הצבא הלך ללמוד משחק, סיים ללמוד ומאז ועד היום לא נראה לי שהוא עובד במשהו. מדי פעם אני רואה אותו בתור מוקדן אבל מאז הקורונה, הוא לא נראה שעושה הרבה - יכול להיות שהוא לא מעדכן כל כך את מצבו הכלכלי בפייסבוק אבל החפירות האחרות הוא כן משחרר בפייסבוק.

מה הסיפור הזה קשור לפוסט אתה בטח שואל? 

שעדיף לו לא להיות פלצני ולהיות קצת יותר מציאותי.

יש לו פרטפוליו? יש לו לינדקאין? ערוץ יוטיוב? אתר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההצטיינות הזו זה בולשיט.

אין קשר בין האקדמיה לחיים האמיתיים כמעט.

שיהיה ריאלי וימצא לעצמו משהו,גם זה יהיה מאתגר.

יש לי חבר שעובד באחד מערוצי התקשורת,עורך וידאו וקצת מביים,המשכורת לא להיט בכלל 

גם לא השעות והיחס.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לחברי הפורום היקרים,

אז יש לי אח גאון (ברמה שהציעו לו במחוננים להתחיל בכיתה ז' תואר ראשון) הוא מאד יצירתי, משקיען, מבין במלא תחומים וחכם בצורה קיצונית. אח שלי גמר את התואר השני בתקשורת באוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). במקביל לתואר הוא היה מתרגל באוניברסיטה במשך שנתיים(הוא לא רוצה קרירה באקדמיה).

הוא למד בעבר גם קולנוע וטלוויזיה וגמר את התואר בהצטיינות יתרה. במקביל הוא גם קיבל מקום ראשון בתחרות של YES  וקשת על הסדרה שהוא כתב. בנוסף, הוא גם היה מורה למשחק באוניברסיטה.

עכשיו הוא יוצא מחממת האקדמיה ואני רוצה לעזור לו ברעיונות לעבודות שיכולות להתאים לו.

הכי מעניין אותו זה להשתלב בעולם הטלוויזיה והתקשורת אך הוא עם ראש פתוח גם לדברים אחרים. 

האם בהשתלבות בעולמות האלו זה בעיקר לפי פרוטקציה והכרויות ?

אשמח לעזרתכם בהכוונה וברעיונות  לתפקידים שיכולים להתאים לו. 

תפקידים שמתאימים לאנשים יצירתים שחכמים הרבה מעל הממוצע.

תודה מראש ואיחולי שבוע טוב שקט ורגוע 

אם היה כזה עילוי, היה יוצא מהאקדמיה (ועוד אחרי תואר שני) עם כמה וכמה כיוונים והצעות.

אני מציע, בשלב ראשון, להנמיך ציפיות ולרדת לקרקע. למצוא עבודה ראשונה רלוונטית לתחום ולתקוע רגל בדלת, אחר כך הכישורים שלו (בטח ובטח אם הם עולים בקנה אחד עם מה שאתה מתאר) יובילו אותו רחוק רחוק.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לו לעשות תעודת הוראה שיהיה ממה להתקיים ושישאיר מספיק זמן לעסוק הדברים שהוא רוצה. 

אפשר לשלב הוראה עם עבודה בטלויזיה והתקשורת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב תקשורת?

אם לא, למה לא לעשות קורס של infinity labs ולהשתלב בהייטק?

לפני 32 דקות, OFF-RoaD כתב:

אם היה כזה עילוי, היה יוצא מהאקדמיה (ועוד אחרי תואר שני) עם כמה וכמה כיוונים והצעות.

לא כל מי שמצטיין באקדמיה, יצטיין בתעשיה. ולא כל מי שעילוי בלימודים, יהיה עילוי בעבודה.

וגם אולי היה טוב בלימודים, אבל לא הצטיין בליצור קשרים בתעשיה, בשביל זה מניח שלא מספיק להיות book smart.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, נכנסת למאורה של "הייטקיסטים" עם שאלות על עולם השונה מקצועית בתכלית ממה שהם רגילים אליו; ועל כן רוב התגובות שקיבלת עד עכשיו.

חזרה למציאות: צריך גם הרבה מזל ונכונות לעבוד בשכר נמוך בעולם התרשורת. תתחיל משלוח קורות חיים לערוצים, למגזינים העירוניים והמקומיים. לאט לאט יבקשו לראות עבודות שלו (ואז העבודה המצטיינת שלו תעזור), אולי יבקשו לבוא להתנסות. משם הכישורים יובילו אותו.

פרוטקציה, כמו בכל תחום בחיים, יכולה לעזור, אבל היא לא הכל ובטח לא הרוב. זה גם כיוון מאוד מנחם לספר לעצמך כשאתה לא מצליח במשהו, אבל זה גם לא בריא לדעתי. זה ממסך את העבודה העצמית והשיפור העצמי וגורם לאדם לשקוע בתירוצים. ממליץ להשתחרר מהרגשות האלו. לתחושתי, נדירים האנשים שלא מצאו את עצמם החיים בגלל היעדר פרוטקציות גרידא.

אני מציע שיתחיל לגשש עם עמיתים שלו, כאלו שעזבו את עולם האקדמיה לעולם המקצוע ויתייעץ עמם, שכן ההיכרות שלהם עם העולם טובה יותר משלו.

ממליץ שיכוון למשרה ספציפית. מה הוא רוצה להיות? מגיש? דסקאי? כתב? האם יש לו התמחות? חסרים פרטים.

מסייג את כל דבריי בכך שעולם התקשורת זר לי וכל מה שכתבתי לך זה מניסיונם של של חבר וחברה שעבדו במשרד התקשורת ובמגזין מקומי. 

• אהבתי 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם הטלוויזיה והתקשורת זה עולם ענק, אחד היתרונות בו, לאנשים עם יכולות ואמביציה, זו האפשרות לניידות למגוון רחב של תפקידים ועיסוקים. כיום, כבר לא חייבים אפילו את הגופים הגדולים, מי שמספיק מוכשר גם עם פאלפון יכול להיכנס לתחום ואם הוא טוב במה שאתה עושה, אפשר להגיע רחוק, גם בישראל הקטנה. כמו כל דבר הקשור בעיסוק, אדם צריך לדעת מה הוא רוצה ואז למצוא את הדרך להשיג את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דז'ה וו מטורף, גם אני זוכר הודעה זהה לגמרי מלפני שנתיים.

לא הצלחתי לאתר בחיפוש עדיין.

עמוס השרת עישן משהו?

עריכה: מצאתי - רק שנה

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי האח נשאר כיתה, וזה שוב רלוונטי? 

• מצחיק 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה הזאת כל התחום של טלוויזיה/קולנוע לא נחשב חיוני, והיה מושבת כמעט לגמרי, ובמאים/תסריטאים הלכו להיות סדרני סחורה בסופר.

אז אפשר להבין למה הוא לא מצא עבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני עכשיו כשחוזרים לשגרה בטח חלק מהתעשייה יעדיף להישאר כסדרן בסופר עם המשכורות היותר גבוהות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...